Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kaciatko68
24. nov 2009

Aj ja mám už rybičky nakŕmené a moja malá stále ešte spí. Ale už ju idem budiť ....

kaciatko68
24. nov 2009

Zuzka, rybičky si tam dávaj v pároch, až ich môžeš páriť a budeš mať mladé lacnejšie. Dnes som si nejakým činom pozbierala peniažky dva krát, tak už mám konečne plný počet rybičiek. Ale teraz už nemám ani na žrádlo. Pošlite mi niekto darček, lebo za chvíľu bude ten húf hladný ☹ 😀 .

kaciatko68
24. nov 2009

Hasleerka, dnes budeš kedy v robote ? Okolo 17:40 pôjdem do Hypky.

petra5258
24. nov 2009

hej baby mam dilemu - mam kupit malej choditko alebo nie? kaciatko kraasne fotecky som sa potesila ako sa ti vytiahla ked je uz vacsia lebo moja je taka bacula a bala som sa ze to tak ostane 🙂

eyya
24. nov 2009

tu je to sama rybička skoda ze neviem o co ide by som sa mozno aj ja pridala 🙂

miselin
24. nov 2009

Baby a už ate písali Ježiškovi?

miselin
24. nov 2009

Peťa nám chodítko strašne pomohlo, ale dávala som ju do neho až od 8 mesiaca kedy už vedela poriadne sedieť a aj stáť 😉

Eyya to je taká hra na facebooku a je to strašná namotávka, konečne sa teším na ranné vstávanie 😀 😀

ivka000
24. nov 2009

peta ja som síce doma chodítko mala ale malý tam bol možno 3x aj to len na 10 min. on sa naučil pekne štvornožkovať a potom sa staval a chodil okolo nábitku tak sa dostal kde chcel a pekne sa naučil chodiť skoro týždeň pred prvými narodeninámi. no a dnes za ním nestíham a už sa aj v prostred izby bez pomoci postaví od včera 😉

zuzka99
24. nov 2009

http://www.samo-kociky.sk/choditko-jane-team

eyya, ak by si sa rozhodla pre chodítko, tak toto mám na predaj, cenu dohodneme 😉

zuzka99
24. nov 2009

sorry, nie eyya ale peťa ohľadom chodítka 😵

dadulaa
24. nov 2009

Zuzka, ako bolo na výtvarnej?

katka.carska
24. nov 2009

Choditko urcite nie, dokonca spoluziacka, co sa prestahovala za ocean pisala, ze u nich je zakazane. Peti, ak by ta to zaujimalo podrobnejsie, ozvi sa.
Matusko sa vedel posadit az v 9 mesiacoch -najskor sa postavil a az potom sedel-no o mesiac uz chodil.

petra5258
24. nov 2009

ja viem ze teraz pisu ze skodi klbikom, chrbtici a deti chodia po spickach a deformuje nozicky atd ale poznam vela mamiciek co si ho nevedia vynachvalit uvidim radsej by som bola bez neho lebo je to zbytocna investicia na mesiac dva ale po by s nou zase cely den zhrbena behat nebudem uvidim ako to s nou bude ale diki za rady

zuzka99
24. nov 2009

kaciatko a to kde zbieraš peniaze? ja stále neviem kde sú a ako mám vedieť koľko ich mám?

ivka000
24. nov 2009

peta ja som to moc nepoznala celý deň zhrbená našťastie . Nechávaj ju na zemi na deke alebo ak máš koberec tak aj bez deky hrať sa čo najviac cez deň a ked si hračku zahodí dalej tak jej ju hned nepodávaj alebo podaj len blyžšie aby ledva nu ňu dočiahla aby si spevnila ručičky a vedela si neskôr s nimi pomáhať pri lození alebo prichitávaní o nábitok.Ja som to tak robila a fungovalo to neskôr sa dal na kolienka ale dlho sa nevedel posúvať tak sme mu trošku pomohli a potom zničoho nič zodňa na deň začal loziť ako strela 🙂
moja sestrenica má malú a tá má problémi s chodením a chodia po vyšetreniach a všetci doktori jej zakazujú chodítko tak neviem rozhodni sa sama

kaciatko68
24. nov 2009

Peniaze zbieram u každého priateľa v truhličke, ktorý má akvárko. Poklikám tam viac krát a peniažky nabehnú - v ľavo hore je peniažtek - a je tam počet, koľko ich máš a ešte perlička a za tie sa potom tiež dá niečo kúpiť.

ivka000
24. nov 2009

a tie perličky máte odkiaľ?

