Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
11. nov 2009

joj ivka si ma potešila, že starostlivejšiu - veď to sú tu všetky 🙂 My sme už 3 dni neboli vonku, zajtra už na chviľu pojdeme. Som bola aj v TIk tak lístky v predaji budú od pondelka. Hasleerka, to je vianočný koncert, folklór, býva úplne super.
Ivka a koľko tak pečieš tort na víkend?

Už pojdem spať, minulú noc som nespala a som úplne hotová, akorát som dožehlila asi 4 práčky, ale aspoň podlahy som umyla včera v noci, keď som strážila malého, síce som to robila po tme, ale nevadí. Cez deň sa nedá, keď tu behá a nespí. My ideme ešte do Vianoc prerábať byt, takže nič viac nemusím upratovať, lebo aj tak všetko bude nové, hurá 😵

zuzka99
11. nov 2009

ddi, som volala na tú výtvarku a my to nedvíha tá pani, skúsim ešte zajtra

zuzka99
11. nov 2009

ozik a nechcete niekto so mnou chodiť na spinning? chcem chodiť v pondelok od 15,30 do 16,30 - to je taký čas, že ešte keď prídem okolo 17,00 domov akorát nachystám večeru, okúpeme sa a dám malého spať. Sa chceme s mm striedať a začať niečo robiť pre seba

ivka000
11. nov 2009

zuzka ja viem že sú tu len starostlivé maminy 🙂 teraz pečiem len jednu max. dve menšie torty týždenne podla toho akú má mm smenu 😉
a foto som už pridala ale nesmejte sa 😀 nie som žiadny odborník
neviete mi poradiť či sa dajú niekde kúpiť nejaké pekné očká a noštek ako bývajú na plyšákoch? to na tú čapičku
ozaj presvedčila som mm aby sme spravili malému izbu do vianoc inak nás hračky zasypú 🙂 už sa teším

miselin
11. nov 2009

Ivka no krásne si to ušila, jak profesionál 😵 😵

Zuzi a čo idete prerábať?

miselin
11. nov 2009

Ja som tiež dnes žehlila ale už s novou žehličkou 😵 😵 Veru moja už takto neparí asi 3 roky už je stará, takže sa mi žehlí teraz dobre 😀
ja musím ísť ešte cvičiť a moc sa mi ale nechce tak sa musím ísť pozrieť do zrkadla aby som sa prehovorila 😅

kaciatko68
11. nov 2009

Tak tu som prihodila nejaké foto - je tam aj Janka s účesom na stužkovú. Kuk : http://picasaweb.google.com/kaciatko69/22Mesiac#
Zuzi, posielam ti do e-mailu foto. Ja by som aj chodila cvičiť, ale keď už chodím na angličtinu, tak už sa mi nedá ☹ .

kaciatko68
11. nov 2009

Toto sa mi páči - ale zasa tam za to chcú eurá...
www.potestedeti.sk

kaciatko68
11. nov 2009

Zuzka : asi ti to zoberie len jednu foto, ostatné s dvomi sa mi vrátili. Tak to pošlem až zajtra...

zuzka99
12. nov 2009

Kaciatko, dík za foto. Janka bol krásna, odkáž jej. Na tej stránke potešte deti som registrovaná a už máme porobené nejaké veci z toho. Malého to hrozne baví a 3 Eurá mesačne sa dá. Len nemáme doma ešte tlačiareň, tak chodím si to tlačiť k mame do roboty

sebastianela
12. nov 2009

Ale ste toho popísali! Ja mám zase skvelú náladu. Ten moj krpec vyhukoval celú noc. On je také rozmaznané decko,že ma ide poraziť. Od dnes chcem prestať kojiť,tak sa teším na tie vresky.

miselin
12. nov 2009

Kačiatko Janka bola krásnučká 😵

Seby a možno to až tak ťažko niesť nebude 😀

miselin
12. nov 2009

Dnes si idem konečne vybrať nový telefón 😵 😵 😵 😵 Tak sa teším, dúfam, že ho budú mať hneď aj na sklade a nebudem musieť čakať na to až ho objednajú 😵

kaciatko68
12. nov 2009

Ozaj maminy, veď som Vám včera zabudla napísať, že majú v TESCU 50 % zľavy na vybrané oblečko - rifle, vetrovka bez rukávov, svetrík, tepláky, tepláková bundička, zamatové ( neviem či je to správny názov - navrchu trochu chlpaté, ale je to bavlna) tepláky buď po jednom, alebo po dvoch a zamatové bundičky - veľkosti od 1,5 roka do 5, niektoré až do 7 rokov. Ja som kúpila malej zamatovú bundičku, k tomu nohavice - ružové prúžkaté a ešte 2 zamatové nohavice spolu ( tie vyšli ešte lacnejšie, ako tie jedny). Všetko ale pre dievčatá - je to vystrčené v stredovej uličke skoro pri zelenine. Ale isto treba ísť čo najskôr, lebo sa tam mrvilo veľmi veľa ľudí.

