Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

jankabambulka
11. mar 2009

ja som tam musela ísť ja som to poriadala 😉

jankabambulka
11. mar 2009

pridám na chvíľu nejaké foto odtiaľ a potom ich zmažem

dadulaa
11. mar 2009

miselin, aj ja som bola 😀
baby, škoda, že ste neboli, tie kočky boli šikulky, pekne nás nalíčili 🙂 len keby ma takto líčil niekto každé ráno, to by bola paráda... 🙂

miselin
11. mar 2009

No vyzeralo to tam dobre, dúfam, že keď to bude nabudúce tak sa tam dostanem už aj ja 😉 A bolo veľa mamičiek?

jankabambulka
11. mar 2009

tak dopridávala som pár fotiek, nechce sa mi ich viac zmenšovať, lebo som mala nastavenú vysokú kvalitu.

jankabambulka
11. mar 2009

len škoda , že nikto nevyužil zadarmo masáž krku.. ☹

miselin
11. mar 2009

Čoooo?No tak mňa by mohli radšej masírovať miesto líčenia. Ja zbožňujem masáže ale od pôrodu som veru už na žiadnej nebola.

dadulaa
11. mar 2009

no ja som sa tam na ňu aj chystala, len potom ma išli nalíčiť a potom tam už tá pani nebola, veru škoda ☹

zuzka99
12. mar 2009

úha, to ma mrzí, že som nebola. som si chcela kúpiť v meste lícenku a hovorím si, že nekúpim, počkám akú mi farbu odporučia vizážistky a nakoniec ma aj napadlo, že sa nemožem líčiť, kvoli včerajším testom na kožné alergie, mám len taký zarábaný krém a teraz idem na vyhodnotenie. tak sa potom ozvem

hasleerka
12. mar 2009

no vyzeralo to tam super, škoda že sa mi nedalo prísť, možno nabudúce ...
miselin masáže aj ja zboznujem ... už sa aj chystám do domu služieb, pojdem na obočie a dať si vymasírovať tváričku

miselin
12. mar 2009

Ja by som potrebovala takú celotelovú už sa teším dúfam, že sa tam už čoskoro dostanem, lebo od kedy mám malú tak sa strašne zanedbávam 😖

hasleerka
12. mar 2009

takú celotelovú vraj robia dobrú v maníne, ale ja som tam nebola

dadulaa
12. mar 2009

baby, ja sa chystám dnes objednať ku tej pani, čo bola včera vo včielke na masáž chrbta,ona má salón u nás na Rozkvete. Vyskúšam, ako masíruje, a ak budem spokojná, budem ku nej chodiť pravidelne, lebo to potrebujem ako soľ. 🙂 V tom Maníne sú vraj dobré masáže, ale tu to mám bližšie, potom dám vedieť, ako u nej bolo. 😉

miselin
12. mar 2009

Dúfam, že dobre masíruje lebo to by som k nej veru aj ja išla keď to mám hneď tu na Rozkvete. Ja som chodievala tiež do Manína a raz som bola zo švagrinkou aj u tých dvoch chlapoch na strede, to sme boli na masáži nôh, to sme si dali na narodky lebo máme naraz ona má 29 a ja 30 októbra tak spolu vždy oslavujeme. I keď vlastne ešte oficiálne nieje moja švagriná sa akosi boja tej svadby 😀

jankabambulka
12. mar 2009

Ahojte
inak ja tú z rozkvetu môžem vrelo odporučiť a poviem vám u nej hodinová masáž stojí 12eur a keď pôjdete3x tak je tam zľava. je dobrá. teda moji známy čo ku nej chodia ale aj moji rodičia a chlap. ja zatím nie, lebo sa bojím, hovorí sa že tehotné a kojace, by nemali ...

hasleerka
12. mar 2009

jasné vám sa oplatí chodiť na rozkvete ked to máte blízko ... tí chalani sa už presťahovali, keby náhodu, tusím sú v bývalej budeve mestkej plície

miselin
12. mar 2009

Hašlerka ale veď ty máš zase Manín skoro pod oknami 😀 Tam tiež perfekne masírujú 😉

kaciatko68
12. mar 2009

Teda baby . ja mám lepší typ - mňa masíruje manžel. prečítal si od svojho suseda maséra nejakú literatúru a celkom dobre mu to ide. takže ušetríme 😀. Ešte som rozmýšľala, že ho pošlem na nejaký kurz 😀. Inak mňa dosť bolieva chrbát, takže masíruje priebežne ...

jankabambulka
12. mar 2009

už ste videli všetky fotky? lebo ich chcem zmazať s albumu

dadulaa
12. mar 2009

kaciatko, tak takého maséra by som potrebovala doma aj ja, čo by mi bol stále poruke 🙂 , bo mňa véééľmi a často bolieva chrbát. To máš obrovskú výhodu 😉

zuzka99
12. mar 2009

janka, ja som videla.

dadula, sa mi snívalo, že si išla na mesiac do Afriky na liečenie a boli ste s malým Jakubkom v bazéne a on bol celý potetovaný. 😀 Mne už čisto hrabe

zuzka99
12. mar 2009

http://www.pricemania.sk/katalog/detsky-tovar-t...

