Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
2. mar 2010

kati, ja len, že na potvrdenie prihlášky do školky asi nemusíš brať malú, aby ti tam neochorela. Teda aspoň moja nechcela vidieť Slávka a len mu to potvrdila. Veď ona pozná jej dlhodobý zdravotný stav a aj tak potom pojdete na 2 ročnú prehliadku, či nie? Kedy idete? Ja som bola včera objednať malého na prehliadku, keď som bola so sebou na RTG a ani som ho neobjednala, čo tam bolo toľko chorých detí

dadulaa
2. mar 2010

zuzik, ako si dopadla s tým zubom?

kaciatko, máš mobil v IP.

paula6
2. mar 2010

Ahoj Zuzka. Ja som sa este len vcera registrovala takze este sa tu neviem orientovat. Neviem kde to tvoje cislo mam hladat. Ale rada by som sa Ti ozvala. Som z Puchova, takze v pripade zaujmu by som to nemala vobec daleko.

paula6
2. mar 2010

Zuzka uz som to nasla, chce to len troska sa rozhliadnut. 🙂

jankabambulka
2. mar 2010

zuzik nie je to banco del peru ale peruán 😀
baby ako mám riešiť tú školku? ísť tam môžem napr. zajtra doobeda kd budem s deťmi na prechádzke a zoberiem s tade nejakú prihášku , vypíšem, potvrdím u dokiny a zanesiem späť??? Dikes
môžem podať aj do dvoch školiek naraz?

hasleerka
2. mar 2010

ja osobne som ani u dokyni nebola, ja som len poslala po kámoške prihlášku a poslala mi ju späť ... to je servis 😀

bambulka neviem či sa môže dávať do viacerých škôliek prihláška??? a za každú prihlášku sa u dokyni platí, aspoň u našej...

miselin
2. mar 2010

Bambulka to sa pre prihlášku zastav hoci kedy a aj povedz, že ich máš aprílových čo ti na to povie, lebo ti tiež možno povie, že si nemusíš ani potvrdzovať prihlášku a aby si sa prišla opýtať v januári či nemajú voľné, aj mne to hneď povedala 😒 A už som počula aj to , že si môžeš dať len jednu prihlášku, lebo ti potom jednu vyradia a môže sa stať, že zrovna tú čo by ti viac vyhovovala, ale neviem to naisto len som som to počula. Ja si nejdem dávať prihlášku a len v tom januári pobehám no a potom uvidím 😒

kreksina
2. mar 2010

Zuzi ako bolo na výtvarke- my sme do rána teplotovali a ráno hnačkovali- tak najsamväčšia paráááda. No a miesto na vytvarku sme frčali za dr. Ale má to jedno pozitívum- tak sa vyvrieskali obe, že mi teraz spia a po roku mám čas pre seba - aj som sa stihla okupkať / teda nie po roku, to robím častejšie 😀 )
Tomu vyberaniu mandlí sa asi nevyhneme.

zuzka99
2. mar 2010

mati, ani my sme na výtvarke neboli, som bola so sebou u zubára, myslela som schválne že to vybavím včera ale sa im pokazil RTG tak som musela ísť dnes 😠
Inak Dadi, tá 8čka sa prerezala, už nebolí ani to necítim. Povedal, že je úplne v poriadku, aj na správnom mieste. tak ju tam nechal. Ale založil mi kartu a urobil vstupnú prehliadku, a opravil jednu plombu na 1čke zube a zaplatila som 78 EUR. MM ma poriadne do....l za to. Baby, koľko platíte vy u zubárov? mňa vlastne stála prehliadka 32 EUR a 46 EUR jeden zub (vrtanie, nová plomba a okolo toho čo treba)

zuzka99
2. mar 2010

mati a čo ste vybavili u dr? My ideme zajtra na poradňu, hneď ráno a mám doniesť moč, stredný prúd a prvý ranný. to som zvedavá ako to technicky prevedieme 😒

