Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
31. jan 2009

Zuzi 😀 😀 😀 😀 Tie naše detičky sú riadne mazniatka 😀 😀 Ktohovie či aj mi sme boli také, lebo kedysi sa deťom tak nevenovali ako dnes, ja mám dnes Domču tiež stále pri riti, ešte aj keď som jej krájala mäso do rizota tak musela byť vedľa mňa v stoličke aby ma mohla stále chytať 😀 Tie sedátka sú asi univerzálne, neviem ale tiež som sa na ne už dívala a v Tescu ti to vymenia alebo vrátia peniaze keď ti to nevyhovuje takže kúp a uvidíš púoprípade vrátiš. Idete v pondelok do Včielky?

miselin
31. jan 2009

Jááj mám veget naši išli voziť malú, aspoň si oddýchnem 😉

miselin
31. jan 2009

Tak čo dadula boli ste na tej oslave?

miselin
31. jan 2009

Ide byť zase akcia s Huggieskami http://www.huggiesmail.cz/newsletter/images/nl7...

miselin
31. jan 2009

Moc tie plienky nemusím ale tá osuška sa mi páči, asi ich kúpim aj ten župan čo k nim dávali minule je dobrý

dadulaa
31. jan 2009

Miselin, boli sme na tej oslave, malý síce nemal už teplotu, ale bol taký nijaký, ani sa nebláznil ako obvykle,ani moc nejedol, veď sa ani nečudujem, po 2 dňoch teplotovania.. 😒 Keď sme prišli večer domov, tak sa len najedol a zaspal ešte o osmej, čo sa u nás nestáva ísť tak skoro spať. Ale oslava bola vcelku fajn. 🙂 Tak si si poobede oddýchla, keď ti malú vozili vaši?
Zuzka, aj ja som malému kedysi kúpila sedátko na wc, no nikdy som ho naň nedostala, vyhrával vždy len nočník, neskôr wc bez sedátka, takže nám to nepomohlo. Ale vyskúšaj, možno sa mu to zapáči. Inak tie sedátka sú univerzálnej veľkosti na všetky wecka.

miselin
31. jan 2009

Dadula pridaj už aj nejaké foto 😉 Chudáčik no keď mu už ani papať nechutilo tak už bol naozaj choručký 😨 Našej Dominike keby že nedáš najesť tak ti za to aj poďakuje 😀

dadulaa
31. jan 2009

Do včielky v pondelok asi nepôjdeme, nech sa z toho poriadne dostane, pôjdeme až v stredu. Zajtra skúsim už pridať nejaké foto. Idem do hajan.. 🙂

majka.sibka
31. jan 2009

jej Zuzka teda to nielen nas Marek je mi stale v patach...je vsade a po roku ako chodi to je sila...najnovsie vsetko hadze do kosa na smeti...teda dnes som tam nasla vsetky mozne plechovky z jednej vysuvacej police v kuchyni-kukuricu, sardinky, paradajkove pretlaky...nastastie manzel akurat siel vysypat smeti a dal do kosa cisty sacok...

a teraz otazka na Matuskovu Katku...ty si spominala,ze ti maly neobsedel v kociku...nas drobec ma o dva dni 14 mesiacikov- je to uz ten vek? teda v kociku sa napne ako strunka a nechce sediet ani keby...

dadulaa a miselin: neviem co su to za noci, ale aj Marek sa casto budi...teda som tiez uplne grogy...

krasnu nedelu vsetkym...a Kaciatko tie ramceky su prekrasne...ale ako to spominal uz ktosi nadomnou, ide najma o krasne babo, bez ktoreho by ramcek bol iba ramcek... 🙂

oddychnite si...ja idem asi este nieco upiect...pa 😵

miselin
31. jan 2009

Bože malá mala akurát taký hysterák, že zobudila asi celý Rozkvet asi 5 minút som mala čo robiť aby prestala plakať ak sa to teda plačom dá nazvať, vtedy tak vrieska, že sa nemá pomaly kedy nadýchnuť, no hrúza,teraz neviem či sa jej niečo zlé snívalo alebo ju niečo bolí ☹ Dúfam, že to bol len sen chudiatko tak strašne plačkala 😢

kkaattkkaa
1. feb 2009

Majka, v tomto ti neporadim,
ja som kocik vzdala asi ked mal Matusko 3 mesiace, skusili sme neskor par krat aj sportak-to bolo okolo roka, no nechcel sa don ani len posadit. Takze ja som az na nejake uvodne pokusy vobec nekocikovala. Mozno vam na jar zaberie motorka...

plienky- ja som bola zvedava na prebalovanie, ked este babatko nenocnikuje-ma cisto len plienky. Tak okolo pol roka...
Toto sa nas uz nastastie netyka, Matusko nosi plienku len na spanie. Cez den, hoci sa nepyta viem uz s istotou zistit kedy chce eee.
Nocnicek preferuje viac nez WC. Ale WC je vacsia sranda-sam si nasadi vlozku, a potom splachne.

