Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
11. feb 2009

Janka hej to som jej šila sama 😀
Fiallka no vitaj veru si tu riadne dlho nebola 😲 No veď ja som ju práve preto aj fotila, lebo u Domči je zázrak keď sedí bez pohybu 2 minúty nie tak ešte 20 ona vlastne neni v kľude vôbec 😖 Ale ju tenis strašne fascinuje už od 3 mesiacov, keď strašne plakala a zrovna bol v telke tak vždy prestala plakať a vždy pri tom tak zamrzla 😀 😀 No možno z nej raz bude druhá Dominika Cibulková 😀 😀 😀

dadulaa
11. feb 2009

Miselin, chcela som ti cez IP poslať fotky malej, no zistila som, že sa to nedá, tak nič.
Hasleerka, konečne si sa ozvala, ja už, že čo je s tebou...keď bol vo včielke ešte dozor, tak to tam väčšinou vyzeralo, že tam nie je, takže vlastne žiadna zmena pre nás maminy nenastala, odkedy tam nie je. 😒

fialllka
11. feb 2009

miselin: diky za privitanie .... a si sikula, ze si jej to sama usila ... to pri nej aj stihas? bo ja pri nasej buchte ledva nieco upracem ... a oci uz muism mat aj na chrbate, lebo sa nam rozstvornozkovala o dusu a je ako namydleny blesk 😀 😵 a kde sa dostane a je nejaka moznost sa postavit, tak pod ho na to ...

ale ta fotka je supis 😵

dadulaa: pekne fotky z karnevalu 😉

miselin
11. feb 2009

Dadula IP 😉

miselin
11. feb 2009

Fialka hoď nejaké nové fotky, ja pri nej tiež nič nestíham všetko robím po večeroch, keby ku mne niekto prišiel na návštevu poobede tak odpadne, lebo ja upratujem až večer 😖 Ale Dominika neštvornožkuje ale aj tak musím byť stále pri nej alebo ona pri mne v pavúkoch.A keď som s ňou sama doma tak sa na ňu musím aj vkuse dívať lebo keď si dovolím sa otočiť, alebo pozrieť na niečo iné tak hneď reve 😀

fialllka
11. feb 2009

miselin:

tu mame fotky
http://picasaweb.google.com/macafialka

este som tam nestihla dat nove z 10. mesiaca ale do konca tyzdna sa posnazim 😉

my ani pavuka nemame, chcem aby sa sama naucila chodit, takze ziadne rucickovanie a pavukovanie .. si verim, co? 😀
mne mala reve ako tur, ked ma dlhsie nevidi ... a tak na nu kolkokrat kricim aj z hajzla, ze som v dome a som neodisla a minule sa mi don aj dostala, co nevydrzala tak za mnou dobehla an styroch 😀 😎 a hned zvedava, co to spachuje 😵
ja po veceroch som total K.O. a odpadam spolu s Terezkou do spanku skoro so sliepkami ...
citala som, ze si naucila malu spat sama, odkedy cca? bo my zaspavame aj doobeda aj poobede aj vecer pri prsniku stale ... aj ked to nie je na rukach a fitlopte .... a kolkokrat ti este Dominika spi? 😉

fialllka
11. feb 2009

idem ja do hajan, lebo minulu noc sme mali hroznu .... Terezka sa kazdu chvilu budila a po dnesnom dni mam uz toho dost ... tak vam prajem dobru nocku...

a skusim sa ozvat castejsie .... 😉

miselin
11. feb 2009

Fialka Terezka je zlatučká 😵 😵 A od kedy štvornožkuje, lebo Domči sa moc nechce, ale to mi robí asi naschvál lebo mne sa strašne páči keď deti štvornožkujú. Ja už presne neviem či som ju to učila od siedmeho alebo ôsmeho, ja už fakt neviem, lebo ja si to obdobie do polovice ôsmeho mesiaca moc ani nepamätám, lebo Domča bola tak strašne upišťaná a ja vyčerpaná, že mám už akési okno, nie nadarmo sa hovorí, že na to zlé sa rýchlo zabúda 😀

