Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kosta123
4. jún 2010

@kika210 -neviem o tom že by tu bol niekto z púchova.

kika210
4. jún 2010

hmm, len som skúsila, lebo viem, že aj ja som sem občas zavítala. Teda, keď som bola viac na MK. A teraz by som sem zas rada chodila nakuknúť. Tak možem občas aj s Vami pokecať, ak Vám to nebude vadiť.....

nany100
4. jún 2010

kika, sebastianela je tuším z Lysej p.M. (dúfam, že si dobre pamätám 😉 ) a je aj zakladateľka súkromnej témy...tak jej pošli IP a pridá Ťa k nám 😉

kika210
4. jún 2010

Ďakujem za radu, pošlem. Hneď sa na to vrhnem 😎 Ty máš Adelku, aj moja neterka sa tak volá. Moj miláčik 🙂

nany100
4. jún 2010

ďakujeme, teraz je Adeliek dosť 😉 ...inak sme v téme Považské maminy 😉

kika210
4. jún 2010

No tak to kuknem aj tam. Akosi nemám prehľad. Len viem, že potrebujem s niekym kecať. A na to je MK super 😀

nany100
4. jún 2010

to je tá súkromná téma 😉 ...musí Ťa tam pridať 😉

kika210
4. jún 2010

Už som jej písala, tak idem ešte raz. Však som aj rozmýšľala, aká súkromná téma 😎

mirmaj
4. jún 2010

@fialllka tak ja som s tým nemala problém to udržať 🙂

fialllka
4. jún 2010

@mirmaj tak to si ta jedna z stastnych 😵 😵 😵 😵 ja kym som spala, tak v pohode ale ked som vstala a sla si urobit toaletu pred odchodom na poradnu, tak to slo jednoducho von zo mna ... a obavam sa, ze ako prebieha aj toto druhe tehu, tak aj toto asi pojde von .... 😒

mirmaj
7. jún 2010

s týmto som ja zatiaľ nemala problém od začiatku tak už asi ani nebudem mať 🙂 🙂

fialllka
7. jún 2010

@mirmaj joj to si stastna osoba 😉 ja cely prvy trimester a hocikedy pocas dna aj o polnoci ... a dnes mi tiez nesadlo par bobuliek hrozna, co som s Terezkou spapala na ihrisku, tak skoncili v zachodovej mise ked sme prisli domov ... ale to by som absolutne necakala, len uz sme boli doma asi tak pol hodku, ked sa mi zrazu zaludok obratil 😠 😖

mirmaj
8. jún 2010

tak ty to naozaj zle znášaš...ale tak ma to aj svoje výhody nie? aspoň toľko nepriberieš 🙂 🙂 🙂

fialllka
8. jún 2010

@mirmaj tak to ano .... ved prvy trimester som schudla, namiesto toho aby som priberala 🙂 aj ked to nebol extrem, bo to by ma poslali do nemocky ... ale ja som aj pri Terezke pribrala za cele tehu len 9 kg 🙂 tak dufam, ze to tak bude aj v tomto druhom tehu 🙂
kde v PB byvas?

mirmaj
11. jún 2010

no tak tebe to ide dobre 🙂 ja to nosím všetko na sebe 🙂 ..ja na Rozkvete a ty?

fialllka
13. jún 2010

@mirmaj ja na Lanskej 🙂 ako je jednosmerka smerom ku nemocke a skole, co su na tej ceste tie retardery tak tam v zateplenom takom zlto-oranzovom panelaku 🙂
uz si vela pribrala?

mirmaj
14. jún 2010

@fialllka tak to spolu asi nepokočíkujeme 🙂 ..no neviem či veľa ale málo určite nie 🙂) doteraz mam 12 kg naviac, ale beriem to tak že pri prvom sa väčšinou viac priberá a dúfam že potom to zhodím 🙂

fialllka
14. jún 2010

@mirmaj no to asi nie 😉 ja mam na rozkvete svagrinku ale tot som tam bola s malou s kocikom a mala som dost ... hore v pohodke som sa vyviezla busom Tesco a dole, ze idem pesi ale skoro ma hodilo, ked som zistila, ze vsade same schody a vsetko som musela obchadzat 😉 nakoniec pre nas prisiel manzel a nas zviezol pred panelak, aby sme stihali este aj na ihrisku sa chvilu pohrat s Terezkou a ptoom aj obed uvarit, kym tatino prisiel z prace 😉
no ja som sa vcera schvalne postavila na vahu a mam zatial len +4 kg ..... ale ked som aj pri Terezke tak malo pribrala, tak to tipujem aj teraz tak, ze viac nepriberiem 🙂 a neskutocne mi sla potom vaha dole ... 2 mesiace po porode som bola na svojej vahe spred tehu a za 4 mesiace na vahe z cias za slobodna 🙂 total som musela zmenit satnik 😀

