Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kaciatko68
2. feb 2009

Zuzka ozaj a bola si spokojná s tým zákrokom, čo si chodila na kožné ? Aký kolagén si to používala, dá sa to kúpiť ?

kaciatko68
2. feb 2009

Mne by sa to asi tiež zišlo. A určite by som potrebovala chodiť niekam cvičiť. To by sa mi celkom páčili brušné tance. Zo svadobnej cesty z Egypta mám takú šatku.... 🙂 .
Niekedy som chodila na poverjogu ( neviem, či som to dobre napísala) a to bolo celkom fajn.

dadulaa
2. feb 2009

Miselin, bola si vo Včielke? Ako bolo? 🙂

kaciatko68
2. feb 2009

Janka, pošli odkaz na video, ako sa robí taká torta, chcela by som to vedieť 🙂.
Zuzka, boli ste vo včielke ?

kkaattkkaa
2. feb 2009

Janka, ja som MM aj chvilku prevarala-ked som ho pridavala do polievky a do kase. Ale len chvilku. Myslim, ze som tym znicila par prospesnych latok, ale snad nieco aj ostalo.

Maminy, nemate niektora doma babyvak-chcela by som ho vidiet na zivo - alebo neviete o niekom tu v PB ?
Rozmyslame ho totizto kupit znamym, co cakaju babo, ale v zivote sme ho nevideli.
dakujem moc.

zuzka99
2. feb 2009

Kaciatko a nemali ste aj vy tú tortu? Som ju samizdá videla vo fotoalbume. Vo Včielke sme neboli.
S tou kúrou som bola spokojná, aj kozmetička povedala, že je to vidieť. Teraz pojdem až na jeseň, oni to robia len od jesene do jari. Kolagén som si zrovna dnes kupovala, teda dnes mi konečne došiel, kupujem si to priamo od tej firmy alebo od kozmetičky. 50 ml stojí okolo 40 EUR.
Aj naši chodievali na plesy Prima zdroj, to je ale iná kategória plesov ako tu v Považskej. Mne kamoška sľúbila, že raz pojdeme do Viedne do Opery 🙂
Kati, my máme krosná na nosenie Chicco, neviem či to si myslela, babyvak sme mali len požičaný od známych, už sme vrátili. Možno to je nafotené aj vo fotoalbume.

jana30
2. feb 2009

kaciatko, akutar som sa stretla s kamoškou , čo bola na tom plese a povedala že dva roky mali pauzu inak chodia stále, ale bola strašne prekvapená aké róby zrazu mali ženy poobliekané, hovorila že to predtým nehrozilo, že to bol taký obyčajnejší ples a teraz, tak to je asi tak že viacej žien si chodí požičiavať šaty a chcú byť pekné ale program nič moc, Považanci vystupovali ľudovky a akurát nám dosť nechutilo jedlo ale inak dobrá zábava 🙂
Dneska sme boli s Maťkom na poradni najskôr sme tam prišli o 11,20 no plná čakáreň chorých detí, bolo dneska zapísaných asi 50 detí, tak som sa otočila išla domov , naobedovali sme sa a potom pešo do nemocnide znova, váži 10850g a meria 76 cm, a inak robil šou všetkým v čakárni, behal hore dole a keď niekoho stretol tak sa začal vyškierať a na doktorku tiež a ani nemukol ani pri očkovaní, no bol super to asi preto že má dneska narodky, tak si ich nechcel kaziť nejakým očkovaním 😀
odkaz na plienkovú tortu asi nenájdem už som ho hľadala a nemôžem ho nájsť, to kedysi niekto dal sem na MK ale nemôžem ho nájsť, ale skúsim, bola tu kedysi aj taká téma ale tú tiež nemôžem nájsť, ale skúsim 😀

zuzka99
2. feb 2009

tak to je super, že neplakal. Sa budem už hanbiť tam chodiť s tým mojim. To o kolkej vás brali dnu? Keď ste sa stihli ešte naobedovať a pešo spať?

kaciatko68
2. feb 2009

Som ale trubka, Janka, malému prajeme k narodeninám veľa šťastíčka a hlavne zdravíčka.

kaciatko68
2. feb 2009

Malý je riadny chlapina. Naša má 80 cm, ale váži 10120g. Dlhá bude asi po tatovi, ten meria 196cm 🙂 .

miselin
2. feb 2009

Janka blahoželáme Maťkovi 😉 Naša bude toľko vážiť asi až keď pôjde so školy 😀

miselin
2. feb 2009

Dadula nakoniec sme vo Včielke neboli, lebo mala som ísť so sudedou a niečo jej do toho vošlo no a keď nikto iný nešiel tak sme nešli ani my. Ale v stredu asi pôjdeme a vy? Kubko už je OK?

miselin
2. feb 2009

Kačiatko kedy ti dojde tá autosedačka? Sa už teším keď už pôjdete konečne do Včielky, som Vás už nevidela ani nepamätám

