Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
17. mar 2009

Hašlerka ty srandista 😀 😀 😀 neboj stále ešte zvažujem či ísť alebo neísť 😝

miselin
17. mar 2009

Dadula ja si vždy narobím z kila múky a hotové ich dám do mrazáku a potom už len chodíme a vyťahujeme keď máme chuť a sú skoro také dobré ako čerstvé

zuzka99
17. mar 2009

zajtra ideme?

hasleerka
17. mar 2009

vám je super že idete do včielky, ja idem so Zuzkou k zubarovi, som zvedavá koľko tam budeme čakať

miselin, ked dozvažuješ, daj vedieť kedy ťa mám čakať 😀

miselin
17. mar 2009

Ja idem zajtra k tej zubárke takže do včielky nejdem.

miselin
17. mar 2009

Hašlerka akurát som si dala pauzu a zvažujem či mám pokračovať alebo sa na to radšej nevyprdnem, šak už nevládzem a ruky ma bolia ako koňa 😅 Šak už nemám žiadnu kondičku 😒

fialllka
17. mar 2009

dakujeme kocky za pochvalu 😉

hasleerka: to som robila vo photoshope, na nete som si pohladala podklad, a ptoom uz len sa pohrat s tym vo photoshope ... mna to velmi bavi 😉

dadulaa: hej budeme ju mat doma 😉 a aj my sme mali svad.hostinu u Konika, ved som to mala o polnoci na prezlecenie 3 minuty rychlou chodzou ku svokrovcom 😉 a tiez sa nam tam velmi pacilo ... super tam varia a velke porcie a zatial sme tam slavili rodinne oslavy, ak boli velke 😵 😉 a dumam, ci tam neoslavim aj svoju 30-tku, a ak chcem, tak by som sa mala uz rozhybat a podumat, a zajednat 😉

miselin: mnamik langose, to by som si aj ja dala 😝 nam tu robis chute 😝

miselin
17. mar 2009

A to kde to u koníka?

fialllka
17. mar 2009

miselin: to restauracia vo Sverepci s nazvom U konika 😉

miselin
17. mar 2009

Ja som mala svadbu v Qčku a zrovna tam mali novú kuchárku a jedlo bolo dosť nechutné, z toho šalátu mi ešte teraz krivý ústa čo bol taký kyslí 😝 A hlavné jedlo čo bol prírodný rezeň sme sa pýtali, že či to robili na grile lebo to malo takú zvláštnu chuť a oni, že nie, tak bohvie čo to bolo 😝

miselin
17. mar 2009

Jááj

miselin
17. mar 2009

Och idem teda pokračovať v tepovaní 🙄

dadulaa
17. mar 2009

Zuzka, my zajtra ideme do včielky, bude aj riekankovo, tak sa ti malý zabaví 🙂

miselin
17. mar 2009

Ja idem vo štvrtok príde mi kámoška s malou tak chceme ísť

miselin
17. mar 2009

No ja odpadnem šak je búrka 😲 😲 😲

fialllka
17. mar 2009

miselin: aj u nas hrmi 😕

zuzka99
17. mar 2009

no je búrka aj tu, tak ja teda pojdem do Včielky. Ešte dováram, robila som malému rizoto a nám červenú kapustu, knedľu a maso. Aby som mohla zajtra ísť.
Ešte som čosi chcela hľadať na nete a za pána neviem čo. Idem spraviť ešte do práce veci a sprcha a dúfam, že do polnoci sa dostanem do postele.

miselin
17. mar 2009

konečne som do tepovala ale som dorobená ako kôň 😖

dadulaa
17. mar 2009

miselin, že sa ti to takto neskoro večer chcelo... 😉 mne by sa teda už nechcelo. Škoda, že zajtra nemôžeš, ide tam so mnou aj sestra, ale bez malej len tak pozrieť.

Zuzka, tak zajtra vo včielke,budeme tam okolo desiatej.

Fialllka, ja tiež uvažujem, že oslávim U Koníka moju 30-tku. Vtedy nám to tam krásne vyzdobili, jedlo bolo suprové, aj obsluha dobrá, aj sa tam zmestilo cca 90 ľudí.