kaciatko68
12. nov 2009

Ďakujeme za pochvalu foto. Seby a prečo prestávaš kojiť?

kaciatko68
12. nov 2009

Ešte orientačné ceny vecí, čo som kúpila ( mamina to už schovala pre malú na vianoce) - bundička 180 Sk, nohavice 120, dvoje nohavice 190 Sk.

sebastianela
12. nov 2009

Kaciatko. Uz musim prestať. Aj ma kúše,aj je v noci stále hore a pýta si cecek a tak ma to otravuje,že nemôžem ani nikde ísť, ani sa vyspať a už som z toho zúfalá.
Misel,a aký chces telefon?
Ja si kupujem vždy Nokiu,alebo sony ericson a som spokojná.

sebastianela
12. nov 2009

Som dala malému 5 ml Panadolu a 3 ml Sedalia a už je klud. Zakapal ako mucha! Idem rýchlo spraviť ryžový nákyp s broskyňámi a be pokoj. No a poobede frčím do Pu na kávičku ku kamoške.x-)

sebastianela
12. nov 2009

Starkého musím vyhnať kúpiť ryžu. Veď mám iba kari parboiled ryžu. Fúj😖

hasleerka
12. nov 2009

ivi kukám tvoj výtvor a super

misel akú máš naparovačku???

hasleerka
12. nov 2009

kačiatko pekný účes mala ... a seba nám prečo neukážeš???

sebastianela
12. nov 2009

Starý ma zprdol,že prečo nechcem malému upiecť ja tortu na 1 rok,ale kúpiť hotovú. Tak Ivka,alebo Zuzka,alebo Hasly,alebo Misel, Dadka,Janka,Kaciatko... Nemáte recept na nejaký dobrý orechovy korpus a dobre spracovateľný marcipán?

miselin
12. nov 2009

Tak telefón je v nedohľadne, lebo samozrejme ceny čo majú uvedené na internete sú omnoho nižšie ako keď už vám ten paušál vyskladajú, takže telefón sa odkladá 😠 Mám také nervy. Seby ja som stále verná len sony ericssonom ale teraz som rozmýšlala aj nad dotykovým LG lebo ten SE čom chcela je strašne drahý na paušál no a tento LG mal vychádzať nejakých 50 euro no a nakoniec z toho bolo 150 euro 😠
https://www.orange.sk/eshop/detailtelefonu.html...
A tento SE https://www.orange.sk/eshop/detailtelefonu.html... a na ten si aj počkám má až 8 mpix foťák s bleskom a aj GPS a Wifi a ak výde to čo má tak si ho kúpim rovno pod stromček

miselin
12. nov 2009

Neviem prečo tie odkazy nechcú ísť 😠

hasleerka
12. nov 2009

misel poznáš niekoho čo ma dotykový mobil ... ja som na to počula nadávať

sebi ja ti môžem poradiť celkom dobré orechové cesto a potom moooooooc rumu ... ale marcipán neviem

miselin
12. nov 2009

No hurá to asi len z tej orangáckej stránky nejde kopírovať alebo čo 😠

miselin
12. nov 2009

Hašlerka zatiaľ nikoho nepoznám ale ja by som tiež radšej chcela normálne s klávesnicou 😒 Ale šak čo má 2 roky záruku tak nech si opravujú keď si vymyslia novinky

katka.carska
12. nov 2009

Recept by aj bol, akurat sa chystam zajtra piect bratovi na narodeniny, kedze sa vsetci zideme u rodicov, ale pre male babo to moc nie je. Mozem popisat ak by si chcela.

Co si pamatam, Matuskovi som robila pudingovu tortu s ovocim, puding vsak do ovocnej stavy, nie do mlieka. A velmi mu to chutilo. A dospelakom "normalnu" tortu s kremom.