Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
23. máj 2009

ja som mala šaty z ČR, ale bolo to o držku, v piatok pre ne, v pondelok zase 100 km vrátiť, tehotná, horko, unavená, sa mi vobec nechcelo

miselin
23. máj 2009

Zuzi ani mne hore nič neistalo, len všade okolo mám 😖

zuzka99
23. máj 2009

hej, hej to boli deti zo železničnej. som si ho všimla, sa mi veľmi páčil ako chlapček také pekné dlhé vlásky a hrozný šinter

miselin
23. máj 2009

Zuzi aj ty hoď foto zo svadby nech sme už kompletné 😉

hasleerka
23. máj 2009

baby ja vám nadelím, každej dám po jednom čísle a budem ako pred porodom 😀

kaciatko68
23. máj 2009

Zuzka neboj, ja keď dokojím, budem na to tak isto 😀

kaciatko68
23. máj 2009

hasleerka : keby to šlo, tak hneď beriem...

dadulaa
23. máj 2009

Zuzka, ja by som z toho môjho tam hore dala, keby to šlo 😀 ja zas potrebujem hore ubrať.. 😒 skúsim sem aj ja hodiť fotku zo svadby.

hasleerka
23. máj 2009

zuzi bola si cvičiť, koľko vás bolo

inak ma napadol taký vtip, že máte si to tam hore utierať toaletným, to poradil muž svojej žene 😀

miselin
23. máj 2009

Aj ja chcem aspoň jedno číslo 😲

zuzka99
23. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

keď mi ich máme milion, tak námatkou aby boli šaty vidieť

fialllka
23. máj 2009

ahojte kocky

hlasime, ze do stvrtka sme este v pb, tak mozeme zasa hodit nejake stretko 😉

zuzi: nema ta tvoja kamoska dve dievcatka? sonicku a tu druhu neviem ako volaju a nevola sa janka?

no my ideme v juni na svadbu, terezku uz mam vybavenu, co jej dam ale seba netusim ... som si chcela dat saty co som mala popolnocne na nasej svadbe a su mi super, v pohode sa do nich zmestim opat ale mam jeden problem, nakolko si mala hocikedy vypyta mlieko, tak neviem kto ma bude stale vzadu rozopinat a vyzliekat a hlavne kde 😖 😀

zuzka99
23. máj 2009

aj ja chcem, ale to by hasleerke nič neostalo, ale ešte dadula núka...

zuzka99
23. máj 2009

hej fialka, má soničku a peťku a vola sa Martina

zase na oplátku možem ja popožičiavať šaty, aj také mám čo som mala na svadbách keď som kojila

zuzka99
23. máj 2009

ono v podstate na tej fotke houby vidieť, ten top bol vyšívaný Svarowského kryštálikmi, keď sa mi bude chcieť nájdem inú foto

fialllka
23. máj 2009

juj kocky, krasne nevesty ste boli???

sluchajte, ked sa stazujete na tu hypernovu, to by ma zaujimalo meno tej kadernicky ...... ja chodim do puchova a v pb som bola len u janigovej a vzdy ma super ostrihala a aj nafarbila, aj ked to bolo drahsie ale to bolo ok a som bola aj ja spokojna a aj mangel 😉

babenky: potrebujem poradit: je v ZA nejaky dobry nabytkarsky obchod a kde??? chceme ist obzriet obyvku ... a boli sme v pb, v puchove a v tn ... a dumame, ci ist este mrknut do ziliny alebo sa nechat inspirovat len v trencinom, kde sa nam pacili nejake obyvackove steny

hasleerka
23. máj 2009

zuzi pekný ste 🙂 ... nie je to náhodou v orlovom a nemáte niekde v atelieri aj fotku, taký povedomý ste mi

fialllka
23. máj 2009

zuzi: hej hej martinka a sonicka je teraz malinke babatko .... parkrat sme sa stretli pri kocikovani a chodila na gympel, moj rocnik 😵

no zuzi ale moja konfekcna velkost je 40 😉 a vy ste na 36 a 38 ckam, to ako moja sestra utlucke 😉

zuzka99
23. máj 2009

hasleerka, je to Orlové, ale sme nemali fotografa z ateliéru ale takého asi čo pracuje doma aj so ženou a neviem či majú ateliér, asi nie

fialllka my máme obyvku zo Žiline s future design v OC Dubeň

zuzka99
23. máj 2009

http://www.futuredesign.sk/images/redapple/2.jpg

toto máme, možeš prísť omrknúť aj v skutočnosti

zuzka99
23. máj 2009

píšem s chybami sorry

dadulaa
23. máj 2009

baby,kuk, pridala som nejaké foto zo svadby 🙂

Zuzi, Maťa je aj moja kamoška, minulý rok sme s nimi chodili na výtvarnú, aj na cvičenia do CVČ. 😉

zuzka99
23. máj 2009

šak skúsiš

peťka je malé bábenko, sonička má 3 roky o týždeň a Tina je náš ročník

fialllka
23. máj 2009

zuzi: diky za tip ... a nie je aj vedla metra, teda blizko metra v ziline nabytkarska predajna?? ci ot sa mi mari?

zuzi: pekna, len manzelovi by sa nepacilo, ze tam nie je bar kde by sa mohli dar flase, ked pride navsteva, aby sme to nemali v kuchyni ..... ale mozno pridem omrknut aj skutocnost 😵

dadula: krasna nevesta 😵

hasleerka
23. máj 2009

joj aké máte všetky pekné fotky, sa pôjdem ešte asi raz vydávať

dadula nepoznám ju aj ja z cvč?

zuzka99
23. máj 2009

ci páni dadula, si bola (teda aj si) riadna kočica 😉 vy ste niekde tam zo Záskalia? či ste sa tam len fotili?

aj oni chodili na výtvarnú a cvč, máš pravdu

kaciatko68
23. máj 2009

Babulky, tak môj MM teraz hviezdil. Číta tu časopis a hovorí mi : píšu tu, že na bradavice je dobrá čerstvá banánová šupka a treba ju prikladať na bradavicu tri týždne. No ale veď po troch týždňoch musí byť už aj zhnitá !!!
Skoro som sa z neho dočúrala ... 😀

fialllka
23. máj 2009

zuzi: a preco som si myslela, ze sonicka je babenko a petka je ta starsia 😉

kaciatko68
23. máj 2009

dadulaa a Zuzka : krásne nevesty.
No ale baby, šak vlastne ako dobre vyzeráme, tak sa nemáme čo sťažovať .... 😉

zuzka99
23. máj 2009

fialllka to som len poslala čo máme my, tam majú všeličo, iste aj s barom. moj mm mal zase požiadavku na stolík, máme taký s dvoma poschodiami, že do spodného sa musí zmestiť fľaša postojačky a nie všetky sa tam vojdú, tak tragéééééééééédia a koniec sveta 🙂