Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
25. dec 2009

fialka pekná pohladnička, to si ako urobila???

moje herečky ešte nespia, sme boli u susedovcov tak sú rozbláznené

zuzka99
25. dec 2009

ahojte, fialllka na čom si sa nasmiala? Akési mám dlhé vedenie 🙂 kto nemá rozbalené darčeky?

U nás super, na večeru malý pekne sedkal, spapal oblátky s medom, pekne predjedlo (to už začal kým som smažila kapra, lebo nevedel dočkať), kapustnicu a lososa už jedol tak, že sa hral s tatrovkou a vždy len pribehol a dal do pusy. Pri stromčeku presne tak isto, sveter a ostatné praktické darčeky ako penu do kúpeľa a zubnú kefku hodil do kúta a len hračky ho zaujímali. A nervy - najvačšiu radosť má z autíčka za 80 centov, ktoré sme posledný deň museli kúpiť, lebo chcel fialové, ostatné hračky za kopec peňazí boli len ako doplnok 😀 No dnes sme boli u svokrovcov, tam mal zase Vianoce a zajtra máme Vianoce s našimi a tí to vždy preháňajú, tak neviem či sa ešte do tohoto bytu zmestíme 😉
No a potom má narodky, tak zase kolečko osláv a rozbaľovania darčekov, neviem ako mu vysvetlím v januári, že niektorý deň občas aj žiadny darček nedostane
Jani30 som rada, že si sa konečne ozvala, si tu dlho nebola, ako zvláda Maťko jasličky? Asi tam dlho nebol, že? Inak, asi si sa rozprávala s mojou segrou, len ona bola v tom že si Danka až keď mi povedala, že si vravela o Katke, tak nám došlo, že to bola s tebou 😉
Fialllka a vám sa ten meter neodliepa? Lebo mi už korunu stromu nemáme a u Dufiho tiež nie

zuzka99
25. dec 2009

a fialllka máte krásnu pohľadnicu 😵 mne sa nechcelo robiť nič ☹ idem asi spať, tak dobrúúúúú a ozvite sa ako ste stávili Vianoce s drobcami všetky a ako vyzeráte s tou návštevou u nás, my vás čakáme 😵

kaciatko68
25. dec 2009

Ahojte babulky, tak konečne som sa dostala aj sem. Prajem všetkým, ktorý prianie nečítali na facebooku krásne a pokojné Vianoce v kruhu rodiny.
Ja som nepostíhala všetko upratať a napiecť všetko tak, ako som chcela. Ale už máme konečne trochu kľudu. Linduška bola pri darčekoch taká istá ako ostatné deti. Ale z našich darčekov sa jej asi najviac páčilo počítadlo a postielka pre bábiky. Dnes sme boli v Žiline a tam dostala od svokrovcov kuchynku TEFAL a stan MACKO PU. Asi sa jej zatiaľ páčil viac stan. No ale páčil sa aj staršej dcére a hneď sa doň natrepala a malej tam skoro nezostalo miesto. Ale ja už tiež neviem, kam to mám doma dať ☹. Fakt chýba tá tretia izba, aj keď my máme detskú izbu pre staršiu dcéru na poschodí u rodičov, ale Lindušku tam dať nechcem.
Na štedrý deň jedla na obed polievku a krupičnú kašu a večer oplátku, kapustnicu nechcela a pangasia so zemiačkami. Ale dnes to bolo horšie - u svokrovcov sa tlačila len samými sladkosťami a somarinami . No ale jedeň deň to snáď vadiť nebude. Zuzi, izbička je krásna.
Fiallka - pekná pohľadnica, aj my takú chceme ...

andulkau
26. dec 2009

Ahojte,tak ja som sa sem konecne dostala.

Deti som zahnala do detskej ,ze ,aby jezisko im mohol dat darceky ku stromceku.Mala sa odomna ani nehcela pohnut.Kricala "bojim jeziska".Nakoniec sme to akosi zvladli.Darceky rozbalovala o dusu.Najviac tiez zaujala kuchynka a nielen ju .Varili na nej pokial nesli spat.Oblecenie iba vybrali aj ine darceky .A este sa hrala s autami ,ktore dostal Adamko a chcela behat v jeho korculach.Bolo u nas veselo. 🙂 .
Tiez papala zeleninovu polievku a pre nu som zvlast zemiakove placky,lebo tie viem ,ze zje.Adamko normal rybku a salat.

