Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
23. júl 2009

Dadulka a môže sa dať aj takému malému dieťaťu kinedril? A to fakt mi po ňom bude spať? Lebo ja som už aj rozmýšlala, nad nejakými homeopatikami, čo by ju trošku ukľudnili, lebo ona fakt strašne neposedná 😖 Teraz keď sa naučila vyskakovať, tak len skáče ako koza 😅 😀

nany100
23. júl 2009

Ahojte maminky, viete nám povedať, či je v PB možnosť chodiť plávať s bábätkami? Chodili ste niektorá? Chcela by som to vyskúšať, ale vôbec neviem či je taká možnosť 😒

miselin
23. júl 2009

Nany už by malo byť plávanie aj tu v PB, tuto je aj číslo, tak tam skús zavolať a sa opýtať 😉 http://www.msk.sk/index.php?id=29

miselin
23. júl 2009

Nany malá je strašne zlatá 😵 Teda ale to letí veď už je z nej riadna slečna 😲 A poslúcha?

miselin
23. júl 2009

Dadulka nedala by si mi link tej cestovky čo ste boli teraz cez ňu v Taliansku? A mali ste tam aj stravu alebo ste si varili?

nany100
23. júl 2009

ďakujem miselin, skúsim tam cinknúť 🙂 ...je zlatá, poslúcha ako kedy 🙂 ...v noci spinká dobre, cez deň vyžaduje permanentnú pozornosť inak sa nudí a kričí 🙂

hasleerka
23. júl 2009

nany kukám tvoje fotky malá je chutná 🙂 ... a babka je tvoja mamina, poznám rodičov aj sestru

miselin
23. júl 2009

Idem sa vám pochváliť 😅 Dominika sa mi už 6 dní pýta na šerblík na kakanie 😵 😵 😵 A za posledné 4 mesiace sa pokakala do plienky asi 6 krát, ale pýtať sa začala až teraz dúfam, že jej to už vydrží a dúfam, že sa začne pýtať aj na cikanie, lebo to sa jej moc nechce, pýta sa cikať iba keď sa pomýli, ale keď sa už pociká tak ukáže 😀 😀

dadulaa
23. júl 2009

Miselin, ďakujeeemmee 🙂 😵
Tu je ten link www.abitarelignano.it, ale bolo ich tam strašne veľa. Ked budeš chcieť, môžem ti poslať aj na iné, ale s tými skúsenosť nemám. Varili sme si sami, ale majú aj so stravou, treba popozerať, len neviem, či ešte bude niečo voľné. Opýtaj sa dokiny, či už môže malá ten kinedril, ak hej, tak ti po ňom isto zaspí, ak nie, tak sú homeopatiká Cocculline, aj tie som mala so sebou, ale tie neuspia,iba jej nebude po ceste zle.

miselin
23. júl 2009

Dadulka dík za link zajtra popozerám 😉

zuzka99
23. júl 2009

jéj nany, aj ja som kukla tvoje foto z krstu, nie je tam v pozadí náhodou Silvia?

nany100
24. júl 2009

hasleerka, Ty poznáš celú moju rodinu? 😀 odkiaľ? a aj mňa?
zuzka, my sme tam žiadnu silviu nemali, možno to druhé bábätko, volala sa Anička, ale priezvisko neviem 😅

zuzka99
24. júl 2009

no tak to asi bola druhému bábu, sa jej spýtam, som nevedela, že to ste mali 2 naraz.

Aj my blahoželáme Jakubkovi už k 4. narodeninám, to už keď mi budeme toľko mať... 😉

nany, ale to plávanie bude až od septembra, ja som tam bola a tak mi povedali. tiež chceme chodiť

zuzka99
24. júl 2009

kto vie ako došli kaciatkovci v noci, som na nich myslela večer, že už asi cestujú 🙂

zuzka99
24. júl 2009

miselin a ko robíš cuketu ty? Ja som urobila z jednej také ako čínu s ryžou a druhú asi zajtra urobím zapekanú so zemiakmi. poraď niečo iné 😉 vyprážať nechcem v týchto horúčavách a potom nám celú noc smrdí byt a nedá sa tu spať

zuzka99
24. júl 2009

miselin tak to super, že chodí kakať na nočník, my sme dnes ráno prvýkrát 😵 ale radšej by som keby išiel na záchod, lebo dávať to dole z toho nočníka...

miselin
24. júl 2009

Zuzi ja som robila zatiaľ len vyprážanú a placky, ale tiež idem skúsiť urobiť nejakú tú čínu a do toho ju dať. Ja cez týždeň moc nevarím,lebo naši nás ešte z nedele nabalia a potom si robíme len také rýchlovky, ja varím maximálne 2x do týždňa 😅
Zuzi to je paráda, že sa ti Slávko išiel na ten nočník, inak môžeš na dno toho nočníka dať trošku vody, by to malo byť potom lepšie. Mne zase Domča nechce ísť na záchod, len na šerbel a už som ju skúšala dať cikať aj na záhrade, som ju tak zdvihla ale to nechcela 😖

miselin
24. júl 2009

Ja som nad nimi tiež rozmýšlala, že ako im tá cesta dopadne, ja sa toho strašne bojím či mi Domina vydrží celú cestu. Dnes som sa už naštvala a povedala, že zase nikam nejdem, lebo od rána len bačí, som musela ísť aj z vonku domov, lebo tu vrešťala na celý Rozkvet 😠

dadulaa
24. júl 2009

Zuzka, ďakujemeee 🙂
Tu je 1 receptík na cuketu, ale neskúšala som ešte: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16333

zuzka99
24. júl 2009

dadi díky, to vyzerá ako lečo s cukety, to som robila minulý týždeň 😉 aj nákyp, aj koláč, aj polievku, ešte možno ugrilujeme

zuzka99
24. júl 2009

z cukety - oprava

miselin
24. júl 2009

No veď si len pozháňajte recepty, lebo jej budeme mať zachvíľu toľko, že nebudeme vedieť čo stým 😒 Ja robím aj cuketový prívarok

miselin
24. júl 2009
dadulaa
24. júl 2009

aj toto vyzerá dobre http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15582 robili ste ju už s hríbami?

miselin
24. júl 2009

Dadulka toto posledné vyzerá výborne, to zajtra vyskúšam. Domča mala trošku zvýšenú teplotu, mala 37,5 tak som jej radšej dala nurofen, lebo stále mrnčala a keď má aj ten soplík, tak nech jej je lepšie ☹

miselin
24. júl 2009

Ktohovie, či aj bambulka išla včera do toho Chorvátska, sa mi zdá, že spomínala, že majú ísť vtedy keď aj Kačiatko

dadulaa
24. júl 2009

Miselin, a chceš dať malej aj tie hríby, či to len pre vás? asi ju čosi omíňa, ked má aj teplotu. Aj mne sa zdá, že mali ísť naraz do Chorvátska.

miselin
24. júl 2009

Dadulka to by som len pre nás urobila, sa jej bojím dať hríby 😖 No chudiatko sa riadne vypotila po tom Nurofene. Keď neviem či ide byť chorá alebo jej idú zuby, lebo ja sej do pusy pozrieť nesmiem 😒

dadulaa
24. júl 2009

Miselin, ja sa tiež ešte bojím mu dať hríby. Ozaj, ked ste minule robili s maminou tú tortu, tak ju aj niečím poťahovala alebo bol navrchu len krém? Chcem spraviť malému 1.x poťahovanú a neviem ako to dopadne 😅