Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
23. sep 2009

My sme spali celúúúúúúú nocccccccccccccc 😲

miselin
23. sep 2009

Som z toho úplne v prdeli, to moje decko spalo bez prebudenia od 19:45 až do pol siedmej, keď ráno zamrnčala som skoro odpadla, že už je svetlo 😀 A ešte má aj celkom dobrú náladu, tak neviem čo si mám o tom myslieť, nevymenili ste mi včera náhodou na ihrisku malú? 😅 Sa tu radujem ako keby to tak malo byť už navždy 😀 😀 😀

sebastianela
23. sep 2009

Ty kokos Misel! Co si jej spravila vecer? Priznaj sa! Asi sa rozhodla pre pokoj v rodine, ze bude sekať dobrotu. Aj dnes ju zober na ihrisko za odmenu.😉

sebastianela
23. sep 2009

Moj tiez spal od osmej do pol siedmej, ale kazde 2 hodky bol hore. Ale to je v poho. Hlavne ze nereval kôli tým sopliskám.x-)

miselin
23. sep 2009

Seby 😀 Ja som tiež vždy šťastná keď vstávam v noci len 5 krát 😀 😀 Sme si rýchlo zvykli 😀 😅 No a toto bol od nej úder pod pás, by ma ani v tom najlepšom sne nenapadlo, že raz bude spať celú noc bez prebudenia, sa stále neviem z toho akosi spamätať, som zvedavá kedy ma z toho zobudí 😀 😀 😝

miselin
23. sep 2009

A už asi hodinu si ma ani nevšimla, len tu čosi mrmle a sa oblieka , obúva a behá z izby do izby, dúfam, že to tu nemrmle nejaké zaklínadlá 😅

sebastianela
23. sep 2009

A čo ak jej to preplo? Aj moj je dnes akysi iný. Sa na mne stále udrbáva. Aj bez príčiny.😅

jankabambulka
23. sep 2009

waaauuuu misel-gratulujem. ty sa máš, miško bol hore xy krát a potom ešte od 3-4 si pomrnkával portugalskú hymnu. ale teraz aj katka sa v noci mi začala budiť, lebo ide jej stolička , konečne.
dnes som bola chalapa odkonúť do práce a príde až 4.10. a to nič včera ma tak nasrdil ako už veľmi veľmi dávno nie a hovorím si pokiaľ sa neospravedlníš, kašlem na teba ale ráno ako vstával mi to nedalo, veď pôjde na dlho preč tak ako krava som sa pritúlila. na jednej strane ma sralo , že som zasa musela spraviť ja prvý krok, ale nedalo mi to ,aby odišiel a bolis me rozhádaní 😔 😒

dadulaa
23. sep 2009

Misel, tak to je supeeer s tým spaním!! 😵 Len aby jej to aj vydržalo.. Oslava dopadla skvele, bola super zábava 😵 pridám aj nejaké fotky.

fialllka
23. sep 2009

ahojte maminky

misel: blahozelaaaaaaaaaaaaaaam ... uvidis, za chvilu si to rozmyslis s tou druhou materskou 😉

sebi: chcem len poradit ohladom pamyconu ... zvykne v nosteku urobit taku zatku ... my sme mali sopliky tiez, najskor krasne cire a jej aj pekne sli von odsat a ako sme dostali pamycon a davali len ten, tak sa jej upchaval takym hustym sopliskom ... tak mi kamoska pediatricka poradila, ze ma radu od krciarov, ze tesne pred podanim pamyconu dat aj nasivin do nosteka, aby sa stiahla sliznica a netvorila sa ta zatka z pamyconu 😉 my to praktizujeme treti den tak a zda sa mi, ze dnes asi budeme bez soplov, lebo v noci aj rano krasne dychala a nechrchlala z plneho nosa 😉

no ficim ja do obchodaku, mam stretko s maminkou 😉

kaciatko68
23. sep 2009

miselin : to je super, to takto nespí ani moja malá. Asi s ňou treba chodiť na Lánsku na ihrisko 😀 😀 😀

kaciatko68
23. sep 2009

Ja zasa bežím do Protetiky na čižmičky ...

ivka000
23. sep 2009

my sme tiež spali dobre iba ráno o šiestej sa prebral preložila som ho k nám do postele a spal do ôsmej 😅o a to sa nám od večera prerezáva konečne prvý zúbok. to asi okukal na tom ihrisku všetky deti mali zuby tak aj on chcel 😀 a na moje prekvapenie má aj super náladu ako sme prišli domov tak sa stále rehoce nahlas ani neviem čo mu je také smiešne 😕
dnes ked som ho ráno kojila tak ma pokúsal(už má zúbok kúsok prerezaný) a ja že ,,au,, no a smial sa hádam päť minút a potom po mne išiel ako nejaký hladný dravec tak sme museli dať dudu.

