Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
24. okt 2009

A teraz im čo ideš kúpiť, už to máš aspoň lepšie, že si už samé povedia čo by asi chceli. Ja so jej najprv plánovala zariadiť tú izbičku, ale MM asi na 90% od januára končí v práci a mal by ísť do inej tak radšej ešte počkám z takou investíciou až do toho apríla a dostane ju na narodky ak sa mu bude dariť tak ako má v pláne.

miselin
24. okt 2009

A kde ste všetky konečne mám chlapa v robote a tu nikto 😠 😉

zuzka99
24. okt 2009

som už tu, akorát som dotepovala, čo to moje decko sa od zúrivosti dogrcalo. My de...li sme išli ráno do Žiliny do BAumaxu kúpiť také kocky na balkón a cestou spať (čo bolo 13,00) Slavo zaspal na pol hodku v aute. samozrejme, som si dovolila ho dať teraz 22,00 spať, no tak vrieskal a zúril, že sa celý komplet dogrcal a zaspal. Týmto dnom sme s ním skončili s akýmikoľvek výletmi, cestami a pod. - budeme iba doma sedieť, max. ku fontáne pred prior. Nesmiem dopustiť ani mikrospánok cez deň, lebo hotovo.

hasleerka
24. okt 2009

ja som stále túúúúúúúúúúú ... no ja som nábytok zariadzovala postupne, ale postele tiež každá dostala na narodky 😅 ... teraz dostanú obliečky také slnečnicové, niake tričká, pyžamká a pančušky ... oblečenie na baby born ... Miške som človeče nezlob sa s obrázkami .... a v tescu mali zlacnené šaty na karneval taká princeznička, akurát som bola aj so švagrovou som jej ich ukázala a zobrala aj ona babám ... už sa vytešujem ako si ich nájde a vo februári si ich oblečie na karneval

miselin
24. okt 2009

Ja oblečiem Dominu na karneval asi ako doktorku keď jej tá nemocnica prirástla k srdcu 😀

miselin
24. okt 2009

Tebe sa už chcú tak viacej parádiť ako hrať 😀

Ja jej chcem kúpiť ešte aj nejaké kocky a také puzzle so zvieratkami a chcem jej skúsiť opraviť klavír tak ak sa ho nepodarí opraviť tak by som jej kúpila druhý, a brácho jej chce kúpiť takú malú gitaru ak na nejakú natrafíme lebo strašne si rada brnká na jeho gitare keď sme tam

miselin
24. okt 2009

Zuzi som si ťa až teraz prečítala, Slávko má teda výdrž, mne sa nikdy nedovracala pri revaní a to revávala až do modra koľko krát.Asi už bola zvyknutá 😀

miselin
24. okt 2009

Seby keď má doma starého tak už ani nenapíše 😀

ludka_r
24. okt 2009

No ja veru tiež moc neviem, čo kupovať tomu našemu drobcovi. Ale zajtra mu ideme kúpiť do Tesca sánky, bude to mať taký predvianočný darček. Len aby sneh napadal. 😀
Ja som tak rozmýšľala, že teraz je to v podstate jedno, čo mu kúpime. Jemu stačí nejaké autíčko, alebo psík a bude spokojný. Horšie to budem mať s deťmi mojich sestier a inými deťmi...
Chlapovi kupujem, ako pravidelne na jeho narodky a na Vianoce knihu Dominika Dána. No a ostatným možno len nejakú drobnosť.
No a Vilkovi sa to snáď už konečne rozbehlo. Má už 5 zubov. 😀

zuzka99
24. okt 2009

my na Vianoce zariadime detskú izbu a dostane svoju posteľ a mašíruje tam. Lebo už ma minulú noc tak vytočil, spí teraz medzi nami a normálne sa v noci zobudí, a povie mi: MAma, preč!!! a tlačí ma dole z postele. vraj mu tam zavadzáme. Tak chlap tresol dverami a išiel do obývačky a ja ho 100x za noc ponížene prosím, aby ma nechal na kúštičku v mojej vlastnej posteli. No už jeho drzosť nepozná hraníc 😠

A to čo sa stalo noc pred tým? Baby, ja normálne spím a sa mi snívalo, že ma niekto dusí, normálne živý sen, že sa nemožem nadýchnuť a mám stlačené hrdlo. Spotená som sa zobudila a Slávo mi ležal hlavou na mojom krku a ja som sa naozaj dusila 🙄

miselin
24. okt 2009

Zuzi MM kolega to vyriešil tak keď pri nich spala jeho dcéra, že ju dve noci po sebe naschvál štuchal a budil a búchal do nej, takže sa vôbec nevyspala a nakoniec išla do postielky dobrovolne 😀 😀

zuzka99
24. okt 2009

A ešte niečo nech sa nebavíme len o tých nepodarencoch. Neviete mi niekto poradiť nejaký dobrý krém na okolie očí? Proti vráskam? Lebo už som skúsila Avon, oriflame, Avene, Biodermu a všetky mi robia strašne zle, nemožem to používať. A chcem si zase nejaký kúpiť, tak ak ktosi máte vyskúšané, poraďte, prosím 🙂

zuzka99
24. okt 2009

😀 😀 😀 😀 a to aká stará bola tá dcéra?

