Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivetka007
18. nov 2009

Aj ja obdivujem Ivkine tortičky. Sú prekrásne. A samozrejme, gratulujem. A fakt, kedy to stíhaš? V noci nespíš či ako? 😎 Hm, ja a pečenie. To teda nejde dokopy 😀 U nás to väčšinou istí cukráreň.

miselin
18. nov 2009

Ivka nech kukám ako kukám aj tak nedokážem pochopiť ako si ju mohla takto nádherne urobiť 😨 To si ako robila tie také kvietka v tej poleve, vyzerá to ako taká tapeta a najprv som si myslela, že tie kvietky sú umelé ale to sú z toho marcipánu , no fakt krása, normálne by som sa kvôli takej ešte raz aj vydala 😅

ivka000
18. nov 2009

my používame akciové plienky 😀 😀 😀 ked sú v akcíí pampers tak pampers ked huggies tak huggies alebo tesco tie fialové ale najviac sa mi páčia huggies lebo majú naťahovacie prúžky na bokoch aj v zadu. Skúšali sme aj babylove ale tie sa mi akosi nepáčili . Kubkovi je to akosi jedno. 😀

miselin
18. nov 2009

Ale tá čo vyhrala prvé miesto sa mi teda nepáči, tú by som v katógu hneď preskočila a aj tá "absolútny víťaz" je nádherná. Ja som len raz v živote upiekla koláč a aj podľa toho teda vyzeral 😅
Ja nie som žienka domáca čo sa okolo sporáku trmáca 😝

ivka000
18. nov 2009

😀 😀 😀 vydaj kľudne ti takú spravím
tá tapeta v poleve nie je tapeta ani v poleve ale vytlačené kvietky takým ,,vytláčatkom,, do marcipánu a kvietky sú samozrejme z marcipánu 😉

ivka000
18. nov 2009

ja som tiež neni žienka domáca môj mm by ti povedal svoje varenie, žehlenie a pranie,..... to ma nebaví skús sa spýtať čo sme mali dnes na večeru 😀 😀 😀 .................... tortu.................... 😀 😀 😀

ivetka007
18. nov 2009

aj sa niečo priučíme 🙂 Idete skúsiť to cvičenie do Včielky?

ivka000
18. nov 2009

pozývam na koštovku prídite ešte zostalo 😉

ivka000
18. nov 2009

to cvičenie môže byť super ale to vyzerá pre väčšie deti nie?

ivka000
18. nov 2009

ivetka ked sa budeš nudiť tak hod foto aj do albumu nech kukneme aj drobca 🙂

ivetka007
18. nov 2009

no, to je pravda. Zaujať toho môjho neposedníka je umenie. Ale za skúšku to stojí. Pokiaľ tam ale budú nejaké zdvíhačky a pod. sa narobím 🙄 Doma sa ho nanosím dosť. On sa strááááášne rád nosí. Od narodenia a zostalo mu to dodnes.

miselin
18. nov 2009

Ivka ja som chodila do Včielky aj na to riekankovo, to sa tam recitovalo a to mala Domina asi 7 mesiacov, no a ja som ju vždy držala na rukách a spievala s ostatnými alebo sme sa na tie deti len pozerali a jej sa to strašne páčilo. Ja rozmýšlam, že začnem chodiť do Včielky hneď ako začne trošku mrznúť, nech tie choroby poriadne vymrznú. A isto pôjdem aj na Mikuláša ak bude 😵

miselin
18. nov 2009

Dnes som volala doki o výsledky Domčiného moču a konečne dopadol na jednotku tak som rada a dúfam, že sa jej už ten zápal obličiek nevráti

miselin
18. nov 2009

Ivetka u nás je nosenie na rukách tiež najobľúbenejšia činnosť už od narodenia 😠

miselin
18. nov 2009

Našťastie mám dieťa ako pierko tak to nebolo až také drastické 😅

ivetka007
18. nov 2009

Ivka, bude aj foto. Prosím o trpezlivosť. Sme chorí, celý víkend som behala okolo malého, pondelok drapla choroba aj mňa. takže keď sa nám trošku poľaví, pridám foto. Dnes som sa potrebovala trošku odreagovať 😉

miselin
18. nov 2009

No idem už spať tak dobrúúúú 😉

ivetka007
18. nov 2009

uf, kopa hodín. Tak dobrú a nech drobci pekne spinkajú.

ivetka007
18. nov 2009

Miselin, máš šťastie, že Dominika je ľahučká. To môj Miško je ako centík, môj chrbát by ti rozprával.... ☹ Tak ešte raz krásne sníčky 😔

zuzka99
19. nov 2009

ivka, nádherná torta, to sa snáď ani nedá urobiť také čosi 😉 gratulujem, a aspoň vieš, že to za tú námahu stojí. počuj, neupiekla by si Slávkovi k narodkám? Len on ich má medzi sviatkami a neviem či ktosi vtedy pečie, nechcem otravovať vtedy. Ako si na tom? Chystáte sa niekam?
My budeme mať 2 Mikulášov, jedného budú mať v ZUŠ, vraj majú mať mikulášsky koncert a potom príde aj mikuláš. Len neviem ako bude malý koncertovať, lebo on sa v strede vystúpenia zbalí a povie mi, že on ide domov, ako včera na hudobnej to urobil 3x. Len si zabudol v triede cukríky a tak sa po ne vrátil a už tam ostal. Sa mu zapáčilo. A druhého robievajú vždy naši u nich doma.

zuzka99
19. nov 2009

ivka, aj vy máte koncert?

hasleerka
19. nov 2009

čaute kočky ... tak už mám prvý deň ženy za pultom úspešne za sebou ... celkom to ušlo, len ma nohy a chrbát bolia ... v piatok idem zase na rannú

kaciatko68
19. nov 2009

Ak niekto pôjde, tak ja by som na budúci týždeň išla pozrieť do včielky na to cvičenie. To môže byť celkom fajn ...Ivka a z čoho máš ten marcipán taký biely ? Keď som to robila, zdal sa mi skôr prirodyene smotanový, aelbo to bolo z K2?

kaciatko68
19. nov 2009

Niekedy keď budeš robiť marcipán na tortu by som prišla okukať, ako to robíš, ak môžem ...

miselin
19. nov 2009

Hašlerka neboj na to si zvykneš 😉 Hlavne, že sa ti páči 😉

miselin
19. nov 2009

A len tak mimochodom u nás noc katastrofálna 😝

miselin
19. nov 2009

Ozaj Zuzi ako si to vyriešila s tým Slávkovým nočným papaním?

hasleerka
19. nov 2009

bože ale ste toho popísali ... idem všetko počítať

peti ja som za pultom so syrmi a salámami

jéj ivetku konečne spoznávam .... a Miškovi želáme nech sa rýchlo uzdraví ... inak ja som používala odsávačku čo som fúkala ústami, síce som sa narobila, ale inak som bola spokojná

hasleerka
19. nov 2009

ivka no fakt si šikulka nádherná tortička

dadulaa
19. nov 2009

Ivka, si veľká šikulka, tortička nemá chybu 😉

hasleerka, neboj, zvykneš si na to státie 🙂