Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ludka_r
21. dec 2009

zuzka, krásna izba.. Som zvedavá, kedy sa nám podarí detskú izbu zariadiť.. Ale takú podobnú posteľ, ako má malý by som aj ja našemu kúpila.. Aby moc nepadal z nej, keď ho súrodenec vymení v postielke.. 😀

ivka000
21. dec 2009

zuzka izbička nemá chybu 😵
ani nám už veľa nechýba do Jakubkovej izbičky, vlasne už len drahého chuť a čas 😀 všetko máme doma posteľ poličky aj stolík so stoličkou len to tam treba nasťahovať a navrtať poličky a to je veľa roboty ved si to predstavte 😖 ale zajtra mi to sľúbil ved teraz ked pečiem a upratujem tak baví malého tak nemôžem od neho chcieť svety že? 😀 až sa neprepracuje
a zajtra končím s pečením už to len pokrájam namáčam do čokoládky a je to hotovo.
v stredu ak náhodou bude ešte sneh tak by som chcela ísť sa posánkovať s malím aj s mm už bude doma a stavať stromček 😵
to ste nekaké šikovné že stromček my ho zdobíme väčšinou 23 a niekedy až 24 😉 ale už ma to nutkalo ale odolala som

zuzka99
22. dec 2009

ahojte, ďakujeme za pochvaly izbičky, no ona v skutočnosti je trochu iná samizdá, tie steny sú také dožlta, ešte v tom rohu ako má koňa na fotke má byť taká komoda, ale nám poslali iný rozmer a typ a vymenia to až po novom roku. Má rozmery asi cca 3x3,5 m. Ale veď prídete a uvidíte.

Počujte, čo robíte na Silvestra? My asi budeme doma, tak ma napadlo, že by ste mohli dojsť a urobíme detského silvestra poobede spojeného so Slávkovimi narodkami - takú detskú párty. Ak nebudete doma, tak to možeme aj skor - medzi sviatkami

petra5258
22. dec 2009

kraasna zuzik aj ja taku chcem!maly musi mat radost tak aby sa to teda detickovsky okolaudovalo chichi

zuzka99
22. dec 2009

tak čo baby, ako pokračujeme? Ja zajtra urobím ešte klasické sobotné upratovanie, darčeky mám zabalené, koláče napečené, kapustnicu a šalát donesú naši a ešte ozdobíme zajtra v noci stromček. no a ešte nemám ovocie nakúpené.

Viete akú som mala dnes radosť? Som v LIDL kupovala vaječný koňak a ma kontrolovali či už som mala 18 😵 normálne som sa červenala, juj, to mi pripomenulo, že si idem asi cvaknúť z neho

a malý je prechladnutý, v noci strašne kašle, som mu dnes urobila cibuľový čaj, tak mu chutil, vypil celú fľašu a to som myslela, že sa z neho dogrca, ja ho neznášam 😉

hasleerka
22. dec 2009

zuzi tak to má tú izbičku asi ako moje baby ... len ony tam už majú dve postele, písací stolík aj počítačový, svoju skrinu tak už pôsobí hrozne malá ... a tá párty by bola supriš ... len neviem čo nám ponúkneš ked tebe alkohol nechcú predať 😀 😀 😀 ... ale ťa to potešilo že???

andulkau
22. dec 2009

Ahojte dlho som u nebola.Bud v praci alebo okolo deti doma. 😅 .Ja tiez zajtra doupratujem,dorobim este jedne kolacik a finito. 🙂 .