ludka_r
2. mar 2010

som ja zvedavá, ako dopadnete s tými škôlkami.. Myslím hlavne na to druhé dieťa... To už budem musieť nastúpiť do roboty, tak to budem musieť sklbiť všetko naraz. A, samozrejme, rada by som nastúpila už do novej roboty. Ale to je ešte vo hviezdach... Aj keď to rýchlo ubehne..
Na striptíz by som veru teraz asi nešla.. Mohla by to byť sranda, ale bez alkoholu to nie je ono, tak radšej si pozriem nejaký len v telke.. 😀
Ale tá chata sa mi veľmi pozdáva.. Bola by asi posledná na nejaký ten čas, tak by som to mala využiť. Poviem mužovi, som zvedavá, čo na to povie...Ale ani on nebýva proti chatám. 😉

dadulaa
2. mar 2010

Zuzi 😕 to vážne si toľko platila za 1 zub ??? ja platím za 1 okolo 10 eur, už neviem presne. To je čisté zdieranie! koho máš, ak to nie je tajné? Inak mňa čaká trhanie ešte jednej osmičky, lebo mi vyšla deravá, len neviem, kedy sa tam dokopem...

čo sa týka škôlok, ja som mala podané do 2 a to bolo moje šťastie, lebo keby som nemala do tej druhej, tak malý teraz nechodí do škôlky.

ivka000
2. mar 2010

zuzi tak to by doma vystieralo aj mňa keby toľko platím u zubára ja tak približne ako dada.

inak s tým močom si tie dr predstavujú ľahko ešte si pamätám ako som Jakubkovi ako takému bábätku ,,odoberala,, prvý ranný moč stredný prúd 😀 pol hodinu som vždy čakala so skúmavkou pri nom a ako naschvál

zuzka99
2. mar 2010

Dadi, bola som u Monošíka. A vy baby chodíte kam? Lebo pozerala som ten cenník aj na internete, som mala na paragone rozpísané tie úkony a ich kódy, a Schill dental clinic čo je najdrahšie v Bratislave, by som platila asi o 20 EUR menej

miselin
2. mar 2010

No tak ja môžem o tom moči už aj knihu napísať 😀 😀 A ešte stále musím nosiť malej moč na kontrolu každý mesiac, ale už konečne nemusím priamo do skúmavky, ale môžem už aj do vyvarenej misky ktorú dám do nočníka.

petra5258
2. mar 2010

ivka ale vy mate aspon pipika ale co vopchas do tej skumavky ked mas dievca?my sme tak cikali minule hodku 😅

ivka000
2. mar 2010

peťa aj ja som nad tým rozmýšlala, že ako by som to riešila keby mám babu ale to mi potom ked to bude aktuálne budete radiť 😀

dadulaa
2. mar 2010

Zuzi, ja chodím ku Krekáčovi a nemôžem si ho vynachváliť 😉 dokonca jeho syn mi robil mostík, aj s tým som bola spokojná.

jankabambulka
2. mar 2010

peťka pre ne sú také sačky a nalepíš na cikulku je to ok pokiaľ nechodí dieťa na nočník. naša katuška to skrátka nechcela mať nalepené tak sme museli podložiť skúmavku pri čúraní na wc

sebastianela
2. mar 2010

Zuzi. Ja som zaplatila za trhanie stoličky 30€. Biele plomby na 1 a 2 sú mastné. Asi sa aj ja dám na stomatológiu.😅

sebastianela
3. mar 2010

A ešte som chcela,že môj brácho robí na Morave a tam majú zubárku zadarmo. Aj trhanie aj plombovanie aj zubný kameň...

