Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
4. máj 2009

Dadulka ako ste dopadli u doktorky?

hasleerka
4. máj 2009

čau miselin ... ja som to videla, len škoda že už nepoužívame plienky , by sa mi to hodilo kvôli tomu boxu ... a len kvôli nočným plienkam sa to už neoplatí

zuzka99
4. máj 2009

ja som to tiež videla, keď to vykladali, ale ešte nemali cenu, tak sme nevedeli. ale pojdem to dnes pozrieť ak stihneme. miselin, chcela som sa ťa opýtať ako si tepovala? Normálne kartáčom alebo máš nejaký tepovač? A aké prostriedky si používala? Som sa rozhodla, že cez víkend vytepujem malému koberec, lebo už má v ňom všetko možné
hasleerka o 17,30 budem pri vchode

hasleerka
4. máj 2009

ok zuzi čakáme sa ... a nechceš prísť aj k nám vytepovať 😀 ... fíha dáka búrka sa chystá, ako hrmí

miselin
4. máj 2009

Zuzi ja som to vedela kedysi tepovať Vanishom na koberce to máš najjednoduchšie, to ho tam len votrieš necháš uschnúť a povysávaš. ale teraz som to tak čudne som to len jarovou a octovou vodou a iba to tak handrou vytieraš narobíš sa na tom ako šlak ale je fakt čistý. Ale aj tým vanishom je to dobré a aj ti dlho ten koberec vonia 😉

miselin
4. máj 2009

Mne už naši tie plienky kúpili, len ja som to ešte nevidela, lebo keď som tam bola včera tak to bolo už vypredané, ale tá pani na informáciách vravela, že sa to oplatí, ale aj tak by som tam teraz pampersky kúpila lebo sú tam aj samostatne za dobrú cenu a ja som s nimi najviac spokojná. Len občas keď je akcia na Huggiesky, že je k tomu niečo tak kúpim aj tie ale moc sa mi nepáčia mi pripadajú skoro ako Tesco plienky. A keď je akcia na Pampers tak stoja skoro rovnako ako tesco. Ale sto ritiek sto chutí 😀

zuzka99
4. máj 2009

dík misel, pojdem kúpiť Vanish a urobím to tým. len mám ešte takú otázku, že či si to robila normálne na plávajúcej podlahe. lebo mm mi to nechce dovoliť, vraj jak bude ten kobár mokrý aby nám ju nezdulo. neviem kam si mám ten kobár dať a von sa mi nechce, nech na mňa nečumia všetci

miselin
4. máj 2009

Zuzi aj keď to robýš Vanišom tak ti ten koberec nepremokne lebo sa tam vtiera len tá pena, takže neboj ja to vždy robím na plávajúcej a tým Vanishom to máš zachvíľu aj suché. A aj hento čo som ho tak vytierala tak to sa nejako moc nemáča ani vtedy mi to nepremoklo ale už to budem tiež robiť len vanishom lebo je to jednoduchšie a človek sa pri tom nezdrie. Ale to je priamo na koberce vanish aby si si nekúpila ten do prania alebo na záclony.

dadulaa
4. máj 2009

Miselin, dokina nás poslala na kožné, lenže sme tam prišli asi neskoro, lebo nás už nevzala, tak ideme v stredu. 😒 obvodná mi povedala, že to má ekzém, tak neviem. Boli sme na Lánskej na tom ihrisku a bolo tam kopec detí, neviem, či som tam nezazrela aj Majku sibku ale nie som si istá. 😉

kaciatko68
4. máj 2009

Teda babenky, vy ste také šikulky, stále doma niečo upratujete. Ja kupujem plienky v DM a s tými som celkom spokojná.
Tak čo vy na nejaký spoločný výlet s individuálnou dopravou ??? Mne by sa celkom páčil aj ten Vadičov http://www.rsvadicov.sk/atrakcie.php, ktorý sa dá spojiť aj s Vychylovkou. Ten detský zábavný park sa mi páči a v hoteli sa dá najesť.
Napíšte teda, či by ste vôbec takto spoločne niekde išli. Ja som čistila koberce Vanishom. Ale teray naposledy som si dala 2 koberce a sedačku vyčistiť firme SEDO. Bola som veľmi spokojná.

