Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
18. sep 2009

Ja som mojím príspevkom nereagovala na príspevok od Janky30 ale všeobecne, lebo ja také rady počúvam skoro každý deň 😖 , len som chcela povedať, aby si Bambulka z takého nič nerobila, lebo ja sama som sa už veľa krát stretla s tým, že mi povedali, že som si ju ja takto vychovala, asi som ju podľa nich mala nechať ležať v kŕčoch, aby sa mi nenaučila na ruky 😒 Alebo keď som ju raz dala do kočíka a začala vrieskať, tak jeden chlap povedal, že chúďa dieťa 😖 Ale aj doktorka mi vždy povie, že sú aj také zlé deti ako Dominika, nikdy nevravela nič o tom aby som k nej zmenila prístup, lebo takým to urevaným deťom nepomôže nič iba z toho vyrásť a tak isto treba vyrásť aj z nespavosti. 😒

miselin
18. sep 2009

Kačiatko ja som bola teraz doobeda na Lánskej, ale to len tak narýchlo som sa bola konečne po mesiaci korčulovať, ale mne tie svetríky neponáhľajú, malá ich nosí minimálne, takže by sme sa mohli stretnúť aj budúci týždeň na Lánskej na ihrisku, dať konečne poriadne stretko a môžeme ísť poobede aby mohli ísť aj škôlkari 😉

miselin
18. sep 2009

Seby asi by som ho aj ja mala veru poslať na jablká, ak by to pomohlo 😀 😀 😀 To máš dobré, že ťa Seby poslúcha aspoň keď si chorá, ja mám s mojou vždy opak, keď mi je už totálne zle, tak musí byť vtedy najhoršia aká vie byť ☹

miselin
18. sep 2009

Kto pôjde budúci týždeň na burčiak?

nany100
18. sep 2009

Ahojte maminky, chcela som sa spýtať. Bavili sme sa tu kedysi o tom plávaní. Neviete čo je s tým nové? Písala som aj tej pani do TN, ale zatiaľ sa mi neozvala. Viem, že plavoška je do konca 09 zavretá, ale možno v októbri...no sme minimálne dve s malými bábätkami, tak neviem kto by sa ešte pridal...
Ste tu rozoberali spánok, naša malá je závislá na cicíku a musí s ním aj zaspávať...cez deň by mi to tak nevadilo, podudá a zaspí, občas síce má šajby, že chce zaspať na rukách a pod., ale inak len na cicíku...noci sú hotová katastrofa, zaspí večer okolo 20:00, ale potom sa v pravidelných intervaloch budí (viem, že nie z hladu, len zo zvyku) a chce dudkať...a to je boj, podudá, zaspí, položím ju a vresk, chce ešte...dnes sme boli hore dvakrát...prvýkrát len pol hoďku, ale potom od pol druhej do tretej...prebratá, veselá si tam rečnila a potom vresk, lebo chcela didu...no mala som čo robiť, už niekedy zomieram od únavy ☹

miselin
18. sep 2009

Nany tie kojené deti majú cicíky miesto dudky 😀 😀 Mne malá tiež vreští keď jej cumeľ vypadne 😝 Ja som ju nekojila a ako dobre, lebo už vidím, že k tej jej nespavosti by sa pridala aj závislosť na cicíku 😖
A ako sa inak máte? Ešte k tomu plávaniu, ja určite nebudem a nebudem ani do Domčiných 3 rokoch chodiť ani na kúpaliská, jedine k moru, lebo sme boli na kúpalisku a dostala bakteriálny zápal obličiek z tej vody a doktori mi vraveli, že smalími deťmi by sa vôbec nemalo chodiť na kúpaliská 😒 Takže ja už pre istotu chodiť nebudem aj keď má Dominika stráááášne rada vodu ☹

