Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

petka55555
16. okt 2010

@kosta123 tak ty takto mladeho a pekneho.... 😀 😀 😀 😝

kosta123
16. okt 2010

@petka55555 😀 😀

vavenecka
16. okt 2010

@kosta123 ooha,no to by som si veru dala povedať 😉 😀

@soldi jeej,budeš zlatá,keď dáš potom vedieť...či aj berie nové pacientky a tak 😉 ...no veď aj to,že sú všetci takí postarší a keď už dobrého gynekológa,tak nech na dlllho 🙂

vavenecka
16. okt 2010

@soldi akurát kukám tú ich stránku-no pekne to majú urobené a aj doktor vyzerá byť milý...tak potom napíš,čo a ako 🙂 ďakujeeem 😎

soldi
17. okt 2010

@vavenecka idem tam teraz v stredu, duam, ze mi aj tehu knizku konecne da, tak potom vsetko zreferujem ked pridem 🙂

vavenecka
17. okt 2010

@soldi okiny a držím palčeky 😉

katie233
21. okt 2010

Ahojte 🙂. Baby, viete mi poradiť nejakého dobrého fotografa z PB a okolia, ktorý robí umelecké fotky detí? Ďakujem.

nany100
21. okt 2010

@katie233 ja poznám pani Čarneckú, má ateliér v Udiči...skús si ju vyhľadať na nete a pozrieť fotky
😉

soldi
26. okt 2010

@vavenecka ahoj, tak som bola u toho mitru a zatial teda musim povedat, ze som spokojna. vladne tam pohodova atmosfera, je vidno, ze on je odbornik a ma pracu rad, stale sa vzdelava, aj sestricka je mila 🙂
a pan doktor sa rad hra so sonom- ma jeden z top pristrojov- a kedze som bola posledna pacientka, tak ma nechal az polhodinu sa divat na babatko, aj mi to prepol na 3D, nadhera 😵


@katie233 ahoj, a chcela by si atelierove, alebo skor momentky, doma, alebo vonku?

vavenecka
26. okt 2010

@soldi jeeej,ahoj 🙂 no tak to je uplne super,ze je taky🙂)a babatko sa ma dobrucko? aj knizku uz ti dal? ;) ...no a este sa chcem opytat,ze si mu len zavolala a prisla alebo ako to tam funguje? ci sa objednava za peniaze alebo je to klasicky,ze si musia zaplatit tie,co chcu byt vybavene mimo objednania...a este,ze ci berie stale nove pacientky?teda ak vies...dakujeeem a drzte sa obaja,nech ste zdravucki a pekne sa vyvijate 😉

soldi
27. okt 2010

@vavenecka male bolo uplne zlate 😵 najprv spinkalo, tak ho trochu postuchal, kym sa nezobudilo. a ono zacalo boxovat okolo seba! 😀 uplne vyzeralo, ze sa rozculuje, ze ho budia 😀 fakt to bol krasny zazitok, prvykrat som videla ako sa hybalo 😵
a ano, aj knizku mi dal konecne 😵

ozaj, a robi si certifikat na NT testy, ktore napr. tu v PB vobec nikto nerobi 😒

a co sa tyka objednania, tak ja som zavolala a dohodla som sa so sestrickou, objednala ma hned o tyzden, takze vobec nemusis riesit mimo objednania, lebo to ma celkom dobre zorganizovane 🙂 a nove pacientky urcite berie, vsak aj ja som nova. 🙂

jedina vec, co sa mi moc nepaci je, ze ma ordinaciu v nemocke, takze cakaren je stara, ale to uz asi on chudak neovplyvni. ale co zas bolo super, tak vzdy ked tam som, tak je ta cakaren prazdna. lebo ked som chodila k starej dokyne a aj ked som bola objednana, tak som vzdy cakala aj tak minimalne hodinu.

on mal tiez trosku sklz- bola som posledna ten den a meskal 20 minut, co je ale podla mna uplne v pohode 🙂

vavenecka
27. okt 2010

@soldi no uuuzasneeee 🙂)))) je super,ze to ma zorganizovane takto,to sa mi paci 🙂 tak skusim potom aj ja niekedy tam brnknut,hadam sa tam dopracujem niekedy :D no a tebe a babatku prajem len to naj naj,nech sa mate dobrucko 🙂

kosta123
27. dec 2010
kosta123
27. dec 2010

@katie233 -mám číslo na super fotografku Denisku z Nimnice ak by si chcela daj vedieť 🙂

nikiarudi
27. dec 2010

@katie233 ahoj, aj ja odporucam Denisku ako aj kosta123, je to nasa spolocna kamaratka a uz mna osobne fotila niekolko krat... 😉

