Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

olinka332
23. jún 2009

ahoj miselin,len dufam ze to stihas do konca leta,lebo od septembra sa stahujeme do Domanize,ale aj tam budem fungovat,uz tam mam aj priestory.a kedy by si dosla?

miselin
23. jún 2009

Oli snáď by som došla niekedy budúci týždeň, alebo potom obtýždeň ak by ti to vyhovovalo. By som ti budúci týždeň zavolala a by sme sa dohodli. Konečne si nájdem dobrú kaderníčku a ty sa ideš odsťahovať ☹ 😉

miselin
23. jún 2009

Bambulka čím ste čistili toho Renaulta Vám tak krásne vonial vnútri. Máš nejaké špeci prípravky?

Idete niekto zajtra do tej včielky?

jankabambulka
23. jún 2009

ahojky
čo ste kúpili niečo na auto a nevonia?? neviem čím to chlap brindí, to má na starosti len on. ale pýtala som sa a on absolutne nevie, on tam má veľa prípravkou a on to ošetruje rôznymi a strieda to ..

miselin
23. jún 2009

No veď to, že sme kúpili a vonia to tak 10 minút 😖 Aj bráchové a svokrové prípravky sme skúšali a ani jedno nevonialo tak pekne ako vaše 😅

jankabambulka
23. jún 2009

ďakujem, fakt neviem , a nepamôtáš si či to bolo vanilkové, morská vôňa..... potom by som to pozrela v garáži

zuzka99
24. jún 2009

miselin : http://nanokate.szm.sk/slides/MN060224.html

baby posielam nášho streetdancera 😀

a tu viac foto: http://nanokate.szm.sk

treba to poriadne popreklikávať, je tam strašne veľa fotiek, len vždy sa zobrazí len pár

miselin
24. jún 2009

Bambulka to bola vanilková vôňa aj my sme si kúpili vanilkový sprej na palubovku a aj voňavku ale vôbec to nevonia 😒

Zuzi Katka bola veľmi pekná 😵 😵

Som bola aj vo Včielke ale boli sme tam samé, ale aj tak sa Domči páčilo už keď vie behať tak sa tam vybláznila aj sama

miselin
24. jún 2009

Zuzi ako Vám ide to spanie?

hasleerka
24. jún 2009

zuzi pekné fotky ... sa podobáte so segrou že?

zuzka99
25. jún 2009

miselin, no budím ho o 6,45, potom ide spať okolo 11,00 do max. 13,00 a potom reveme o 21,00, že nechce spať. Ale po dlhom uspávaní zaspáva okolo 21,30

miselin
25. jún 2009

No to nemáš bohvie čo Zuzi ale aj tak ti dosť spí cez deň asi sa budeš musieť na neho vykašlať a nech si behá do kedy chce, lebo to z toho švihne 😒

Bože mňa očkovali v pondelok proti tetanu a dnešnú noc som celú nespala mi bolo tak zle, som mala zimnicu, všetky svaly ma boli a o hlave už ani nehovorím a dnes je to také isté a sa mi aj hlava hrozne točí. Vy ste mali tiež takéto reakcie po tomto očkovaní?

zuzka99
25. jún 2009

ja vobec si nepamatám, ja mám proti tetanu myslím 2012 ísť. No aspoň vieme ako sa tie naše deťúrence cítia po toľkých očkovaniach

miselin
26. jún 2009

Zuzi no veď to ma hneď napadlo, že ak sa aj ona takto cíti ☹ ☹

jankabambulka
26. jún 2009

ahojte
zajtra sa chystáme s deťmi na plaváreň. nejdete aj vy?

zuzka99
26. jún 2009

my ideme, ale v Tatrách 🙂

miselin
26. jún 2009

Bambulka ja by som išla ale sa ešte hanbím 😅 My by sme chceli ísť budúci týždeň do Tatralandie, nechcete ísť niekto?

Zuzi si to poriadne užite 😉 A tebe Slávko v pohode vydrží v autosedačke aj takú dlhú cestu, že? Lebo toto moje dieťa tam sedí maximálne 20 minút no a potom jej už nieje rady 😖

jankabambulka
26. jún 2009

jééj , misel- ja sa hambím ako čert a to séom raz taká ako ty, tak sa nemáš čo hanbiť- ja idem skrz deti. katka sa nám vkuse ponára vo vani.. i ke´d miško je sraľko
nepočuli ste niečo o tom , že zajtra majú byť v pb akýsi siláci???

zuzka99
27. jún 2009

bambulka, v piatok boli siláci, teda včera. Dnes má byť nejaká Veterán tour či ako. Ale sú Dni mesta a je veľa programov.

miselin
28. jún 2009

Bambulka ako bolo na plavárni? A je otvorená aj cez týždeň aj pre bábätká? Som včera kúpila Domči plavky tak rozmýšlam, že by sme aj my tam išli keď je vonku stále tak hnusno

miselin
28. jún 2009

Bambulka a neboli ste aj vo veľkom bazéne skúsiť? Či tam bola studená voda

jankabambulka
28. jún 2009

ahojte
mi sme boli v malom bazéne, katuši sa páčilo -hlavu mala každú chvíľu pod vodou /vie pekne sama zadržať dych a zapchať nos/ a miško to je sraľko - ten sa bojí....

hasleerka
28. jún 2009

bambulka a bolo veľa ľudí?

jankabambulka
28. jún 2009

v malom bazéniku bolo 6ľudí a vo veľkom bolo ani neviem ale odhadujem okolo 20

miselin
29. jún 2009

Bambulka a kde je tam ten malý bazén, je to niekde pri velkom alebo je to úplne v nej miestnosti?

jankabambulka
29. jún 2009

je to hneď vedľa veľkého - v tom istom objekte. to je len taký krcálek ale úplne stačí 😉

zuzka99
29. jún 2009

ahojte, my ideme teraz od 16,00 na plaváreň, nejdete nikto? V sobotu sme boli v tých Tatrách no malému sa to tak páčilo, že reval jak tur keď sme ho brali z vody a nemohli sme ho dostať z bazéna. v šatni mi pomáhali 2 baby aby som ho mohla aspoň obliecť 😠 Janka ty to ako robíš s 2kami, ja mám v šatni problém jedného obriadiť a ešte aj seba

miselin
29. jún 2009

Zuzi a nevieš či je aj doobeda otvorená?

miselin
29. jún 2009

No nič už som to omrkla a je až od dvanástej ☹

jankabambulka
29. jún 2009

zuzik- my sme boli obaja - sama by som to nezvládla , nie je šanca. chlap ide s chlapom do šatne a baby spolu 😉 😀 . ale vraj na budúce si ich meníme lebo miško nechcel obsedieť a tak sa chlap obliekal s ním t.j. mal ho na rukách a tak navliekal gate, slipky 😀 😝 ... mne katuška sadla na lavičku a čakala pokým sa ja oblečiem potom som ju na prebaľovacom pulte. boli rozkošní. inak moji majú strach zo sprchy , tak sme to museli riešiť tak, že sme doma až opláchli z vody a nakrémikovali.. možnoí neskôr sa tam budú dať ospršiť ale zatím nie..