Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

jankabambulka
21. mar 2009

k roku neviem čo kúpime deťom, už som nad tým premýšľala ale nič ma nenapadlo okrem zavesnej hojdačky

zuzka99
21. mar 2009

miselin, malý sa na koníku nehojdá, len ho objíma a mojká sa s ním. Aj tá hojdačka je dobrý nápad. My máme jednu doma, ale tam nechce byť a vonku by sa v hojdačke zbláznil od šťastia. Ale tiež chceme kúpiť takú navonok, asi musí poriadne lietať, aby sa mu páčilo. Tá domáca je málo akčná pre neho.
Inak blesq je dobrý, teda čítať všetky diskusie, fakt neviem.

Baby, malý už 2 dni nespí poobede. Dnes ráno vstal 7,15 a zaspal až o 17,30 po stojačky, dovtedy ani náhodou, a spal v aute cestou asi 5 min. zo SNP na Stred a teraz zaspal až teraz po dlhočiznom uspávaní. A včera to isté, ale to spal poobede až 20 min. od 15,30.

zuzka99
21. mar 2009

to auto je krásne 🙂

vidíš mis, si sa pýtala na toho seata. Je to dobré auto, tak do Včielky a na nákup do Hypernovy 🙂 Kočík poskladaný dám do kufra, aj to som musela odmontovať opierky na hlavy a už tam nedám hádam ani krabičku od zápaliek. Na nejakú dlhšiu cestu, alebo nebodaj dovolenku, by sme všetko museli mať vpredu na sedadlách ☹ A to nehovorím ešte, že keď nám odhrňali v zime okolo baráku sneh a nahrnuli k autu, bol problém vyjsť von. Ale sme asi zhýčkaní, lebo mm má Octaviu combi 4x4 služobnú a tam dáme do kufra aj 2 kočíky. Keď sme mali ešte hlboký a išli sme kúpiť šporťák vopchali sme tam oba a ešte aj nákup 🙂 A vyjde všade kde chceme.

zuzka99
21. mar 2009

baby de ste?
ešte vám chcem povedať ako som dnes nakúpila... šaty, tenisky, blúzka biela, sveter, blúzka hnedá, sukňa, vzorové silonky, mm bundu, malému bodynko (aj keď má milión, bolo mi ľúto mu nič nedoniesť), pastu na ritku a Biogaiu 😀 ale to by mal aj tak, aby ste si nemysleli, že jemu nekúpim, lebo sa tu do mňa niekto obuje 😉

do Včielky ešte nepojdeme, ešte má sopel, teraz už ho má hustejší , už mu netečie, ale ešte ho vzadu počuť ☹

miselin
21. mar 2009

Zuzi aj ja som si to hneď pomyslela o tom Bleqovi 😀 Včera ma "vyhodili" zo snažiliek dneska ma zase obvinili z nepravdivých a zavádzajúcich informácií 😀
Autíčko je krásne, vždy som si len vzdychla keď som šla kolo neho, že aj ja také chcem, no a možno aj mať budem 😀
Ty páni to si riadne nakúpila 😲 😲 tak musíš ísť rýchlo do Včielky urobiť prehliadku 😉 A ja tiež neodýdem ani z potravín bez toho aby som jej nekúpila aspoň jogurt, no a o tescu sa už vyjadrovať ani nejdem,lebo muž má na to už nervy, že tam stále len lašujem a kupujem každú somarinu 😅 Ale dobre, že si napísala, že si kúpila aj malému, lebo už som som sa chcela nad tebou začať pohoršovať 😀 😀

miselin
21. mar 2009

Hašlerka má zase nové foto 😲 No herečka to je 😀

zuzka99
21. mar 2009

no to ma presne napadlo, že dnes máš na koníkovi blbý deň 😀 ale veď tým pádom vyhodili aj mňa, tak to neber osobne 🙂 a doteraz som kupovala všetko len malému, tak už sa patrilo aj sebe. A aj tak som furt myslela na neho a hľadala čo mu kúpiť

miselin
22. mar 2009

Zuzi ja som tiež posadnutá kupovaním pre malú keby ma muž nekrotil tak bývame na balkóne a byt máme zaprataný somarinami 😒 No vlastne je to pravda, že sme dostali vyhazov všetky 😀

miselin
22. mar 2009

Dadulka ideš do Včielky v pondelok?

hasleerka
22. mar 2009

ahojte babulky ... miselin dík, to je taká staronová fotka, som chcela babám vo volnej diskusii ukázat, či sa mám vratit k tomuto melíru ... inak prečo vás vyhodili zo snažiliek ak sa možem pýtat?

