Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

jankabambulka
19. feb 2010

ako kedy niekedy aj horšie 😀 😀

jankabambulka
19. feb 2010

ale ich úsmev a džavot to vyrovnáva 😵 😵

petra5258
19. feb 2010

vidis to zuzi keby ti takto spal kazdy den to by sme ine zurky robili🙂 janka to mas odkial taku fajnu basnicku? ivka sme s kreksinou susedy a neviem si to vynachvalit 🙂

ivka000
19. feb 2010

jéj to máte super nemusíš aspoň daleko chodiť 😉
janka to je niekedy také aj s jedným kým sme sa dnes vychystali k zuzke tak my malý vyhádzal pol kuchyne, do vane nahádzal všetko čo mal po ruke od hračiek po metlu a ešte jedna šuflík s oblečním 😉 no a pokiaľ som do auta namontovala autosedačku tak si naštastie len ruky stihol vymáčať v kaluži 😵 viem že 2x je to ešte horšie ale s jedným živím dieťatkom je tiež zábava

ivka000
19. feb 2010

a to nehovorím čo sme nechali za spúšť u zuzky tá musela mať s nás radosť 😉

kreksina
19. feb 2010

Peti, čo nevidieť budeš za Linduškou behať a márne kričať stoj -z vychádzky prídeš síce spotená ako "maštalné dvere", ale aká šťastná 😅 😀 gratulujeme. A moja malá Peťa sa včera pretočila z bruška na chrbátik 2x 😵

petra5258
19. feb 2010

babenky ja som zistila ze buducu sobotu vlastne nemozem lebo ideme s linduskou na ten plavecky vikend 🙂 a nedame to stretko zajtra o piatej?ved nech chlapi postrazia...

ivka000
19. feb 2010

zajtra nemôžem lebo mm si už dohodol futbal s kamarátmi o šiestej ide s domu ☹

zuzka99
19. feb 2010

ja zajtra tiež asi nemožem, ideme na Makov a neviem kedy sa vrátime, tak nechcem nič sľubovať. Ale keby zajtra pršalo tak nepojdeme nikam a to by som mohla. takže radšej so mnou nerátajte

jankabambulka
19. feb 2010

peťa to mi kámoška poslala 🙂 ja tiež skladám niekedy ale toto ee. ivka ja viem, že je veľa roboty aj s jedným... asi si to zle pochopila. ja som si prešla aj mono výchovou-viem čo obnáša aj to- a bola hperaktívna preto v 3 rokoch už tancovala. mne sa to páčilo preto som to sem vložila. ale teraz som si uvedomila , že takéto veci čo sa týka dvojíčiek sa sem naozaj nehodí..

kaciatko68
19. feb 2010

Ja tiež zajtra nemôžem, skôr by mi vyhovovala tá budúca sobota. Tento týždeň máme oslavu - dcéra má 19.

kreksina
19. feb 2010

Jani myslím, že to tu pasuje ako riťka na šerbel- veď sa zasmejeme a ono myslím, že deťúrence s menším vekovým rozdielom to je ako mať dvojičky- len si niekedy myslím, že dvojky sú ľahšie ovládateľné v tom útlom veku- kde položíš tam nájdeš- no vychystať sa von - keď ti jedna vrieska a druhá sa hádze na zem a trucuje a čo oblečieš to ti vyzlečie pokiaľ oblečieš tú druhú- dá tiež pekne zabrať- a vonku zábava- tlačíš kočiar a druhú nosíš na rukách a v tom ti neustále zvoní mobil 😀. alebo prejdeš konečne s kočiarom cez pokladňu, šťastná, že si nakúpila a malá ti nič nerozbila a hlavne sa ti nestratila v hypke a zistíš, že v kočiariku máš kopec pohádzaného tovaru, čo si nechcela a malá kričí, že chce brumíka... 😝

sebastianela
19. feb 2010

janka. Tá básnička je super! Môj starý kúpe malého a ja si popíjam vínko. Už ho mám na dnes dosť. Ani nespal dnes. A má energie za desiatich. Šľak ma ide trafiť!😝

petra5258
19. feb 2010

Skoda ze vam o nevyda zajtra, nevadi tak to spichnite buduci tyzden a poslite potom foto 🙂 ja som doma sama s malou a mm siel na pivco, ved si aj zasluzil, dnes som spala do deviatej a on bol s malou a povysaval cely byt a este aj navaril lasagne a zapekanu brokolicu. no nemam sa ja ako prasa v zite?🙂

miselin
19. feb 2010

Baby takže zajtra nič z toho? Ale tak sa teda môžeme stretnúť o 2 týždne a budeš môcť aj ty Peťa a Blahoželám k Linduškiným pokrokom 😵 Mne sa to strašne páči keď bábätká štvornožkujú, asi preto tá moja nie lebo som si to tak želala 😀 😀 Ale zato mi vie teraz štvornožkovať cez kaluže a tak no 😅 😖

