Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
14. apr 2009

ahoj andulkau, teba poznám, bývaš niekde na strede, že? Akorát sme sa míňali v meste

miselin
14. apr 2009

Ahojte máme ďalší zubok, som si myslela minulý týždeň, že jej ide očný lebo jej škrabkal niekde tam a nakoniec je z toho stolička vedľa neho 😀 Tak máme hore 5 zúbkov a dole len dva 😵

jankabambulka
14. apr 2009

ahojte
misel-jééj aj by ste taká šelma zubatá?? u nás je tak miško ten má dole 2ks a hore 4 /2predné a 2očné/ a opica kúše všetkých naokolo jak sa patrí...
a katuľka je len o dvoch dole a dvoch hore 🙂

jankabambulka
14. apr 2009

dadulkáááááááá?????????????? haloooooo , kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??????????????

ako si na tom so školou ??? prijali ťa???

miselin
14. apr 2009

bambulka ja som si tiež myslela, že jej ide očný, lebo má na jednej strane až takú hrču a dokina mi hovorila, že očné idú až medzi poslednými ale ja som počula, že niektorým deťom narastú prvé očné a vyzerajú ako malý upíri 😀 Ale ešte nemá tú stoličku celú prerezanú iba jednu polku, takže zachvíľu sa máme zase na čo tešiť a do toho jej pôjde aj na druhej strane tak zase bude divadlo 😖

fialllka
14. apr 2009

zuzi: ja ked malej varim, tak hned rano ako vstaneme jej postavim zeleninku a to sa mi rychlo uvari a ptoom ideme von, masko mam namrazene uz uvarene kocky, tak to len vytiahnem a ked sa zospi, lebo my obedujeme az po spanku, tak to jej zvyknem ku tomu bud cestovinu alebo zemiakovu kasu ci ryzu dorobit ....

nasa oslava bola super, az na to, ze mala mala vrtulu v zadku, vobec sa nechcela fotit, bola z tolkych ludi nervozna, no hruza .. a to bola relativne dobre vyspata 😵 oslavu sme mali doma ....

mne vzdy manzel vravi, ze mam oddychovat, ked aj mala, tak ja to patricne vyuzivam 😀 😵

miselin: blahozelam ku druhemu zubku

aj my sme mali dnesny den hrozny ... mala bola od rana nesvoja a vobec mi nechcela jest, len mlieko a mlieko a trochu chlebika a jablcka zjedla, par lyziciek z obedu a vecer aspon kasu ... som zvedava, ci sa z toho vykluje nejaky zub 😎

miselin
14. apr 2009

Fialka ďakujeme toto je náš už siedmy zúbok 😉 A tento nám tiež išiel takto, že mi nechcela jesť a stále len mrnčala 😖

miselin
14. apr 2009

Fialka a pridaj už fotky z oslavy sa už nemôžem dočkať

fialllka
14. apr 2009

miselin: akurat vyberam a idem to hodit na net 😉

dadulaa
14. apr 2009

caute babule,

ja som bola celý víkend nachladnutá, z nosa mi tieklo jak z vodovodu, tak som moc ani nemala chuť sadnúť za PC, ale už som o.k. 🙂 Ale aspoň to malo výhodu, že šibači mali so mnou zľutovanie a neskončila som vo vani ako po minulé roky 😀

Bambulka, ešte stále mi neprišiel papier, či ma vzali, tak čakám... inak krásne fotečky z oslavy, ešte že ti tak drobci pózovali 😀 ako chutili kocky?

Miselin, gratulujem ku zúbkom 🙂

dadulaa
14. apr 2009

ozaj kočky, akú ste mali šibačku a oblievačku? som trocha zvedavá, ako to inde chodí... 😉

andulkau
14. apr 2009

Ahoj Zuzka99 mas pravdu minali sme sa pri priore.Mala mi tam zbierala kamienky na zemi. 🙂 Ja nebyvam na strede ale mam tam svokru.Ale na strede som dost casto chodime tam na hupacky.Ja byvam pri namorniku.Ale zvidenia ta poznam.

fialllka
14. apr 2009

tak fotky konecne pridane:

11. mesaic: http://picasaweb.google.com/macafialka/11Mesiac#

12. mesiac: http://picasaweb.google.com/macafialka/12Mesiac#

a z narodeninovej oslavy: http://picasaweb.google.com/macafialka/TerezkaM...

andulkau: aj ja ta z videnia poznam 😉

no uz idem hajat, bru nocku 😉

miselin
15. apr 2009

Fialka krásne fotky, malá je bohovská 😵

Andulkau aj mne si strašne povedomá ja som inak z Lánskej tak možno aj preto

kaciatko68
15. apr 2009

fialllka : krásne fotočky aj tortička. A ešte pekná háčkovaná čapička. Ozaj, niekto sa ma pýtal, od kiaľ je ten malej klobúčik - TESCO - kúpila som jej 18 - 24, ale po opratí je len, len, tak som včera kúpila v Piešťanoch ešte jeden 2-4 roky. Stojí cca 100 SK a atam bola ešte 30 % zľava, takže cena super. Dnes ideme do TESCA na zeleninu a chcem kúpiť aj nejaké formičky.

zuzka99
15. apr 2009

KAciatko, už ste boli v Piešťanoch? Som myslela, že až týždeň po Velkej noci. A ako bolo? Či ste boli len tak omrknúť situáciu?

andulkau
15. apr 2009

Miselin ja som byvala ako mala pri potoku co su rodinne domy a mozno ak si chodila do skoly na lansku.Ale neviem akysi rocnik.
Fialllka z videnia ma poznas asi s kostola.

