Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
20. nov 2009

to čo som napísal že paeti ... prepáč peti

miselin aj moja Miška má oproti iným deťom maličkú hlavičku ... a to pri porode bola taká buchta ... teraz sa vytiahla a je chudučká ... všetky tepláky po Zuzke som musela dávať novú gumičky do pásu

petra5258
20. nov 2009

Boze ta moja mala je taka uzasna ze mi doteraz spinkala 3 hodky a este rano spala 3 hodky ideme sa napapat a pohrat🙂

miselin
20. nov 2009

Ty Peti tak to máš fakt poklad, mne ani v noci nespí v kuse 3 hodiny 😅

petra5258
20. nov 2009

Ha, ako sa zobudila stale pisti normalne ju nespoznavam takato nebyva dufam ze na nu nieco nejde, asi som ju moc prechvalila preto je taka 🙂

ivka000
20. nov 2009

misel a sebi normálne vás obdivujem dnes som normálne ochotná isť dobrovolne na pol ročný pobyt do blázninca ako to zvládate???
malý bol včera ako čert a dnes doobeda ako med tak som ho pochválila no a po hodine sa zobudil a už ho ani nepoznávam stále reve reve a reve a príde mm s roboty a miláčik čo sa ti stalo ked si akási nervozna???? kopnúť ho do zadku je málo 😠 už neviem čo s ním všetci sa mu doslova tisnú do zadku a on to veľmi dobre vie krpec malý. to je nevýhoda spoločného bývania 😠 ☹ 😠 potom pri mne len zúri treiska všetkým a mňa škrábe kúše mláti,....... ☹
už mi ani nugátky na ukľudnenie nepomáhajú a tie milujem ☹

ivka000
20. nov 2009

neviem ako zvládnem toto obdobie máme ešte len dva zuby vonku to je len začiatok a ked si na toto spomeniem tak neviem kde naberiem silu na tie dalšie urevané dni 😢
doma ma nikto akosi nechápe, len čo som stále nervozna ved som taká nebývala?

ivka000
20. nov 2009

o to viac ma to štve že zlyhavam ja, mám zdravé dieťa a ešte aj doteraz dobré priam ukážkové teraz to akosi neviem prehltnúť že je zrazu takýto ☹ viem čo to je choré dieťatko sestrenica má skoro dvojročnú dcérku a ešte jej nechodí a nestojí ani na nožičkách a ja hlúpa sa sťažujem že je kubko zlý ☹
nemám sa komu posťažovať tak prepáčte že vám tu kazím náladu

hasleerka
20. nov 2009

kočky ak by ste vedeli o niekom kto si rád zacvičí aerobic, dajte mu vedieť že v pondelok a piatok cvičíme na 4.zš 😉

sebastianela
20. nov 2009

Iwuška! Pre mňa je to už úplne normálne,keď je ako čert. Ťažšie sa ide z lepšieho na horšie. Isto mu idú tie zubiská. Keď bude pištiak fukni mu ten Viburcol a buje! Neboj! A zajednaj tú psychošu. Tam ma aj tie torty naučíš piecť v klude.😕

miselin
20. nov 2009

Ivka daj mu aspoň Nurofen keď tak stále reve isto to má zo zúbkov 😉 Aj ja si to vždy hovorím, že stále sa len sťažujem a hlavne, že je zdravá lenže to akosi tie nervy povolia no a potom na ňu aj nakričím alebo dostane na zadok keď už fakt nevie čo zo sebou a potom ma to mrzí ☹ Minule sa mi hádzala o zem keď som ju držala za ruku a skoro sa mi vyšmykla šak by si hneď tú hlavu rozbila no a vtedy do mňa vojdú strašné jedy tak za to vždy aj dostane 😠 Ešte si ublíži kvôli nejakej kravine čo jej nechcem dovoliť. A ja už ten rev tiež beriem nejak automaticky pri druhom dieťati ma to už veru nezaskočí, nejak to aj očakávam 😝 A zase keby som ju mala dobrú tak je z nej strašné mazniatko lebo ja ju stále len bozkávam a ona sa tak nechce dať, ona sa celkovo nerada mojká a ja by som ju stále len pučila 😀

miselin
20. nov 2009

Dadulka ako dopadla skúška 😕

petra5258
20. nov 2009

To ja si ani neviem predstavit ake nervy by som mala keby je moja taka uvrestana teraz som ju uspavala 20 minut lebo plakala a to uz som mala pekne nervy ale hned som sa ukludnila ked som si predstavila co mate doma vy a uz mi od osmej pekne spinka. Sebi a ako dlho to uz trva ze je taky uvrestany?

ivka000
20. nov 2009

misel Kubko je v mojkaní opak Dominiky dnes som ho volala ,,vtierka,,lebo on vie že sa na neho hnevám a tak len chodil za mnou a stále ma chcel objať a boskávať ale nedala som sa mu 😀 😀 😀 pravý chlap najskôr ťa naštve a potom ked niečo chce tak dolieza 😀 😀 😀

miselin
20. nov 2009

Ivka to máš supééér 😵 Ja som vždy chcela mať dieťa vtierku a mám pravý opak, moja to neznáša už od malička, ona sa strašne nerada stíska a bozkáva a všetko čo k tomu patrí, minule keď som ju hrešila tak mi zavrela dvere pred nosom išla si po svojom, no má ma naháku 😅

sebastianela
20. nov 2009

Peťka! No ja ho mám takého od prvého dňa v pôrodnici. Takže tak. 8.decembra bude mať 1 rok,tak budem aj ja oslavovať,že to je presne rok,čo som sa ani jednu noc nevyspala.😠

sebastianela
20. nov 2009

A inak narodil sa v poradí ako 666 dieťa v PB za rok 2008. Takže no coment!