alinocka
6. jan 2011

Ahojte nevedeli by ste mi prosím poradiť nejaku fakt dobrú logopedičku???Okrem inej kopy problémov mame aj ten že moja 4ročná kočka nerozpráva ☹ .Dakujem

junovka
6. jan 2011

Caute baby,
sorry, ze sa vam tu vtieram, ale potrebovala by som poradite nejaku dobru dovcu v okoli Povazskej Bys3ci s detmi pocas marca.Je to jedno, ci je to penzion alebo hotel...proste aby to bolo uprostred prirody.Vdaka

jankabambulka
11. jan 2011

@alinocka ke&´d zistíš daj aj mne prosím vedieť a hlavne čo ti potom povedala, nakoľko naša katuľa tiež nerozpráva 😔

mkdesika
13. jan 2011

ahojte výborná logopedička je Mgr. Zázrivcová papa

nany100
13. jan 2011

@jankabambulka Jani, Mgr. Sárincová 😉 ...je to naša rodina, ale o to nejde...logopédovala sestrine deti a fakt dobre 😉

jankabambulka
14. jan 2011

@nany100 janulka, len nás nikto nikam nepošle, vraj je katkaešte malá a má čas 😠 ale keď vidím , že ako je ukecaný miško a aké rozsiahle vety skladá... ☹ - to môžu mudr namietať, že ih porovnávam ale ke´d ako jediná nerozpráva zo škôlky , tak si myslím, že to nie je ok 🙄 😔 . minule ju mudr obvoďáčka skúšala a len skonštatovala , že hoc vie len 10slov ale ke´d povie zložité slovo barborka tak jej sa len nechce- ale nepovie ani tati!! a teda povie ale len ke´d ju donútiš a niečo sľúbiš tak povie ale sekano ta-tí ale inak 0bodov a keby si vedela ako je to zle , hlavne keď niečo chce a neviem čo a pištííí

nany100
14. jan 2011

@jankabambulka jani a keby ste skúsili nejakého detského psychológa aby si mala pokoj v duši?

vavenecka
17. jan 2011

@junovka ahooj,neviem,či ti niekto nepísal už IP,ale tak keď som to tu zbadala,tak že napíšem- podľa mňa je krásne Podjavorníkom,čo je tak pol-trištvrte hoďky autom z PB,je tam hotel a prírody je tam koľko len chceš...potom som ešte objavila Podskalie,to je tiež nejaké rekreačné zariadenie,ale tam som ešte nebola...hmmm a aj Manínska tiesňava je krásna...tak snáď si niečo vyberieš 😉

s_i_s_a
21. jan 2011

@junovka Podjavorník odporúčam aj ja...príroda je tam krásna, blízko hotela je lyžiarky vlek, v hoteli bazen,sauna....skus kuknut....v hoteli som tam ubytovana este nebola, lebo blizko mame chatu...ale okolie je tam krasne...aspon pre mna 🙂
skus kuknut www.podjavornik.com

s_i_s_a
21. jan 2011

www.penziongrunt.sk a este tento agropenzion je tiez v pohode a ani na lyzovacku to nie je daleko

zdenda86
27. jan 2011

Ahojte.som z povazskej a skoro nikoho tu nepoznam, lebo sme sa sem prestahovali. zacali sme chodit do MC Vcielka, ale nejak nam to nevychadza nakolko vzdy ked prideme je tam skoro prazno. kam chodite s detmi vy? chcela som aby si maly pohral viac s detmi ale akosi sa nam to nedari.dakujem

nany100
28. jan 2011

@zdenda86 podľa toho, kde bývate 😉 ...aj my chodievame do Včielky...inak nie je veľmi na výber...ale radšej sme vonku na vzduchu 😉 ...dá sa chodiť ešte do hudobnej školy Yamaha alebo CVČ na Lánskej 😉

zdenda86
29. jan 2011

@nany100 no byvame na rozkvete. ved to som chcela prave zistit ci tu vobec cosi je. som prekvapena na to kolko deti stretavam v meste aj s mamickami a v centre je to ako vymetene.jasne ked je pekne idem aj ja s malym von, ale ked je skaredo tak sa doma nudime a maly vymysla. 🙂

delphinium
31. jan 2011

Ahoj holky, poradily byste mi prosím adresu nějaké zdravé výživy v PB? Ráda bych malé nakoupila nějaké křupky, kaše a tak. Děkuji za rady. Lenka

veeniika
31. jan 2011

@delphinium myslíš BIO obchod??Tusim jeden je pri nemocnici ako je parkovisko.Tam pri schodoch kedysi bol ale neviem ci tam este je nekupujem tam.Ale skus kuknut