Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivka000
16. dec 2009

juj zabudla som na tie rady pre vás 😀 čokoládu riedim len cerou a v pomere? čo ja viem aby nebola ani hustá ani riedka ale skúsiť si to môžeš na jednom tom čo chceš oblievať alebo uvidíš to aj na vareche či nie je hustá alebo riedka a s tými šuhajdámi nepomôžem lebo som ich ani nerobila, mama ich kedysi robila ale myslím že tam ide cera.

hasleerka
16. dec 2009

sebi nemáš pevnú linku, by sme zajtra mohli trošku pokecať

sa babulky normálne teším ked bude so všetkými vo včielke ... dúfam, že nám to sstretko výjde

hasleerka
16. dec 2009

ivka díkes za rady

ivka000
16. dec 2009

neni zač 😉
a na stretko sa teším aj ja

miselin
16. dec 2009

Seby ten tvoj starý je riadny pako 😠

Hašlerka aj u nás sa hádam iba ja, vyziapem sa starý jedným uchom dnu druhým von a je pokoj a potom si ešte v duchu na neho riadne donadávam a potom ma to prejde 😀 😅

Dnes ten môj krpec zase nechcel spať poobede tak som o štvrť na tri išla von aj s kočíkom a po 45 minútach vozenia keď som sa už chystala ísť domov lebo som sa málo obliekla tá moja herečka zaspala no skoro ma švihlo ale po hodine a pol vonku v tej kose som to vzdala a musela to dospať doma no a od vtedy mi je stále zima 😖 Som bola asi po 3 týždňoch vonku s kočíkom a normálne som ho už ani nevedela voziť 😅

hasleerka
16. dec 2009

miselin to sme asi všetky rovnaké, vykričať sa a je pokoj ... čo si si nezbehla domov aspoň dáku mikinu vziať ... teraz treba aby ťa tm uhrial pod perinou, teda ak je doma 😀

adrykaa
16. dec 2009

Ahojte kocky vidim ze vsetky mate uz napecene to sa mate my pomalicxky pecieme s adrykou len ked s nou to je na dlho a potom este po nej upratovat 😖 Neviete nahodou ako spravim take to farebne na zdobenie medovnikov?Doteraz sme zdobili bielym alebo sme kupili take hotove farby ale tentoraz chce adryka farebne si spravit doma lebo jej kamaratka so skolky to s mamou tiez robia doma 😒 Ale aspon ju to pecenie bavi a zabavi sa ked nechodi teraz do skolky 🙂 Tak teda ak viete prosim poradte 😅

hasleerka
17. dec 2009

čafte čo porábate??? ja som sa dala prezliekať periny dievčatám ... nám budem až budúci týždeň a idem variť kyslú polievku

sebastianela
17. dec 2009

Haši. Mám iba T-mobile,tak ak máš aj ty, pošli mi číslo do IP a cez víkend ti cinknem.
Ten môj k.k.t prišiel teraz ráno o deviatej a spravil si kávu a išiel si von zapáliť. No a ja šikovnica som hneď zamkla z vnútra dvere a nech si je vonku. Alebo nech ide tam,odkiaľ prišiel. Idiot

zuzka99
17. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀

zuzka99
17. dec 2009

ešte tam stojí? 😀 😀 😀 😀 😀

sebastianela
17. dec 2009

No ešte tam stojí a reve...

hasleerka
17. dec 2009

sebi no čo už si prereval cestu späť ku tebe??? číslo ti dám do IP ... len v sobotu doobeda som v práci tak až potom moja 😉

sebastianela
17. dec 2009

Chúďa najebané. Sa mi tu posťažoval,ako on nikoho nemá,ako vie,že ja si zaslúžim lepší život...
Ako vždy. Za týždeň budem zase jebnutá.

zuzka99
17. dec 2009

chudák, musel riadne premrznúť ☹ a kde bol vlastne celú noc? V krčme?

sebastianela
17. dec 2009

Bol ,ževraj' u kamaráta v Púchove. Teraz je krotký ako baránok. Ja idem ku kaderníčke a oni nech si gazdujú.

katka.carska
17. dec 2009

Adryka,
ja to "farebne" robim rovnako ako biele a potom nieco farebne primiesam - najjednoduchsia je potravinarska farba - byva v takych sackoch ako prasok do peciva, stoji okolo 0,30 - a staci to i na troje Vianoce... No ked som chcela "nechemicke" skusala som kakao ci stavu z cvikly.

