Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
21. feb 2009

musím opustiť comp, tak teda zajtra, dobrú

jana30
21. feb 2009

zajtra chcem ísť lyžovať, ešte máme celý lístok na kohútku, tak sa ideme s Katkou vyšantiť kým je ešte sneh, a mužíček bude robiť au-pairku, nech si trošku užije juniora 😀

hasleerka
21. feb 2009

tak ja som tu už nastúpená v pozore, deti spia, riady umyté, len keby mi ešte ktosi poradil ako dostať chuť na žehlenie 😒

hasleerka
21. feb 2009

no dúfam, že ešte nespíte všetky? 😢

jana30
21. feb 2009

žehliť by som aj ja potrebovala, ale už idem asi spať, som už unavená, ledva tu prstami prekladám po klávesnici, ale to je droga ten počítač, ledva ale predsa 😀

hasleerka
21. feb 2009

jani toto presne poznám, nevládzem ale furt ... inak je také príslovie: "že ten kto hovorí, že nevládze, tak ešte vládze! Ten kto naozaj nevládze padá k zeme bez slov!"

dadulaa
21. feb 2009

Olinka, vitaj medzi nami. 🙂 Kde bývaš? Ak si bola na karnevale, tak si tam isto videla aj mňa. Bola som tam aj s miselin. Pridaj nejaké foto, nech viem, ktorá si to bola.
Tak už aj my spíme, ale neviem, aká bude noc. Na pohotovosť sme nešli, sa mi zdá, že sa mu to nezhoršuje.

hasleerka
21. feb 2009

čau dadula, a ako malý, už sa mu lepšie dýcha?

dadulaa
21. feb 2009

Jani30, dík za objasnenie toho helicobaktera, to musí byť veľmi nepríjemné. Aj ti spôsobuje problémy pri jedení, po jedle?
Hasleerka, škoda, že sme chorí, tak by som išla v pondelok do včielky, keď sa vás tam toľko chystá... ☹ snáď niekedy nabudúce...

dadulaa
21. feb 2009

Cez deň bol celkom dobrý, aj keď kašľal, uvidíme v noci..

kkaattkkaa
21. feb 2009

Miselin, menim identitu 😀
Inak upratovali sme kniznicu a foto co mam v albume som uznala ako vyhoditelne - nemate zaujem ?
Neviete kde je ta snazilkovska tema Bystricka ? NIe a nie sa jej znovu dopatrat...

hasleerka
21. feb 2009

no idem ja pomaly aj tú žehličku zapnúť, nech stihnem čosi dať na poriadok ... ved sa nemôžem odtialto dostať ... ale budem v pozore 🙂

jankabambulka
21. feb 2009

ahojte . som tu len na sekundu vás pozraviť
skúšku som nespravila - dostala som otázku - popíšte jadrový reaktor- ani cek - tak si to zopáknem
ale mám rekord , práve som odstriekala 7dcl

hasleerka
21. feb 2009

no tej skúšky je škoda ... inak jadrový reaktor, to som už niekde počula

jankabambulka
21. feb 2009

aj ja som to už niekde počula 🙂

hasleerka
21. feb 2009

no ved ty by si hádam aj mala, ked sa to učíte ... či ako to funguje na výške, uč sa čo chceš a potom skúšajú, alebo máš aj niake prednášky

inak ja som už super všetko požehlila, dobrý pocit prázdny kôš, idem to ešte poskladať 🙂

zuzka99
22. feb 2009

kati, Themen nikdy!!!!!!!!!!!!!neznášam nemčinu

miselin
22. feb 2009

Janka, že 7dcl 😲 to som ja odstriekavala za celý deň 😀

miselin
22. feb 2009

Hašlerka aj mne môžes prísť požehliť, keď si to tak rýchlo zvládla 😀

miselin
22. feb 2009

Malá mi zase vstala už o šiestej tak si hovorím, že paráda aspoň pôjdeme o ôsmej von no a kukám na teplomer a že -10 som skoro odpadla 😲
Janka nieže zamrznete na tej lyžovačke a teda až v pondelok v tej Včielke 😅 Nepôjdem teda ani ja dnes 😀 😀 😝

miselin
22. feb 2009
hasleerka
22. feb 2009

dobré ránko, no aj mne mama zvestovala, že je tam riadna kosa ... tak aspon sa nemusim ponahlat s varenim

zuzka99
22. feb 2009

my máme na teplomery -11. Ja rada žehlím, my sa doma bijeme kto pojde žehliť 🙂 ak chcete ja vám požehlím. To je paráda, keď malý večer zaspí a ja možem žehliť.

hasleerka
22. feb 2009

no zuzi, čo to vidím, že rada žehlíš? a ešte sa o to bijete?.. no ja už ked sa k tomu dostanem, je to OK, ale prinutit sa ☹

a už varíte obediky?.. ja mám rezancovu polievku od včera a teraz robim kašu a faširky

miselin
22. feb 2009

Zuzi a to sa s kým o to biješ nebodaj s mužom? Alebo dokonca už aj so Slávkom 😲

zuzka99
22. feb 2009

no s mužom, ako kedy.

zuzka99
22. feb 2009

ja mám navarené od včera ryžu a bravčové. malému robím hrstkovú polievku s pohánkou, hráškový prívarok, zemiakovú kašu a vajce.
malý dnes utieral prach 🙂 zobral si handričku a chodil a utieral podlahy a komody

hasleerka
22. feb 2009

musím dat toto prečítat tomu mojmu, žeby sa pomýlil a chcel aj on trochu požehlit 😀

zuzka99
22. feb 2009

poobede ideme na fašiangy k našim, budú sa robiť fánky a akési maso

zuzka99
22. feb 2009

a muži vám chodia na koníka? moj je koníkovi závislák, keď nebijeme o žehlenie tak o počítač kvoli koníkovi 😀