Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

nikiarudi
12. okt 2009

ahoj maminy, kuknite si prosím toto: http://zena.atlas.sk/deti/naj-tehulka/
tehulka číslo 21 som ja.. a chcem vás poprosiť o vašu podporu, aby som vyhrala.. už vopred vám všetkým veľmi pekne ďakujem 😉 😉 😉

hasleerka
12. okt 2009

niki čo by sme pre teba nespravili, len mne musíš vysvetliť ako mám zahlasovať

kosta123
12. okt 2009

jáááááá jááááá som už hlasovala 😀

andulkau
12. okt 2009

Zuzka tak blahozelam.Len neviem ci to meno dala dobre 😀 ,lebo este som nevidela dobreho Adamka 😎 .

nikiarudi
12. okt 2009

hasleerka - tak klikneš si na link, tam si nájdeš nižšie tehuľka č. 21 - to som ja.. 😀 a keď si prečítaš môj príbeh..alebo len tak prejdeš očami..tak hneď pod článkom je taký oranžový link..a naň si klikneš..a tam už je políčko, kde napíšeš číslo tehuľky, za kt. hlasuješ..a potom svoje kontaktné údaje..lebo aj vy môžete vyhrať... 😉

adrykaa
12. okt 2009

Ked ste sa tu bavili o tych topankach protetika maju aj v agrosane?My sme tam kupovali este na jar gumaky a mm si tam tiez kupuje ale som nevedela ze aj take detske su tam.Ja by som tiez pre malu ale zas v mojom stave sa hrabat do ZA alebo TN 😅 a ozaj jajkar nerobila si nahodou v kaviarni? 😉

ludka_r
13. okt 2009

Andulkau, dobré dala meno.. Ja poznám jedného trojročného Adamka a je veľmi šikovný a dobrý.... Tak teraz budú snáď dvaja... 😉

miselin
13. okt 2009

Kto pôjde zajtra do Včielky? My sme boli aj dnes 😀 Dá sa tam aj pernamentka vybaviť, že si zaplatíš 15 vstupv a potom už chodíš zadarmo 😀 Ale radšej dám tých 50 centov nech za to aspoň hračky nakúpia, keď sú tam tie baby z vlastnej vôle a zadarmo 😉

miselin
13. okt 2009

Seby čo je s tebou , už si akosi dlho nepísala 😕 Čo ti došiel starý 😅 Alebo sa ti Sebinko tak polepšil, že si spyšnela a už sa s nami nerozprávaš 😲

zuzka99
13. okt 2009

Miselin, ja som dnes chcela ísť, ale po včerajšej oslave malý spal do 9,30 a nemala som ani obed navarený, tak to nevydalo. Ale zajtra ráno pojdeme na chvílu, ak mi tu ostane auto. Teraz to je také komplikované, keď už nespí cez obed, niekedy je okolo 17,00 taký hotový, že včera normálne zaspal o 17,00 cestou do nemocky, jak sme išli za Adamom a potom do 22,15 mu nebolo rady. A potom ráno dlho dospáva. A zajtra má aj hudobku poobede, tak sa bojím aby sa nezničil vo Včielke a potom nebude vládať poobede.

A chodíte v tomto počasí aj von na prechádzky?

ivka000
13. okt 2009

ahojte možno pôjdeme aj my zajtra do včielky. my sme boli aj v pondelok. Dnes mi malý stával až o pol deviatej tak doobeda ani nespal a nestihol sa ani naobedovať a o pol jednej odpadol na ciciku 😀

zuzka mi chodíme aj dnes sme boli ja ho doma neudržím chodíme aj ked leje dáme pláštenku na kočár a ide sa , ja som s ním chodila ked mal dva mesiace aj ked bolo -10 a babky s okien kukali na nás a krútili hlavami. 😀 😀 😀

katka.carska
13. okt 2009

Niki, mne sa to tvoje cislo nedalo vpisat vcera, ale dnes sa zadarilo.
Von chodime, aspon co orechy pozbierat pred dom. Ale vzdy je to len na skok, kedze nie v kociku a nosit mi je uz M. tazky. Musim mat istotu, ze sam odslape tam i spat.

fialllka
13. okt 2009

ahojte maminky

my sme k.o. s Terezkou ... dnes som s nou bola u lekarky, nastastie je to bez ATB, tak uvidime dokedy a ja mam nasadenu samoliecbu ... boli ma hlava ako kona a tecie mi z nosa akoby praskla cisterna s vodou 😀

zuzi: asi sa tento tyzden nezastavime vratit postielku, kedze sme obe k.o. ... ved ak by si ju potrebovala, daj vediet a vyslala by som len manzela .... ale posluzila super 😉

no my do vcielky nehrozi teraz a ani na hudobku nemozeme a to sme chceli zajtra ist ... hruza 😖
my sme neboli vonku ani vcera a ani dnes, okrem tej lekarky ale ani by sa mi nechcelo, lebo fest fukalo a kosa bola riadna ... tak my sa nastastie dokazeme prehrat doma 😉

kaciatko68
13. okt 2009

Zuzka : zisťovala si už tú chatu ? Tak kto teda pôjde ? My by sme išli určite.
My tiež akosi nestíhame včielku. Dnes vstávala malá o 9.15 hod a potom nám to akosi nevydá. Asi ju budem musieť zobudiť, lebo sa tam nikdy nedostaneme 😒 .