kaciatko68
4. máj 2009

Ozaj Zuzka, do tej Žiliny by si teda išla ? Od 1.5.2009 mám ešte k bonusovej karte v RESERVED ( 10 %) zľavu ďalších 20 % na vybrané druhy tovarov. Rada bz som sa tam pozrela.

kaciatko68
4. máj 2009

Dadulaa, videla som ťa, ako ste vychádzali z nemocnice a išli po schodoch dolu. Chcela som aj na teba zakričať, len neviem meno a dadulaa som kričať nechcela 😉.

dadulaa
4. máj 2009

Kaciatko, a nebola si náhodou aj na Lánskej na ihrisku? sa mi zdalo, že ťa vidím, keď si odtiaľ odchádzala ešte s jednou babou, len si bola ďaleko. Inak ja som Daša, ale kľudne si mohla zakričať aj dadula, lebo ma tak volajú. 🙂

kaciatko68
4. máj 2009

Na ihrisku sme neboli, išli sme z Protetiky rovno domov.
Uf, nie bz ale by, a nie teray ale teraz. Píšem to tu krížom, krážom 😖

hasleerka
4. máj 2009

kačiatko chyby v pohode ved sa rozumieme, sme na MD, tak si písmenká skáču ako chcú

ten Vadičov sa mi páči, pri akom meste to je ... kuknem dáke spoje, ja by som tam aj rada prespala

kačiatko, neboj ja moc tomu upratovaniu nedám, len ten základ

kaciatko68
4. máj 2009

Pri Kysuckom Novom Meste. Kukni tu : http://mapy.atlas.sk/

kaciatko68
4. máj 2009

Ja doma stále upratujem, ale upratujem len neporiadok po Linde a varení. Na také dôkladnejšie upratovanie mi akosi neostáva čas 😒.

hasleerka
4. máj 2009

no ved presne aj ja len taký základ upratujem ... však ked baby vyrastú nech si to tu všetko vygruntujú 😀 😀 😀

KNM je celkom blízko, to by sa mi páčilo

hasleerka
4. máj 2009

cesta do KNM v pohode, ale ako sa potom dostať do toho vadičova?

zuzka99
4. máj 2009

ja som tiež za výlet a kedy by sme mohli? a do Žiliny tiež hocikedy

hasleerka
4. máj 2009

a do ZA s deťmi či bez?

kaciatko68
4. máj 2009

My by sme mohli aj tento víkend, ak bude pekne. Je mi jedno, ktorý deň. Do ZA som myslela, že cez týždeň s deťmi, inak bez detí tak zasa cez víkend, keď bude MM doma.
Zuzi a tebe by sa páčil ten Vadičov ?

kaciatko68
4. máj 2009

Hasleerka, môžeme popzrieť nejaký autobus - idem pozrieť.

kaciatko68
4. máj 2009

Našla som bus so Žiliny do Horného Vadičova - takže isto sa to bude dať 🙂.

hasleerka
4. máj 2009

kačiatko aj ja som zistila že je to horný vadičov ... ale mne tento víkend nevyhovuje, Zuzka vystupuje v sobotu pred Msú , v piatok chceme ísť opekať ... ZA cez týždeň by bola OK, ale podme vlakom

kaciatko68
4. máj 2009

Hasleerka, môže to byť aj iný víkend, ako tento, ak sa dohodneme a pôjde nás tam viac.

kaciatko68
4. máj 2009

Tak babulky, napíšte, kto by teda mohol ísť a kedy a prípadne ešte nejaký iný návrh na výlet ako do Vadičova.

kaciatko68
4. máj 2009

Tento víkend asi ani nebude pekne, pozerala som počasie. Ale dážď už hlásili dávno 😉.

hasleerka
4. máj 2009

kačatko ani ma nestraš , máme mať to vystúpenie, nechce sa mi tlačiť v kine mier

miselin
4. máj 2009

Hašlerka no iná kočka 😲 😉