Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

fialllka
6. mar 2009

zuzi

my pouzivame tiez calgel ked malu bolia zubky a zatial ok 😉 a mali sme aj babydent kvapky, tie boli tiez super 😉

ja som malej este od bolesti ziadne lieky nedavala, len paralenovy cipok po povinnom ockovani ....

jana30
6. mar 2009

ahojte maminky, janka no veru super chata, aj ja by som hned na takú išla,
my sme sa mali v trenčianskych fajn, Maťko sa najskôr bál , lebo to sú samé výrivky a bál sa tých bublín ale potom pohodička , bolo tam super teplo a aj voda bola super teplá, katka s kamarátkou sa fajn vyšantili , hodím nejaké foto ale neviem kedy asi dneska nestihnem,
hašlerka my máme pekáreň od vianoc a od vtedy som vôbec nekupovala chlieb , nám veľmi chutí a ja pečiem normálne z múky hladkej a celozrnnej to sa mieša a chlieb je super a upečiem si kedy chcem , kupujem sem tam len rožky pre katku 😀 ja som veľmi spokojná s pekárničkou a máme Etu - poradili nám ju že je dobrá lebo má dva miesiče

hasleerka
6. mar 2009

jani a vieš aj presne názov ety, určite bude asi viac druhov ... ja mám trochu vyhliadnutú mulinex, len tá cena ... a som rada že nedávaš žiadne špeciálne zmesy, potom ešte poradíš, ak kúpime

jana30
6. mar 2009

haslerka my máme ETA siesta, a mám aj hotové zmesi z lídla, ale viacej sa mi páči celozrnný chlieb z hladkej múky a celozrnnej a ide tam aj uvarený nastrúhaný zemiak a semiačka , nám fakt veľmi chutí, ešte sme sa ho neprejedli,
moulinexku som chcela aj ja tú 350000 myslím že to bol taký názov ona bola taká strieborná, ja som ju chcela viacmenej kôli dizajnu ale ma odhovorili, toto je taká rároha ale fakt som spokojná a dá sa tam všeličo upiect aj sladké a aj len cesto spraviť a vykysnúť trebars na štrudle čo viem že baby robia, ale ja moc nepečiem nemá my to kto zjesť , potom by som to musela sama a to nemusím 😀 😀 😀

jankabambulka
6. mar 2009

mis-ja som ťa dnes síce odzdravia ale najskôr si hovorím, do čerta kam tú ženskú zaradiť a keď sme sedeli v aute tak si hovorím, to musí byť isto miselinka z koníka a chlap . ty závisláčka , ty už ich vidíš všade 😀 😀

miselin
6. mar 2009

Zuzi to je super, že ti už malý pekne spinkal, mne Domča moc toho zase v noci nenaspala, ja neviem čo to je za decko, ona sa zobudí o polnoci a je pol hodinu hore, potom sa zobudí o pol tretej a do pol štvrtej smíka a vykríka a o pol siedmej je už hore, dnes spala poobede iba 1:15, sa mi zdá, že každý deň spí menej a menej, keď je hore v noci tak spí cez deň aspoň hodinu a keď v noci spí tak tak zase cez deň ani Bohovi, jej to raz vrátim až príde ráno z diskotéky tak ju zobudím už o šiestej 😠

miselin
6. mar 2009

Janka 😀 Keby ste nemali zo sebou dve deti v tých pekných overalíkoch, čo som včera obdivovala tak by mi to tiež asi dlhšie trvalo 😅

miselin
6. mar 2009

Zuzi a čo sa segry neopýtaš na ten Nurfen šak ona by to mala vedieť nie? A potom mi daj vedieť, lebo ja ho Domči tiež sem tam dám už keď stále plače a viem, že jej idú zúbky, tak až ju to toľko nebolí

jankabambulka
6. mar 2009

hehe- tie overaliky som kupovala ako z núdze cnosť. ja som chcela čevený alebo ružový a tmavo modrý. pôvodne som mylsela , že kúpim použité , lebo skrz 2mesiace sa to neoplatí , ale raz v hypke mali akciu a kúpila som ich asi za 200sk tka to bola super kúpa i keď farby 😝 .no neva , tie dva týžden to akosi prežijem.. aj tak nechodili skoro vôbec von, lebo sú stále chorý cez zimu
ale máš hezký kočík , fakt taký som mala bez srandy vyhliadnutý keď som si myslela , že budem mono maminka a čierny kočík som chcela vždy ale dvojíčkovské bývajú máloktoré značky majú-a ja pozerám aj rozmery

miselin
6. mar 2009

Janka ale veď sú veľmi pekné ak ti mám pravdu povedať tak mne už je z tej ružovej akurát tak na kosu, konečne dostali do Tesca aj fialové veci pre dievčatá, lebo inak všetko ružové ako keby neexistovali iné farby. A ako dopadli Miškovi tie výsledky?