zuzka99
13. okt 2009

baby, som jej volala, tak vraj treba na 7 nocí prísť, a cena za dospelú osobu na noc je 20 EUR. Tak čo teraz?

zuzka99
13. okt 2009

fialllka to je v pohode. a čo je malej?

kaciatko68
13. okt 2009

Tak my na 7 dní určite nepôjdeme. To je pre nás veľa.

sebastianela
13. okt 2009

Miselin.
Starý doma este nie je,ale asi tak o týždeň pride. Už sa aj teším. Malý je teraz doma druhý deň zatvorený,tak mu vymyšlam každú minútu program. Keď príde starý,tak sa aspoň s ním zahrá.

sebastianela
13. okt 2009

Ráno idem do PU na 4 hodiny a malého mi bude opatrovať mama,tak si radšej vypnem telefón. 😅
idem ku zubárovi a na kozmetiku. Tento tyzden mam pre seba. Aj kadernicka ma caka. To abych bola krásavica,kej ten starý príde.😅

miselin
13. okt 2009

Zuzi pre nás je tiež veľa na 7 nocí ☹ My by sme šli tak na dve maximálne na tri 😉
A malý Adamko je krásny 😵 😵 😵 Mala Katka aspoň dobrý pôrod,keď sa malému tak nechcelo ísť von?

miselin
13. okt 2009

No Seby tak si ten zajtrajšok uži aj za mňa 😵 Aj ja by som už mala ísť aj ku kaderníčke ale tááák sami nechce 😖 Od kedy je Dominika taká dobrá a aj lepšie spáva, tak som akási unavená 😅

sebastianela
13. okt 2009

No dufam,ze sa nic nevyserie a pojdem.
No a ja som zase menej unavena,keď maly v noci minimalne 15 krat piští. Už neverím v žiadne zlepšenie. Už aj vrieskam po ňom v noci. Býva to fakt psycho.8-)

sebastianela
13. okt 2009

A ešte sa mi zdá,že sa aj sople znovu chystajú vrátiť a na to už fakt silu nemám.
A ešte sa mi stále snívajú sny o druhom mimi. Že sa mi narodila dcéra a to už je fakt psycho.

ivka000
13. okt 2009

sebi aj ja chcem ale nie toho zubára 😖 tak si to poriadne uži. Pozri veď aj Dominika sa zlepšila tak musíš len dúfať že aj Sebi sa polepší mne sa to ľahko hovorí ked prespí skoro celú noc ale držím palce nech je to čím skôr 😉

Mne dnes malý spal cez deň len raz ale pospal si skoro dve a pol hodiny 🙂 a celkom bol dobrý musím ho pochváliť a jasnačka odpadol o deviatej ako mucha 😀
tak sa zajtra dúfam stretneme vo včielke

hasleerka
13. okt 2009

niki, zahlasované, držím palce až vyhráš 🙂

miselin
13. okt 2009

Seby neboj, ja som ešte pred necelým mesiacom bola z malej úplne hotová a neverila som , že by sa mohla niekedy zlepšiť a zo dňa na deň ostala ako vymenená, dokonca sa už ani o zem netrieska a keď niečo chce a jej to nedám, tak behom chvíle prestane plakať, čo je pre mňa doteraz neuveriteľné, pretože, keď som jej nechcela niečo dať tak vrieskala aj hodinu vkuse čo sa už až zachádzala a mali sme problém ju utíšiť, no a teraz je fakt úplne dobručká, i keď v noci ešte piští, tak 4-6 krát, ale už jej dám len napiť vody, alebo dám cumel a spí ďalej, nemusím ju zakaždým brať na ruky a 10 minút tíšiť ako pred mesiacom, fakt sa to u nás zlepšilo o 90% a ešte keď začne aj poriadne spávať tak to bude úplne super, lebo už ani poobede moc toho nenaspí. A to ti poviem, že ona do ôsmeho mesiaca celé dni len vrieskala, možno tak maximálne 2 hodiny a to ani nie vkuse bola ticho, potom sa to začalo striedať, že bola 5 dní dobrá a dva týždne zase vrieskala celý deň, no a teraz za celý deň nevrieska ani hodinu. A doteraz som k nej v noci vstávala od 15- 30 krát a zakaždým som ju brala aj na ruky, takže to bolo hrozné.
Len dúfam, keď som ju tu tak vychválila do nebies, sa tá jej dobrota neotočí proti mne 😅 😝

ivka000
13. okt 2009

niki aj ja som už hlasovala 😉

sebastianela
13. okt 2009

Ty kokos Misel. Asi jej tie Atb pomohli. Čo ty vieš, či jej nepomohli. Tak aj ty si teraz veselšia,čo? To je super pokrok. Ja viem,že to raz aj u nas prejde,ale zatial to je stale take isté. Sa mi zdá,ze iba ked mu dávam panadol je kludny. Žeby zuby?

miselin
13. okt 2009

Seby u nás to bolo od roka ešte horšie ako do roka, lebo dotoho začala pre všetko ešte aj nervačiť a trieskať sa o zem. Nevie či jej pomohli tie ATB možno jej s ních už preplo keď ich berie už dva mesiace 😅

hasleerka
13. okt 2009

misel to je super, že dominička je už poslušnejšia 🙂