Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

tajka1
2. júl 2008

ahoj, tak to mas pravdu, dnes to teda stoji zato-to akurat dnes zatepluju nas balkon, tak sa tu aj udusime vo vlastnej stave....fuuuj....

happysmile
2. júl 2008

ahojte, tak sa hlasim este stale 2v1. Myslim, ze tu malu ani neporodim a do konca zivota budem tehotna 😅 . Stale sa snazim nieco upratovat, vysavat, umyvam okna, chodim shoppingovat, nahanam sa za malou a to babenko nie a nie ist von. No snad sa umudry a do toho 7.7 vylezie, lebo neviem ci vobec poletim na Sk... Tak kocky drzte palce!!!
Inak ako vas citam, tak byvate tam kde aj moj svokor. Aj on byva v cinskom mure na strede. A my sme chvilku byvali v bytovke hned za mestskou kniznicou.
A to teplo vam ani trosku nezavidim. My tu mame teraz super. Svieti slniecko ale aj od oceanu pofukuje vietor,tak je to fajn. Asi sa pojdeme s Luckou prejst na plaz. Mozno sa aj Emmka umudry a povie si, ze "aha ako super, aj by som sla von" a ja porodim xixixi.... 😀

tajka1
2. júl 2008

ahojte, happysmile-no u sme mysleli ze to mas zasebou 😎 , ale ako citam malinkej sa moc na svet nechce...to mna ta druha "dorka"pekne natrapila posledny mesiac....drzim palce, nech sa uz konecne zoznamite nazivo a pridete na Sk...dufam ze sa niekde stretneme...

happysmile
3. júl 2008

ahojte, takze dnes som bola v hospital na sono a vsetko je ok. A dohodla som sa s doktorkou, ze ak neporodim do buduceho tyzdna, tak mi pichnu vyvolavacku. "zabookovala" ma na stvrtok. Takze na 100% posledny termin mam 10.7. Rano pojdem aj s tasku do hospital a tam uz nech so mnou robia co chcu len nech je mala uz nasvete 😀 😀 😀 . Asi uz spinkate ta dobru nocku....
a tajka aj ja dufam, ze budem stihat a niake stretko na piesku, na strede absolvujeme.. 😉 🙂

zuzka99
4. júl 2008

ahojte babulky, happysmile držíme palce. tajka dufam, že už máte zateplené a možete vetrať 🙂 ja varím mrkvu, už 3. deň začíname papať tak ma to strááášne baví všetko okolo toho. momentálne žijem len príkrmami 😀 obzerám kde aká zelenina sa dá splašiť, všetko bio, mrazím a pod.

tajka1
4. júl 2008

ahoj Zuzka, a ako-chuti???dufam ze ano. Teraz je problem kde kupovat zeleninku, pokial sama nepestujes...ja som kupovavala aj v Hypre, tak je nejaka bio, alebo sa mi pozdavali v dm natura sa to myslim vola...ale to az ked budete starsi...tak zelam dobru chut

miselin
4. júl 2008

Happysmile držím palčeky, nech ti to dobre dopadne a čo najmenej bolesti v čo najkratšom čase 😀

happysmile
5. júl 2008

jej miselin dakujem, dufam, ze to bude ako pri prvej dcere, lebo to som skoro ani nevedela, ze rodim 😀 . Ale teraz to bude asi horsie, lebo mala je velka a vobec sa jej nechce von ☹ , tak dufam, ze to zvladnem. ahojte a pekny den

miselin
7. júl 2008

Ja som mala tiež pri malej bolesti až keď mi prepichol na sále plodovú vodu ale to som za chvíľu aj porodené, tak držím palce a potom daj vedieť ako to dopadlo 😝

tajka1
7. júl 2008

ahojte, normalne zavidim zenam co ani nevedia ze rodia...ja som si teda vytrpela pri oboch babach svoje...prvu som rodila 24hod. a dopomohla mi az epiduralka, druhu sice kradsie-ale oto bolestivejsie-tiez az po epidu. takze uz nikdy viac...ale hlavne ze su zdrave...dufam happysmile ze to stihnete do tej cesty domov 😝

happysmile
7. júl 2008

ahojte, aj ja dufam, ze sa to vsetko postiha ☹ , lebo naozaj som verila, ze budem rodit skor. No co uz....Malej sa zjavne v brusku paci. A ak nevylezie do stvrtku tak jej k tomu dopomozu (z coho velku radost nemam - som radsej za prirodzeny sposob). A hlavne ti v IRL kde je to zdravotnictvo fakt o hov.... teda na figu 😅 . Zlate slovenske zdravotnictvo a to mi verte, ze viem o com pisem. ale o tom az niekedy inokedy.....