jankabambulka
6. mar 2009

juj tam ide až na budúci týždeň, mylsím okolo 13. ale nie som si istá, normálne musím vstať aj keď sa mi nechce aidem pozrieť do diára

jankabambulka
6. mar 2009

takže 12.3. na 7.30 a priniesť moč 😀

kaciatko68
6. mar 2009

Haaslerka - naši majú túto pekárničku : http://www.moulinex.sk/moulinex/prodsk.aspx?k=5.... Dajú sa tam pecť aj bagety. Pozri si aj elektronickú kuchárku.
A pozri si aj toto - sú tu recepty : http://www.club-paneo.com/sk

hasleerka
6. mar 2009

díky baby, už len čumím do tých pekárni a neviem si vybrať 😒

miselin
7. mar 2009

Dadula je už v pondelok včielka otvorená?

miselin
7. mar 2009

Mám 4 zľavové kupóny do Dm drogerie na Hami mliečko, 2,3 alebo banán, každý kupón má zľavu 40sk a platí to len do konca marca tak máte niekto záujem tak dajte vedieť, by som ich zobrala do Včielky

zuzka99
7. mar 2009

Ja mám tiež kopu kupónov a chcem zobrať do Včielky? Ja už nikoho nepoznám, kto kupuje kaše ☹ Asi mi ostanú. Zajtra idete? Ja by som išla.

zuzka99
7. mar 2009

teda v pondelok 🙂

miselin
7. mar 2009

Zuzi a tá čo si jej minule dala odomňa tie kupóny na toto mliečko by nechcela? je mi to ľúto zahodiť ☹ Hami 2 je od šiesteho mesiaca a Hami 3 a Hami banán sú od roka

miselin
7. mar 2009

Ja pôjdem tiež do Včielky sa už teším 😵 😵

miselin
7. mar 2009

Zuzi a zistila si ako dlho sa ten nurofen môže dávať?

dadulaa
7. mar 2009

Miselin, od pondelka bude včielka už otvorená, aj my ideme.

Baby, pôjdete v stredu na to líčenie? Ak mi to časovo vyjde, tak ja by som šla.. 😉

zuzka99
7. mar 2009

Miselin, opýtam sa jej, lebo ona hovorila, že už nekupuje malej nič, že už papá normálne. Tak neviem na mlieko sa opýtam.
Segry som sa nepýtala, snažím sa im dovolať, ale teraz mi nedvíhajú, v pondelok ti poviem ako to je, alebo zajtra napíšem.

zuzka99
7. mar 2009

Dadula, kedy je presne to líčenie? Doobeda či poobede?

dadulaa
7. mar 2009

Líčenie bude o 15.30, otvorí sa skôr poobede včielka. 🙂 Prídeš, Zuzka?

zuzka99
7. mar 2009

To asi nestíham, muž chodí až o 16,00. Jedine s malým, ale to asi by som sa nemohla líčiť. A či sa vobec dostaneme na radu, ak tam bude milión báb?

miselin
7. mar 2009

Ja tiež nepôjdem, lebo muž má nočnú a o štvrtej len vstáva a ide potom zase na noc tak by sa mu moc nechcelo byť s Dominikou keď bude unavený, keby mal rannú tak by som šla, no škoda, že to takto vyšlo, no 😒

dadulaa
7. mar 2009

Škoda baby ☹ , vraj budú až 3 líčiť a myslím si, že príde dosť žien.

Miselin, dneska som videla vašich s malou vonku...si mala chvíľu veget, čo? 😉

miselin
7. mar 2009

No to vieš 😵 Malá má môjho tata strašne rada a mne to bodlo,lebo začala tento týždeň štrajkovať v noci, sa jej vôbec nechce spať vždy sa zobudí o polnoci a je pol hodinu hore no a potom okolo pol tretej a zase do pol štvrtej, ide ma z nej vykotiť, keby aspoň poobede spala ale ani to 😒 a to behá od rána do večera v pavúkoch alebo za ruky, nemá ani chvíľu kľud a aj tak jej takto vyhráva 😖 Bude chcieť spať až vtedy keď bude musieť vstávať do školy 😀 😝

jankabambulka
7. mar 2009

miselin. ja mám presne to isté z miškom - tie noci sú des. líčiť sa bude až do 18h 😉