Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

jankabambulka
12. jan 2010

dikes

dadulaa
12. jan 2010

Zuzik, dr. Karasová mi povedala, že práve tento Prometazin 5 pomáha na taký hlienový kašeľ, lebo ho tlmí, a síce je na ňom veľa vedľajších účinkov, ale to je aj na iných liekoch a nám dosť pomohol aj na to vracanie. 😉 Ale zase je dobre, keď idú von a neostávajú kdesi vnútri..ešte nám pomohlo aj inhalovanie.

ivetka007
12. jan 2010

Aj ja poprosím receptík na fašírky a rizoto. Ďakujeeeeeeeeeeem. Kto teda ide zajtra do Včielky?

ivetka007
12. jan 2010

Peti, na aký plavecký idete? Sem do PB? Ja som sa akurát v nedeľu pýtala, či nebudú robiť plavecký pre deti mladšie ako 3 roky a povedala mi, že nie, vraj na to nemajú bazén ☹

fialllka
12. jan 2010

babenky, zajtra vam pisnem recept na fasirky aj rizoto ... dnes mam robotu .. do piatka msuim jeden preklad urobit, tak makam 😎

hasleerka
12. jan 2010

zuzi tak super že ti malého zobrali do škôlky a do ktorej si ho teda dala??? prosím ťa aj mne pošli ten recept alebo dadula

misel aj my sme nosili gaťky na plienke 😀

zuzka99
12. jan 2010

na železničnú

zuzka99
12. jan 2010

hasleerka, poslané

hasleerka
12. jan 2010

zuzi díky ...a ked tie rezne zaleješ to sa ešte pečie alebo je to už hotové

hasleerka
12. jan 2010

dokelu, Miška dáko začína kašlať ... idem hned urobiť cibuľový sirup aby som jej ráno mohla dať

dadulaa
13. jan 2010

Zuzi, tak to sa v tej škôlke budeme stretávať 🙂 dobrý výber 😉 do toho Orlového si ho už nechcela dať?

hasleerka
13. jan 2010

moje nervy ... už ste videli takého sklerotika ... urobím večer sirup a kedže ráno ani jedna nezakašlala tak som im ho zabudla preventívne aj dať

dadula peknú fotečku máš v pase

petra5258
13. jan 2010

tak a sme doma zo vcielky, bola miselin, kreksina a ivetka 🙂 a linduska mi zase pekne spinka ako vzdy po vcielke. zuzi bordovat som myslela snowboardovat, bola som vcera s mojim drajim prvykrat, ucil ma to a dnes som cela dolamana🙂

sebastianela
13. jan 2010

Mne sa tie plienky neušli. Vyrabované.😢

sebastianela
13. jan 2010

Asi zbehnem do Lidla a kupim tie.
No čo včul?

petra5258
13. jan 2010

dobre vediet prave sme pre ne sli

hasleerka
13. jan 2010

ja som bola dnes kuk v tescu ... detských vecí už moc nebolo, všetko vyrabované ale ja som si aspoň kúpila blúzku a tričko

peta ako chodíš do včielky???

kaciatko68
13. jan 2010

Tak ja som dnes do včielky nestihla. U dokiho som sa vybavila až o 12.30 hod. Robil mi druhú nohu. takže na jednej mám pančuchu a druhú mám zabandážovanú. Tak snáď nabudúce.

jankabambulka
13. jan 2010

ktorá je tá železničná ?? to je tá školka oproti pepevi brabcovi?

xsunx
13. jan 2010

ano jani, presne ta ...

zuzi: a nevies kto ho bude mat v triede?

dadulaa
13. jan 2010

Jarka, tvoja segra ho asi nebude mať, lebo má môjho a on je už v strednej triede, ale ja tam trochu poznám aj tie učiteľky, čo majú najmenších 😉

xsunx
13. jan 2010

viem ze Iva ho mat nebude, ale tiez poznam niektore ostatne ucitelky, tak preto som zvedava 🙂

petra5258
13. jan 2010

hasli chodim autom alebo ak je peto prec tak spim u mamy na rozkvete tak s kocarom

ivka000
13. jan 2010

tak jakubko dnes zaspal ako drevo 😀 cez deň spal len hodinu a ešte sa chúda nabehal po meste (peši lebo do kočíka ho dostať v poslednom čase je umenie 😖 ) bola som na tom úrade práce a ešte sme robili ,,bodigárda,, a šoféra môjmu ocinovi (lebo má zlomenú ruku).prešiel chukák od hypernovy po daňový od tiaľ na mestský a do slovenskej sporiteľne a naspäť k hypernove.
Jakubko sa každej úradníčky bál lebo si myslel že je to doktorka tak reval len sme došli do dverí a na tom UP pokiaľ som vypísala to tlačivo tak my sa im tam stihol schovať za dvere a tam plakal 😀 mohli mu tie tetušky rozprávať aj neviem čo ale nepomohlo. Si museli o nás pomyslieť.Ale čo takému malému to ťažko vysvetlíš 😖

ivka000
13. jan 2010

blá blá blá píšem ako tatar ...

hasleerka
13. jan 2010

peti už dočítam knihu z knižnice a potom sa už pustím do tej tvojej ... dúfam že ti nevadí že ich mám tak dlhšie ale som ti spomínala že musím najprv tie z knižnice prečítať ...ak by si aj túto náhodou potrebovala by som ti ju vrátila a potom by si mi ju zase požičala ...

petra5258
14. jan 2010

zuzka alebo ivka o kolkej zacina hudobna,zajtra ju mame prvykrat po sviatkoch a zabudla som cas,inak veru ani nam sa neusli plienky

sebastianela
14. jan 2010

A baby. Chcela som sa opytat,ci uz bola niektorá z vás na úrade podať tú žiadosť o zvýšenie rodičáku? Musím ísť ja,alebo stačí,keď to dám mame a ona to tam odovzdá. Sa mi nechce trepať do Pu v tej kose.

ivka000
14. jan 2010

peťa hudobku máte o 10.00
sebi u nás majú na to také tlačivo a tam vypíšeš svoje a dieťaťa meno, adresu a dátum nar. a podpis a to je všetko ale ak máš žiadosť napísanú podľa mňa je to jedno kto ju zanesie lebo aj mne mama kedysi už niečo ohladom rod. prídavkov tam niesla a bolo to ok. ale vlastne som im tam včera podpisovala aj akúsi obálku tak neviem.

zuzka99
14. jan 2010

jarka, vobec neviem kto ho bude mať. Ale ak by si bola so segrou možeš vyzistiť 😉 A prosím opýtaj sa aké majú najmenšie detičky, prosím...

inak malý sa strašne teší zatiaľ, celý večer mi hovoril, že poďme do školky, tak som mu vysvetlovala, že už je zatvorené a deti sú doma a ráno zase sa pýtal, že už teda poďme teraz. A stále ich z okna pozoruje ako sú na prechádzke a pýta sa za nimi 😵