jankabambulka
15. apr 2009

fiall-nádherná slečna a v tichosti a dobrom závidím , že ti už sama bežká 😵

kaciatko68
15. apr 2009

Bola som s maminou na vyšetrení a keď som na ňu čakala, tak som si omrkla hotel. Vyzerá výborne 🙂. Dúfam, že budeme spokojní. Ideme v piatok na obed.
Ale ešte stále presne neviem, ako to bude s malej jedením. Najradšej by som jej navarila v piatok ráno na piatok, sobotu a nedeľu. Dúfam, že to vydrží. Mám síce zamrazené, ale mraznička tam určite nie je. Do auta si zoberieme prenosnú chladničku a na izbu sa dá zabezpečiť chladnička za 60 Sk na 1 deň. No a ešte asi zoberieme varnú kanvicu na varenie čaju a nutrilon a kopu vecí na oblečenie. Tak mám z toho hlavu ako glóbus, aby som nič nezabudla ☹.

fialllka
15. apr 2009

andaulkau: hej hej z kostolika 😉

bambulka: vy este nebehate? ved pockaj ked sa rozbehnu, budes banovat za casmi, ked este len sedeli 😀

mne uz mala chrni cez 2 hodky .... normalne nechapem ... uz som si zapla net, nech sa zobudi 😵

kaciatko, bambulka, miselin: diky ... odovzdam nasej slecne 😉

kaciatko: tak to vyries kupovanymi prikrmami, tie sa ti nepokazia a nemusia byt v chladnicke, ak to mala spapa na jedne sup a to verim, ze spapa 😉 ja to tiez tak chcem riesit, ked pojdeme do Tatier druhy majovy vikend na wellnes a prvy majovy vikend do Bojnic 😉

zuzka99
15. apr 2009

akorát som tiež chcela povedať KAciatko, že je lepšie dať nejakú Hippku ako síce domáce, ale pokazené jedlo. A kupovaných sa neboj, veď sú možno zdravšie ako doma varené s dusičnanovou zeleninou. Ja tiež občas dávam, keď ideme na výlet, malý ich má strašne rád a pre neho je to sviatok, že to može papať. Tak mu raz za čas tú radosť urobím a vlastne je to radosť aj pre mňa, aj keď mám potom výčitky svedomia. Ale niektoré maminy dávajú len to a čo.

Fialllka aj mne malý spí už skoro 3 hodiny, už tu trieskam, budím ho a on nič. len otvorí očko, pozrie čo s deje a zaspí. Ale doobeda som ho unavila, sme boli v Zakvášove na ihrisku, potom v meste u krajčírky a nakoniec na stanici na vlaky, tak odkvecol. Ale čo bude v noci ☹
aj ja som prezrela fotečky, ste mali krásnu oslavu, aj tortu aj malá super. No už sa len opakujeme 🙂 všetci. Ty si dávala robiť dve torty? Jednu poschodovú a jednu 1-poschodovú?

zuzka99
15. apr 2009

no čo už je Terezka hore?

zuzka99
15. apr 2009

hasleerka asi pojdeme poobede na vaše pieskovisko, už som malému nachystala hračky a podpísala, budete tam?

zuzka99
15. apr 2009

no nechápem, Slávko ani teplotu nemá, som mu merala, aj dýcha a nechce sa mu vstať 🙂
inak baby robila som žemlové knedle na obed, keby ste videli tú kašu 😀 no čo bude musieť zjesť aj také. Od rána zjedol len jeden jogurt a ani neobedoval a išiel spinkať

zuzka99
15. apr 2009

ja si pokecám aj sama, to nevadí, že mi nikto neodpovedá 😀

fialllka
15. apr 2009

zuzi: mala sa uz zobudila a uz sa stihla aj vycikat a aj ja ... 😀 spala 2 hodky a 15 minut, to je u nej rekord doma ...

my sme mali len jednu tortu ... ale ten vrch som oddelila a sme rozkrajali len spodok a vrch torty je uz v mraziaku, a o taky mesiac az dva pride isto vhod 😝 bo teraz boli aj kolace napecene na Velku noc a ja som prvykrat robila kinder bueno zakusok a ten bol super kaloricky a vynikajuci, tak z torty kazdy len kusok ochutnal aby sa nepovedalo 😝

jankabambulka
15. apr 2009

čágo babuľky, ideme zajtra na mäso , chce niekto?? napíšte do IP. díky

miselin
15. apr 2009

Andulkau ja som bývala pri škôlke hneď ako je to papiernictvo Leonardo a chodila som aj na jednotku tak možno aj odtiaľ inak som 82 ročník 😉

miselin
15. apr 2009

Baby tak to budte radi, že Vám toľko spali cez obed 😲 My sme sa už zase vrátili do normálu, vstáva tak okolo pol siedmej cez deň spí tak 1-1,5 hodiny a večer si to posunula a chodí spať až o ôsmej. a samozrejme v noci buntoší od dvanástej až do druhej 😖 A to chodíme celý týždeň na záhradu no a tam sa strašne ubehá a aj tak nechce spať 😖
Zajtra ráno ideme na odbery chudiatko sa má zase na plakať ☹ takže zajtra ráno bude spať pekne v kočíku lebo sa uplače až na spanie tak ako vždy ☹

andulkau
15. apr 2009

Miselin vsak Lanska je mala tam sa kazdy pozna z videnia a z tej skoly isto. Ja som starsia o dva roky.Tak drzim palce na tu krv. Nas to caka o tyzden.