Aj my mame malo miesta.V detskej uz nemozem dat nic velke.Ale hlavne ,ze byvame.

miselin
26. dec 2009

Čaute u nás Štedrý deň klasika ako minulý rok od rána Domča pišťala až do večera , pri večeri vrieskala ako pavián a pri rozbaľovaní darčekov sa pomaly ani neusmiala, darčeky vybalila a kašlala na ne. Ani havko ju nezaujal zobrala si svojho maca a dívala sa na šreka až kým nešla o 22:15 spať no a už 3 noci reve dnes som k nej vstávala asi 30 krát ma už išlo poraziť 😠

Seby malá je už v noci dobrá vstávam k nej tak max.3 x len teraz jej idú zase stoličky, takže kým jej všetky zuby nevylezú asi kľud mať nebudem 😒

fialllka
26. dec 2009

ahojte koculky

tak babika nam uz buva od siedmej, a rano vstavala o osmej, co bola zo vcerajska taka grogy ... dnes tiez na obed nespala a len si asi na 5 minut zdriemla v aute, ked sme sa vracali z Domanize ....

zuzi: sorry, to som sa nasmiala na dvoch kockach z nasej aprilovej temy ... som skopcila text, aby som nemusela nanovo pisat, ako sme prezili stedry den 😀 a mazala co do tejto temy nepatri a toto mi uslo 😀 🙂
zuzi: krasna detska izbicka ... nam ten meter na stene drzi ... tiez nam zo zaciatku padala koruna ale uz drzi statocne ... viackrat sme ju tam dobre popritlacali, ked sa odliepala a klop klop klop, mame uz 3 mesiace pokoj ... drzi akoby bola sekundovym lepidlom nalepena 😀

miselin: nech Dominike rychlucko tie zubale vyjdu .... a nech je z nej zasa take usmiate a kludne dievcatko ako si nedavno pisala 🙂

babenky, aj u nas je teda riadne tesno a to nema Terezka vlastnu izbicku len 2*2 m svoj vlastny kutik ... tak som pred sviatkami triedila hracky, s ktorymi sa uz nehra a niektore sme zapratali ku svokrovcom aby sa tam mala s cim hrat ked prideme a nejake ma aj u mojich rodicov ... a ostatne su ulozene v manzelovej posteli 😀 ani neprisla na to, ze nieco jej chyba .... a mam pocit, ze po sviatkoch urobim zasa nejake to triedenie 😀 🙂

petra5258
26. dec 2009

zuzi s nami mozes ratat 🙂 a co ma maly rad? ze by sme mu doniesli🙂

miselin
26. dec 2009

Zuzi aj mi by sme prišli a veru napíš čo by Slávka potešilo 😉

Fialka dúfam, že jej tie zuby výdu lebo ma už fakt asi porazí ona ich tak strašne prežíva ☹ Ale šak už len 4 stoličky tak to hádam zvládnem 😒

petra5258
26. dec 2009

miselin kedy zacina ta vcielka?

kaciatko68
26. dec 2009

Zuzi, to aj s manželmi, alebo bez na tú detskú párty ?

miselin
26. dec 2009

Peťa tušim 11.1

fialllka
26. dec 2009

zuzi: no moj manzel sa zatvaril zatial nemaslo-neslano ... ak by sme sli, tak daj vediet, co priniest, pre Slávka a co pod zub 😀 takze u nas je to tak na 50% zatial 😅
mimochodom, tie muffinky, co si poslala boli super 😉 kazdemu smakovali a ja som dala aj trosku rumu pre aromu a vobec ho nebolo citit 🙂

hasleerka
26. dec 2009

no tak ja určite mm na párty nevezmem ... a moja Miška sa aj teší, som jej povedala že pôjdeme k Slávkovi ... no a možno sa pokutre aj Zuzka, len sa moc netešte žeby dávala na drobcov pozor, to ona by skôr sedela pri nás a načúvala (začínam si pripomínať že som bola taká istá 😀 😀 😀