babmulka, krásne autíčko, keby som mala prašule, hned si ho kupim, aj ked som nechcela také velké, ale tá farba, ja milujem červenú 🙂

miselin
22. mar 2009

Hašlerka oni nás ani nie tak vyhodili ako padla otázka, že čo tam chodíme keď ešte nesnažilkujeme, tak sa tam vtierať nemienim ak to má niekomu vadiť 😝

miselin
22. mar 2009

Hašlerka a ty nechceš combi? Ono je najlepšie combíčko keď má človek deti, lebo keď všetko pobalíš tak si nemáš ani kam sadnúť. Ale samozrejme sa to dosť odvíja aj od financií, lebo sú aj omnoho drahšie

dadulaa
22. mar 2009

Miselin, ale veď aj z teba bude skôr či neskôr snažilka, tak neviem prečo by si nemohla chodiť aj do snažiliek?! aspoň ťa tam budú trochu inšpirovať a to platí aj pre Zuzku. 🙂
Do včielky zajtra ideme, mohla by prísť aj Jankabambulka. A ty ideš?

miselin
22. mar 2009

Ja idem a Bambulka hovorila, že by tiež išla ale len ak bude jej MM doma

hasleerka
22. mar 2009

aha, ja som myslela že to vás admin vyhodil a nie kočky čo sa tam rozprávajú ... ved to podla mna nie je len pre tie snažilkujuce, ved aj iné môžu dať niaku radu ... ale presne tak miselin, načo sa komu vtierať

no a žeby som teda ja ja šla zajtra, ved navarené mám ... len či tam nie je zima?

miselin
22. mar 2009

Hašlerka veď poď zajtra, mne sa tam až taká zima nezdá a aj tak deckám zima nieje keď stále behajú

hasleerka
22. mar 2009

deťom nie, je mi jasné že budú behať, ale čo ja , ja som zmrzlinka ... jedine žeby som si zobrala múdry čajík 😀

jankabambulka
22. mar 2009

ahojte
odkedy je zajtra tá včielka ja by som možno /ak ostane doma/ išla od 9.30 do 11.30

hasleerka
22. mar 2009

ja ti neporadím, ale mne ide okolo desiatej autobus a to by tam už baby mali byť

miselin
22. mar 2009

Bambulka Včielka je otvorená doobeda od 9:00 do 12:00 ako bolo na vystúpení

miselin
22. mar 2009

Hašlerka dá sa tam kúpiť aj káva aj čaj 😉

miselin
22. mar 2009

No ja sa už pre dnešok lúčim, lebo ma to moje dieťa dnes akosi ubehalo 😀 Nechce už byť vôbec v pavúkoch tak s ňou celý deň musím behať za ruky a keď poviem celý tak fakt celý.Sadne si po 20 minútach behania na 30 sekúnd a ideme ďalej 😀 Už aj ustojí a včera spravila dva kroky aj sama, ale keď si všimne, že ju nedržím tak sa začne ku mne hádzať a hneď spadne, sa ešte bojí 🙂 Ma tak bolí chrbát, by sa mi hodil nejaký pohľadný masér 😀 😀

jankabambulka
22. mar 2009

ahá- tak tam sa dá kúpiť aj káva aj čaj?? to som ani netušila.
na vystúpení bolook až na to, že pokiaľ sa mi vybáliem tak sme prišli na zaiatok prvého vystúpenia kde bola borka ale jej sme to nepovedali, lebo by bola sklamaná. malí tam vyvádzali tancovali z bola na bok a michal hákal.on keď počuje spev hneď sa pripája i keď zo začiatku sa hambil, potom ho zobrali do parády baby čo sú v súbore s borkou a nakoniec chalani /čo som bola milo prekvapená, že sa spolu s ním rozprávali../no ale po hodine a pol bolo koniec zábavy- už chceli papať a hlavne spinkať tak sme museli ísť

jankabambulka
22. mar 2009

o koľkej tam idete vy??

dadulaa
22. mar 2009

bambulka, my tam budeme okolo desiatej, ale miselin možno skôr. Super, že konečne prídete, sa už teším na drobcov 🙂
Hašleerka, aj vás čakáme 🙂

Zuzka, ak by sa malému polepšilo, tak dojdi aj ty, bude nás tam konečne viac z koňa 😀

hasleerka
22. mar 2009

no ja možno dojdem už okolo deviatej, ked je otvorená ... ak teda stihneme autobus, idem si ho ešte presne pozrieť

jankabambulka
23. mar 2009

ahojte
chlap hovorí,že pôjde somnou, len aby deti zdriemli... 🙂

jankabambulka
23. mar 2009

aby neboli nezdarené

miselin
23. mar 2009

No paráda tak nás tam bude konečne viac 😀
Ja som išla včera spať už o pol deviatej, to sa mi od pôrodu nestalo 😅 A Domča vstávala až o 4:15 na kŕmenie no a potom sme spali až do pol ôsmej, to si tiež ani nepamätám kedy som takto neskoro vstávala. Tak ak sa stihnem vytajtŕlikovať tak by som došla už o pol desiatej 😉

jankabambulka
23. mar 2009

jažinenko dúfam, že malí vstanú do pol desiatej 😠 . inokedy spia 10 max 15 min.!!!!! to mi robia naschváľ 😖