Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kreksina
27. feb 2010

Kočky dik za rady. Uvidíme čo sa z toho vykľuje- či to bola zdúrená len chorobou alebo ....no neviem si to predstaviť ležať s malou 2dni v ONZ a druhú mať doma a odbiehať kojiť 😅 , staršia je taký moj "cicik" len mama a mama, tak pri mužovi v nemocnici to bude brutál 😖

zuzka99
27. feb 2010

neboj, keby nedajbože tam musela, tak to zvládne aj s tatinom. Keď nebudeš ty, bude jej dobrý aj muž

zmrzka1
27. feb 2010
sebastianela
28. feb 2010

Ahoj Baby. No to moje decko je ako čert N`1. On za deň unavý aj 10 dospelákov a spať nechce ísť ani po celom dni behania hore dole po hore. Teraz som ho obliekla,dala von starému a nech si chodia kade tade a ja si dám aspoň polhodinovú vaňu.😝

petra5258
28. feb 2010

caute babenky tak my uz ideme z teplic do viedne,pobyt bol vynikajuci a linduska sa naucila na povel zadrzat dych pod vodou len sa jej to dnes akosi nepacilo lebo mala ist spinkat akurat ked sme mali plavanie.bolo 6 deticiek a linda jedine dievca tak si mala z coho vyberat chichi zajtra ideme na nakupy tak dufam ze rakusaci budu mat riadne akcie na detske veci cmuk

ivka000
28. feb 2010

ahojte nešeil mi včera internet takuž sme ako tak zdraví chvalabohu tá chrípka bola taká slabšia jednodňová včera som behala ešte ako mátoha vysilená lebo som sa asi brutál odvodnila celý piatok som nemohla do seba dostať ani kvapku vody a kojila malého koľko sa dalo a u neho to teda aj bolo poznať mal oveľa ľahší priebeh ani ho nejako nepreháňalo a grckal len asi päť krát a to som mu dala v noci o druhej štvrťku kinedrilu a do rána sme spali ako bábetká 😵
dnes mu už neni asi nič lebo energie má aj na rozdávanie a ja som tiež už fit.
v pondelok chceme ísť do mesta povybavovať si nejaké veci a pokúpiť malému papučky lebo nám narástli nožičky a v stredu ideme na kontrolu na kardiologiu tak potom by sme šli aj do včielky.

ivka000
28. feb 2010

zuzi a s tou chatou nám to je jedno veľkú noc nepotrebujem v pozore čakať na šibačov 😀

ivka000
28. feb 2010

takže zajta sa nikam nejde budeme trčať doma lebo malí ako sa poobede zobudil ho zasa prehanalo a aj grckal ja už neviem ved od soboty rána mu nebolo ani prd jedol všetko čo mu prišlo pod ruky a neviem čo sa zasa stalo ☹ ale od poobedia je zasa fit vymýšla a už sa aj napapal a zasa vypytuje tie jeho obľúbené jogurty mňa s neho porazí už si pripadám ako krkavčia mama že mu nechcem dať jesť ale nechcem aby mu bolo zle 😖 tak to nechcem preháňať tičinky a čistú vodu my už pomaly hádže o hlavu 😠

hasleerka
28. feb 2010

čafte ... stíham vás čítať ale nepíšem ... som v práci celý víkend a aj zajtra ráno idem .... chata by bola super, len neviem povedať ešte čo bude ...

fotky dúfam prišli tak ako mali???

petra5258
28. feb 2010

aj my by sme sli na velku noc na chatu, termin vobec nevadi 🙂

ludka_r
1. mar 2010

Ahojte, tak som sa sprišla pochváliť s úšpešnou skúškou... Ale to sa dalo čakať. Budúci štvrtok ma čaká ďalšia, tá už nebude taká ľahká... 😖
Brucho mi začalo akosi tento víkend rýchlo rásť, alebo čo. Normálne mi už aj prekážať začalo. To si ešte užijem.
Dnes som chcela ísť aj do Včielky, som sa tam veľmi tešíla. Ale nedostali sme sa tam, lebo nešiel klasický Tescobus, ale akoby normálna mestská - 12-tka. Až keď odišla, ma napadlo, že to bol Teskáč. Normálne som smutná išla aj s malým sa len tak prejsť. Zajtra to snáď napravíme. Budete tam niekto?
A taká blbá otázka: Kedy je vlastne tá prekliata Veľká noc???? 😀

ludka_r
1. mar 2010

A ešte mám prosbičku na farmárky na FB: posielajte mi prosím veci na postavenie stajne, lebo mám len tehly... 😖 n Ďakujem.

miselin
1. mar 2010

Ľudka ja budem zajtra isto vo Včielke tak sa budem na teba tešiť 😉

Vo štvrtok idem s malou na očkovanie, konečne ju zaočkujú proti TBC, lebo ju zabudli keď bola bábätko, tak mám normálne strach aby nemala nejaké nežiadúce účinky alebo niečo keď ju idú očkovať skoro dvojročnú, keď to očkujú pri odchode z pôrodnice 😖 😒