Hasleerka, ty zajtra neprídeš do včielky?

dadulaa
17. mar 2009

Ozaj Zuzka, ten obed si zober radšej so sebou,aby si už v aute nehladovala 😀

zuzka99
17. mar 2009

no asi hej, hasleerka a čo takto štvrtok? By ti vyhovoval, pojdeme asi aj vtedy. už viem čo som chcela na nete, pozrieť výrobky Biodermy. som sa rozhodla pre nich
no ja mám tu oslavu, budúci víkend som zvedavá. Miselin, čo ťa to napadlo, tepovať? Chleba pečieš, tepuješ, langoše. My našťastie nemáme kobáre, len jeden malý pre Slávka.

hasleerka
17. mar 2009

fialka ešte prezrad čo je fotoshop

dadula chcela som ísť, len idem s malou k zubárovi ... a mala som na pláne ísť ku kámoške na rozkvet, ved ich poznáš, že pôjdeme vo štvrtok aj s nou, ešte sa dohodneme

miselin kde ideš k zubárke, sa možno stretneme

dadulaa
17. mar 2009

hasleerka, ja vo štvrtok nemôžem,musím si ísť niečo vybaviť, tak inokedy. Idem do hajan, dobrúú 🙂

kaciatko68
17. mar 2009

Ale ste toho popísali, však vás nestíham ani dočítať. Ja sa každú voľnú chvíľu bavím s kalendármi malej formátu A3 - je akcia na happyfoto - 249 Sk. Zatiaľ som urobila dva - jeden pre mojich rodičov a jeden pre svokrovcov. Každý trochu iný, tak vôbec nemám čas. Včera som sedela pri PC do 1.30 hod. Moc som sa potom nevyspala ☹. A ešte urobím asi pre nás.
Ak tie stránky nepoznáte, tu je link : http://www.happyfoto.sk/svk/page/36/aktualna-ak...
Dnes som bola na nákup s malou v Tescu. najskôr som nakúpila skoro plný vozík - to sedela vo vozíku a zjedla celú žemlu a potom som ju vyložila a chodila o sto duší - ani odtiaľ nechcela ísť preč. Inak je dosť umrnčaná - idú jej stoličky a má to tam chúďatko celé červené.
Možno pôjdeme zajtra aj my - uvidím, ako budeme stíhať.

hasleerka
17. mar 2009

čau kaciatko, čo pekné si nakúpila

zuzka99
18. mar 2009

dadula, ja dnes nejdem, malý ráno akosi kašlal, má tiež trochu zadné sople a steká mu to do krku a vysať sa nedá nič. inak celý deň vobec nemá nič, len keď sa trochu rozčúli tak to počujem ako mu to chrčí. skúsim mu dať ten Sinupret a Fenistil a uvidím. Bojím sa aby znova neochorel.

zuzka99
18. mar 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5225892

baby rozmýšlam kúpiť malému tento stan na chalupu, nepoznáte ho?

fialllka
18. mar 2009

haslerka: fotoshop je program na upravu fotiek a daju sa tam robit vseliake vecicky ... ja som si tak poskladala zo svadobnych fotiek niektore kolaze a dala to urobit ako foto 😉 mam na mojasvadba pod tymto istym nickom 😉

mbabulkam
18. mar 2009

Prajem pekny dnik🙂nehlada tu niekto opatrovatelku pre deti?

jana30
18. mar 2009

Ahojte maminky 🙂 vy píšete ako českí žandári 🙂 akosi vás už nestíham čítať,
no už som ako tak zbalená, dúfam že na letisku všetko dobre dopadne a nič nám z batožiny nevyhodia,
Zuzi z toho letu mám trošku obavy aj ja ale hádam to nejako zvládne, šak berieme kočík a bude spať v kočíku, lebo na letisku musíš byť dve hodky pred odletom lietadla, a ked nebude spať tak bude behať, a to nemá nárok na sedadlo tak bude celú cetu na mne alebo na tatinkovi, no a naspäť letíme zase o 6,20, takže budeme musieť ísť od segry asi o 02,00 hod ráno, takže to bude tiež dobre rozhodený režim, ak si vôbec nejaký spraví po ceste tam 😀 😀 😀
celkom sa teším, ževraj je tam celkom pekné počasie, len aby to vydržalo, pôjdeme pozrieť do legolandu, tak som zvedavá, už tam idem tretí krát, tak už toho máme dosť pochodeného, tak vyhľadávame také atrakce ktoré sme ešte nevideli, Katka už tri dni nespáva čo sa tak teší 😀 😀 😀