Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
22. feb 2009

tak dobrú nôcku 🙂

kaciatko68
22. feb 2009

Idú s nami aj svokrovci, tak sa budeme pri strážení striedať, keď pôjdeme na procedúry. A do bazéna by som ju aj zobrala. Pozri odkaz.

kaciatko68
22. feb 2009

Kukni obrázky hotela - vyzerá to tam super ...http://www.sunflowers.sk/slovensko/piestany/hot...

jana30
23. feb 2009

ahojte tak idete do tej včielky alebo nie, dúfam že tam zase nebudeme sami, 🙂
Zuzka malého doma strážil tatinko, ja som bola na kohútke len s katkou, pre Maťka by to tam bolo dlho 4 hodiny, tak sa takto striedame, muž nelyžuje tak si to chodím užívať len s Katkou, 😀
no ale zase nasnežilo, kým odhrniem auto to potrvá, a kým ho ešte nájdem ktoré je to naše na tom parkovisku, všetky z okna vyzerajú rovnako 😀 😀 😀

jana30
23. feb 2009

jani v Ravene som pracovala len 2 roky, a Karas Lubomír, neviem krotého poznáš lebo sú tam myslím dvaja tak tento je teraz vedúci účtovníctva hned pod Blaškom, a tvoj brat robí v stavebninách ? ja som pracovala na OAC 😵 a myslím že máte odomňa sedátko do vane, možno si ťa mýlim ale mne sa zdá že som ho predala vám, muž si bol preň, ak nie tak sory že som si ťa pomýlila 🙂

miselin
23. feb 2009

Jani ja idem do Včielky a okoľkej ideš?

miselin
23. feb 2009

Kačiatko je tam fakt parádne, my sme chceli ísť k moru ale neviem ako dopadne tá kríza, lebo aj mužovi hrozí vyhazov tak uvidíme podľa toho či teda obeháme len Slovensko sme rozmýšľali ešte nad Tatrami

miselin
23. feb 2009

Alebo ešte do Čiech tam kde bola Zuzka tam to bolo super prispôsobené pre rodiny s malými deťmi

zuzka99
23. feb 2009

baby, ja neviem či ísť, sú vraj neodhrnuté cesty a neviem či sa vyhrabem na rozkvet

miselin
23. feb 2009

Zuzi už som videla aj odhrňače a cesty sú odhrnuté ale to už sa musíš sama rozhodnúť, ja by som napr. nikdy nesadla za volant v takomto počasí ale ja nemám vodičák tak neviem, ale ja som dosť pokakaná na takéto veci 😖

zuzka99
23. feb 2009

veď práve, sa bojím s malým riskovať, uvidím o tej 10,00 ako to bude vyzerať, ale asi žiadna zmena, stále kydá a kydá. škoda, že nie ste všetky tu z mesta, by sme sa stretli niekde tu, nech nemusíme na Rozkvet ☹

miselin
23. feb 2009

Strašne rýchlo tie cesty aj zapadajú lebo veľa sneží no tak neviem ja by som asi tiež neriskovala aj keď by som bola rada keby ste prišli ale možno prestane snežiť 😉

miselin
23. feb 2009

Škoda, že sú neni vo Včielke nejaké pavúky by si tam Domča pobehala 😀

jana30
23. feb 2009

no baby ja vyrážam, idem do VŠZP a potom na rozkvet, tak dúfam že tam budete , ja rátam tak okolo 10,00 som tam

zuzka99
23. feb 2009

jani no tak čo s tebou pojdem aj ja pomaličky 😉

kkaattkkaa
23. feb 2009

Haslerka, my sice mame nieco ako auto(Skodu 100), ale v zaujme ochrany zdravia nim s Matusom nechodime. Takze vsade vlakom, kde sa neda autobusom, a kde sa neda tak pesi. A cestujeme fakt casto.
Okruh domov, jedna babka, druha babka...
Poslednu "dovolenku " sme mali v Kvacianskej doline na Mlynoch-bol to len vikend, ale stalo to za to.
http://picasaweb.google.sk/katka.carska/KrstVeK...
Ale s dvomi detmi je to asi tazsie...

jankabambulka
23. feb 2009

ahojte
janinka-presne , vdíš, mňa ti to ani nenapadlo , že som to od teba kupovala, hej chlap bol vtedy poň, ale nechú zatím byť v tom deťuchy. môžnop neskôr ale keď sú vtom potom o chvíľu chcú ísť von blázniť sa vo vode. lebo zväčša chlap nahodí plavky a je snimi oboma vo vani, jedného na rukách a druhý v sedátku, lebo dve sedátka a on , by sa nevmestili 😀
môj brat je teraz v bratislave na pobočke-má to tam na starosti /alebo ako to nazvať/, aj on robil v PB ale ešte asi 10rokov nazad tak neviem , či ti jeho meno niečo povie, volá sa jagrik 😉

dadulaa
23. feb 2009

Jankabambulka, chcem sa ťa spýtať, či neštuduješ náhodou v Dubnici?