Zuzka ,pekna izba taka drevenna ,take su najkrajsie.Aj my sme kupili novu detsku.Len sme este nemalovali.Ani sa mi do toho nechce.Na buduci rok poriesime. 🙂

Zajtra sa sem nedostanem:
Tak ,vam vsetkym zelam ,KRASNE VIANOCE a hlavne ZDRAVIE to je najdolezitejsie. 😀

zuzka99
23. dec 2009

tak ten moj malý zlatúšik sa tak teší na Ježiška, keby ste vedeli ako poslúcha 😵 Večer zaspal o 19,00 a o polnoci sa zobudil, že chce mliečko. Hovorím mu, Slávko je noc, v noci mliečko nepijeme. Tak že dobre, tak vodu, 2x si glgol a spal do rána do 7,30 a prišiel ma zobudiť, že: Mamička, je už ráno? Ja: Ano, Slávko. On: Može už Slávko mliečko? V noci nemože, Ježiško díva z nebíčka"

a teraz ešte na poslednú chvíľu zháňame fialové autíčko, lebo strašne chce aby mu doniesol práve fialové autíčko 🙂

ivetka007
23. dec 2009

Ahoj kočeny, konečne som sa sem na chvíľu dostala. Posledné dni ani nemám chuť zapínať PC, cítim sa pod psa. Už druhý týždeň choroba odo mňa nie a nie odísť, kašlem ako keby som fajčila aspoň 50 denne, už ma všetko bolí ☹ K pečeniu som sa ani nedostala, som rada, že ako tak sa postarám o malého. U nás tento rok upratuje mm 🙂 Inak, vy ste ale šikovnice šikovné - napečené, poupratované, darčeky pobalené.... No, ja ešte ani tie darčeky nemám dokúpené. Neviem, či budem dnes poobede schopná kamsi vybehnúť.
Zuzka, kukala som vašu novú izbičku. Je krásna. Veľmi sa mi páči tá posteľ, je to super nápad, aby Slávko nespadol. A už ti tam spinkáva sám? No to môj malý bude so mnou spávať hádam do puberty 😀
Sebi, malý je zlatučký, vyzerá riadny šibalko 😉 Inak s tým spaním, to bolo a ešte aj občas je všelijaké. Ale je to podstatne lepšie (dúfam, že ho teraz vychválim a začne sa opäť budiť 10x za noc 😠 ). Ale keď sa v noci zobudí, cicík to zachráni. Ja by som ho už aj odstavila, ale keď on sa toho dožaduje, začne ručať ako malý tur a všetkých zobudí ☹ Už ma aj hryzie a koľkorázy už ani nepije, len sa hrá. Potvora malá.

zuzka99
23. dec 2009

baby čo idete dať zajtra deťom na obed? Aby zjedol večeru večer a zase ho nemožem nechať hladovať, nech má normálnu stravu....

Ivetka, skoro sa vyzdrav, neboj, Vianoce prídu, aj keď nemáš napečené a upratané 🙂

Malý spinká sám v izbička, ale viac-menej som tam viacej s ním ja ako je sám. Niežeby to on chcel, ale ja sa neviem od neho odpútať a nechať ho tam samého 😀

dadulaa
23. dec 2009

Nech chvíle lásky a pokoja,
všetky bolesti zahoja.
Nech láska so zdravím sa snúbia,
na Vianoce majú byť šťastní všetci ľudia.
Šťastné a veselé Vianoce! 🙂 😵

sebastianela
23. dec 2009

Zuzi. Krásna izbička. Už len súrodenca do nej treba. Inak tvoj malý sa na teba strašne podobá.

sebastianela
23. dec 2009

A Ivetka.
Tak to máš fakt na prd,keď si chorá. Ja som vtedy úplne odrovnaná. Prajem skoré uzdravenie a nech sa ti rýchlo polepší.😉

hasleerka
23. dec 2009

zuzi vy ste tú izbu celú predelili a máte len okienko??? v pohode ho tam nechaj samého, Zuzka bola tie sama od dvoch rokov v izbičke

moja minulý rok jedla rybku aj šalátik a na večeru kapustnicu a krupičnú kašu ... a zobkali koláčiky

ved jeden deň bez polievky predsa prežijú 😉

ivetka želám nech sa rýchlo uzdravíš a ako tak si Vianoce užiješ 😵 😵 😵

miselin
23. dec 2009

Zuzi chcelo by to druhé na odpútanie sa od Slávka 😉

sebastianela
24. dec 2009

Tak dobré ránko. My už sme vyspaní. Mojmu decku je jedno,že sú Vianoce. Je zlý ako čert. On nevydrží spať ani 15 min vkuse. Tak si idem spraviť kávu a raňajky a večer u nás isto Ježiško chodiť nebude!

