Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

dadulaa
9. feb 2009

Jáj, to som si ho asi s niečím iným pomýlila,Leninka. My sme ho ešte nebrali, tak to nepoznám. Snáď ani nebudeme. Leninka, ty ideš na karneval? 😉

leninka75
9. feb 2009

Jóooooój tak veľmi sme chceli ísť, aj masku sme už mali poriešenú, ale dnes sme boli u Dr. a máme zápal priedušiek a do stredy to teda nerozchodíme ☹ ☹ ☹ ... a tiež že má byť mestský karneval v učňáku asi 15.2..... možno tak, ale neviem... inak neviete o tej akcii niekto niečo viac?????

dadulaa
9. feb 2009

O tom mestskom karnevale som tiež počula, ale bližšie info neviem, skús pozrieť na stránke mesta, tam o tom myslím bolo viac.

leninka75
9. feb 2009

hej skúsim... a ževraj aj v novinkách by niečo mohlo byť...

jana30
10. feb 2009

Na meskom karnevale sa nám vždy páčilo, chodievali sme každý rok , až minulý sme neboli, lebo to pre katku už nie je je to tak pre menšie detičky, je tam aj program , uvádza to teta z mesta a je tam dobrá závava a bohaté odmeny, vždy sme niečo vyhrali, ale tento rok nemôžeme ísť, máme inú akciu v rodine, tak na rok určite pôjdeme 😀

miselin
10. feb 2009

Janka škoda, že som včera do tej Včielky nešla, len keď nešla ani Zuzka a ani Dadula tak som si myslela, že tam budú len väčšie deti ☹

miselin
10. feb 2009

Zuzi ako je Slávkovi?

miselin
10. feb 2009

Dadula ja pôjdem zajtra do Včielky až poobede rovno na ten karneval, lebo musím aj variť a príde ešte aj kámoška, tak to do obeda nestíham 😒

miselin
10. feb 2009

Janka a ty ideš na ten karneval?

jana30
10. feb 2009

nie ja nejdem na karneval , ideme preč, a myslím si že na tie priestory tam bude veľa detí, a hlavne takých škôlkarov, no šak uvidíte , potom napíšte ako bolo, ale na ten meský by som išla, tam je to veľké tam sa zmestí veľa detičiek, 😀

dadulaa
10. feb 2009

Miselin, aj ja musím zajtra doobeda variť a príde mi segra s malou, tak sa stretneme až poobede.

jana30
10. feb 2009

Zuzi , ako Slávko? lepšie ? či ste išli k doki ☹

kaciatko68
10. feb 2009

Miselin, veď si mi nenapísala, ako si ju to naučila samú zaspať ... ☹ .
Z toho karnevalu urobte nejaké foto, nech aspoň vidím, ako to tam bolo.

zuzka99
10. feb 2009

tak sme boli u doki, mal stále 39, už vlastne od nedele, tak všetko má v poriadku, len hrdielko má červené, zapálené ale nie hnisavé. asi to bude angína. možno aj spojené trochu s tými zúbkami. len mi nejde do hlavy, prečo má stále takú horúčku kvoli hrdlu. Som z toho nešťastná, stále si omielam, kde som mohla urobiť chybu, že ochorel, už túto zimu druhý krát. Či ho v noci zle obliekam, či mu je zima, alebo bývame dlho vonku, fakt neviem. Mrzí ma, že ako som prestala kojiť, má už druhé antibiotiká. Neviete čo sa stane keď tak krátko po sebe bere lieky? Oslabí to imunitu, alebo čo? Fakt rozmýšlam len nad tým... ☹

Na karneval nemožeme, snáď mu to vynahradíme inak 😢 Mali sme ísť ako Hujerovci, aj ja, muž aj moji rodičia 🙂

kaciatko68
10. feb 2009

Zuzka, dávaš mu k tým antibiotikám aj probiotiká ?

kaciatko68
10. feb 2009

Nemusíš robiť nič zle, možno to len niekde chytil, keď je teraz toľko toho. Neboj sa, si dobrá a starostlivá mamina 😉 a Slávko sa rýchlo vylieči. Len nech papá veľa ovocia a zeleniny, aby mal vitamíniky.

zuzka99
10. feb 2009

Kaciatko, ja mu dávam BioGaiu každý deň od narodenia, alebo Infants Dophillus.

jana30
10. feb 2009

som sa zasmiala, rozmýšľam akú masku mali hujerovci, až potom mi trklo ako si to myslela 😀 a nemaš si čo vyčítať že prečo Slavko ochorel, teraz je toľko všeliakej pliagy vo vzduchu , sa divim že moje deti nič nechytili, a to si myslím že niektoré deti sú omnoho viacej choré ako tvoj Slavko 😒

zuzka99
10. feb 2009

keď ja som nechodila ani do Včielky, aby niečo nechytil a vidíš. Akorát v sobotu sme boli v Tesco, možno tam, pobehoval tam medzi ľuďmi. navyše teraz má ešte aj hnačku, keby som nebola u doki, by som aj povedala, že kvoli tým zubom. Skor ma s..u tie atb. Aby si nevybudoval voči nim už imunitu a ked bude treba aby zabrali ☹

kkaattkkaa
10. feb 2009

Zuzka,
netrap sa kvoli tomu, uvidis, ze zachvilu bude potom. U mna to bolo to iste - ked Matus ochorel, zozieralo ma to, ze kde, ako preco to chytil, minuly rok sme boli tri tyzdne v nemocnici (dovtedy zdravy ako rybka), a potom sa to uz sypalo jedno za druhym, ze znizena imunita, neznasanlivost laktozy, podozrenie na celiakiu...
s tymi ATB mas pravdu, ja sa ich tiez bojim, som proti "preventivnemu" podavaniu-ked ich bude naozaj treba, nezaberu.
No na druhej strane v nemocnici ich Matus dostal az po desiatich dnoch, lebo stale cakali, neboli vysledky...
Odvtedy som to uz nejak zozula, ze bude stale chori, ale nie je to az take zle ... Niektore veci sa ovplyvnit nedaju, a mozno keby si sa onho nestarala tak dobre, bol by chori omnoho castejsie.

