Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
6. jún 2009

hasleerka, tie karavany bývajú všade, muž chodil za slobodna do karavanov do Chorvátska. To býva normálne v kempoch. Buď máš stan alebo karavan.

Ja som sa práve vrátila od kaderníčky, tak už som načesaná, robila čo mohla s mojimi krátkymi vlasmi, tak mi to tak povypínala do hora. Len teraz mám do poobedia čas, dúfam, že mi to vydrží. Ešte o 10,00 príde vizážistka nás so segrou namaľovať. No som zvedavá ako dnešný deň dopadne. Miselin, tak čo, prídete? Aká je malá?
Bambulka a vy sa skoro vyzdravte, veď sme chceli ísť na opekačku 🙂

zuzka99
6. jún 2009

A nebojte, ani mi asi nepojdeme na nejakú dlhšiu dovču, skor asi len tak sem-tam na víkend do Tatier, na Moravu a pod. Skôr také krátke výlety.

mbabulkam
6. jún 2009

cawte babeny....chcem sa poinformovat...vcera som si precitala rozne zuctovanie za vodu a teplo a skoro ma porazilo ...nedoplatok 16 000. v byte byvam len ja a maminka....v papieroch sme mali dokonca za 11 mesiac nahlasenu tretiu osobu co je blbost....chcem sa spytat ako ste na tom vy a ci mate skusenosti s reklamaciou

zuzka99
6. jún 2009

babulka, my máme nedoplatok tento rok 180 EUR a to sme riadne zvýšili zálohy, lebo nám vždy chodili nedoplatky okolo 12 000 a viac. Raz sme to boli na povbyte reklamovať a uznali si chybu a z 12 000 bolo 1200 Sk. Tak ak tam vidíš chybu, choď tam, neviem pod koho spadáte, ale nám vždy keď sa niečo nezdá nám to všetko prekontrolujú. Ak chceš opýtam sa ti na to, máme dnes na svadbe aj hostí z Pov Bytu a teraz ma jedna z nich líčila 😉

mbabulkam
6. jún 2009

my patrime pod osbd a myslim ze to by sme museli vodu predavat na litre kedze mame nedoplatok za teplu vodu okolo 9000 a za studenu 7000 ale mame s osbd uz zle skusenosti zacali nam chodit upomienky ze neplatime byt tak sme doniesli vypisi z banky a zrazu ze to bol omyl fakt sa mi to nezda pretoze suseda maju rovnaky byt byvaju tam 5 a mali nedopltok okolo 5000.mesacne mame najom aj so zalohami 5400sk este ma zaraza aj to ze v 11 mesiaci sme mali napisane 3 ludi pricom sme len dve...mam z toho hlavu v smutku pretoze 16tisic je riadna palka ☹

jankabambulka
6. jún 2009

babulka - my máme presne taký istý problém !!!! skrátka musíme doplatiť cez 5000 a oritom platíme o 300 sk viac mesačne ako máme platiť a koncom roka nám vracali 3000 sk , lebo už vtedy sme mali preplatok!! divné , že ?? no ja reklamovať nejdem nič. raz som reklamovala, lebo si pomýlili oni niečo , chybu uznali ale aj tak nevrátili tak ako mali vratili 4000 a mali 6000 a hne´d na to odvtedy stále máme nedoolatok. ale je to divné nepoznám človeka čo nemá takýto problém !!!!!! už sme sa asi zo 6 ľuďmi o tom bavili a presne všetcia doplácajô za vodu!!!!!!

