Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

jankabambulka
5. jan 2010

peti naša mala katka mala 8,5kg asi 2mesiace nazad 😀 😀 čiže mala cca rok a pol 😀 inú pucku máš doma 😵 😵

xsunx
5. jan 2010

ahojte babulky,
nestiham pisat lebo mala je od vcera akasi mrzuta, stale mrnci a cape sa po mne ...
dnes som varila hodinu a pol ryzovy nakyp a nie a nie ho dovarit, dva krat sa pokakala,
potom stale len na ruky 😠 ... no otras, neviem ci jej nejdu dalsie zubky.
aj v noci zle spala, som zvedava ci sa dozijem toho ze budem spat celu noc ☹

zuzka99
5. jan 2010

a kde, v ktorej?

zuzka99
5. jan 2010

otázka platí pre peťu, len my to neodoslalo, až teraz

akorát kukám TV noviny a hovoria o zubároch a deťoch. musím malého zase nahlásiť na prehliadku

jankabambulka
5. jan 2010

Olivinke asi idú zúbky

jankabambulka
5. jan 2010

dievčatá čo máte osvedčené na škvrny - mastné - ja i pripadám ako nemožná ženská. chlap si zamastil zasa tričko tentokrát od vývaru a to mastné= som vyždímávala v jari, potom vo vaniši a nakoniec v ariel na škvrny a je to tam stále priam doprala práčka 😠 mňa asi j....e zúfalstvo najväčšieho kalibru a to nie je jedna vec totiž čo mám fľaky a nejde preč

miselin
5. jan 2010

Bambuľka tak potom sme nemožné dve 😅 Ja robím vždy presne taký postup ako ty a aj tak tam tie fľaky zostanú, ale asi po troch praniach zmiznú 😝 A môžeme ísť v sobotu spolu čo povieš 😉

miselin
5. jan 2010

Peti Linduška má váhu akurát, aspoň vidno, že sa má dobre, to nie ako moja ta furt len pišťala 😅

dadulaa
5. jan 2010

Ahojte babule, keby ste vedeli, ako som chcela ísť s vami v sobotu von, už som aj rozmýšľala, že si dám pauzu v učení a pôjdem, no ozvala sa mi jedna kočka na doučko a vyšlo to presne na sobotu podvečer ☹ takže niekedy nabudúce.

ivka000
5. jan 2010

ahojte aj ja by som rada prišla ale tiež nemôžem v takú ,,neskorú nočnú hodinu,, lebo akurát medzi 20 -21 večeria a ide spať ten môj drobec 😖 . nabudúce si to musíme naplánovať tak na 17 ako píše ivetka.
Jakubko váži asi 10,6 kg ked už tak o tých mierach rozprávate.

miselin
5. jan 2010

Babule škoda ☹ Mne tiež chodí malá spať okolo deviatej, ale ja nekojím tak nech si konečne užije aj MM a keby bola natruc zlá nech vie, že to neni med lízať 😝 😀 Ale ak by ste moc chceli tak pochybujem, že sa do jedenástej domov dostaneme teda ja sa nechystám 😀 😀 Tak sa môžete pripojiť aj neskôr 😉

ivka000
5. jan 2010

peťa prezrad kde si si užívala saunovanie aj ja by som sa hned pridala 😵

ivka000
5. jan 2010

ja by som mohla tak najskôr okolo pol desiatej pri troche šťastia no neviem či by sa mi to oplatilo do kedy plánujete byť????

fialllka
5. jan 2010

ahojte maminky

tak aj mne by rovnako ako ivke a ivetke vyhovalo posedenie o 17-tej, nakolko uspavam Terezku ja a este sa aj kojíme 😉 a medzi 19-20-tou máme ukladanie na spánok a niekedy sa stane, že sa Terezka zobudí, hlavne keď sa jej niečo zle sníva, ako včera a nik ju nevie utíšiť, len ja ... manžela odháňa 😒 ☹

inak babenky, chcela by som sa spytat, ako zistim, kde patrime s Terezkou ku zubárovi??? neviete poradit? manzel mi tiez prisiel povedat o tom co davali v spravach do kupelky, ked sme sa s Terezkou cvachtali ...
diky

fialllka
5. jan 2010

a este som chcela na tie skvrny:
tak my mame s mastnymi rovnaky postup a tiez ostavaju ....