Inak Zuzka, doma mame jednu tmavomodru redukciu do WC, ktora nepasuje nikam-tu u dedkovcov som kupila klasiku bielu v domacich potrebach v Scokine (okolo 3,50) a ta pasuje na oba tunajsie WC.

miselin
1. feb 2009

Katka ty čo naspávaš? 😲

zuzka99
1. feb 2009

Teda MAji, o desiatej piecť, to klobúk dolu. To ja už vtedy padám mrtvá do postele. Odkedy máme Slávka som upiekla len jednu bábovku 🙂
Kati, pojdem pozrieť asi do DP to sedátko a už nejaké kúpim, lebo nočník je u nás nepriateľ č. 1.
Miselin, ja asi nebudem Huggies kupovať, mám milión osušiek. Zabudla som, že už mi prišiel ten Nutrilon v akcii, mám 6 krabíc, tak neviem JAni, ako ti ho doručím? Potom asi budem kupovať iba v ČR za 330 Kč. tak zbieram objednávky, kto chcete kúpiť.
Baby, ja neviem či mám ísť do Včielky ked je tá epidémia, sa bojíme aby nedostal tú zákernú chrípku, všade o tom píšu a hovoria, že sa treba vyhýbať kolektívom... ☹ čo myslíte?

miselin
1. feb 2009

Ja neviem Zuzi tiež nad tým stále rozmýšlam, či ísť alebo neísť, ale asi pôjdem, Domči sa tam veľmi páči a tú chrípku môže dostať aj trebárs u našich, keď chodia do práce tak sa na nich môže niečo nachytať, len dúfam, že ju nedostaneme, lebo sa toho strašne bojím 😒

dadulaa
1. feb 2009

My pôjdeme zajtra pre prihlášku do škôlky a do včielky s ním ešte moc nechcem ísť, hoci už teplotu nemá, asi až v stredu.
Miselin, to ste mali večer poriadny budíček, takých sme mali kedysi aj my zopár, čo vrieskal tak, že zobudil celý barák 😀 Teraz na to spomínam s úsmevom, ale vtedy mi do smiechu veru nebolo. 😢

zuzka99
1. feb 2009

no je to hrozné, aj náš malý mal také obdobie, že pravidelne po pol hodine spánku sa zobudil so strašným revom, ja som bola na nervy, kedy to zase príde. A zobudil sa úplne spotený, mokrý. Ešte aj teraz je večer ked zaspí vždy strašne spotený, a to má len body a pančušky, prikryjem len dekou a vypnem radiator a aj tak, neviete čo to?

zuzka99
1. feb 2009

maminy, ešte ma napadla jedna vec. Keď dávate deti spať cez deň, cez obed, prezliekate ich do pyžama? Lebo ja malého nechám len v pančuškách a v tričku čo má normálne na doma. Si neviem predstaviť, že ho ráno prezlečiem z pyžama do domáceho, potom prezlečiem na von, potom do pyžama, z pyžama do domáceho, na von, zase do pyžama...medzitým vyzliekať kvoli prebalovaniu...to by som celý deň nič nerobila...

jana30
1. feb 2009

ahojte,
som tu nebola asi tri dni a kukám ako ste sa rozpísali, no my sme oslávili už Maťkove narodeniny, bol so všetkého strašne vytešený, no super 😀
včera sme boli na plese na VII ZŠ , takže dneska sme uplne grogy 😒 ale bolo dobre, celkom fajn sme sa zabavili, boli sme tam prvý krát a celkom milo sme boli prekvapení 😅
Inak náš malý má teraz tiež hrozné obdobie so zaspávaním, a to už od 8 mesiacov je sám v izbičke a všetko bolo doteraz v pohode a teraz už asi mesiac je strašne nevrozny z postieľky, ked ho tam idem dať tak spustí strašný rev a reve až tak že ani dýchať nemôže a aj hodinu v kuse, som to raz skusila že šak si poplače a zaspí , no určite po hodine som ho vybrala a do spálne s ním, aj zaspávať musíme s ním a potom ho prenesieme , no keď sa tam zobudí a zbada že je v postieľke úplne hisáči, neviem čo to má za blbé obdobie, len dúfam že to čoskoro prejde, on už tak krásne spával celú noc v pohode aj tam sám zaspal - no proste bolo to super a teraz - ostáva strašne na mne naviazaný, ako náhle zistí že je niekde sám , stačí že idem na WCko tak spustí 😲
Behá už o sto šesť , s Katkou sa inak naháňajú 😀