zuzka99
24. okt 2009

vieš len čo ho budem budiť, on bude nevyspatý a cez deň si to od...m ja, lebo bude hnusný a urevaný 😉

miselin
24. okt 2009

Asi okolo dvoch mohla mať, šak to skús síce sa nevyspíš, ale vždy keď ho zobudíš tak sa ho opýtaj či nechce ísť radšej do postielky, že tam ho nikto nebude otravovať 😉

miselin
24. okt 2009

Zuzi tých pár dní s ním urevaným vydržíš, keď som ja mohla vydržať takých dobrých 15 mesiacov revu a nespania v noci tak ty to tiež určite vydržíš, ale potom už budeš mať možno pokoj

hasleerka
24. okt 2009

zuzi tak to ja sa nemôžem potom na tie moje vôbec sťažovať ... to akože toto dokáže dvojročné dieťa, teda on je iný špekulant ... a niveu si skúšala???

misel ony sa síce rady parádia, ale tiež musia mať dáke hračky... to len aby si moc nezvykali na hračky, tak aj oblečko

zuzka99
24. okt 2009

teraz ešte nie, lebo má zase sopel a tak má na našich posteliach polohovacie rošty, aby mu nezatekalo. ale idem spať a ak ma neštve pojde tam sopel nesopel

zuzka99
24. okt 2009

hasly, načo niveu? kam?

ludka_r
24. okt 2009

Babenky, až ma striaslo pri predstave, že by som sa v noci nevyspala ako Vy... ☹ Naozaj nezávidím... Normálne mi zima ostala. Vilko spí zatiaľ pekne, celú noc. A cez deň na tú hodinku minimálne, tak sa nemôžem sťažovať. Ale keď budeme odnaúčať od cumlíka, tak to bude horšie. Akosi sa mi do toho nechce. 😖

hasleerka
24. okt 2009

no predsa ten očný krém

zuzka99
24. okt 2009

ešte že je o hodinu dlhšia noc, ale ako to vysvetliť deťom, že? že ešte majú spať ráno

zuzka99
24. okt 2009

😀 😀 😀 😀 hasly ja som debo. Ja som tu niveu myslela, že mám kdesi natrieť do postele alebo na neho aby tam nechcel spať

ludka_r
24. okt 2009

Zuzka...hmmm. 😉 😉 😀 😀
Ani som nevedela,že sa dnes mení čas. Ešteže ste mi to pripomenuli. To veru bude, to mám vstávať o šiestej???? ☹ ☹

zuzka99
24. okt 2009

som aj zabudla na moje vrásky, ale ešte chvíľu tak mi nepomože ani....

inak Niveu ja nemožem používať ani pleťový krém. Som rozmýšlala (len neviem či majú aj očné) nad Alverde, alebo Weleda, Doliva...

zuzka99
24. okt 2009

baby dobrúúúúúúúúúúúú, idem sa dať vyhodiť z postele, a som zvedavá kedy bude jačať za mliekom, keď celú večeru vygrcal 😠

miselin
24. okt 2009

Zuzi aj tak máš dobré nervy na neho, ja by som ju šlahla do postielky hneď ako by mi povedala aby som išla preč z mojej postele. Veľa krát aj u nás bolo v noci mecheche keď začala milosť pani vrešťať a vrešťala aj na rukách a trebárs ma capla alebo urobila nejakú kravinu a hneď som ju tam dala nech si vrieska a vydržala vždy aj dve hodiny, ale ja som ju už mala na háku. Ale to som mohla robiť iba keď mal MM nočnú lebo inak keď Dominička zaplakala tak som jej hneď musela skákať kolo ritky

hasleerka
24. okt 2009

zuzi 😀 😀 😀 neviem skús aj tam ak by pomohlo

ludka nie budeš spať o hodinu dlhšie, takže aj ked vstaneš o šiestej to akoby si vstala o siedmej

hasleerka
24. okt 2009

ja som dnes večer Zuzke nakázala nech sa kukne na hodiny a nech skôr ako o pol ôsmej nevyliezajú z detskej

ludka_r
24. okt 2009

Hasleerka,veď tak som to myslela. Vilko vstáva o siedmej, takže zajtra o šiestej.. Ale to spojenie, vstávať o šiestej ráno, sa mi vôbec nepáči... 😖 No možno malý prekvapí a predsa vstane o siedmej... 🙂