mirmaj
15. jún 2010

@fialllka no tie schody su tam fakt otras, úplne všade a všetko hrozne naokolo obchadzať to maš pravdu ☹ ..tak ty si fakt dobre, ja mam pocit, že sa na mňa aj voda lepí ked sa napijem 🙂 dúfam že aj ja potom všetko zhodím

fialllka
15. jún 2010

@mirmaj ale isto zhodis 😉 sa budes inak obracat 😉 ale hlavne treba potom aj papat, najma kvoli mliecku aby ho bolo dost ... ja som Terezku dojcila do jej dvoch rokov a este aj teraz si obcas vypyta 😉 som jej povedala, ze s nou pocitam ako so zivou odsavackou v pripade nudze 😀

mirmaj
16. jún 2010

@fialllka no to sa asi budem ako prvorodička bez skúseností 🙂 aj ja sa chystám dojčiť tak uvidím či budem úspešná, tebe sa ešte aj teraz tvorí mliečko? 🙂 to sa ani nečudujem že nepriberáš 🙂 🙂 🙂

fialllka
16. jún 2010

@mirmaj mliecka sa uz tak tolko netvori, skor je to u Terezky o pocite, pritulit sa ku maminke a este si trosku podudkat 😉 🙂

mirmaj
16. jún 2010

aha...no ved ono by to pre tebe ani nebolo moc dobre nie? 🙂

fialllka
16. jún 2010

@mirmaj ale kdeze ... teraz mozes v pohode dojcit do porodu a potom pokracovat v tandeme 😉 ak nemas v tehu nejake zdravotne dovody, ktore by ti tomu branili .... napr. v prvom trimestri krvacanie, ci v poslednom predcasne kontrakcie 😵 teraz je ina doba, to nie ako za nasich starych mam 😉 my ked sme oznamili, ze cakame druhe babatko rodine a vedeli, ze Terezku este dojcim, tak mm stara mama hned, ale to uz nesmies dojcit .... ja som sa len nad tym pousmiala a bolo 😉 skoda aj vysvetlovat 😵 ja som si o tom precitala kooooooopec info a aj jednu super stranku, kde je vsetko pisane o dojceni 😉 pise to laktacna poradkyna, co aj tu na MK pomaha mamickam 😉
ale vlastne Terezka sa akoby sama odstavila a vyriesila to za nas a nemuseli sme sa obe trapit nasilnym odstavenim, a obe sa stresovat 😵 takto vie, ze ked si vypyta, tak jej dam podudkat a je to skor uz o tej nasej silnej citovej vazbe medzi nami a rovnako vie, ze mliecko bude papat babatko, ktore rastie v brusku 😉

nany100
17. jún 2010

@fialllka som zvedavá, či sa niečo také aj nám podarí...bezbolestné odstavenie a príp. tandemové dojčenie 😀

fialllka
17. jún 2010

@nany100 no ja stale verim v ten tandem, len ci Terezka bude chciet, ked teraz si len tak podudkava 😀

mirmaj
17. jún 2010

@fialllka ja som teda skoro ako z tej starej školy 🙂 🙂 🙂 ale je pravda že nič som o tom nečítala, kedže to nemusm riešiť, ja sa pripravujem ešte len nato prvé o druhom ani neuvažujem 🙂

nany100
18. jún 2010

@fialllka ja som teda ešte čiastočne aj zdroj obživy, ale v noci fungjem len ako cumlík 🙂 😅

fialllka
19. jún 2010

@nany100 tak toto som ja malu odnaucila ked mala cca rok a pol 😉 ze v noci sa psinka a nepapa 😀

nany100
19. jún 2010

@fialllka a ako to malá znášala?...raz som sa ju už pokúšala odnaučiť a bol to strašný boj a plač...tak sme to vydržali asi mesiac a nakoniec sa to vrátilo do starých koľají 😉