zuzka99
10. feb 2009

Baby ste super, dík za podporu. O 19,00 mu vystúpila na 40 st. Tak beháme s liekmi, čajom, obkladmi, teraz trochu zabral Nurofen, tak sa mu ulavilo, ale len ležal odovzdane, už sme sa chystali na pohotovosť. Zajtra ráno skúsim odchytiť moč do skúmavky a odniesť do nemocky, nech to preskúmajú či nemá zápal obličiek, alebo močových ciest. Veď kvoli zapálenému hrdlu by nemal 40ky už 3. deň. Jedine ešte tie zuby, dnes sa 3 x pokakal, riedko. Čo tiež može byť sprievodný znak očných zubov.

miselin
10. feb 2009

Sa sem nemám poriadne ani kedy dostať 😒 Kačiatko ja som to s tým uspávaním robila tak, že som ju chvíľu pred spaním len tak držala na rukách pri postielke, potom sme spolu išli zastrieť žalúzie no a potom som ju šupla do postielky, no a samozrejme rev jako keby ju z kože drali, tak som jej dala dudku asi 2 minúty za jej revu som ju hladkala po hlavičke a zase na chvíľu na ruky kým sa trošku neukľudnila, ale nikdy viac ako 2 minúty som ju plakať nenechala a bola som stále pri nej no a takto to pokračovalo aj pol hodinu až potom vždy nejako zaspala a trvalo to asi týždeň kým sa naučila takto sama pekne zaspávať. Teraz ju položím cez deň do postieľky vždy keď má čas na spanie a ešte si chvíľu brble a potom pekne zaspí a večer tak isto. No a pred tým som ju pol hodinu natriasala na rukách potom ďalších 15 minút skála na fitlopte a niekedy aj tak nezaspala a teraz je to úplne super, ale musela aj trošku poplakať, ale bola som stále pri nej a hladkala ju a aj každú chvíľu brala na ruky aby sa trošku ukludnila, takže nám to takto zabralo

miselin
10. feb 2009

Zuzi neboj , možno to má len dozvuky z tej predchádzajúcej choroby, lebo šak to bolo len nedávno

hasleerka
11. feb 2009

ahojte kočky, som tu dávno nebola, lebo sme mali pokazený PC ... som rada, že sa konečne môžem pridať ... čítam, že sa dnes chystáte viaceré na karneval, tak príjemnú zábavu ... inak ako ste spokojné so včielkou, mne jedna známa hovorila, vraj sa to tam pokazilo, žiadny dozor

miselin ja si spomínam, že aj ja som takto podobne uspávala tú staršiu pekne na ručičkách, potom sme si zhruba týždeň poplakali a bolo OK, tak už pri tej mladšej som bola múdrejšia a od začiatku pekne spáva sama ... a od roka aj 7 mesiacov spí vo veľkej posteli

zuzka99
11. feb 2009

baby tak ako bolo na karnevale?

Ja som strávila poobedie na pohotovosti, bola som dať malému vyšetriť moč, stále má horúčky a hnačku, nechce nič piť ani jesť...sa už bojím, či to nie je salmonela.

miselin
11. feb 2009

Zuzi ☹ chudáčik Slávko, držíme palce nech sa rýchlo vylieči 😉
Na karnevale bolo super, Dominika drtila ako o život a keď sme došli tak sa len napapala a odkvacla 😀

miselin
11. feb 2009

Dadula ešte že si ma upozornila na tie tvoje fotky, lebo šak už nevidím pre oči 😀 Kubko je zlatučký 😉 Idem pridať nejaké z toho karnevalu

jana30
11. feb 2009

Miselin krásna bola maličká , to si jej šila sama? bola v tom zlatučká, a bolo veľa detí? 😀

dadulaa
11. feb 2009

Tak, aj ja som pridala fotky z karnevalu 🙂 Bolo super, malý sa vyšantil, až bol spotený ako jež 🙂 Bolo tam plno, veľa krásnych masiek. Škoda, že okrem miselin neprišiel nikto z koníka ☹
Zuzka, držím palce, nech malému rýchlo prejdú tie teploty, to zvládnete. 🙂

fialllka
11. feb 2009

ahojte maminky

my sme tu daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno neboli .... akosi nestihame .... obcas si vas precitam ale nestiham reagovat ..

zuzka: Slavkovi skore vyliecenie zelame .... to zvladnete, drzime palceky

miselin: Dominika bola zlatucka .... velmi jej to pristalo na karnevale ... a ta fotka ako sleduje 20 minut bez pohybu tenis, tak to som zirala ... nasa Terezka ma sidlo v zadku .... ona tak vydrzi max. 10 minut sediet a aj to, ked jej pusitm dvd so znakovanim 😉