miselin
11. feb 2009

Aj tebe dobrú 😉

fialllka
11. feb 2009

miselin diky 😵 skusim tam hodit zajtra nove fotky 😉

Terezka sa prvykrat sama postavila v postielke presne 13.1. na manzelove narodky a stvornozkovat zacala dva dni na to ... aj ked ona sa o to pokusala uz od cca 7. mesiaca ale vzdy to slo len pohupovanim a neskor len cuvanim ako rak ... a stvornozkuje teda cca mesiac .... 😵 a chodit sa jej ani nahodou nechce ... ked sa chce niekam dostat alebo nieco dociahnut a nejde jej to, tak si sadne, da sa na styri a ako vichor za tym .... ved tie pancuchy a ponozky ja vyzeraju 😵 😀 som povedala, ze jej dam na nohy handru a mi tu aspon poupratuje 😀 😝
tak to ti s tym oknom verim ... my sme urevane len ked sme zle vyspate, hladne, a hlavne, ked nam idu zuby 😖 😀 mimochodom kolko uz mate zubalov? my zaital 5 a siesty uz je na obzore 😉
a ked nieco hceme a jej to zakazem, tak to spusti taky trucovity rev, ze az ... doslova od jedu 😵

no ale uz idem do hajan, tak dobru nocku ...

miselin
11. feb 2009

Fialka nás zase trápila do 5,5 mesiaca kolika a od 6 mesiaca zase idú zuby 😖 Dnes som jej objavila 5 ale šiesty sa tiež už tlačí, ale opišťané ich má už mesiac, už sa jej tlačia viac ako mesiac a až dnes sa jej jeden prerezal no hrúza, tie 4 pred tým mala behom mesiaca vonku. A Domča vie tiež poriadne nervačiť, ma to strašne vytáča a vždy zo sebou aj šľahne do zadu a piští až kým jej nevyhoviem

kaciatko68
11. feb 2009

Zuzka, Slávkovi prajeme skoré uzdravenie.
Miselin super fotočky, malá bola zlatá červená karkulka 🙂.

leninka75
12. feb 2009

zuzi, rýchlo sa vyliečte!!!!
kočky, super fotky, deťúrence boli zlatučké.....

fialllka
12. feb 2009

ahojte maminky

miselin: mne tiez mala nervaci ale ja jej kolkokrat nevyhoviem a ona si to zapamata, ze som povedala nie a necha to tak .... znervaci, rozpisti sa, hodi zo sebou dozadu ale ja ju necham tak ....
mne posledne dve noci Terezka nervaci v noci ... z nicoho nic zacne revat a place v spanku a vie, ked s nou hybeme a hlavne kto ... tuto noc to bolo o pol jedenastej, tak to som ju chcela utisit cumlom, ale ani za svet, tak som ju nakoniec musela dat ku prsniku ... ale len si tak cucla a zaspala ... a o stvrt na dvanast znova ... tak to som ju pri ciciku zasa utisila, a to sa aj konecne najedla, nie len cumlala a o stvrt na jednu spustila znova ... ale to som aj manzelovi povedala, nechaj ju tak a nedotykaj sa jej a zacala som jej spievat a ona zaspala a spala az do pol siestej rana, ked sa opat nakrmila a potiahli sme este do pol osmej ... no hruza ....

nam sa piaty a siesty zub tlacili tiez mesiac a ked vyliezol piatty, tak som cakala ze hned pojde aj siesty ale ten svinucha mala si tam este hovie schovany 😵 😖 a pri piatom tak nervacila, ako pri tych 4 vobec a to som musela jej dat bradny na cumel a kefku na zuby, ked sa hrala ....

miselin: ty brdo, ze koliky do 5,5 mesiaca .... mna by hodilo ... my sme mali do cca 3 mesiacov a mala som dost ...

miselin
12. feb 2009

U nás dneska skvelá noc vstávala len raz o pol druhej na papanie a potom až do pol siedmej, tak sa vytešujem a dokonca sa naša madam konečne pretočila na bruško v noci sama takže úspech. Fialka ja k Domči vstávam skoro stále okolo 5 krát za noc, sem tam sa naskytnú aj takéto výnimky ako dnes. Ale napríklad včera sa zobudila do rána do štvrtej iba dva krát a od štvrtej do siedmej som k nej vstávala asi 15 krát a väčšinou bývame v noci aj hodinu hore čo si naša herečka brble a kope ako na futbale 😒 A stým nervačením som raz skúsila ju nechať plakať asi 2 minúty no a potom som mala hodinu o zábavu postarané lebo bučala na silu pretože už bola urazená u nás to tedaneplatí a neboj veru ma niekedy aj ruka svrbí čo by som ju vytrieskala ale aj tak by to nepochopila.