No a malá sa naučila hovoriť KOKOTS ako kokos, no to by ste mali počuť 😀 😅

petra5258
1. mar 2010

inak baby my mame chatu, vyspi sa tam 12 ludi, ak by nas neslo vela tak by sme sa pomestili...

jankabambulka
1. mar 2010

baby v piatok je pánsky striptízek - nekukneme 😀

petra5258
1. mar 2010

farmarky inak aj mne este chybaju do stajne klince a podkovy tak prosim posielajte 😅

sebastianela
1. mar 2010

Jani,tak to aby som sa dotrepala!!!
Síce ho mám každý deň doma,ale ja bych šla.😀

kreksina
1. mar 2010

cafte babenky, tak ma ide rozhodiť včera sme dobrali atb a dnes má mala teplotu a ten s... kašel jej vobec neustupuje 🙄 😢

dadulaa
1. mar 2010

Ludka, super, gratulujem ku skúške 😵 a isto zvládneš aj tú ďalšiu 😉 Veľká noc je 4. a 5. apríla..

bambulka, ja bych tiež išla, no v piatok mám už školu až do večera ☹

ivka000
1. mar 2010

aj ja by som šla do včielky ale zajtra ešte nie aby pre istotu sme niekoho nenakazili tou blbou brušnou chrýpkou Jakubko sa zasa celý deň tvári že mu nič neni ale v noci raz vracal a prehnalo ho a od vtedy nič ja to nechápem ☹ ale dúfam že dnešnú noc už nebudeme mať také problémi lebo včera som prezliekla periny všetko vyzeralo tak ako keby je to konečne za nami a on chúda ,, označkoval,, komplet celú postieľku tak spal medzi nami. a dnes som to všetko vyvetrala vysušila a prezliekla tak dúfam že nebude repríza 😕

hasleerka
1. mar 2010

no ja nemôžem v sobotu vstávam do práce

ludka blahoželám ku skúške ... a tie podkovy vám skúsim poslať

peti knižku som ti nechala už u sestry tak sa pre nu môžeš zastaviť v hypke

jankabambulka
1. mar 2010

dadka veď ten stripák je až o 22h 😉

dadulaa
1. mar 2010

jani, no ja som v škole do osmej + s cestou som o deviatej doma a to budem rada, že som konečne doma po celom dni..hádam ešte bude 🙂

petra5258
1. mar 2010

hasli dik, kreksina IP

zuzka99
1. mar 2010

jani a kde to je? v sobotu?

baby, tak ja neviem, my nakoniec na Veľkú noc nejdeme nikam, mm som to povedala, len sa vytočil, že prečo by sme mali niekam chodiť a pod. Ani nejdem písať aké scény tu stropil.

jankabambulka
1. mar 2010

zuzik-mne sa zdá že to má byť v banko ... neviem , kuknem je to u nás na nástenke pred barákom a pred pekárňou
ale nie je to v sobotu ale v piatok - keď nik nejde tak pôjdeme my dve 😀

zuzka99
1. mar 2010

ako banco del peru?

paula6
1. mar 2010

zuzka99: len jedna otazocka - mimo od temy. Citala som, ze by si predala choditko jane auticko. Je to este aktualne?

kaciatko68
1. mar 2010

Ahojte babulky. Akosi Vás stíham len čítať a nestíham prispievať. Nejako mám toho stále veľa. Dávali sme 3 prihlášky na VŠ pre dcéru, ešte som zháňala scio testy, ešte treba dať prihlášku na jednu VŠ. Dnes som bola v škôlke na Dedovci. Vraj by tam nemal byť problém, keď chcem, aby nastúpila v januári 2011. Tak dúfam, že nebude. Ešte musím k Baštekovej po výsledky z tých dvoch znamienok, čo mi brali, potom s malou k doki na prehliadku na prihlášku, 2 dni mám anglinu, ešte chcem ku kaderníčke. Stále čosi hľadám na nete - cez ebay som kúpila malej pekné pončo s kapuckou NEXT - už je aj doma a dnes dve flisky a ešte tam mám vybratých veľa vecí, tak to vždy musím na koniec sledovať. No ryanair prestáva lietať od mája do FRANKFURTU - tak sa teda rozhodujeme, či poletíme do Luxemburska v apríli, alebo pôjdeme autom, kedy sa nám to hodí. Ale zasa je to 14 hodín cesty.
V nedeľu sme bolii v ZA u svokrovcom a tento týždeň ideme zas.
Mne to isto nevychádza na striptíz a ani na tú veľkú noc by sme asi nešli. 1.4. má zasa Janka scio test v ZA. Ale teraz už idem spať.
Dadula, napíš mi do IP mob. číslo, niekde som ho zapatrošila.

zuzka99
2. mar 2010

paula6 - zatiaľ som ho ešte nepredala, ak by si mala záujem ozvi sa mi na IP, alebo mi prezvoň. Do IP ti posielam číslo mobilu