a daj nám veru nejaké tipy len nieže potom donesieme každá to isté 😀 😀 😀

miselin
26. dec 2009

Ani ja chlapa neberiem, načo trepať drevo do hory? Iba nás dovezie a odvezie len to bude jeho úloha 😝

hasleerka
26. dec 2009

presne tak miselin, to by sme si baby vôbec nepokecali a nemohli ich trošku poohovárať 😀 😀 😀

miselin
26. dec 2009

Pridala som nejaké fotky z Vianoc na FB 😉

hasleerka
26. dec 2009

dokelu, akurát som sa odhlásila a že idem dať ešte sem dobrú nôcku ... tak ja zajtra kuknem miselin papa

kaciatko68
27. dec 2009

Miselin, pekné fotočky. A kedy teda bude tá párty? My by sme išli ....

zuzka99
27. dec 2009

ahojte, no tak to je super, že ste sa rozkývali 😵 No asi by sme mohli na Silvestra, nie? Nech sa decká riadne unavia, aby potom ráno dlho spali, lebo to bude asi ťažké ránko. No neviem o koľkej to komu vyhovuje, kedy deti spia poobede, ale ja navrhujem tak okolo 15,00 a každý už príde kedy sa podarí. Len ja potom tak okolo 19,00 - 20,00 dávam malého spať, tak aby sme čosi stihli. A stými chlapmi? Ja som to brala že môžu aj chlapi dojsť, ale keď nechcete! Počuj miselin, ja mám doma len jedného chlapa a iných som nezabezpečila, keď myslíš, že nosiť drevo do hory...či máš zálusk? 😀 takže navrhujem, kto si chce doniesť svojho chlapa nech si ho donesie a kto radšej bez tak bude bez, OK?
A včera som videla Rasťa v OLympii, aj som myslela, že sa ho spýtam ako ste sa dohodli, ale nevedela som či si mu hovorila a tak.

zuzka99
27. dec 2009

alebo mám ešte jedného chlapa, ale ten je na teba asi moc maličký 😀

zuzka99
27. dec 2009

inak ako tak pozerám zoznam účastníkov - samé baby, juj to bude tým mojim chlapom dobre 😵

zuzka99
27. dec 2009

Ja som včera bola trocha sa zabaviť večer, ale hrúza, začali sme v tom Bothé v agrosane, tam nikoho, úplne odveci, potom sme išli do Peruánskej - zatvorené, v hypke reštika - zatvorené, v Revolution samé 12ky a totál plno, potom sme išli do penziónu Bystrica - tam super ako vždy a ukončili sme to v Olympii - ale tam nafajčené a plno. No a potom som odviezla kamošky do Lifu na Oldies party a ja išla domov spať 😉

sebastianela
27. dec 2009

Ahoj Baby. Tak vy idete na párty? To ja s mojim Sebim si nedovolím ísť nikam. Ten by furt piskoril a by bol na mne ako pijak zavesený. Ale narok prídem snáď aj ja.😒

sebastianela
27. dec 2009

Ja by som tiež nikam neťahala to moje drevo. Ten by bol aj na našej svadbe zdutý a vyksichtený ako krava na paši. Ja ho nebrávam nikam.

sebastianela
27. dec 2009

No a u nás sme boli dnes v noci od tretej hore a zaspal až ráno o šiestej. Tak sme sa dívali na telku.😝

sebastianela
27. dec 2009

No a čo sa týka môjho starého,tak sa hádame aspoň 20*za deň!

sebastianela
27. dec 2009

On mi tak leze na nervy,že už sa ani viac nedá. Tie jeho poznámky. Jediné čo ho zaujíma je jeho potencia.

sebastianela
27. dec 2009

Ja by som sa ho zbavila velmi rada,ale on sa mi vždy vyhráža a psychicky so mnou manipuluje! Je to fakt hajzel. Kto nemal takého,tak to ani nepochopí. Viem,že najlepšie je ho vyhodiť,ale nie je to také jednoduché. On je schopný všetkého! Aj modriny som už mala od neho.

sebastianela
27. dec 2009

Minulý týždeň som si myslela,že ma fakt zabije. Ale asi ma anjeli ochránili.😔