Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
14. okt 2009

misel sorry ešteže som si to prečítala po sebe ... no ved ja tam idem tak či tak, budem ťa potom informovať, či niečo majú

miselin
14. okt 2009

Dobre teda zajtra budem čakať na tvoje info 😉

miselin
15. okt 2009

Dobré zasnežené ráno 😵

Teda sneh je iba tu na Rozkvete, som sa dívala dole do nížiny a tam máte sneh veru len na strechách 😀 Mám nervy lebo som už v druhom rožku z tesca našla chrobáky 😠 Už tam v živote pečivo nekúpim 😠

Malá má nádchu takže noc bola úplne super, každú pol hodinu hore minimálne na 10 minút a o 5:45 sme už vstávali a poviem vám, že som menej unavená ako včera keď som chrňala do 7:40 😅 Bože dúfam, že ostane len pri nádche, lebo sesterkiná malá dostala pri očných zuboch takú strašnú infekciu diasien, že jej s nich až krv tiekla a nemôže ani papať ☹

sebastianela
15. okt 2009

Tak u nas je toho snehu hojne. Stary ked pride v pondelok,tak bude musieť ísť kúpiť sánky.
No a čo sa tej kozmetiky tyka,tak super. Som maximálne spokojná.
Som bola na hĺbkovom čistení pleti elektrikou a ošetrení kyslíkom a je to teda poriadne poznať. Normálne mám úplne inú pleť. Budem chodiť kazdý mesiac.

kaciatko68
15. okt 2009

Včera som tam bola. A v akcii mali len pár tričiek - asi zbytok z minulého roka - teda veľkosti 1- viac. V tých malých číslach je toho kopu, ale to sú myslím letné veci. Ešte včera mali v akcii taký zimnú predĺženú bundičku - látková, zelená, v predu vyšitá za 440 Sk. Vnútri kožušina a kapuca. Len neviem, či nie len dodnes. Inak tričká dievčenské tam majú fakt pekné, ešte aj s punčocháčkami v rovnakej farbe ako tričko. Alebo komplety tričiek, napr. aj s roláčikom. Keby som bola vedela, tak odfotím a hodím do foto 😉.

kaciatko68
15. okt 2009

Ďakujem za pochvalu foto. Ide niekto dnes do včielky ??? Mám navarené, malá vstala skoro ...

kaciatko68
15. okt 2009

No však som zabudla, že je doobeda zatvorené ☹.

miselin
15. okt 2009

Kačiatko Včielka je vo štvrtok doobeda zatvorená iba poobede je dnes otvorená 😉

Ja som malej minule v Tescu kúpila zimnú bundu za 150 a bola zlacnaná z 300 ale mali už len bledunko modrú s takou opičkou tak som jej zobrala aj tú, veď nemusí stále chodiť ako cukrík, aj tak to zašpiní za jednu prechádzku 😀

miselin
15. okt 2009

Ozaj Zuzi ako to v noci dopadlo? Dal sa ukecať s tým mliečkom až na ráno?

zuzka99
15. okt 2009

No celkom super, som celú noc tŕpla, kedy sa zobudí a pozerala na hodiny. Večer som si dala limit, keď vypil mlieko o 19,30, že najskor mu dám o 2,00 a budem to postupne oddialovať, ale 1.x pýtal až o 2,50 - tak to som mu dala, vypil len 80 ml (čo inokedy vypije 200 ml) a potom znova pýtal až 6,30 - to už som mu dala ako raňajky. No len sa bojím čo bude túto noc, toto bola iste iba náhoda. Ale skúsim to systémom, že každú noc posuniem ten čas o pár minút, až sa dostaneme k ránu

hasleerka
15. okt 2009

fuj misel chrobáky, ja som tam práve kúpila žemličky ... waw sa ich bojím aj jesť ... no inak som sklamaná, žiadne súce veci pre Zuzku, iba jedno tričko som kúpila, aj to len tak z núdze ... na menšie deti je lepší výber

kačiatko aké veľké boli tie tričká s pančuchmi ja som tam nič také nenašla ... to sa človek fakt musí vedieť riadne hrabať ... ale aspoň Miške som takú bodkovú kapucovú vestičku, to môže mať aj ako tričko s krátkym, bude už pod stromček