Misel ja idem na jarmok tiež iba s malým lebo mm je v práci do pol šiestej 😠

andulkau
23. sep 2009

Sebi ja som len preto pytala,Lebo ja tiez davam nasivin.Ked ma silnu nadchu, tak jej musim dat dva krat cez noc,ked slabsiu tak pekne dycha az do rana.......a Fiallka ma pravdu.Mne to povedela byvala DR.na krcnom ,ked bola Adamko malicky.Najprv nasivin pockat, odsat ak ma vela sopliku a potom pamycon. 😉

Misel superrrr. 😀

Bambulka, tak dlho sama a tri deti.Klobuk dole.Drzim palce. 🙂

sebastianela
23. sep 2009

Jééj babenky ďakujem. Fialka aj andulka mali ste pravdu. Sa zdalo rano že super, ale mal to tam ucpané a zase ma taky hnusny soplisko žltý, že ma klepne.☹

sebastianela
23. sep 2009

To je super, že ste si našli čas a poradili mi. Fakt ďakujem. Vyskušam to tak s tym nasivinom. Už je chorý 10 ty deň a stale ziadna pozitivna zmena. Aj kasle aj hlasok ma zachrípnutý.☹

sebastianela
23. sep 2009

Furt ho celý deň naháňam s odsávačkou a s kapesníkom. Už má so mňa traumu. Chudáčik. Už keď ma vidí, tak ma nervy.😢

sebastianela
23. sep 2009

A pod noštekom má takú zodranú kožu, tak mu to mastím aj kalciovou masťou aj z oriflameu s tým zázrakom aj s aloevera masťou. No hotový špitál tu máme.😝

andulkau
23. sep 2009

Sebi daj mu aj kalcium, ked je zachripnuty.A odsavaj mu tak 3-4 krat za den.Viac nie aj to mi dr.poradila- takze posuvam rady 🙂 a hlavne pred spanim na obed vecer.

miselin
23. sep 2009

Babule od kedy môžem dať malej pečienku?

sebastianela
23. sep 2009

Misel. Moj jedava pecienku uz davno. Koli železu.

sebastianela
23. sep 2009

Viem že by to nemal. Ale keď to by nemohol jesť nič v jeho veku iba mrkvu, jablko, presnidavky, krupičky a atď...
Tieto veci ma on ako dezert k hlavným jedlám.😅

sebastianela
23. sep 2009

A dnes napriklad spráskal na obed kelový prívarok so zemiakmi a hovädzím mäskom a ako dezert spucoval parenú čučoriedkovu buchtu poliatu smotanou a čokoládou.x-)

sebastianela
23. sep 2009

Tak asi ma už nebudete mať ani radi, ale ja som netabulková mamina.😅

dadulaa
23. sep 2009

Misel, ja som malému pečienku ešte nedávala, aj keď už asi môže, ale neviem, či by ju zjedol. Ináč v škôlke mi zje aj to, čo doma nie 😕 😉

jankabambulka
23. sep 2009

misel - naši jedia pečienku už asi od roka a to dokonca aj z diviny

miselin
23. sep 2009

Dobre dík baby, lebo zajtra mamina robí, tak som nevedela či môže 😉

Tak už viem prečo spala celú noc, chcela aby som sa vyspala,lebo najbližšie dni u nás spánok nehrozí, lebo jej začína poriadna nádcha a to je vtedy u nás presne ako u seby, celú noc ju držím na rukách a teraz ani neviem či jej môžem dať Sinupret keď užíva ešte tie ATB aby to zase nemalo nejaké vedlajšie účinky, takže musím čakať do rána aby mi doki poradila, a to musíme ísť zajtra ešte aj na kardiológiu 😒

Ja som tiež väčšinou netabulková a vôbec mi to nevadí 😅

sebastianela
23. sep 2009

Tak mne Sebi zaspal hladný a total,ale total vyčerpaný od plaču na rukách. Nemože dýchať, čo je taký zahlieneny a zasopleny a ani kojiť nemožem, keď má upchatý nos.

jankabambulka
23. sep 2009

dievčatá máám novinuuuuuu:
chlap mi volal:
príde na jeden deň domov po dvoch týždňoch a ochdádza do 1.11. zasa späť a potom príde na dva dni 1.,2.11. bude doma a potom ide na 7 dní preč

zuzka99
23. sep 2009

sebi a boli ste u doki? Má to akosi dlho, či by nebolo aj antb. treba.

Ivka, dnes sme boli na hudobke, malý bol celú hodinu v kúte, čo sa hanbil 🙂 len sem-tam neodolal a išiel bližšie sa pozrieť, inak ako pijavica ma objímal. tak uvidíme ako bude nabudúce. a vy máte žiacke knižky? 😀