miselin
14. júl 2008

Happysmile tak ako, daj vedieť aký bol pôrod a ako sa máte 😀

viki34
15. júl 2008

ahoj mam priatela z Považskej bystrice.

happysmile
15. júl 2008

ahojte pisem len v rychlosti ked mi mala spi. Emmka sa narodila 10.7 O 15.06 Irskeho casu. merala 51 cm a vaha 3540g (takze vobec nebola tak velka ako ma strasili 🙂 )Porod prebehol dobre a nemuseli mi davat ani vyvolavacku, lebo ked mi prepichli plodovu vodu tak som dostala kontrakcie. Cely porod trval cca asi 4 hod. takze super. Detajly az neskor. Dakujem ak ste na mna mysleli a ahojte. ked bude viac casu tak napisem viac papa

miselin
15. júl 2008

Happysmile tak blahoželám a nech Emka poslúcha a rastie ako z vody. A teda pôrod si mala ukážkový, držím palčeky, nech sa vám darí 😀 😀 😀 😀

miselin
15. júl 2008

Viki a odkiaľ presne z pov. máš toho priateľa? Nechystáš sa sem bývať aj ty?

zuzka99
15. júl 2008

happysmile gratulujem moooc, teraz asi nebude času na MK, čooo? ale ved ty si už skusená mamička.

bubi7
16. júl 2008

miselin ja ti neviem ako sa to tam vola rada by som išla tam byvat ,ale to je ešte skoro 😀

tajka1
16. júl 2008

happysmile...moc moc gratulujeme, dufam ze ste zdravucky a coskoro sa tu ukazete.papa

miselin
18. júl 2008

happysmile až budeš mať čas tak hoť do albumu nejaké fotečky malej Emky nech sa trošku pokocháme a inak sa máte ako ?

zuzka99
19. júl 2008

miselin, ty si odkial?

miselin
19. júl 2008

Ja som z Rozkvetu, ale odtiaľ tu nie je asi nikto čo? ☹ Chodievate aspoň do toho detského centra včielka?

miselin
19. júl 2008

Ty si odkiaľ Zuzka

zuzka99
19. júl 2008

som zo stredu, chcela by som tam chodiť, ale pre malého je ešte asi skoro, ja neviem čo by som tam robila a Rozkvet je dosť od ruky. ale sledujem ich stránky, robia úžasné veci, aj som s nimi na pár projektoch robila ešte ked som pracovala na Msu, takže baby niektoré tam poznám

miselin
19. júl 2008

Hej oni majú aj stránku , napíš adresu mrknem tam aj ja. Z Rozkvetu tu asi ani nikto nieje 😢

zuzka99
20. júl 2008

www.mcvcielka.sk

maminy, chodíte na plávanie babetiek niektorá? ja by som chcela začať sem: www.salusdca.sk. asi od septembra, ked bude po dovolenkách a nebude ešte zima. ak by ste niektorá chcela možeme chodiť spolu, postrážime si detičky navzájom pri obliekaní, auto mám. alebo ak poznáte niečo bližšie dajte vedieť, prosím. tu v PB asi nič nie, že?

miselin
20. júl 2008

No tak ja by som teda išla aj hneď, ale ja auto nemám.A od septembra by mi to vyhovovalo,lebo malá už bude mať 4 mesiace. Ale super ak ma berieš tak idem 😀 A čo viem o jednom tak ten je až v Trenčíne ale až trojmesačný. A aj super cena je za to.

zuzka99
21. júl 2008

miselin, ja tam zavolám, zistím bližšie info a dám vedieť. len ja sa bojim, ked mi budu kázať malého ponoriť či to zvládnem 🙂 lepší na ten kurz by bol moj manžel, ten sa nebojí. ja som moc citlivá na krpca

miselin
21. júl 2008

Aj ja som dosť citlivá ale neboj mi sme sa s mužom včera na tom smiali, že už si ju viem predstaviť, že ako tam piští na celú plaváreň 😀 😀 , Dobre tak pozisťuj a hor sa na plávanie. Len ja mám väčšie mindráky si obliecť plavky lebo mám strie od hlavy po päty a tie na bruchu no hotová katastrofa 😢

zuzka99
21. júl 2008

no neboj, ja sa tiež hanbím obliecť plavky, to bude hrozné, brucho mám ako v 6. mesiaci a o zadku ani nehovorím. my ked malého kupeme tak on tak blbne, všetku vodu vyšpliecha z vaničky, tak dufam, že ked tam vlezie ostane v bazéne ešte nejaká voda. včera pri kupaní sme sa tiež smiali, že najskor bude kurz pre ostatné detičky a potom povedia:" Slávko, teraz možeš do vody ty."