misel aj my máme modrú bundičku a ako jej pekne pasuje

sebastianela
15. okt 2009

Misel. Aj moj Sebi má tú bledomodrú bundičku a aj takú bledohnedú flisovú.🙂

jankabambulka
15. okt 2009

ahojte
dnes sme mali ísť súrne na odber krvi do nemocky ale v takomto počasí a bez auta! hovorím si to teda nie,lebo maminka by mi síce bola pri katuške ale keby som mala len jedno dieťa v dvojkovom kočíku tak bhy mi to ťahalo na stranu a mono kočíky mám vyhodené na chalupe a nemala by som ako ísť teraz po ne. tak som nešla a pôjdem až zajtra.teda dúfam že budem mať auto. jááj a chlap zasa v pondellok odchádza na 2TTb -j...a zasa sama na deťuchy a jednu pubetiačku bláznivú 😔 😅

kaciatko68
15. okt 2009

Hasleerka : v tej časti, kde sú vecičky pre dievčatá - myslím vek 1-5. Na jednej strane smerom od priemyslu sú svetre, nohavice a na druhej strane od potravín sú myslím len tričká a sukničky. A tam boli - minimálne dva druhy - jedno bodkované s bodkovanými pančuškami a potom také prúžkované s prúžkovanými pančuškami. A ešte sa mi páčilo také myslím že bolo predu s takou sovou, ale bolo ich tam viac. len to treba poriadne prehrabať 🙂. Tú bodkovanú kapucku som kúpila malej aj ja na budúci rok.
Dnes sme boli doobeda v meste. Ale stále sme behali len po kalužiach - malá zahlási ťap - ťap a bežíme do kaluže. Neviem jej vysvetliť, že tieto zimné čižmy nie sú do kaluží, ako tie gumenné.
Pozerali sme čiapky. Clekom pekné barbie dostali do toho čiapkového obchodu v Bancu, zatiaľ som ju ešte nekúpila. Vpredu má našité takú nejakú gumovú ozdobu a to sa mi moc nepáči. A kúpila som šálik - teda 20 cm ružového flisu a nastrihám strapce a bude super šálik. A ešte možno kúpim nejaké nášivky nad strapce - mali také pekné ružové. A vyšiel ma 1,04 eura. Tak to môže mať aj viac šálikov 🙂.

sebastianela
15. okt 2009

Jani ahoj! Tak ten moj uz pride v pondelok rano. A už po telefone ma prebral. Mi oznamil,ze v pondelok rano pride a potom musi ist do Puchova. No a ja samozrejme,ze dobre, tak sa osprchuje,najje a možeme ísť. No a ten ma inak zrušil. Že aké môžeme? On ide sám a nás nikam nebere,on si chce v klude nakúpiť. Aha!!! Tak ja jeb...á,že sa vobec vtieram. Noó počkaj! Ja mu vytrem kocúra!!!

sebastianela
15. okt 2009

Kačiatko! A ten nápad s tým šálikom je fakt super!!!
Ja sa akurát trápim,že kde zoženiem dobrý mäkkučký šál a henten je super.

ludka_r
15. okt 2009

Ahojte babenky...
Tak som práve prišla zo skúšky... Nič sa mi neche. Konečne si môžem oddýchnuť a poriadne sa najesť 😀 😀 😀

ivka000
15. okt 2009

A čo ludka spravila si?
No neviem dnes sa mi podario dať malého 2x spať, ale asi je to za jedno lebo doobeda som ho uspávala asi pol hodinu a poobede tiež ale to sa mi moc nedarilo tak som ho obliekla že ideme do kočíka a on mi tam hned ako som ho položila zaspal a ja sprostá som musela do toho nečsu 😠 a dobeda spal len hodinu a teraz ho už musím budiť lebo by som ho nedala spať ani o desiatej asi to nechám tak a bude chodiť len raz a na dlhšie spať. Nemienim pol dňa stráviť uspávaním, ked bude chcieť spať tak nech odkvecne aj sám 😀
A s tým šálikom je super nápad mám doma kúsok zeleného flisu tak môžem strihať 😉

ivka000
15. okt 2009

A už máme párty klobúčiky, baloniky a sveičku na tortu kúpenú. Ja sa teším viac ako malý na jeho oslavu 😀

zuzka99
15. okt 2009

Ivka, keď už má také problémy so zaspávaním, nechaj ho len raz cez obed dlhšie, podľa mňa už má vek na jedno spanie. Slávko už v jeho veku spinkal iba raz. Veď uvidíš ako to bude zvládať. Aj my sme dnes boli v PU - v Kiku som kúpila len 2 pančuchy, sebe silonky, cestoviny Hello Kity, a také 3D nálepky na skriňu do deckej. V Dráčiku sme konečne zohnali cisternu, čo mal sľúbené za 10 červených bodov a búdku pre vtáčikov na balkón.
sebi, no tak to ťa poriadne vytočil, by vás mohol zobrať na výlet, sa poprechádzate a on nech si nakúpi. Ludka a urobila si?