miselin
2. feb 2009

Zuzi kedy budete mať tie fotky z atelieru

jana30
2. feb 2009

Zuzi na poradňu nás zobrala až o 14,30, lebo ked som tam bola doobeda no o tej 11,30 tak tam bola jedna kočka zo snp a sa jej pýtam že či už aj oni čakajú na poradňu a ona že nie, že oni boli takto pred týždňom a tiež im kázala prísť po 11 a tiež kopu chorých a nejaké choré dievčatko sa okolo nich motalo a už tam bola s malou že je chorá, zrejme ochorela na tej poradni, tak som sa hned otočila a šla domov aj tak mi malý spal, a potom sme išli z domu asi o 13,00 a aj tak sme tam ešte asi hodinu čakali, no hrúza, 😒
Kaciatko, my sme všetcia takí krpci, muž meria 175 cm a Katka je z triedy najstaršia a skoro od všetkých o hlavu nižšia, a to som ju chcela dať o ročník vyššie, lebo ona je septembrová a bola strašne šikovná, ale teraz keď to vidím som rada že som ju nechala ešte rok v škôlke, podľa mňa nič nestratila a bude o rok staršia keď sa bude rozhodovať na akú strednú školu ísť. 🙂
Kaciatko hľadala som ten odkaz ale nemôžem to nájsť, to bolo v angličtine a už si to napamätám ale ak niečo nájdem dám ti vedieť 🙂

jana30
2. feb 2009

Zuzi hanbiť sa nemusíš, Maťko bol jediný ktorý neplakal, všetky deti tam plakali, len vchádzali do dverí a už také vresky že až a náš malý len kukal že kam to ideme, a sestrička mi hovorí že s ním sa tak dobre pracuje on je taký kľudný, posadila som ho na váhu a on kukal, zmerala mu hlavu a zase nič, jediné čo nechel otvoriť pusu na paličku, to vždy odháňa doktorku rukami aj počúvatko si dával preč, nechcel sa počúvať ale inak v pohode, neplakal ani keď ho očkovala, keď mu to vpichla trochu zamrnčal ale som ho zobrala na ruky a v pohode už zase úškrn 😀 😀 😀 a len si chodil pre hračky k tomu stolíku, najradšej by tam zostal pri tých hračkách 😀

jana30
2. feb 2009

Ozaj Maťko vám všetkým ďakuje za gratulácie 🙂 😅 😵

dadulaa
2. feb 2009

Miselin, malý je už o.k., v stredu pôjdeme isto do včielky. 🙂

miselin
2. feb 2009

Dadula sa už teším 😀 😀 😀 😀

dadulaa
2. feb 2009

Aj ja 😀

jana30
3. feb 2009

no náš malý mal v noci teplotu, dúfam že je to len reakcia na očkovanie, inak vyzerá byť v pohode, tak uvidíme

zuzka99
3. feb 2009

jani, to bude reakcia, neboj

miselin
3. feb 2009

U nás bola dnes hrozná noc Domča stále pišťala a aj teraz stále piští a zase nechce ani jesť, som ju včera pochválila aká je už dobrá no a tak mi to musela vrátiť 😀

kaciatko68
3. feb 2009

Zuzka a ako sa volal ten kozmetický zákrok? A potom je nutné k tomu používať ten kolagén?
My sme po očkovaní nemali žiadnu reakciu. Ani nemala zapuchnutú nožičku.

majka.sibka
3. feb 2009

ahoj ahoj mame novy objav 🙂 Marek ma prerezane uz 4 stolicky...1 vysla uz upne a tie 3 dalsie maju prerezane prve spicky...

janka 30...tiez sa pripajame ku gratulacii...Matko je teda riadny kludas, ked ani pri ockovani neplace...ja som sa pri tych prvych ockovaniach tak hanbila, ako nas drobec "vyspevuje"...
...inak pocula som, zevraj "dobreho vela nenarastie" 🙂 vobec sa netrap, aj ja som krpec 🙂

...pekny den 🙂

zuzka99
3. feb 2009

kaciatko, mikrodermabrázia. myslím, ten kolagén asi nemusíš používať, je to len odporúčanie.
maji, gratulujeme k stoličkám, nám asi tiež niečo lezie, lebo polievacie auto je nič oproti nemu. Zaspal mi až teraz, lebo riešil záhadu dvoch dudlíkov 🙂

kaciatko68
3. feb 2009

Zuzka, aké kaše robievaš malému ? Ja som zatiaľ robila z ovsených vločiek a ryžových vločiek.

zuzka99
3. feb 2009

Uvarím ovsené alebo pohánkové vločky vo vode, asi pol hodku, potom precedím a opláchnem v studenej vode, vysypem spať do hrnca a prilejem mlieko a nechám prejsť varom a zahustím buď kukuričnou alebo ryžovou krupicou, alebo klasickou pšeničnou. Ale to len na zahustenie a vylejem mu do tanierikomisky a na vrch dám kúsok masla roztopiť. Niekedy ešte do toho primiešam aj nejaké ovocie, alebo posypem trochou škorice. Skúšala som už aj normálnu ryžu variť v mlieku a takú kašu. Ale keď nebudem mať čas variť vločky, že sa niekde zdržíme alebo tak, tak urobím len krupičnú alebo kukuričnú bez vločiek.

jana30
3. feb 2009

no tak Maťko mal už cez obed v riťke teplotu že 39,9, a teraz večer znova, ale volala som kamoške a jej obe deti mali takúto rakciu po očkovaní prevenarom /to musí byť iné svinstvo!/, tak počkám tak do piatku ak mu to neprejde tak potom s ním pobežím ,nechcem aby mu hneď nasadila ATB, lebo naša doki je toho schopná 😢 ja dúfam že mu to čo najskôr prejde a nepridruží sa k tomu nejaký zápal keď má teraz také oslabené telíčko, ledva sa hýbe, a spal dneska cez deň 2 x po 2,5 hodiny, čo inokedy ledva 2x po polhodinke, 😒

ufka
3. feb 2009

ahojte kočky ožem sa ku vám pridat? teraz bývam nedaleko PB pristahovali sme sa a chcem si tu pokecat bližšie.
pozerám,že skoro všetky tu máte deti okolo1roka aj sa stretávate?