Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

fialllka
13. máj 2009

zuzi: ot je sila .... ja mam cesku poistovnu a mne preplatili hospitalizaciu pri porode v pohode 😉

hasleerka
13. máj 2009

fialka to sa dá aj porod preplácať, to by ma nikdy nenapadlo ... ja mám vustenrot, mala som popálenú ruku, len také nič a dostala som 1300,-sk, čo sa mi zdá slušné

baby mám poistené v alianz, ale majú to skôr na šetrenie, Miška za popáleninu dostala 750,-sk ... budem ich musieť tiež trochu poprerábať

fialllka
13. máj 2009

hasleerka: porod nepreplatili ale pobyt resp. hospitalizaciu pri porode .. cize som lezala 4 dni a za to som dostala ptoom prachy 😉

jankabambulka
13. máj 2009

baby ak chcete vidieť ročné decko napodobňovať kačicu slovami kačkač tak pošlite mail adresy alebo skypeNIk do IP 😀

hasleerka
14. máj 2009

fialka, a platili ti za den alebo len za celý pobyt ?

fialllka
14. máj 2009

hasleerka, za den 😉

miselin
14. máj 2009

Bambulka Miško je bohovský a šikulka, nestačím zírať 😲 😉 Na to, že sú dvojičky a sú ešte aj predčasne narodený tak sú veľmi šikovný 😉

miselin
14. máj 2009

Naša Domča má novú zábavu, včera keď sme boli vonku tak sa strašne vzrušovala nad jedným barákom na ktorom je asi 10 veľkých antén 😀 , kým som prišla na to, že kde sa tak ponáhľa a nad čím to vlastne polemizuje tak mi to trvalo asi 5 minút, lebo ona sa rozbehla hneď k tomu baráku a keď sme prišli podeň tak už ich vidieť nebolo keď boli na streche no tak sme behali stále hore dole 😀 A od vtedy nič iné nerobí len kuká po barákoch a čuduje sa čo to je 😀

fialllka
14. máj 2009

janka: mne ten mail nepresiel 😖 😢

miselin: zlata 😉

my sme vcera boli na byte omrknut a bol tam plynar, tak sme s malou sa hrali na ihrisku na Lanskej a pacilo sa jej aj na hojdackach a aj na pieskovisku, asi jej kupime pieskovisko na dvor ku svokrovcom 😀 😝

kaciatko68
14. máj 2009

Našej malej sa tiež strašne páči na pieskovisku. Takže ho musí muž čo najrýchlejšie dorobiť - teda až keď odíde André. Tak si do formičiek a do kýblika naberá hlinu a samozrejme ju všade rozsýpa. Inak pri dome je to fajn, aspoň nemusím stále niekde chodiť, lebo niekedy sa mi naozaj nechce.

kaciatko68
14. máj 2009

miselin: ďakujem za foto 😉. Tvoj muž mi je nejaký povedomý - asi z videnia z PB. Babulky, nemáte nejaký dobrý typ na golfový kočík? Hlavne na dosť veľký, ľahký a skladný. Ale nie tie klasické golfky bez striešky. cena tak do 4.000 Sk.

kaciatko68
14. máj 2009

fialllka a kedy sa budete sťahovať?
Dnes ma potešili. Konečne im do Decodomu prišiel ten stôl a stoličky, čo sme objednali. Tak už konečne nebudem mať tie otrasné biele stolice, čo sa z nich olupuje farba 🙂.

fialllka
14. máj 2009

kaciatko: a ake stolicky a stol? hod link nech omrkneme ... tiez nieco vyberam 😉
kaciatko: no uz treba len omalovat a zariadit a mozeme sa stahovat 😉

kaciatko68
14. máj 2009

Z letáku DECODOMU - Elvo - jedálenský rozťahovací stôl - 120,76,90 - cena 6748 a stoličky HERA - cena 1174 Sk. Farba čerešňa. Boli sme pozrieť v Púchove a toto sa nám páčilo - tie stoličky majú aj dobrú cenu. Inak mali tam pekný nábytok. Zobrali sme 6 stoličiek. Je to koženka biela káva.
Tu si kukni leták : //www.decodom.sk/akcie.html

kaciatko68
14. máj 2009

Tak už sa tešíš, že budete sami a vo svojom ?