nany100
18. sep 2009

ach jaj, to je hrúza všelijaké nástrahy aj v bazénoch...ale tak tam by hádam mala byť voda pre detičky vhodná, ja s ňou tiež nebudem chodiť na verejné kúpaliská a bazény tak skoro...hlavne nie do termálnej vody, kde sa to všeličím len tak hemží...máme sa celkom fajn, aj keď pomaly ale isto rezignujem na bývanie na Rozkvete...kým som nemala malú, nevadilo mi nič...teraz ma všetko rozčúli, divné existencie čo sa tu furt potriepajú, až mám niekedy strach a hluk, vreskot...a hlavne nemám kde kočíkovať ☹

miselin
18. sep 2009

Nany a počkaj keď bude sneh 😉 Už po prvom dni ako napadol sneh som hneď volala, že sa musíme presťahovať, ale potom ma nejako ukecal a vždy som si potom pomyslela, že ja tu nervačím ako sa mi ide zle a čo potom Bambulka s dvojíčkovským kočíkom 😉
Ale sranda, že som ťa tu ešte nestretla 😒 A budeš chodievať s malou aj do Včielky keď si tu z Rozkvetu, už by ju mali od septembra konečne otvoriť. Ja som tam s malou začala chodiť keď mala asi 6 mesiacov a strašne sa jej tam páčilo, to boli vtedy asi jediné dve hodiny cez deň čo nepišťala a ešte aj potom zaspala aspoň na dve hodiny čo bolo u nej hotový zázrak 😀

miselin
18. sep 2009

Hašlerka budeš dneska doma? By som ukecala MM nech sa ideme pozrieť na tú motorku, nech sa to naše decko ešte povozí kým neni sneh 😀

nany100
18. sep 2009

Včielka sa mi pozdáva, ak budeme zdravučkí, tak sa tam isto uvidíme 😉
ideme sa prejsť 🙂 ...ale kam???????

kaciatko68
18. sep 2009

Pridala som nejaké foto zo svadby : http://picasaweb.google.com/kaciatko69/19Mesiac#

miselin
18. sep 2009

Jééj pekné fotky a malá je zlatá, ale tá na tom aute je naj, veru si ju mohli dať aj miesto kytice 😀 😀

miselin
18. sep 2009

Bože to moje dieťa spí už skoro 2 hodiny, no neviem už čo mám robiť, už som všetko urobila, nie som ani unavená, lebo dobre spala, bola hore len nejaké 4 razy, tak som ráno vstala ako rybička, tak len sedím za počítačom ako trubka 😅

ivka000
18. sep 2009

zuzi je to tá majka čo ty myslýš dnes mi hovorila že to presunuli na stredu.

baby s toho plávania asi nič nebude ja som jej volala a vraj sa s mšk nedohodla.ale možno keby to chceli spraviť v nejakej škôlke to by tiež nebol zlý nápad.

misel na burčiak isto nepôjdem ale medovinku alebo varené vínečko si s tebou rada dám 😀 (ak nebudem autom 😠 )už sa teším aj na uja s cukrovou vatou 😀 😝 😀

ivka000
18. sep 2009

a skoro som zabudla dnes sa Kubko sam pár krát pustil a prešil už riadny kus sveta 😀 (možno aj meter a pol)
a sám zaspal v postielke ani neplakal síce sa tam pol hodinu hral ale nakoniec odpadol ani sa mu nečukujem ked bol hore od 10.hod.

dadulaa
18. sep 2009

Ahojte babule, tak až teraz som pri PC, včera som zaľahla už o deviatej, som bola k.o. 😒 Ďakujem vám všetkým za blahoželania 🙂 😵 Veru niekedy sa cítim nie na 30, ale na 50 😝 som si dnes dopriala k tým narodkám akrylové umelé nechty a večer vyrážam do ulíc trochu to osláviť 😀 konečne vypadnem von po roku sedenia doma.. 😉

Misel, ja burčiak nepijem, ale taká medovinka nie je zlá 😀

Ivka, super, že sa malý pustil bežkať 🙂

Zuzka, nakoniec budem mať tú oslavu na Steigri, v tom penzióne sme sa nedohodli, lebo salónik už nebol voľný.

