Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
17. nov 2009

zuzi takú nepoznám ale určite ak požičias prečítam ... všetko okrem českých ...

posledné vasilkové: Nataša, Srdce v tme, Klamstvá, Rozbité šťastie

zuzka99
17. nov 2009

tú natašu som čítala

adrykaa
17. nov 2009

Ahojte mam teraz pomenej casu 🙂 no nevadi adryka to je od andrey zdrobneninka volame tak nasu malu 😉 a alex je zas od alexandry 🙂 Mala mala 4060g a 52cm ked sa narodila.Len ju teraz uz 2 dni boli brusko mame aj nejake kvapky aj brusko masirujeme a nezabera ☹ a to pijem dokonca aj tie cajer nech jej je lepsie a nejak nic ☹ takze teraz uz dva dni spi len ked sa ideme prejst s kocikom na ulicu,skusala som ju dat aj na balkon v kociku ale to nula bodov takze tak 😒 Adakujem za gratulacie ozik 🙂

hasleerka
17. nov 2009

adryka teda riadne slečna z nej bola, moja mala 4010 a 51cm

miselin
17. nov 2009

Adryka 😲 Bože len aby ti nedostala riadnu koliku tak ako moja to je potom strašný zaberák 😢 Skús aj tú raktálnu rúrku či ako sa to volá ona sa potom lepšie vyprdká, mne ju síce nechcela vrieskala pri tom ako tur ale ja som jej dávala do ritky teplomer a tým som jej tak krúžila ako keby som jej tú ritku rozťahovala alebo neviem ako to vysvetliť a potom jej bolo vždy chvíľu lepšie, len to je škoda, že všetko od masáží až po kvapky zaberie len na chvíľu ☹ Tak držím palce nech ju už bruško nebolí a nech je dobručké bábätko 😉

miselin
17. nov 2009

Moja mala v troch mesiacoch 4200a 56 cm 😅

sebastianela
17. nov 2009

Adryka. Tak ja som si to pri malom odskakala riadne. Mastili sme Pupíkom,dávali Espumisan,Sab simplex,hylak,rektálnu trubku a atď...on mi vrieskal hneď po kojení ako tur. Keď si na to spomeniem, tak ani chuť mať druhé nemám. Ja mám čo robiť s jedným. Ale čipky Viburcol nám zaberajú aj teraz. Sa mu tlačia zuby,tak kúše furt ako blázen.

petra5258
17. nov 2009

haslerka tu poslednu dzerengovu mam aj natasu a tie dalsie tri od vasilkovej sa chystam darovat mame na vianoce takze ak sa k nim nedostanes skor tak v januari ked si ich precita 🙂 kazdopadne tie 2 ti mozem doniest mozme dat spicha niekde na strede🙂

sebastianela
17. nov 2009

Už tretiu noc máme úplne super. Mne sa to zdá nekonečné. Stále v noci plače. Calgel prpleme,Panadol,Viburcol, len aby bol kludnejší. A cez deň mi už ani nespí od bolesti. Aj teraz zaspinkal,ale isto nie na dlho. Chce byť iba na cicíku nalepený.😢

miselin
17. nov 2009

Bože Seby u nás to bolo tiež takéto, ani neviem ako som to dokázala zvládnuť 😒 A mne mala malá koliku až do 6 mesiacov a od vtedy jej idú zase zuby takže neustály rev a nespanie, ale chvala bohu už 1,5 mesiaca je to v pohode 😵

sebastianela
17. nov 2009

Misel. Ja chcem preskočiť toto celé hnusné obdobie a nech má malý 3 roky a práši do škôlky. Už som hotová.

miselin
17. nov 2009

Seby presne toto isté som do teraz aj ja stále hovorila 😀 😀 😀 Neboj bude dobre a potom si to začneš konečne užívať 😉

sebastianela
17. nov 2009

Veď v to dúfam každý deň. Ešte,že je starý doma a celé dni mi ho baví. By ma už vystrelo dávno.

