Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
8. sep 2009

Ludka no moc nechci aktívne dieťa, lebo budeš zrelá na prášky ako ja 😀 😝 Mne sa Domča už pýta, ale ako sme prišli z nemocnice sa to musela učiť na novo lebo tam nebola 4 dni na šerblíku, vlastne iba raz tam kakala, takže keď sme došli domov tak sa jej moc pýtať nechcelo, ale už sa zase do toho dostáva, aj keď sa jej teraz menej darí vypýtať sa cikať skôr, ale to mi nevadí, hlavne, že kakanie vždy stihne 😀

sebastianela
8. sep 2009

Sa mi zdá, že ten sirup predsa len účinkuje. Dava sa rano a večer jedna lyzicka. Ma sa to brať týžden a mal by začat lepsie spavat, ak nie, poradit sa s lekarom a ukoncit liečbu.
No teraz mi už od 12:15 spí, takze asi zabral. Bodaj by.

miselin
8. sep 2009

Och seby dúfam, že vám zaberie, ja sa naň tiež zajtra opýtam doktorky, lebo to sa takto nedá ☹

sebastianela
8. sep 2009

Jalao.
Urcite to ma suvis s tehu na 100%.
Hladny nie je. V noci aj kojim, aj flašku drula s Um. A je taky od narodenia.

sebastianela
8. sep 2009

Určite sa opytaj. Len oni asi nepoznaju tak dobre homeopatika. Oni uznavaju radsej sedatíva, ako prírodnú bázu.
Moj je pokusny kralik, tak dam vediet, či zaberá.

sebastianela
8. sep 2009

Tak to ste mali dobru noc v celku.
Ona sa tiež tak strháva a plače? Moj sa začne vzdy mrvit a spustí bakot.

miselin
8. sep 2009

Seby aj moja sa stále mrví a potom reve, ale niekedy sa zobudí a nechce spať, alebo mi to niekedy pripadá ako keby nemohla zaspať a preto sa stále mrví a reve 😖

sebastianela
8. sep 2009

Tie fotky ma serú. Ale akonáhle budem na compe s netom, tak to tam vložím.

andulkau
8. sep 2009

Haleerka neboj to prejde.Mne tiez isli slzy prvy den.A teraz uz je to dobre .Vcera neplakala vobec a dnes plakala a bola do 9,30 a potom nechcela ist domov aj tam pekne papala desiatu.A ucitelka hovorila ,ze je dobra.To su len tie rana. 🙂 ......dnes bola Miska dokedy uz na 4 hodiny?

sebastianela
8. sep 2009

Mne to pripadá zase tak, že on nerád spáva a tak sa stále premáha aby nespal.

miselin
8. sep 2009

Seby alebo aj tak, ako keby nebola až taká unavená aby spala vkuse celú noc, akoby sa vyspala tie prvé 2-3 hodiny a potom už akoby sa jej nedalo poriadne zaspať

miselin
8. sep 2009

No super už tam bačí a to spala len hodinu 😠

miselin
8. sep 2009

Kačiatko tak nakoniec dnes nejdem s tou kámoškou ale až zajtra tak ak chceš dobehni aj dnes 😉

sebastianela
8. sep 2009

No, tak ten moj spal doobeda hodinu a teraz hodinu a pol. Paráda. Dufam, že v noci bude strašiť.😝

ludka_r
8. sep 2009

No super, sebi, tak dúfam, že Vám to ostane... 😉
Tie Vaše detičky mávajú cumlíky... Lebo môj malý bol zo začiatku tiež uplakaný, ale zvykol si na cumeľ a keď ho má, je nadmieru pokojný.... Otravuje ma to len vtedy, keď ho musím v noci hľadať... 😒
Miselin, veru by som nemenila s Tebou.. Mne síce sa Vilko nepýta, ale snáď aj to niekedy bude.. Do škôlky to dúfam stihne... 😀

miselin
8. sep 2009

Ludka aj moja má cumeľ, lebo bez neho by sa to vydržať nedalo a keď piští tak si ho pridržiava rukou aby jej nevypadol 😀 😀

sebastianela
8. sep 2009

Ty kokso, tak ta tvoja Dominika je ale číslo.
Musíme ich dať dokopy.😀

miselin
8. sep 2009

No to by sme mali ale do nejakej odhlučnenej miestnosti a hlavne bez skla aby tam nemalo čo prasknúť 😀 A možno by si rozumeli poohovárali by nás, možno im len lezieme na nervy 😅

