Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
19. okt 2009

haslerka, myslela som, že idem baliť do Včielky, nikam necestujem.

Zajtra neviem ako stihneme prísť, kedy sa krpec zobudí, keď dnes išiel tak neskoro večer. TAk ak stihneme, prídeme, už som si aj navarila, aby som mohla prísť.

zuzka99
19. okt 2009

kua, kde ste všetci, potrebujem si pokecať. Ospravedlnenku má jedine sebi, tá sa može venovať chlapovi, ostatné sem 😉

zuzka99
19. okt 2009

tak si idem dať teda pohárik vína so švagrom, prišiel na návštevu

jankabambulka
19. okt 2009

inak predám sedátko do vaničky ..... nemá niekto záujem -IP 😉

kaciatko68
19. okt 2009

Tak ja už mám konečne voľno. Malá je v posteli od 21.00 - MM prišiel z práce až o 20.30, takže som ani na zajtra nestihla uvariť. Takže my budeme môcť až v streu, ak niekto pôjde.

kaciatko68
19. okt 2009

Zuzi kuk :
http://www.toyfactory.sk/kategoria/auta-a-dopra...

- toto som myslela, čo som Ti hovorila vo včielke. Ale myslím, že tie autíčka si musíš tlačiť sám .... Inak na tej stránke sú pekné hračky.

zuzka99
19. okt 2009

kati dík, my asi pojdeme kúpiť tie vláčiky elektrické, slávko je na vlaky a chodí si sadnúť do Dráčika a díva sa na ne. Minule ich prehodili do inej poličky a on chudáčik bol úplne zmetený, že už tam nie sú. Ale zaujímavé, že ešte nikdy tam neplakal, ani nerobil scény, len sa na pozerá a potom spokojne odíde (po pár hodinách 😀 )

kaciatko68
19. okt 2009

A tu som našla pekné nálepky na stenu : http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=67652
Nie streu, ale stredu.
Miselin : co je s Vami ???

ivka000
19. okt 2009

ahojte katka to sú tie stoličky čo som myslela ja som si ale myslela, že sú drevené. Moje díte dnes spalo zasa len raz a to odpadol po včielke ešte v aute a spal do pol druhej a potom sa my ho už nepodarilo uspať tak som to vzdala a išiel spať o pol deviatej to som bola prekvapená že tak dlho v pohode vydržal 😕

Zuzka to máš dobré že neplače ja ked idem do hračkárstva tak Kubko na všetko ukazuje on by sa so všetkým chcel hrať 😖 tak neviem ako to bude ked bude v jeho veku ale tipujem že sa budeme takým obchodom z daleka vyhýbať 😀

ivka000
19. okt 2009

misel kde si? 😕

ivka000
19. okt 2009

ani Včielka ani Koník? to je čudné dúfam že nič vážne

ivka000
19. okt 2009

ked som konečne tu tak tu už nikoho neni ☹ idem sa venovať drahému 😎

zuzka99
19. okt 2009

ivka, venuj venuj a k zajtrajším narodkám prajem všetko NAJ, kopec šťastných kročikov, zdravíčka, lásky....

zuzka99
19. okt 2009

zajtra neviem či prídeme, ide chlap gumy vymienat na aute do obeda, ak stihneme ma vyveze a spať pojdeme autobusom

dadulaa
20. okt 2009

Ivka, Kubkovi želáme všetko len to naj, nech vám robí len radosť a hlavne to zdravíčko 🙂

jankabambulka
20. okt 2009

kubkovi želáme len to naj naj naj najlepšie , nech mu úsmev neschádza z tváre a robí rodičom a všetkým naokolo len radosť a postechu 😵 😵 😵

kaciatko68
20. okt 2009

Aj my želáme Kubkovi všetko najlepšie, hlavne veľa zdravíčka. A kedy oslavujete ? A pečieš tortu ?

hasleerka
20. okt 2009

aj my sa pripájame k blahoželaniu ... Jakubkovi všetko len to naj naj naj 😵 😵 😵

dadulaa
20. okt 2009

baby, práve som dovolala s Miselin a sú od soboty v nemocke ☹ malá má laryngitídu,tak si ich tam nechali. My asi nepôjdeme vo štvrtok na tú disku, keď má soplky.. 😒

hasleerka
20. okt 2009

joj chúdatko miselin, dáko ich trápia tie choroby

ludka_r
20. okt 2009

Ahojte.
Aj ja sa pripájam ku gratuláciám, Jakubkovi všetko naj naj najlepšie...
No chúďatko Dominika, tá má toho akosi veľa ☹
Ja som ale riadne mimo. Chcela som ísť dnes do Včielky, ale nebola som schopná vstať z postele pred deviatou. No a kým sme sa naraňajkovali, bolo už desať. Lezie mi to na nervy, takto z toho dňa nič nemám. ☹
Ale zajtra by som tam už chcela ísť, konečne.

jajkar
20. okt 2009

kocky, a ako je ta vcielka otvorena???

sebastianela
20. okt 2009

No paráda! Ten moj kretén si sedí od obeda v krčme a asi pokračujú debatou zo včera a ako úplne v pohode sa ma do telefonu pyta,či trucujem. No asi som ja tá vadná! Nech pali kade lahšie a nežere mi nervy!

sebastianela
20. okt 2009

Ja vám tu kazím len atmosféru,ale ked je doma,tak so mna priam strieka negatívna energia. Ja ho od....m vo dverách,keď dokape domov! Hlavne že na dvore ma lavór plny mokrého opraneho pradla zo včera!

ivka000
20. okt 2009

ahojte ďakujeme všetkým za gratulácie 😵 Oslava bude v nedeľu a jasnačka bez torty by to ani oslava u nás nebola 😉

jajkar otváracie hodiny včielky sú na stránke www.mcvcielka.sk

Jaj dens som sa dozvedela peknú novinku Jakubkovi krsný čakajú mimino 😵 a ak všetko dobre dopadne tak budeme krsný aj my 😉

misel to je mi ľúto, že ste zasa v nemocke želáme skoré uzdravenie a Jakubko posiela Dominike pusinku na uzdravenie 😉

ivka000
20. okt 2009

sebi máš to ťažké s takým chlapom 😠

ivka000
20. okt 2009

my do včielky nejdeme lebo nemáme auto a busom sa mi nechce a ešte som sa dohodla s kamoškou že ak bude počasie a deti aspoň trochu na vydržanie tak pôjdeme doobeda von 🙂

ivka000
20. okt 2009

jééj tá diska je už teraz vo štvrtok a idete niekto alebo tam budeme sami? dada to je škoda že nejdete ☹

ivka000
20. okt 2009

a zasa nikde nikto? to mi robíte naschvál??? začínam si myslieť že trpím samomluvou 😀 tak idem zasa za mm

zuzka99
20. okt 2009

ani my asi nepojdeme na disko, ja som akási poprechládaná...

bože, Dadi a nevieš niečo bližšie o nich - miselin. Ako to začalo, prepuklo a tak. Ja sa tej laryngitídy bojim strašne. To asi jak začali kúriť v bytoch či nie. Ja preto ani nezapínam radiator v spálni. Može to byť tým?