sebastianela
20. nov 2009

Aj pokrstiť som ho dala veriac,že s neho ten diabol vystúpi a nič!😢

sebastianela
20. nov 2009

Zdá sa,že dnes bude kludná noc. Zatial bol od osmej hore iba 2 krát! Ale nechcem to zakríknuť!😒

sebastianela
20. nov 2009

Tak hajušky!😢

adrykaa
20. nov 2009

Ja som dnes dala malej normalne 10 ml toho caju co ste tu o nom pisali a normalne super od rana 🙂 Viem ze by sa vraj caj nemal davat kojenym detom ale bola som v koncoch z malej.Ja sama som uz 2 dni pila vseljake take caje,doslova na litre,ze ved sa to dostane do mlieka,ale nemalo to ziadny ucinok ☹ Ja myslim,ze trochu caju jej neublizi 😅 Ale co je zaujimave aj ked doma doslova reve kvoli brusku hned ako vydeme s kocikom s garaze spi ako zabita.Dnes sme boli vonku od 12 do 16 a vcera takisto a spala,mozno sa jej na vzduchu lepsie.Ale ja neviem z coho ju to brusko boli ved si davam bacha na to co jem ☹ A hasleerka aj v hypke sme dnes boli kupovali sme syr a sme ta nevideli ale hadam nabuduce 😉

ivka000
20. nov 2009

adrykaa my sme mali to isté ale po čajíku bolo super tak som mu ho preventívne dávala každý deň a bol pokoj a spával na vonku aj 5 hodín a to aj v mrazoch len ked bolo fakt zima som ho po hodine dala do pivnice tam sa nekúri ale je tam zima a tam pokračoval 😀

miselin
20. nov 2009

Adryka ja tiež neviem z čoho tú moju to bruško bolelo a to ju bolelo až do 6 mesiaca, ja som jedávala už len staré rožky a kmínovú polievku a aj tak ju bolelo a bolelo ju aj s UM aj keď som ju začala prikrmovať furt vrieskala, no a koľko krát ju aj teraz vie poriadne bolieť bruško hlavne keď jej idú zuby.Moju z toho feniklového čajíku nadúvalo ešte viac, nám trochu zaberal aj kmínový čajík. Ale aspoň, že sa tej tvojej vonku páči u nás nezberalo ani to - kočík 0 bodov 😒
Prajem ti aby už malú bruško nebolelo a už sa len usmievala, papkala a spinkala 😉

miselin
20. nov 2009

Seby moja pišťáva nonstop od troch týždňov 😀 Ale to len preto lebo keď bola dosť pridusená pri pôrode tak ju v nemocke ládovali liekmi a z toho bola ospalá, no a keď sa z toho vyspala tak začalo rošambo 😀

sebastianela
21. nov 2009

Ani u nás nezaberal kočík. Ten zjapal ako pavián aj vonku. Som nemohla ísť nikde. V hlbokom mi nechcel spávať vôbec. No a si predstavte,že od 3,5 mesiaca som musela nasadiť športovú časť na kočík a bol ticho iba,keď sedel. Ale aj to iba tak na pol hoďku. Keď som s ním išla do Tesca,alebo kdesi, to reval nonstop. Všetcia boli radi,keď sme už donakupovali. A čaj mi odmietal z fľaše.😠

sebastianela
21. nov 2009

A autobusom trvá cesta ku nám vyše pol hodinu,tak to boli galeje. Som v Púchove aj kojiť musela v každom obchode,aby zaklapol aspoň na chvíľu.😠

sebastianela
21. nov 2009

Ostatní sa len smiali,keď ma stretli. Ja som vždy iba povedala,že sa mám na p... a išla som dalej.
Ja nemôžem na to obdobie povedať nič dobré. Bola to úplná katastrofa.

sebastianela
21. nov 2009

Som vyskúšala hádam všetko. Cumel,každá velkosť,tvar,značka. Takisto aj flašky,antikolikové cumle na ne. Aj tak sa toho ani nechytil. Mlieka,kaše,čaje,kvapky,všetko 0 bodov. Všetky UM,čo sme kúpili sa samozrejme pokazili,takže paráda. A mladý nezájem. Ten si ručal furt z vesela. Ja šedivá troska,som sa išla zabiť,aby mu nič nechýbalo. Druhé by som už inak cvičila!

sebastianela
21. nov 2009

Žiadne kojenie! Žiadne spanie v manželskej posteli!
Žiadne bratie na ruky,keď zamrnčí!
Mám kámošku,čo povedala,že druhé sa už vychováva od narodenia lepšie,lebo ideš na istotu a nie si zmätená a vystresovaná!

sebastianela
21. nov 2009

My už sme aj povysávali!😎

miselin
21. nov 2009

Seby by sme tie naše decká mali zoznámiť 😀 😀 By si veru mali čo povedať 😀