jana30
1. feb 2009

inak o tej trojkolke, ja keby som išla kupovať tak určite čo má reťazový prevod, mám skúsenosť, že baby čo majú pre decká tie čo majú pedále na prednom kolese tak to neušlapú, ledva tam dočiahnu, Ja som sa preto rozhodla pre ten traktor, pretože on má normálny reťazový prevod na pedále, a popri tom bude mať odrážadlo a potom až bicykel 🙂

kaciatko68
1. feb 2009

Janka, krásne fotočky a perfektná plienková torta. To si robila sama ?
Zuzka, ja tiež malej nechám punčocháčky a tričko, v ktorom je doma a neprezliekam ju do pyžama. Inak malá zaspáva na rukách a naprsníku a niekedy sa tiež budí s plačom po polhodine a musím ju zobrať na ruky a potom zaspí.
Inak ja som tiež viac za trojkolku s reťazovým prevodom. My budeme mať odrážadlo a potom normálnu trojkolku.

jana30
1. feb 2009

díky za pochvalu kaciatko, tortu som robila sama , dcéra mi pomáhala šúľať plienky, ale inak to je jednoduché, ten mi to zabralo dosť času, ale prišlo mi to také pekné aspoň na odfotenie, veď plienky ešte využije 😅

miselin
1. feb 2009

Janka krásne tortičky 😉

majka.sibka
1. feb 2009

janka...ja len to, co vsetci...prekrasne fotky s este krajsim obsahom 🙂 waw vy ste boli na plese... 🙂

jankabambulka
1. feb 2009

ahojky
no janinka, my s chlapom sme tipovali, že koľko asi stála tá torta - ja som trvdila , že okolo 2 až 2,5tis a chlap 3tisíc tak sme sa riadne sekli, ale je nádhernáááááááá. ty kokino a ja som ti chcela písať ako som to videla , že kde siju dávala piecť a že ak si ju piekla ty, koľko by si za ňu brala 😉

jankabambulka
1. feb 2009

neskôr keď som si prečítala , že to sú plienky skoro sme s chlapom na riť spadli

jankabambulka
1. feb 2009

neviete či môžem materské mliečko prevariť?? lebo kedysi som čítala, že to sa nesmie

kaciatko68
1. feb 2009

Janka, my sme chodievali na plesy na VII. ZŠ a páčili sa nám. Síce nič nóbl a formálne, ale zabaviť sa tam dalo dobre 🙂 .
My zajtra do včielky nejdeme, ešte nemáme autosedačku. Dúfam, že tento týždeň už príde.

jankabambulka
1. feb 2009

niekedy keď pôjdete do včielky a nebudú tie pliagy toľko tak by som išl aaj ja , teda nahovorila som aj môjho chlapa , keď ste hovorili , že tam chodíte niekedy aj s nimi resp., kedysi ste písali. lebo sma by som to asi tam nezvládla , museli by byť len v kočíku, katuša chce behať ......

dobrú nocku babenky

jana30
2. feb 2009

ahojte, 😀
kaciatko, práveže to tam bolo také dosť nobl, každá ženská riadnu róbu, a to nie je pre mňa, my chodíme skôr na také dedinské plesy tam je taká odviazaniejšia zábava, ale aj na sedmičke sme sa dobre zabavili aj keď v róbach ale na rok ak pôjdeme tak určite idem v nohaviciach, v tých sa lepšie cítim,
a k tej torte to som vyšpekulovala tu na nete , baby o tom písali aj vydeá sú tu ako ich vyrábať, tak sa mi to zapáčilo, dávajú sa také torty aj pri narodení bábatka, namiesto darčeka, a dá sa tam popchať veľa všeliakých vecí, hračiek a podobne 😀

kaciatko68
2. feb 2009

Janka, robila som v PRIMA ZDROJI 13 rokov a tam boli iné plesy, ako na VII.ZŠ. So všelijakými vystúpeniami spevákov, super programom a samozrejme všelijakými róbami. Tak mne pripadal tento ples taký neformálny. Ale aj ja som tam chodila v plesovej róbe.