Bambulka tá básnička je super 😀 😀 😀 A vôbec nevadí, že toto neni dvojičkovská téma hodí sa sem všetko a hlavne keď sa chce človek vyrozprávať 😉

kreksina
19. feb 2010

Peti, ešte že byvame tak ďaleko od seba- kedy ma zasvätíš do tajov hry na fb???? 😀

ivka000
19. feb 2010

nie janka vôbec som to nepochopila zle ja viem že si si predtým ,,užívala,, výchovu jedného dieťatka. tá básnička je presne a vtipne vystihnutá a pobavila ma ja som chcela pobaviť vás tým ako mňa ,,zabáva,, jakubko. a toto je téma samozrejme aj pre mamičky dvojíčok hlavne s PB a okolia 😉 tak kľudne sem píš a vyrozprávaj sa ved kludne jedna s nás môže neskôr patriť do klubu dvojíčok tak aspoň už budeme približne vedieť čo to obnáša 🙂

ivka000
19. feb 2010

inak tá básnička je vraj s mama a ja stránky 😉

xsunx
19. feb 2010

ivka nestras s tym klubom dvojicok 🙂
dnes som zase malej naobjednavala oblecko z MMB, budem sa musiet krotit lebo mi nebude stacit
ani zvyseny rodicovsky prispevok 😵

hasleerka
19. feb 2010

juj čítam že sú tu zase nejaké chorôbky, tak cmuk nech ste všetci rýchlo zdraví

no fíha, Linduška je zlatučká ked už štvornoškuje

bambulka básnička je super, už som ju tu čítala v inej téme ... asi obehne celý MK 😀

hasleerka
19. feb 2010

ozaj fialka dnes som išla okolo tvojho domu, som ti aj cchela zaklopkať na okienko, len som nevedela že ktoré je asi tvoje a to čo som myslela malo zatiahnuté žalúzie tak som neriskovala

xsunx
20. feb 2010

dobre ranko koceny,
co dnes varite?

hasleerka
20. feb 2010

ahoj Jarka, ja mám odvčera šošovičku s údeným a uvarím vajíčko...

xsunx
20. feb 2010

hasly no to budes mas dnes lahke varenie 🙂

fialllka
20. feb 2010

ahojte maminky

tak my dnes nevarime ... malu sme zatrepali ku mojim rodicom a maminka mi poslala privarok, kasu a fasirku ... a ja idem zehlit, bo vecer sa mi rozhodne nechce 😀 😀

hasli: no my mame cca do tej desiatej isto zastrete zaluzie .... ale ako kedy ... niekedy aj skor odostierame a mame na oknach nalepene snehove vlocky s betlehemom este, tak to su nase okna 😉

no zelam vam krasny vikend, idem sa vrhnut na to zehlenie, kym tu mala nie je 😉 a na obed si s nou schrupnem ... este dobre, ze mam teraz dovod oddychovat a mozem chrniet s nou 😉

hasleerka
20. feb 2010

fialka no tak to presne boli tie vaše okná čo som myslela ... ale inak ste boli hore???... nabudúce zaťukám ... bola by som ti aj prezvonila, len nemám na teba číslo ...

xsunx
20. feb 2010

vyzera to ze dnes tomu vareniu moc nedame 🙂
ja idem robit gyros v takych bylinkovych palacinkach so zeleninkou a dresingom.
ale masko som si dala do pacu uz vcera, dnes ho len osmahnem a napeciem tie palacinky na slano.
tak tiez tomu vareniu moc nedam 😉
ale mohla by som aspon kolacik nejaky spravit ked nemam vela varenia 🙂 len aky? nieco uz vymyslim ... nejaky taky aby ho mohla aj Olivia trosku papat 🙂 cize necokoladovy a neorechovy

nany100
20. feb 2010

ahojte, jarka my máme polievku uvarenú a potom budú placky😉

maličká už o chvíľu vstáva, tak vám prajem peknú sobotu 🙂

xsunx
20. feb 2010

jani tak zemiakove placky by som si dala, tie teda mozem ...
len sa ich vzdy tak dojem ze mi je tazko 😵
inak buduci tyzden by sme mohli ist pokocikovat ak neude prsat ...

nany100
20. feb 2010

jasné, dohodneme sa...malo by vraj byť už krajšie (alebo aspoň teplejšie) 😉