Hasleerka, teraz ma napadlo, že by ste mohli vybehnúť vláčikom na víkend aj do Tatier, my sme tak chodievali, keď sme ešte nemali auto a pre malého bol vlak vždy veľkým zážitkom. 😉

jana30
23. feb 2009

no tak my už sme doma zo včielky, bolo dobre ani taká kosa dnes nebola ako minule, malý mi zaspal v aute, a už som ho preniesla do postele a drichme tak som zvedavá ako dlho vydrží 🙂
jani no jasné že ho poznám, veď oni riaditelia sem chodia každý mesiac aspoň 2 x a robila som v Blave inventúru, takže ho poznám, ked si na OAC tak poznáš tak zvidenia skoro každého , pretože aj fotky z akcií sa dávajú na server a môže si to pozrieť každý kto tam má prístup, aj ked neviem či teraz ešte budú bývať nejaké akcie, ked je táto kríza, veľmi rada som chodila na MDD na štadión to bývala dobrá akcia pre deti, oni decká boli z toho vždy hotové, našej Katke sa tam vždy strašne páčilo 😀

jana30
23. feb 2009

jéééj jani som si pozerala tvoj album a tvoja dcérka vyhrala MISS prváčka v 2004, naša Katka o 4 roky neskôr pozri https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
😀 😀 😀

jana30
23. feb 2009

ale to nebola vlastne asi tá istá súťaž, to som si asi pomýlila, ale to neva 😀

miselin
23. feb 2009

Mne Domča zaspala asi za 5 minút ako sme došli, som jej dala mliečko a úplne odkvacla. Sa už teším na stredu 😉

dadulaa
23. feb 2009

Takže bolo dobre, miselin? Dúfam, že v stredu už pôjdeme aj my 😉

jankabambulka
23. feb 2009

dadula- nie nechodím do dubnice ale normoška banská bystrica /a je to hodne finančne náročné - cestovanie-phm a cez zimu humus cesty/, dubnica je myslím pedagog. minimum alebo socialna práca- alebo tá je žilina? už ani neviem ale suseda, chodila do dubnice minulý rok tak sa mi marí alebo jej muž.

jani-hej on to tam riadi. na tom tenisáku je super aj ja som tam rada chodila ale teraz som tam nebola už asi také 2-roky ☹ . hej oni tu mávajp porady.

miselin
23. feb 2009

Dala bolo dobre a dúfam, že v stredu už pôjdete s nami 😉 Kubkovi už je lepšie?

miselin
23. feb 2009

Opravujem Dadula 😅 Akosi mi hapruje klávesnica

jankabambulka
23. feb 2009

jani - to barborka vyhrala minimiss ešte keď nebola taká silná ako teraz. som z toho na mraky- ona vidí mňa že vkuse papám tak aj ona.- a najhoršie že začína pubertu , tak sa to ešte len zhorší a nedá si povedať aby toľko nepapala. inak vtedy to bola sranda na tej súťaži., len minimiss sa stala bystričanka a miniboy sa stal púchovčan 😀

dadulaa
23. feb 2009

Jankabambulka, ja idem do Dubnice odbor učiteľstvo odborných predmetov a po pár semestroch získaš aj to pedagog. minimum, ale to je ešte vo hviezdach, či sa tam dostanem... 😉 A ty si už bola s detičkami vo včielke?

dadulaa
23. feb 2009

Miselin, už je mu našťastie lepšie, dopujem ho aj homeopatikami, vitamínmi, to u nás vždy zaberá a som rada, že nemusíme brať ATB. 🙂

jankabambulka
23. feb 2009

nie nebola ja tam nebudem môsť ísť sama , chápeš, jeden tam druhý tam, lebo oni by len behali a pavúky tam nie sú. ale veľmi rada by som tam išla, keby aspoň som mohla do vnútra kočíkom, žeby som kolečká utrela, aby v tom sedeli... nahovárala som chlapa a ten povcedal, že tam pôjde somnou len ak tam bude aj iný chlap...
hej UOP- tam chodila sesternica ale ona chodila do trenčína. tak ak tak nejaké materiály by som skúsila od nej vypítať keď budeš potrebovať , OK?