kaciatko68
24. nov 2009

Tie perličky nabiehajú myslím pri novom leveli.
Zuzka, poslala som ti rastlinku, tak to akceptuj a budeš ju mať v akvárku. Potom môžeš predať tie rastliny, čo tam máš. Uvidíš to na facebooku v pravo hore ....

kaciatko68
24. nov 2009

Ivka aj tebe som poslala rastlinku. Tak šup s ňou do akvárka 🙂 .

kaciatko68
24. nov 2009

Miselin a aká je podstata tej hry s mačkami. Oni sa len chovajú ?

miselin
24. nov 2009

Babule a mne prosím pošlite žrádlo , lebo už nemám ani na to 😝

kaciatko68
24. nov 2009

My sme boli doobeda na nákup a teraz idem drtiť anglinu, nech tam niečo viem ... tak zasa večer. Fialllka a ty nespravíš malej akvárko ???

fialllka
24. nov 2009

kaciatko: diky, ale akvarko nie ....... to uz by sme nezvladali 😉 jej stacia kravicky a koniky a prasiatka a zajovia a kacicky a ku tomu teta, co chodi a obera stromy 😀 😀 😀

katka carska: tak to tvoj Matusko bol ukazkovy, ze najskor sa postavil ............ my sme tusim sa najskor posadili a potom postavili a chodit sa naucila sama ... ziadne choditko ani ziadne ruky .... a to kvitujem a schvalujem 😉

zuzka99
24. nov 2009

počuj Kaciatko, takže ty mi možeš vyrabovať moje prachy?

zuzka99
24. nov 2009

ja by som vám aj niečo poslala,ale neviem ako? A tú rastlinku neviemkde mám od kaciatka

a ináč na výtvarnej bolo super, malému sa strašne páčilo, robili s hlinou, modelovali takých anjelikov. Len neviem ako budeme chodiť, lebo musí zaplatiť celé školné na tento polrok, aj keď začal až v podstate teraz a to mal zadarmo prvú hodinu. Čiže za december (aj keď tam veľa hodín odpadne) musí zaplatiť ako za celý polrok (čo iné deti platili od septembra). Tak mm chce aby začal chodiť až od začiatku februára. Ale neplatí sa až tak veľa, 11 EUR za pomocky a materiál a 2 EURá za mesiac ako školné. Čiže nás by to na december vyšlo 13 EUR za nejaké možno 2 hodiny

zuzka99
24. nov 2009

už som to našla, dík

zuzka99
24. nov 2009

a vyrabovala som aj ja vás, sorry

miselin
24. nov 2009

Zuzi aj mne pošli nejakú morskú kvecinku 😀 Zuzi možno by som tam od februára aj ja začala chodiť keby mi Domču zobrali, veď vlastne 2 roky bude mať koncom apríla. Len neviem čo tam ona bude robiť lebo ona je strašne nepozorná a zbrklá, keď jej chceš niečo ukázať ako sa robí tak hneď dostane nervy lebo ona to chce sama a potom to len trieska no ako taká opička je niekedy 😅

ludka_r
24. nov 2009

Baby, baby, Vás to akvárko riadne drží, teda... 😀 Ale nebojte sa, aj to zovšednie.. Ja tam už chodím len z povinnosti, nakrmim, očistím všetky tri akvárka a občas aj s rybičkami zatrénujem... 😉 Mne sa aj tak viac páči VarmVille.

Miselin, tak to máme rovnaké deti v tomto. Aj Vilko nerváči, keď mu niečo ukazujem.. V poslednej dobe sa ma naučil ignorovať a niekedy sa aj robí, že spí... Joj, vidno, že je blíženec...

zuzka99
24. nov 2009

miselin, to by bolo super, keby sme chodili spolu. Uvidíš, ja som tiež myslela, že to malého ešte nebude baviť, ale valčekovali hlinu tým valčekom na cesto a potom takou tyčinkou do nej pichali, no bol úplne šťastný 😵 a také niečo doma by nemohol robiť, tam aj keď všetko zašpiní, nevadí. A domov si za 10 EUR toľko materiálu nekúpiš.

Inak, ja už mám pokoj. Slávko spí, starý išiel na pivo, na zajtra navarené, upratovať nemusím, lebo sa cez víkend sťahujeme, tak už budem mať všetko nové, pekné a čisté až na Vianoce 😵

Idem asi kuknúť čo robia moje ryby a potom TV, ide moj seriál, hurá

Prajem všetkým Katkám - Kaciatko, Katka.Carska, Babulkina Katka, Janky 30 Katka (dúfam, že som na žiadnu nezabudla) všetko najkrajšie a najlepšie k zajtrajším meninám, aby deti aj tie v brušku poslúchali a malým katkám kopec detskej radosti.... 😉