zuzka99
15. okt 2009

no to býva viac oslava pre rodičov ako pre deti 😀 deti nechápu čo sa deje, a ten náš minulý rok už vobec. Najskor Štedrý deň doma, potom druhý deň u jednej babky, potom tretí deň u druhej babky, potom začali nosiť všetci darčeky k nám na jeho narodeniny, sme sa smiali, že v januári keď nedostane každý deň zopár darčekov sa to nebude ani rátať ako deň

sebastianela
15. okt 2009

Zuzi, mňa to vždy vytočí, ale potom mávnem rukou a poviem si, len si chod ako sa tu mam s ním nervačiť. Len dúfam,že zase pojde s tou jeho partičkou von a preslope aj gace ako minule.😠

zuzka99
15. okt 2009

ja už nevládzem ☹ moje dieťa ešte nespí, ani to nevyzerá na spanie a cez deň tiež nespal ☹ a moj chlap má vzácnu schopnosť vypariť sa z domu, keď je zle.

ludka_r
15. okt 2009

No jasné Ivka, mám to za B... 😀 Ale musím priznať, že to bola jedna z ľahších skúšok.. ☹ Tak už môžem konečne budúci týždeň zavítať do Včielky.
Ja mám tiež rada oslavy malých detí. Aj na Vianoce sa veľmi teším, hlavne na to, čo dostane Vilko. Ja by som mu hračky kupovala najradšej každý deň... Môj manžel pre to nemá až toľko pochopenia 😀
My budeme asi tak tri Vianočné dni u svokry, lebo tá žije sama. A až potom, keď prídeme domov, si Vilko rozbalí naše darčeky. Tak tiež Vianoce na viac krát.... 😉

sebastianela
16. okt 2009

Zuzi. Ja neviem čím to je,ale ani moj Sebi v posledne 2 tyzdne nechce spať cez deň. Proste štrajkuje. Sa mi zdá,že chcú byť náramní frajeri. A ja mám z toho tiež nerva,neboj. A tí chlapi. No coment! Škoda rečí.

miselin
16. okt 2009

No a u nás sa zase nespí ani v noci 😠 Ale je chorá má nádchu tak sa jej moc spať nechce, čo by mala viacej spať keď je chorá tak ona si v noci 2 hodiny tancuje a potom mi tu piští celý deň za ušami čo je nervózna a stále sa na mňa vešá a ja nevládzam 😠 A mňa bolí totálne hrdlo tak som KO a najlepšie je, že nechce ísť teraz ani k MM len aby som ju stále vláčila a a skákala na fit lopte. Vždy keď mi je zle tak mi musí ešte pridať 😠 A prišla som na to, že ju nemôžem vôbec chváliť, lebo sa mi to vždy vypomstí 😠

miselin
16. okt 2009

Bambulka a čo si mi nezavolala, som ti mohla kočík požičať. A to ideš až do nemocnice na odbery? To kvôli tomu Miškovmu padaniu?
My ideme v utorok na odbery , že či už má sedimentáciu v norme no a ako na potvoru musela teraz zase dostať nádchu takže bude mať zase výsledky na hovno sa tých ATB chudiatko asi ani nezbavý 😢

sebastianela
16. okt 2009

Misel. Aj my sme mali dnes nočnú! A tiež mu začínajú sople. Amen. A to ani von nechodíme. Som kazala mame,nech mu kupi teraz kvapky Libenar,či ako sa to volá. Mali ste ich niekto. No a dopujem ho pikovitom. Ten mu chutí. Ideme dole do jedálne a dám mu termix,alebo čo,lebo asi je hladný.😅

miselin
16. okt 2009

Seby ja dávam malej kvapky do nosa vždy minimálne, jedine večer keď nemôže dýchať inak nie 😒

hasleerka
16. okt 2009

kačiatko a kde si kúpila ten flis, to je dobrý nápad