baby čo vravíte na túto 3kolku?

dadulaa
12. mar 2009

janka, aj ja som videla, pekné fotky 🙂

zuzka, si ma rozosmiala 😀 😀 tú Afriku by som brala, ale nie na liečenie 😒 inak aj mne sa niekedy snívajú od veci sny, z toho si nič nerob 😀
Som sa objednala na zajtra k tej masérke , tak som zvedavá. Dúfam, že sa potom budem môcť pohnúť.. 🙂
Segra bola dnes 1.x v posilovni a že tam bolo super, veľa cvikov cvičila na všetky partie tela, len bola zničená. 😉

miselin
12. mar 2009

Zuzi no tak ty máš iné sny 😀 😀 Mne sa v poslednom čase sníva iba o svadbách ako sa tam prežieram 😅
Dadula tak to oc tvoja segra nevyriešila keď si dala na prvý krát takú makačku 😲 Zajtra bude mať riadnu svalovku. Ja som minulý týždeň začala cvičiť tiež taký tréningový program a som na druhý deň ledva chodila a to som cvičila dosť aktívne aj pred tehu aj počas tehu a teraz sem tam aspoň raz do týždňa, teda ale taká zničená som teda ešte nebola ako z tých cvikov a to som cvičievala aj Taebo a to je teda riadny zaberák. Len škoda, že sa musím tak prežierať už som mohla byť dávno chudá 😠

kaciatko68
12. mar 2009

Zuzka, myslím, že sme už tú trojkolku pozerali. Bývalá kolegyňa ju má a tá si ju chválila, ale môjmu mužovi sa nepáčia tie pedále na prednom kolese. Vraj sa tak zle ťahá a dieťa tam nemusí dočiahnuť. Ja by som chcela radšej klasickú trojkolku. Teraz má odrážadlo a neskôr kúpime normálnu trojkolku.
Aj ja by som chcela chodiť cvičiť, ale sa akosi neviem odhodlať a samej sa mi ani nechce 😒.

miselin
13. mar 2009

No to čo už je zase za počasie 😠 ☹

miselin
13. mar 2009

Musím sa pochváliť. Normálne mi Domča v noci vôbec nejedla a zobudila sa až ráno o pol siedmej. Do druhej stále buntošila a potom akosi zaspala a spala až do rána. Som sa o štvrtej zobudila, že čo sa deje šak to moje dieťa ešte nejedlo, ale keď spala tak som ju nechcela budiť.
Sa mi zdá, že jej idú ďalšie zúbky, včera každú chvíľu tak strašne plakala a zakaždým si hneď vopchala celú ruku do úst, si až trahala diasná. Som jej dala poobede aj Nurofen tak sa jej trošku uľavilo

dadulaa
13. mar 2009

miselin, no vidíš, že sa to lepší s tým spaním 😉 my ešte aspoň využijeme posledný sneh na lopatovanie.
Inak rozmýšľam, že pôjdem aj ja niekedy so sestrou do tej posilovne, nech si trochu spevním svalstvo 🙂

zuzka99
13. mar 2009

miselin, tak to je super, možno sa to už začína otáčať.

Baby, akorát mi došla skoro všetka kozmetika a chystám sa kúpiť si niečo nové, neviete poradiť niečo dobré a kvalitné na citlivú pleť? Rozmýšlam nad Biodermou, mali ste ju niekto? Ešte si chcem kúpiť make-up, ten mám vyhliadnutý od Vichy a potrebujem aj lícenku, ale to vobec neviem akú farbu ani značku. Mala som jednu od Avon, tá bola super, len si nepamatám aká to bola farba (Jani, ty s tým pracuješ, nevieš, ktorá by sa mi hodila?). Potom som mala takú desnú ružovú od Loreal, tú mi našťastie malý hodil o zem a rozbil 🙂
Vy používate akú kozmetiku? Ja mám teraz Medicell, je to korejská kozmetika, my to kozmetička napasovala na moju pleť, ale teraz by som chcela skúsiť niečo iné. Kožná mi odporúča Avene alebo Biodermu.

miselin
13. mar 2009

No šak snáď sa to už zlepší veď by už bolo aj na čase 😝
Zuzi Bioderma je veľmi dobrá, ja som používala krém na citlivú a suchú pokožku a bol veľmi dobrý. teraz používam len Niveu aj telové mlieko na suchú pokožku s mandľovým olejom a na tvár detskú Niveu proti chladu a vetru je dosť mastná tak mi robí dobre. Kozmetiku mám väčšinou Rimmel je proti alergická tak je fajn sa mi zatiaľ páči zo všetkých znečiek a ešte mám rada aj Max factor tá je tiež veľmi dobrá teda aspoň mne vyhovuje. Avon a Oriflame mi robia zle na pleť a zo špirál ma štípu oči. Inak som o tej tvojej kožnej počula, že veľmi rada vynukuje tieto drahé krémy a málo kedy pomôžu. kámoška už u nej nechala toľko peňazí že až a výsledok žiadny. Ale sto ľudí sto chutí 😉