zuzka99
18. sep 2009

dadi a kam vyrážaš? Aj ja vyrážam s kamoškou oslavovať jej 30ku 🙂 my asi do Lifu a predtým buď u nej doma alebo niekde ešte posedieť

dadulaa
18. sep 2009

Zuzka, tak sa stavte v Námorníku, budeme dole.

zuzka99
18. sep 2009

http://www.tlumacov.cz/cz/zprava.php?id=379 - tu sme v MC v ČR 🙂

dadi, neviem ešte kam pojdeme

zuzka99
18. sep 2009

možno aj do Námorníka

zuzka99
18. sep 2009

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=1951963
miselin, to je to odrážadlo, o ktorom sme sa bavili pri fontáne

fialllka
18. sep 2009

ahojte maminky

tak my sme dnes skoncili u lekarky, pre istotu, lebo mala zacala v noci kaslat a dost drazdivo, tak sme sa jej boli ukazat ... mame miernu virozu, takze len pamycon do nosa, kalciovy sirup so stoptusinom proti kaslu a fenistil kvapky na dychacku .... ale sme inak ok ... bez teplot , comu sa nesmierne tesim 😉

mne Terezka vcera prvykrat odmietla spat cez obed ale uz o piatej sa hrabala chrniet, co som jej nedovolila a tak o siedmej uz bola k.o. a spala ... a dnes ked sme prisli od lekarky a z ihriska, tak o 12-tej sa sama vypytala spinkat 😉

katka carska: blahozelam ku tehulkovaniu 😉 som si aj myslela, ked som ta dnes videla na ihrisku, len som si nebola ista, ci si to ty, ze si tehotna 😉 my sme boli ti, co sa vam pridruzili ku pocitaniu kociek a potom na hupacku 😉

no idem vyvesat pradlo a zalohovat veci z PC na externy disk, bo idem zajtra dat reklamovat moj notebook ... tak sa majte krasne 😉

katka.carska
18. sep 2009

fialka, ano boli sme to my, Matusko ma presvedcil, ze potrebuje ist aspon na chvilu na ihrisko. Takze rovno zo zahrady z blata od Tatrovky utekal tam. (uz ho asi nebavilo valcovat zeleninu, co este ostala)
A vy uz byvate niekde v meste ?

ivka000
18. sep 2009

hasleerka boli ste cvičiť?

andulkau
18. sep 2009

Hasleerka napis , ako v pondelok 😉 a ako bolo?

hasleerka
19. sep 2009

baby som včera bola z toho aerobicu (po dvoch mesiacoch) taká zničená že som o 9 už chrňala v posteli ... ale bolo super, som spokojná ... andulka, zuzka v pondelok nabehnete o 5,45 a ivka ty si tiež vítaná jasné

miselin tak na burčiačik máš chuť ... no ja isto pôjdem, lebo ja to mám hrozne rada

jankabambulka
19. sep 2009

babebky ja som raz skúsila glg burčáku a mne sa grgalo s ním ešte asi dva dni. grrr.ale je pravda, že ja som čistý absťák, ja ani pivo nealko..
dnes mi prvý večer katka sa v noci zobudila, bola tichunko, len si hudrala popod nos a hrýzla pršteky, možno konečne už bude mať aj ona nejaký ten zub na hrazenie 😀

jankabambulka
19. sep 2009

o koľkej je to svičenie v pondelok? možno by som prišla kuknúť, lebo mám posledné dni čo sme po kope. chlap ide od stredy na dva tt potápať, kurńa baby, mňa asi potom j...ne sama s dvoma mrňúsmi a jednou pubiškou. póóóóóccccc

hasleerka
19. sep 2009

babmulka budem rada ak prídeš, v pondelok začíname už o 5,45

miselin
19. sep 2009

Dadula, Zuzka ako? 😅 U nás zase normálka Dominika sa druhej v noci zobudila a zaspali sme až o pol piatej, lebo len rozprávala, výskala, skákala a mne sa už pomaly život premietal pred očami 😖 A samozrejme od rána len reve a nechce ísť ani teraz spať, ide ma poraziť z toho jej vresku 😠