miselin
24. dec 2009

Seby u nás tak isto 😀 😀 😀 Už som si naivne myslela, že tieto Vianoce budú konečne bez bačania ale zase som sa mýlila ☹ Išla spať včera o 22:15 a ráno vstávala o 5:45 a tiež furt len bačí ide ma poraziť ☹

A prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce a veľa darčekov 😉

sebastianela
24. dec 2009

No Misel. To sú ale potvory!
Akurát som ti chcela napísať a opýtať sa ťa,ako spáva Domča a kolkokrát v noci býva hore. Ja už fakt neviem,čo mám s ním robiť!😢

petra5258
24. dec 2009

baby stastne a vesele

zuzka99
24. dec 2009

aj ja prajem krásne Vianoce, nech Ježiško donesie deťom lepší spánok a veeeeeeeeeľa zdravíčka, pa 😵 😵

nany100
24. dec 2009

Všetkým prajeme krásne a veselé Vianoce, veľa radosti pod stromčekom a kopec dobrôt na stole...užite si tú slávnostnú atmosféru s vašimi veľkými aj malými láskami ...posielame cmučky a pozdravujeme Ježiška, že aj my na neho čakáme...tak ho veľmi nezdržujte 😉

ivetka007
24. dec 2009

U nás je od rána veselo. Malý je ako divý, gule a ozdoby zo stromčeka lietajú jedna radosť 😀, nestíham zdvíhať. Všetkým prajeme krásne Vianoce, veľa radosti a pohody, deťúrencom veľa darčekov. A neprejedzte sa 😉

sebastianela
24. dec 2009

Pekné Vianoce Vám želá Simona a Sebík😲

jana30
24. dec 2009

prajem krásne a veselé a hlavne pohodové vianočné sviatky, a neprejedajte sa moc !!!

Hašlerka, moja katka sa tiež pocikávala a vybojovala som si s ňou prehliadku na nefrológii u dr. Bandúrovej a zistili jej že má slabý zvierač mechúra a proste ked zaspí tak ten moč neudrží, ale nechceli ma tam poslať stále tvrdila doki že šak ona je ešte malá a bla bla bla ale ked mala okolo 4 rokov tak som tam s ňou išla porobili jej potrebné vyšetrenia a zistili na sone že prosti ten moč neudrí tak jej dala také malilinké tabletky ako bkomplex a z tých brala len 1/4 večer a prešlo jej to hned po prvom týždni ... a odvtedy sa nepocikala a bol pokoj ,
a ona sa ti pociká každú noc? lebo ja som jej dávala stále na noc plienku, ale potom v škôlke mi nadali že to si ju sama na to učím a to neni dobre to sa nikdy neodnaučí .... ale nebolo to v tom že by nechcela, ale tvoja ešte má len tri tak počkaj do leta a uvidíš ..

fialllka
24. dec 2009

ahojte babulky

Na Vianoce, keď svet stíchne,
nech Vám Božie dieťa vdýchne,
radosť, pokoj, dobrú vôľu
nielen v túto svätú chvíľu
ale každučký deň v roku nech Vám stojí popri boku.

a dodatočne ešte ku vianočným sviatkom prajeme Vám
- veľké oči, aby ste videli každodenné zázraky,
- veľké uši, aby ste vedeli načúvať druhým,
- veľké nosy, aby ste vyňuchali tie správne príležitosti,
- veľké zuby, aby ste sa vládali prehrýzť cez problémy,
- veľké bruchá, aby sa do nich zmestili mamine maškrty,
- veľké nohy, aby ste pobehali všetky krásne miesta na svete,
- veľké ruky, aby ste nimi podržali tých, ktorí to budú potrebovať,
- veľké prsty, aby ste dokázali oddeliť plevy od zrna,
a veľké srdcia, aby sa do nich vošli všetci, ktorých ľúbite, a ešte viac ...