fialllka
12. feb 2009

ja som teraz Terezku ulozila spat ... tak dufam, ze hodinku a pol potiahne ... 😎

miselin: a este kojis? ako ti papa Dominika? teda aky mate jedalnicek? lebo ja mam pocit, odkedy zacala stvornozkovat, ze sa stale krmime a je hladna a nieco stale musi zut 😀

fialllka
12. feb 2009

pridali sme nove fotky Terezky 😉

http://picasaweb.google.com/macafialka/10Mesiac#

dadulaa
12. feb 2009

Fiallka a Leninka dík za fotky.
Fiallka, malá je podarená 🙂 Poznám ťa z videnia 🙂

leninka75
12. feb 2009

fialka, krásne bábenko!!! 🙂

fialllka
12. feb 2009

dakujeme kocky 😉

dadulaa: ja teba nie ... teda podla fotiek, tkore mas v albume, mi ich hadze male a tak neviem rozornat, ci poznam alebo nie ...

ozaj maminky: prisliel mi vcera zlavovy kupon na dojcenkse mlieka Hami 2 alebo Hami 3 junior alebo Hami 3 banan .... my sa dojcime, tak to nevyuzijeme, nechcete niekto? je to do DM-ky a plati do konca marca ... kludne poskytnem dalej ... 😉

dadulaa
12. feb 2009

Fiallka, sorry za tie malé fotky, asi som ich až moc zmenšila, musím ich niekedy upraviť, aby boli väčšie 😉
Miselin, čítam, že ste mali super noc, tak hádam to už bude len lepšie 🙂 🙂

fialllka
12. feb 2009

dadulaa: to neva ... stava sa 😉

ja sa tesim, ked nasa Terezka prespi celu noc ... podla mna by to uz aj mohla zvladnut, ved uz ma 10. mesiacov, ale ked ona je v tomto asi pohodlnaaaaaaaaaaaaa ... 😖 😵

dadulaa
12. feb 2009

Fiallka, mne malý prespal celú noc asi od piateho mesiaca, jasné, že boli aj výnimky, hlavne keď sa mu tlačil nejaký zúbok. Možno to bolo aj tým, že sme sa nekojili, že nebol zvyknutý si pýtať v noci prsník, neviem. Večer vypil mliečko a spinkal až do piatej rána, potom znovu mliečko a potiahol ešte tak do osmej, pol deviatej. 🙂

fialllka
12. feb 2009

dadulaa:

hej je to asi tym, ze my sa este kojime, lebo co mame maminky v teme apriloviek, tak nekojene deticky uz davno prespia celu noc ... 😉

fialllka
12. feb 2009

miselin:
uz som prisla na to, preco mi Terezka tieto dve noci tak plakala ... mame siesty zub vonku ... dnes ked som sa s nou jasila, tak mi dala pozreit do pusinky a som jej nahmatala hranu zubku, tak predpokladam, ze este tato noc bude hrozna a potom sa to zasa na chvilu ustali, kym nepojdu dalsie zubale von 😀

fialllka
12. feb 2009

kaciatko68: pozrela som si foto na picasse a Linduška je krásna okatá slečna ... 😵 😵 mám na teba otázku, kto ti robil tú narodeninovú tortu s kvietkami, je úžasná a niečo také by som si aj ja predstavovala ku Terezkinej jednotke 😵 😉

miselin
12. feb 2009

Fialka Terezka je podarená a je taká buclatučká, koľko vážite? To máš super, že pekne papá lebo do tej mojej to musím pchať väčšinou nasilu, ja kebyže jej nedám týždeň najesť tak mi ešte aj poďakuje 😖 Ja som Domču nekojila ale som odsávala a dávala som jej MM asi do tretieho alebo štvrtého mesiaca a potom som radšej prestala, lebo jej nerobilo moc dobre a ja som nemohla skoro nič jesť tak som sa na to vyprdla.

miselin
12. feb 2009

Dadula nebude už dobre lebo dneska od pol druhej pišťala až kým nezaspala, asi jej ide ďalší zub, keby jej tak do zajtra vyrástli všetky 🙄

kkaattkkaa
12. feb 2009

fialka, tak u nas sa spalo celu noc do piateho mesiaca, potom akoby utal, az teraz poslednu dobu prespime 5-6 hodin...

miselin
12. feb 2009

U nás sa spí maximálne 4 hodiny v kuse a aj to len výnimočne inak sme väčšinou každú hodinu hore, alebo sa hodinu v noci hráme a potom schrupne aj tie 4 hodiny