fialllka
14. máj 2009

hej hej uz tesim 😵

fialllka
14. máj 2009

katka: ako zvladate holandana? 😉

miselin
14. máj 2009

Kačiatkomôj MM je skoro každému nejaký povedomý a nechápe prečo 😀

miselin
14. máj 2009

Fialka tak to sa tam hlavne cez víkendy bedete stretávať aj s našou Domčou lebo tam s ňou chodí môj tato, tak potom bacha na formičky, lebo naša Domča každému berie a môj tato jej to aj dovolí 😒

miselin
14. máj 2009

Kačiatko ono to je najlepšie vyskúšať http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...
Ja mám golfky dema naši kúpili od susedy, ale ja som moc na tie golfáče neni a potom máme ešte taký Graco to je tiež od tej susedy a ten ide aj trošku do ľahu a je aj pohodlný ale už je v takom stave, že to používame len na záhradu, ale keby bol nový tak by som s ním bola veľmi spokojná, lebo je ľahulinký a pohodlný a má aj veľké kolieska a už má asi 5 rokov a toto je tretie dieťa čo sa v ňom vozí a je v pohode, len je už doodieraný a vyblednutý. Ten Graco je niečo takéto len ja mám omnoho starší http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

zuzka99
14. máj 2009

bambulka, mne nič neprišlo, to video ☹

kaciatko, kamoška kúpila golfky Hauck, skús hodiť do vyhľadávača, za 4000 Sk, dajú sa polohovať, je tam aj strecha a vyzerajú fakt aj pekne...

miselin, tak čo Domča, už papá? Teraz to chytil aj Slavo, ani a svet nič varené, dnes len banán a piškotu za celý deň. Už som mu urobila sviečkovú, marhulovú bublaninu...ani sa nedotkol

miselin
14. máj 2009

Zuzi mne už Domča papá ale iba husté polievku nechce ani pánovi 😖 A začala som jej posledné 3 dni robiť Sunar do toho vločkového odvaru tak začala lepšie jesť a aj sa jej aj bruško začalo gulatiť 😵

Teraz má novú mániu lebo tie antény je vidieť aj z nášho okna tak sa na ne chodí stále dívať a čudovať sa 😀

fialllka
14. máj 2009

my tiez uvazujeme nad golfacmi a mojmu manzelovi sa velmi zapacili tieto, ked ich videl nazivo 😀 😀 😀 ale ta cena 😅 🤐 😖
peg perego pliko p3
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

lenze on je taky, ze on sa do nejakeho kocika zamiluje v obchodaku a koniec ... tak to bolo aj s cam cortinou .... ale mozem povedat, ze je super, len ju chceme pozicat svagrovcom a my si kupit golfac, co rychlejsie spraceme do auta a nemusime rozoberat 😉

inak ani mne velmi mala posledne dni nechce papat .... a tak ju velmi nenutim ... ale som povedala, ze ked sa nenaje, tak ziadny Hami keksik, ziadna chrumka ... vcera dokonca srotovala s nami kolienka s vajcom, co som na obed robila a len tak sa napchavala .... a dnes som jej dala ochutnat zeleninou polievku, co som varila a len tak otvarala usta ako take vtacatko 😀 😝 doslova gule za usami 😵 😉
a dnes rano dokonca pohrdla ranajkami, co nam tatino nachystal, a to vzdy spraska, a ked ma videla, ze papam jogurt, tak si aj ona vypytala ... rano vymenila rohlik s maslom a pazitkou za bielu aktiviu ... som normalne z nej nechapala 😉 😝

co sa tyka oblecenia na spanok, tak my mame len overalove pyzamko a spi mi vo vaku, takze nemusim riesit, ked sa v noci odkope .....

hasleerka
14. máj 2009

kačiatko komu chceš golfky, ja predávam ... skúsim poslať foto
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5707998

zuzka99
14. máj 2009

miselin, dík za tip, už som si urobila vločkový vývar, vločky dám do kaše, a vývar na mlieko.

no medzitým som sa zavďačila malému brokolicovou polievkou a vločky zjedol uvarené samotné, ani som ich nestihla dať do kaše 🙂 asi už bol chudák od rána hladný 🙂

miselin
14. máj 2009

Zuzi som rada, že aspoň niečo spapkal, lebo je to na palicu keď nechcú tie naše decká tie hubky otvoriť 😖

miselin
14. máj 2009

Hašlerka pekná nová fotka v pase a ani sa nepochváliš, že si si do albumu dala nové fotky Zuzky z vystúpenia, to musíš vždy informovať keď pridáš fotky vieš 😉
A ty máš ten istý kočík ako Jana, že? Ten je veľmi pekný, sa mi páči 😉

hasleerka
14. máj 2009

miselin dík, šak som chcela napísať že som dala nové foto, ale zase som zabudla ... jana má taký istý ako ja, len v oranžovom

zuzka99
14. máj 2009

joj hasleerka, zlatučké baby 🙂

miselin a v akom pomere robíš ten odvar? Koľko lyžíc vločiek a koľko vody? JA som to malému dala, ale už asi nebol hladný, vypil len 50ml, tak som si aj na noc dala ten odvar teplý do termosky a zarobím mu aj v noci keď bude pýtať jesť.

Zajtra ideme ku kamoške do Jasenice, asi pojdeme na Podjavorník do hotela na kávu alebo na ten salaš do Papradna. Už sa teším konečne nejaká zmena. Ona má dcérku tak starú ako Slávko a hrozne si rozumejú, oni sú taká dvojka, že sa na nich furt rehoceme 🙂

zuzka99
15. máj 2009

fialllka a ty malú ešte kojíš v noci? Keď tak ráno papá pekne