Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
23. okt 2009

Ani víno nepomohlo. My sa nenávidíme a sme spolu. Veď to je nahlavu. Stále si robíme napriek.😢

hasleerka
23. okt 2009

sebi a ty bývaš u neho či on u teba???

sebastianela
24. okt 2009

On u mňa.

adrykaa
24. okt 2009

Sebi ale ved protipoly to vzdy taha k sebe nie?Aako si prisla k tomu ze sa nenavidite?Ved viete aj dobre vychadzat nie,ked mate maleho? 😉

sebastianela
24. okt 2009

Vieme aj dobre vychadzat,ale nemame si uz co povedat. Iba maly nas spaja. Ja mam uplne ine predstavy o svojom buducom manzelovi. Ale asi takeho nikdy nestretnem!
A čo ty Adryka? Už sa ti to blíži. Ako sa cítiš? Sa tešíš na miminko pravda. Juj,take malinke. Sa už ledva hýbeš,čo?

ivka000
24. okt 2009

misel ja ho chcem dávať len raz spať ale ked on sa mi ráno zobudí o siedmej tak to o desiatej najneskôr o pol jedenástej odpadne aj ked spí dve hodinky tak okolo šiestej je nervózny 😠
ale dnes sa zobudil o pol deviatej tak dnes isto bude spať len raz. ;

ivka000
24. okt 2009

A NDFDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddd - odkaz od Kubka strašne rád ťuká do klávesnice aj tá bodkočiarka je od neho 😀

zuzka99
24. okt 2009

ivka, no ste teraz v tom blbom období, že jedno spanie málo a dve veľa. treba to pomaly prežiť a postupne sa to utrasie. U nás bolo nedávno to isté, že jedno veľa a bez spania nevydržal. Ale teraz už v pohode cez deň ho nedávam vobec a večer aj tak nechce spať. Takže my asi zrušíme už aj nočný spánok 🙂

ludka_r
24. okt 2009

teda, Zuzka, to Ti akosi skoro nechce spávať... 😨 Ale čo už s ním, keď mu to vyhovuje...
Ivka, na také niečo si spomínam aj ja... Našťastie to tiež netrvalo dĺho...
Aj to ťukanie na klávesnicu dobre poznám. 😉

ivka000
24. okt 2009

som celý deň sama doma roboty vyše hlavy a tak Kubko sa rozhodol že ma zamestná naplno 😠 ledva som ho pred pol hodinou uspala to už dve hodiny bol unavený ako mača ale stále nie a nie spať asi ho štvú tie vrchné zúbky lebo ked zakusne do hryzátka tak plače ☹ všetky štyri mu pôjdu asi naraz.
dúfam že bude spať aspoň dve hodiny lebo ma vystrie dnes to vyzerá na nočnú službu 😝 ja si toho vždy naplánujem toľko a potom som sama na seba naštvaná ked to nepostíham 😖 tak sa majte idem makať

sebastianela
24. okt 2009

My už máme od včera 8 zúbkov. Ale furt je ako čert.

adrykaa
24. okt 2009

Sebi ani sa nepytaj ako 😝 Je to uz hrozne ani spat sa mi neda poriadne ani chodit ani nic no priserne.Teraz som dve noci mala take slabulinke bolesti ale nic z toho este som 2v1 tak uvidime dokedy ☹ ale uz nech to je,lebo aj ta moja mala opica mi povedala,ze uz asi pojdem do nemocnice lebo to brusko uz asi praskne 🙂

hasleerka
24. okt 2009

ja chcem späť tie moje malé zlaté detičky 😢 😢 😢 ... toto čo už mám doma to sú čertice, len robia zle 😠 😠 😠

miselin
24. okt 2009

Hašlerka neboj bude ešte horšie 😅 😝 A to sú ešte neni ani v puberte 😀 Ja sa tiež neviem dočkať Domininej puberty ak bude vtedy aspoň spolovice taká ako doteraz tak sa mám teda fakt na čo tešiť 🤐

hasleerka
24. okt 2009

ani nevrav, Zuzka už má teraz asi niaku predpubertu ... to aby som si pomaly asi začala zvykať 😅

miselin
24. okt 2009

Hašlerka na to papuľovanie a neposlúchanie si asi nikto nezvykne ja teda určite nie 😒

miselin
24. okt 2009

Nemáte niekto tohoto psíka pre decká? Rozmýšlam, že by som ho objednala u Ježiška za tie Domčiné posluchy 😀
http://www.matko.sk/baby-shop/hovoriaci-psik/?m...

zuzka99
24. okt 2009

miselin, ja som ho videla v Dráčiku, ale mne to príde pre menšie deti, podľa mňa Domča už bude vačšia a už to tak nevyužije. Ale choď to pozrieť do dráčika, možno sa ti bude pozdávať a Domči tiež. No moj by to asi neocenil, pre neho málo akčné

miselin
24. okt 2009

No veď toho sa bojím, že by sa stým nehrala, mne sa ten maco celkom páči, a vie zaspievať 10 pesničiek 😒

miselin
24. okt 2009

Ešte som rozmýšlala na touto knižkou http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... lenže sa neviem ako Domina zareaguje na knižku lebo vždy keď jej chcem čítať alebo ukazovať obrázky tak mi knižku zatvorí, zoberie a zahodí 😅
Ja som už v koncoch fakt neviem čo jej mám kúpiť, rozmýšlala som aj nad kuchynkou ale to by ju určite nebavilo, ja fakt neviem 😒

hasleerka
24. okt 2009

miselin my sme vyrástli aj bez takého havka a myslím že ich mám celkom šikovné a ukecané ... škoda peňazí, radšej kúp niečo iné

u nás fičia cd od podhradskej tie sú naj super, môžem len odporučiť ... my sme si ich aj po vonku vedeli vyspevovať

miselin
24. okt 2009

Zuzi ja s ňou do dráčika chodiť nemôžem, lebo ona tam chce všetko a hlavne všetky bábiky. Ešte som rozmýšlala nad tou bábikou Baby Born čo štvornožkuje teraz chodí v reklame na Disney chanele, lenže zase som jej kúpila bábiku asi pred troma týždňami a to už má štvrtú tak neviem načo by jej ich zase toľko bolo 😒

miselin
24. okt 2009

Hašlerka Podhradckú už máme a aj v mobile už ju to dokonca ani nebaví a koľko krát chce aby som to vypla 😀 Ja mám strašne divné decko no 😅 Asi jej kúpim len cvičky aby mohla teda poriadne behať keď ju to najviac baví 😎

hasleerka
24. okt 2009

miselin a niaky väčší kočiarik ... vaničku pre bábiky alebo oblečko, bude sa aspoň učiť obliekať

miselin
24. okt 2009

Hašlerka a ty si čo kupovala babám keď boli v tomto veku?

miselin
24. okt 2009

Ja si kúpim tohoto ponnyho pre seba sa mi strašne páči http://www.biga.sk/image.php?file=5/63278571330... 😵 😵

hasleerka
24. okt 2009

no ved práve miselin premýšľam, že čo som im kupovala a ani za svet si nespomeniem ... musím pokukať niake fotky

hasleerka
24. okt 2009

už máte takú kocku čo sa do nej vkladajú tvary??

miselin
24. okt 2009

Kačiatko a Fialka vy idete čo kupovať babám pod stromček?

hasleerka
24. okt 2009

ešte som jej min.rok na vianoce kúpila pokladničku - kravičku, ked hodíš peniaz tak zabučí ... tú má doteraz rada, hlavne ked dáme centíky 😀