Maca, Majko a Terezka cmukáme vás 😉 😵

jana30
24. dec 2009

Zuzi krásna izbička, pekne ste to vymysleli, a o Slávka sa neboj , ja mám Maťka samého v izbe od 8 mesiacov a v pohode, aspoň ho v noci nebudíme tým že sa prehadzujeme na posteli , alebo chrápaním a podobne, uvidíš zvyknete si a bude fajn, možno ti bude lepšie spávať ...

hasleerka
25. dec 2009

krásne sviatočné dopoludnie 😵 😵 😵 ... tak ako u vás, tiež lietal baliaci papier po izbe???

jani moja sa pociká len v noci, cez deň ked spí tak v pohode vydrží ... tiež som myslela že počkám do leta a potom sa poradím s dokynou .. díky za radu 😉

sebastianela
25. dec 2009

No ja som rozbitá na mraky. To moje decko túto noc nespalo. Furt zjapal ako pavián. Ja by som chcela jediný darček. Nech prespí aspoň 2 hodiny vkuse. Tak strašne to potrebujem. Oddnes mu idem znovu nasadiť ten promethazin. Veď to je hrôza!

sebastianela
25. dec 2009

No,tak dala som mu ten promethazin,tak uvidím tie zázraky.😒

fialllka
25. dec 2009

ahojte

v prvom rade, tu je naša vianočna pohladnica
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

My sme dnes boli u mojich rodičov na obede a vrátili sme sa poobede a Terezka nakoľko celý deň nespala, tak už o pol siedmej spinká zajtra nás čaká obed u manželovej babky a v nedeľu u svokrovcov aj s rozbalovaním darčekov

Terezka zvládla štedrý deň na jednotku ... takú rýchlu večeru sme s manželom ešte nemali hádam za 10 minút sme zvládli tri chody a Terezka samoška len oblátku a koláč ... a trochu zemiakového osúcha
naše rozbalovanie darčekov bolo v štýle: len trhať a trhať, a keď videla, čo je vo vnútri, tak koniec ... dajte nám ďalší balík oblečko samoška šlo hneď do ústrania a chcela len to, s čím sa dá hrať ... manžel jej kúpil asi 1,20 m vysokého plyšového medveďa a toho sa bála, ale dnes už pohodička sme s ním tancovali kolo kolo mlynské
U mojich rodičov dostala kolísku pre bábiky a sa s ňou nepárala, odniesla si ju od stromčeka, len tak sme zírali, ako ju dvihla ... a samoška, že ju aj sama vyskúšala ... nedala sa presvedčiť, že sa tam nezmestí a tak nám ukázala sama, že tam vojde ... no tak sme sa na nej nasmiali, ako sa tvárila víťazoslávne, že haha, a predsa som sa do nej dostala
veľmi som sa nasmiala na čerti a slávke, že ešte nemáte rozbalené ... to tí chlapi museli poslúchať

no nás teda čaká ešte jedna nádielka u svokrovcov v nedeľu a pevne dúfam, že to bude taká skromná, lebo sme povedali, že hračiek nech nedostane Terezka veľa, nech si zvykne ... aj my sme jej dali len jednu knižku, malého dreveného húpacieho koníka pre bábiky, maca ako svet a lokomotívu plnú veľkých legových kociek ... a aj moji rodičia so segrou sa držali pri uzde a dostala len jednu knižku, kolísku pre bábiky, ktorú sme s nimi dohodli, kocky,a drevené puzzle a bábiku s nočníkom, aby si zvykla aj ona chodiť na nočník a jednu knižku .... tak pevne verím, že aj svokrovci splnia našu požiadavku

želáme vám krásny zvyšok sviatkov 😉