adrykaa
17. dec 2009

Dakujem katka lebo nasa mala chce hrozne zdobit a nevedela som ze ako to kto robi. 😉

katka.carska
17. dec 2009

maminy, este vas chcem poprosit o radu - ake plienky ste mali pre drobcov na zaciatku ? A aj sa vam osvedcili... ja s tymi znackami vobec nemam skusenosti. Pri Matuskovi sme skusali Pampers a Huggies a obe znaky mu nesedeli. No ale do porodnice nejake potrebujem...
A vlhcene obrusky tiez.
Vdaka za rady.

adrykaa
17. dec 2009

Ja napr.teraz pri malej pouzivam tie nove pampers co su.Mali sme teraz aj ine ale vratili sme sa k tymto kvoli tomu ze pri druhych mala hrozny zadocek ☹

ivka000
17. dec 2009

ahojte tak konečne mám napečené aj medovníčky a medové pláty. ale okrem toho som ničím dnes ani nepohla neviem my budeme mať na Vianoce asi bordel doma lebo nič nestíham 😖
dnes Jakub stával o 9,45 a ja samozrejme s ním a potom sme išli von a poobede spal len hodinu a to som skoro nič nestihla a už bol hore ale taký nerôzny že sa to nedalo počúvať stále pišťal a chcel sa nosiť tak som to vzdala a išli sme zasa von a tak sa v tom snehu vybláznil no radosť sa na neho pozerať 🙂 váľal sa všade chytal sneh no zlatý 🙂 a po asi po hodinke sme prišli domov ako s úplne vymenením dieťaťom už sa šajil vymýšľal a smial a ja som sa zohrievala pri čajíku 😀
ale zajtra si dávam budík na ôsmu a budím aj jeho lebo potom má taký pomýlený deň a ja nespravím ani prd

sebastianela
18. dec 2009

Iwka,že budík?!
Ja mám budík stále každú polhodinu. Tvoj malý je najlepšie bábo na svete. Ja viem,že si to moc neuvedomuješ,ale fakt máš zlaté dieťa. Ten môj je v noci hrôza!!!

sebastianela
18. dec 2009

A babenky. Dnes hodím na net fotoalbum na MK.😉

sebastianela
18. dec 2009

No a včera som bola u tej kaderníčky,tak mám kratučké vlasy a dnes si kúpim v Pu takú emulziu na vlasy,čo mi zíde tmavá farba a hneď si môžem dať hocijakú blonďavú na to. Je to akási novinka a ani vlasy to neničí až tak. Tak sa vytešujem,že budem blondínka. Tá tmavá ma robí takou staršou a deprimovanejšou.

adrykaa
18. dec 2009

No sebi co na vianocve z teba bude ina kocka ci co?A co tak blond? 🙂

ludka_r
18. dec 2009

ahojte...-
Ako sa máte...
Ja len tak na rýchlo. Malý mi zase kašle, ide ma z toho poraziť.. Z celého nášho bytu.. Kosa je tu ako šľak. Kúrim na päťke, aj tak mrznem, musím byť dekou prikrytá.. A chudák malý, ten nevydrží pod dekou tak to tak aj vyzerá... Joj, ako sa už teším na jar, až to normálne nie je... Ale malý ma celkom teší, riadne sa rozkecal, škoda, že len doma. Rozpráva viac a viac. A dnes prvý krát ukázal na nočník a po pol hodine sa konečne trochu vycikal. Tak aspoň niečo...
No a už takmer týždeň spáva bez cumla... Až som prekvapená ostala, ako rýchlo si odvykol... 😀

No Sebi, čo by som ja dala za to, aby som vyzerala staršie.. Na hlavu si môžem dať čokoľvek, aj tak vyzerám na 16 ☹
A kedy je stretko vo Včielke?? Aj ja, aj ja chcem...

sebastianela
18. dec 2009

Tak takého kokota ako mám ja,nemá nikto na krku!

sebastianela
18. dec 2009

Baby,sory,že tu nadávam,ale ja už nemôžem.

zuzka99
18. dec 2009

vyraz ho z domu a hotovo, veď aj tak býva v tvojom 😠

miselin
18. dec 2009

Čaute babule, ja tiež akosi nestíham jak mám chlapa doma tak nestihnem nič urobiť 😠

Seby vyhoď ho lebo lepšie to už nikdy nebude a máš sa takto trápiť celý život? by si bola blbá a možno si nájdeš zachvíľu iného a 100 krát lepšieho 😉

Zuzi pofoť už konečne tú detskú 😉