jankabambulka
3. mar 2010

ahojte dievčatá som tu tak na rýchlovčera mi odišla chladnička ale to je na dlho. poraďte nejakú ale ab mala aj čo najväčší mrazák alebo ktorú značku si myslíte by bola naj. ďakujem

zuzka99
3. mar 2010

Hej, aj ja som chodila na Moravu, mala som zadarmo, ale to bol klasický zubár, štátny... Teraz čo chodím, ma napadlo, že za celú dobu som si ani raz nevyplachovala ústa, oni používajú tie vodové vrtačky a bolelo to fakt minimálne a to mi vrtal 1ku zub, čo je vraj najcitlivejšie.
Bože, sme sa vrátili z poradne, to bola hrúza 😠 Hneď ako nás zavolali do vnútra, taký hysák spustil, celú dobu vrešťal, ale je v poriadku, dr. ho pochválila, že je pevný a krásne rozpráva, všetkých nás tam v tom reve staval do pozoru. Chcela mu dať cukrík, tak po nej húkal, že on nechce, tak ho položila na kraj stola, že keď bude chcieť nech si ho vezme, tak ju zdrbal aby ho dala speť do krabičky, potom mu dala koníka obrázok, to tiež že nechce, a aby ho vrátila do šuflíka, nie len položiť na stol.... potom mu hovorí aby sa postavil na zem, že mu pozrie chrbticu, to že nie, lebo je bosí a bosí nemože byť na zemi, ani za hračkami nechcel ísť bosí... veď ivkin muž by vedel rozprávať, zrovna tam prišiel, keď nám malý uchodil von, jak jemu otvorili 😀 No a z ordinácie sme odchádzali zase s revom, lebo tam chcel ostať, búchal na dvere zase z vonku. Ked sme boli dnu tak sa dobíjal von, keď nás pustili von dobíjal sa dnu
No nič, idem oprášiť nejaké knihy o výchove, lebo povedala aj dr. že je riadny generál 😠

zuzka99
3. mar 2010

jani, určite nie Whirpoolku, to je hrozná, neviem máme dobré skúsenosti s Elektrolux

miselin
3. mar 2010

Ja mám Ardo už asi 8 rokov a za toho Boha sa mi nechce pokaziť a to tam dávam aj horúce a tak, takže ja mám nezmar chladničku a tááák by som si už želala novú 😵 Ale táto bosorka nás ešte prežije 😠

fialllka
3. mar 2010

my mame Liebherr 😉 a maju ju aj svokrovci aj moji rodicia 😉

miselin
3. mar 2010

A som naštvaná, lebo zajtra máme ísť na to očkovanie proti TBC a malej začína tiecť soplík, tak som zvedavá či ju budú môcť zajtra zaočkovať ☹

fialllka
3. mar 2010

zuzi: tvoj prispevok ma pobavil 😉 😉 😉 😉 a moju maminku tiez, ze Micudova sa musela dobre zabavat a ta jej uchvatna sestricka detto .... 😀 😀 😀 😀
no nasa poradna v dvoch rokoch bude asi v style neandrtalca .... bo Terezke sa nechce vobec rozpravat ... my budeme sprdnuti za to, ze nekeca 😎 😎 😎 ale rozumie vsetkemu a ja aj tatinko a vsetci sa s nou dohovorime 🙂

dievcata, mne dnes mala prespala celu noc v postielke a az o 6:45 sa zobudila ... uz druhu noc spala sama v postielke a celu noc 🙂

miselin
3. mar 2010

Fialka ani moja moc nechce rozprávať niečo povie ale vety nehrozia no šak z tých pár slov čo vie sa vlastne veta zložiť ani nedá 😅 , ten ich ročník bol asi zameraný na pantomímu 😀

jankabambulka
3. mar 2010

dikes
inak na tu Liebherr som počula aj ja , že je ok.
misel nič si z toho nerob- ja mám chladničku calex(to vtedy bola pani chladnička) 14r , navica mi odišla tiež včera či predvčerom tá mala 12r , 14r-tv mi tiež začína odchádzať- teda ide v poho ale naladiť programy tam už nejde -musím to mať prepojené a načítané kanály cez video. akosi sa nám to serie!! ja viem má to už nárok ale prečo zrovna teraz?????