ivka000
17. nov 2009

ahojte trochu som vás zanedbávala posledné dni ale mám na to dobrú výhovorku robila som tortičku na zajtrajšiu súťaž (najkrajšia torta považia) môžete sa ísť niektoré kuknúť ak pôjdete okolo od 12-17 hod. je to pre verejnosť v hoteli študent 😉 zajtra vám napíšem ako som dopadla.
adrykaa ani som ti neblahoželala tak nech maličká poslúcha a robí radosť 🙂 nám super pomáha doteraz fenikloví čajík od hipp je myslím od 1 týždňa
sebi u nás je to podobné tiež už druhú noc nespal dobre lepšie povedané on spal ale kašlal každú chvíľu a ja som bola stále hore ked ste ma postrašli s tou laryngitídou bojím sa aby to nechytil, lebo soplíky mu stále stekajú aby sa v noci nezačal dusiť ☹ a to nehovorím aký je s neho nervák všetko hádže o zem

ivka000
17. nov 2009

peťa ak budeme už fit tak sa budúci týždeň stretneme vo včielke 😉

miselin
17. nov 2009

Ivka tak držím palce a čo si tú tortu neodfotila?

ivka000
17. nov 2009

zuzka ty si spomína protišmykové podložky do vane my máme takú obyčajnú bielu a kúpila som ju v tabate tam kde predávajú látky

ivka000
17. nov 2009

dik, odfotila ale ukážem až zajtra aj s výsledkom ako som dopadla 😀

sebastianela
17. nov 2009

Ivka. Odfoť tú tortu. To musí byť šupa!

petra5258
17. nov 2009

super ivka tesim sa potom upresni aj den 🙂 inak baby idem na tie nakupy a chcem kupit malej nejake topanky a sandalky na leto len neviem aku nozicku moze mat rocne babo... ivka aku velkost ma teraz tvoj maly? len ked moja mala ma pol roka a je dlha na 9 mesiacov tak neviem cisa trafim...

ivka000
17. nov 2009

tak to neviem či je to šupa ale uvidíme nadrela som sa na nej dosť tak dúfam že to bude stáť za to 😎

miselin
17. nov 2009

Peťa moja má len 12cm nožičku, od leta jej nepodrástla ani o milimeter a od roka jej narástla len o 1cm 😒 A nožičku má strašne malú na to, že už meria asi 84cm 😒

petra5258
17. nov 2009

a ked ma 12 cm tak to je ake ciselko? ja jej chcem kupit nejake chutne sandalky co tu nemam sancu zohnat len sa musim trafit medzi to obdobie 12-16 mesiacov

ivka000
17. nov 2009

peťa ja chodím väčšinou len v stredu doobeda a môj malý mal teraz jesenné topánočky 19 ale zimné som mu kúpila 21 aby sa mu tam zmestila aj hrubšia ponožtička.

petra5258
17. nov 2009

aj moja teta robi torty a ma vselijake tie vytlacatka a vyrezavatka a blisteky ma marcipan tak to vzdy u nej okukavam🙂 drzim palce, inak som prave odmerala linde nozicku uz ma 9 cm tak v lete bude mat urcite viac ako dvanast ze?

miselin
17. nov 2009

Peti to je asi 19 číslo topánok, len každý výrobca má iné číslovanie 😒 Ja vždy radšej meriam aj vnútornú dĺžku 😉

hasleerka
17. nov 2009

peťka super dík, hned sa mi bude lepšie zaspávať ... dám ti vedieť kedy dáme spicha, len nie zajtra, bo už idem do hypky - budem predsa žienka za pultom ... prídi ma pozrieť

sebi, misel to je hrozné, ved vy si tú máterskú vôbec neužívate ...

hasleerka
17. nov 2009

ivka ja som dnes už jedno pozvanie dostala na tú párty, škoda že nemôžem, bo idem do práce 😢 😢 😢 ... to smútim akože neuvidím tie torty, do práce sa teším 😅

ivka budem držať palce a teším sa na fotečky ... a ochutnávku potom nebudeš robiť, žeby sme niekde prišli 😀 😀

peťka tak mojej napr. rýchlo rastie noha, na zimu mala čižmičky 19, (na jar topánky 22, ktoré na jeseň už neobula) v lete sandálky 23, zimné topky 25, na jar botasky 26 v lete sandálky 26 a na konci leta jej už boli malé

petra5258
17. nov 2009

kupim 21 a medzi majom a septembrom ich hadam aspon mesiac ponosi 🙂 hasleerka pocuj tak potom aj buduci pondelok lebo som doma uz len zajtra a vo stvrtok odchadzam a pridem az v nedelu a co konkretne ides robit do hypky moja segra tam robi...

sebastianela
17. nov 2009

No tak my sme hore😠