ale neviete poradit, co davat na skrvny z citrusov? Terezka ma celkom par na trickach a hlavne jedno krasne biele takto umazala 😠 😖

miselin
5. jan 2010

A čo to dávali vo správach? Ja som dneska nekukala 😨

fialllka
5. jan 2010

miselin: ze s detmi od jedneho roka by si mala chodit raz do roka ku zubarovi, vraj ten zakon plati od novembra minuleho roka a poistovne budu sankcionovat ako u dospelych, ked nechodia na prehliadky, tak si budu zubne osetrenie hradit cele ....
ak som to spravne pochopila ... tiez som to nepozerala,len mm mi to pretlmocil

fialllka
5. jan 2010

ale ja nikde neviem najst, kam by sme patrili my 😠 ☹

miselin
5. jan 2010

Fialka ja pôjdem s malou k tej čo patrím ja už som sa jej aj pýtala či by ju zobrala a vravela mi, že šak nech si ju beriem vždy so sebou, ale zatiaľ som to neriskovala a som zvedavá či ju bude chcieť aj keď ju bude počuť pišťať 😅 😖

fialllka
5. jan 2010

miselin: ja som sa tiez mojej pytala, ze ako to je s detmi, ze ako teraz beru novych pacientov a ona mi povedala, ze podla rajonizacie .... tak teraz neviem .... no skusim sa jej na to opytat, ked tam pojdem v aprili a vezmem aj malu so sebou 😉

fialllka
5. jan 2010

len nasa Terezka je taka, ze ked mi hocikto nieco robi, aj tlak ked mi chcela svagrinka zmerat, tak plakala akoby som zomierala .... a rozhodne ked sa napr. niekde buchnem ale tak, ze by som revala, tak nemozem dat vediet, ze ma nieco boli, ani brucho, hlava, nic .... bo ona hned so mnou suciti a place 😒

ivetka007
5. jan 2010

Fialllka, zdá sa mi, že zubári mávajú napísané obvody na dverách ambulancie. Lenže to chce čas, aby to človek obehol ☹ Inak neviem, kde by sa to dalo nájsť.
Inak viete si predstaviť, že s ročným krpcom ísť k zubárovi? Ja teda nie. Ale ak je to pravda, chytá ma panika.
K tým nešťastným fľakom. Ja používam soľ na škvrny Ulrich. Malého veci deň vopred namočím, pridám lyžičku soli a fľiačiky sú fuč. Dávam ju aj do prania. Kuknite na http://www.ekoobchod.sk/index.php?page=shop.pro...

fialllka
5. jan 2010

no ivetka: ja si to neviem predstavit, ze by som mala obehat vsetky obvody .... a ani to ako ju dostanem do zubarskeho kresla 🙂 😀 hroza a panika 😖 😎

a ta sol ti pomaha aj na citrusy?

miselin
5. jan 2010

Fialka to máš dobré, moja keď vidí, že sa buchnem alebo si ublížim tak ide odpadnúť od smiechu, ona je strašne škodoradostná 😒

ivetka007
5. jan 2010

Najviac zubárov je asi pri Agrosane. To by sa podľa mňa dalo zvládnuť. Ja nechodím do PB, takže ani len netuším, kde sú ostatní. To si ani neviem predstaviť, ako robia prehliadky takým malým deťom. Keď je zubár drasťák, dieťa má z neho traumu na celý život 😢
Fialllka, doteraz mi zliezli fľaky aj z citrusov a u nás sú kameň úrazu fľaky z čaju. Ale s tou soľou zlezú aj tie.

fialllka
5. jan 2010

miselin: aj to je na nieco dobre 🙂 kazdopadne ma to pobavilo 🙂

fialllka
5. jan 2010

ivetka: diky za tip ... skusim sa po nej poobzerat ... da sa aj bezne v obchodaku kupit? 🙂

no nejaky zubnici su aj v nemocnici a nejaky aj pri banke a tusim aj pod rozkvetom ... no nic mi neostava, len si spisat mena a adresy, ktori kde sidlia a nejako to zistit ...

a pevne budem dufat, ze nepatrime ku dankovi, bo to je jedno hovado s prepacenim ... pocujem nanho same staznosti ....

hasleerka
5. jan 2010

kaciatko no ved práve tie mesiace som mala v ČJ ale už viem prečo, bo mám český windows ... skúšam A3 len nemám toľko pekných fotiek čoby som tam dala, tak neviem či to vôbec dám urobiť

tak aj my sa pripájame k blahoželaniu andrejkám 😵 😵 😵 😵

fialllka
5. jan 2010

diky za rady a bru nocku .... 😉

ivetka007
5. jan 2010

Fialllka, tá soľ nie je bežne dostať. Mne ju nosí švagriná z BA. Tu v PB som ju, bohužiaľ, nevidela ☹ Alebo sa dá objednať z www.ekoobchod.sk
A ak sa môžem spýtať, ku ktorému zubárovi chodíte? Okrem Danka 😀