sebastianela
8. sep 2009

Mne to tiež vravia, že to má zo mňa.
No ale tak to je blbosť. Asi potrebuje menej pozornosti, lebo ja sa mu venujem celé dni.
Teraz sme prišli z prechádzky. A to bol des. Celú cestu reval ako zmyslov zbavený a ja som sa musela robiť, že ho nepočujem. Už mi je jedno, čo si myslia druhí.🙄

ivka000
8. sep 2009

baby mne sa to potvrdilo že ak je tehotná kľudná tak aj dieťa ja som bola pohodáčka a o malom som do 8m ani nevedela. no potom sa naučil štvornožkovať a polo po kľudnom dieťati. a teraz už ani nehovorím cez den sedi iba pri jedení a na šerbli aj to sa vrtí a stále popri tom niečo robí. aj v noci sa pokazil začal sa budievať 1,2,3x no ale to môže mať aj s tých zubov ☹

miselin
8. sep 2009

Seby to kočíkovanie bolo aj u nás katastrofa, ja som ju do 8 mesiaca vláčila na rukách a tlačila kočík, lebo inak dračala jak zmyslov zbavená 😠
Ivka ja som bola tiež kľudná celé tehotenstvo, malú som malá naplánovanú a strašne som sa na ňu tešila, by som bola najradšej rodila, hneď ako mi doki potvrdila, že som tehu 😅 Takže u nás to neplatí. Ale ona bola už v brušku strašne aktívna, ja som cítila prvé pohyby už na začiatku 16 mesiaca a keď ma nekopala hodinu tak som si už myslela, že niečo nieje v poriadku 😀 Aj doktorka sa vždy smiala, že to je riadny športovec, že sa nezastaví ani na chvíľu a aj jej to zostalo😵

ivka000
8. sep 2009

u každého je to iné a to že to u niekoho platí je určite len náhoda. baby to kočíkovanie si možno užijete pri druhom dieťati a ja možno potom budem zúfalá a vyčerpaná ako teraz vy 😀

nikiarudi
8. sep 2009

ahojte maminy, chcem sa vás spýtať, že ako je to s materskou.. tá sa ráta už aj za tých 6 týždňou pred pôrodom, že? a kedy vyplatia prvé peniažky.. už počas tých 6. týždňou?? alebo až po narodení mimi???

ivka000
8. sep 2009

nika asi ti neporadim lebo si to už nepämatám, ale mám pocit že aj pred narodením ale neni som si istá 😕

kaciatko68
8. sep 2009

Uf miselin, prečítala som to až teraz, zajtra ideš teda ku kamoške. Budeš doma poobede, alebo až večer ?
nikiarudi : ja si to tiež nepamätám, ale isto to nájdeš na nete 😉

kaciatko68
8. sep 2009

Dnes som bola s malou a maminou v Kotešovej v zahradníctve. Kúpili sme tuje a cotonastre do záhradky pre dom. Taký kúštik a malá sa zasa dovracala. A vždy tak , že to šupne do sedačky tam, kde vychádza pás a potom to od tiaľ nejde poriadne dostať ☹

miselin
8. sep 2009

Kačiatko zajtra budem doma aj doobeda, ale až tak okolo jedenástej a potom až večer a vo štvrtok som tiež len doobeda, lebo o piatej mám stretko zase s inými kámoškami, zrovna ako na potvoru mám tento týždeň akýsi nabitý 😀 Ale potom keby si nestihla tak v piatok by som mala byť doma celý deň 😉 Inak dúfam, že sa zajtra u doktorky vybavím aj skôr, ja by som už rada bola doma do desiatej tak to by ste kľudne mohli prísť

miselin
8. sep 2009

Ivka v to ja tiež dúfam, že budem mať aspoň druhé bábätko dobré, lebo ma to mrzí, že som si Dominu nemohla poriadne užiť ☹ A neboj, nie vždy sa rodia zlé deti, možno budeš mať aj druhé dobré 😉

Niky ja si to už tiež moc nepamätám, ale sa mi zdá, že mi to prišlo normálne na ďalší mesiac ako som ostala na MD

ivka000
8. sep 2009

kačiatko náš sa dovracal naštastie len raz ale doteraz máme fľaky ma sedačkách v aute bolo to s mrkvovo jablkovej presnidávky ☹ už sa ho pred dlhšiou cestou snažim nekrmit alebo aspon pol hodinu pred cestou len niečo lahšie. ale niektorím detom nepomáha nič musia s toho len vyrásť. 😖

ivka000
8. sep 2009

no to dúfam že bude dobré lebo som bola zvyknutá spať celú noc a teraz mi to vadí že sa budí ale nemôže byť stále ukážkový ved by mi ho mohli závidieť 😀 z lepšieho sa tažšie zvyká ako naopak. potom budete mať výhodu 😉