mbabulkam
6. jún 2009

presne aj ja som sa bavila s par ludmi co patria pod osbd a tiez maju nedoplatky nad 10 000 sk a vyssie ale co pocuvam tak len na rozkvete a vela ludom nesedia ani stvorcove metre bytu 😕 nechapem co tam maju taky bordel??? 😝 ako nepoviem keby mame plnu chalupu ludi a neustriehnes to a co este viem tak ze sa zvysovala cena vody o nejakych 100 sk za kubicky meter ale aj tak to nemoze takto naskakat.....a tiez sme navysovali najom koli vode o nejakych 800sk neviem teraz presne nemam to kde kuknut....ale asi mi nic nezostava iba sa modlit aby urobili chybu oni inak sa budem asi chodit umyvat do Domanizanky 😎 trocha osviezenia nezaskodi

hasleerka
6. jún 2009

mbabulkam, to je blbé že vás takto odžubávajú ... my máme zase tento rok preplatok, my máme vlastné spoločenstvo ... ale určite to nenechaj tak a chod si za tým, ved je to kopec penazí

zuzi, pošli potom to foto aká si bola kočka ... dúfam, že sa dobre bavíte a že malý riadne trsá

miselin
6. jún 2009

Zuzi si to mala veľmi pekná a ten účes ti fakt sedel. Aj Katka bola nádherná sa už teším na fotky 😵

Mbabulkam aj my sme mali nedoplatok asi 150eur, ale byť tebou tak tam určite skočím nech ti to všetko ešte raz prepočítajú, ini tam majú večne bordel 😠

miselin
6. jún 2009

Inak sme mali tiež z tých 150 eur 130 len za teplú vodu 😠

fialllka
7. jún 2009

mbambulkam: no nasi najomcovia mali zasa velky preplatok az cez 15 litrov .... a teiz sa nam to nezda s mm, ze tak malo minuli ... ale oni hlavne usetrili na teple, tepla voda a studena bola minuta skoro cela, co sa tyka zalohovych platieb ...
kazdopadne to chodte dat reklamovat 😉 nasi byvaju tiez na snp a patria pod osbd a tiez raz prisli nedoplatky, co sa nam nezdalo a sli to reklamovat a chybu mali oni ... tak vela stastia ....

jana30
7. jún 2009

ahojte, dlho som tu nebola vôbec nestíham chodiť na koníka ☹
mbambulam a m3 za minutú teplú a studenú vodu ti sedia vo vyúčtovaní, ja si vždy opíšem na konci roka stav ked chodia opisovať a potom si to kontrolujem vo vyúčtovaní že či mi tam uvádzajú správne minuté kubiky, lebo to je fakt moc, čo vám oni účtujú alebo potom máte blbo vypočítaný mesačný zálohový predpis, My sme mali preplatok ale ja platím o 35 eur mesačne viacej oproti predpisu, pretože sme jeden rok tiež mali nedoplatok 11 tis, a už nechcem aby sa to zopakovalo, ale ja si všetko zapisujem, na tvojom mieste by som tam určite išla sa spýtať alebo reklamovať to vyúčtovanie

jana30
7. jún 2009

jajkar ja som pupočníkovú krv dávala odkladať pri maťkovi , pretože pri katke som ešte nevedela že také niečo funguje, a teraz som bola hneď rozhodnutá že ju dám, mám si to niekedy vyčítať že som to nedala, a dúfam že ju nikdy nebudeme potrebovať

jana30
7. jún 2009

inak ja som mala teraz obe deti choré, katka angínu a maťko nejak´é výrusové ochorenie nádcha horúčky a všetko to prešlo do takého hlasivkového kašla, a vôbec to neprechádza už má druhé antibiotiká, no dúfam že tie už zaberú

kaciatko68
7. jún 2009

jankabambulka : pošli mi prosím ťa do pošty viaceré foto z pláže v Supetari. Nevadí, že je tam aj prístav lodí ?

jankabambulka
8. jún 2009

júúj rada by som ti poslala ale ja som nemala v tedy ešte pc a nevedela som ani o tom že sa to dá takto prehadzovať do pc. mám len fotky klasika. ale ak si naťukneš cez gooogle tak ti môžem povedať že to sedí 100%. my sme tam naposledy boli asi cca 6r nazad a naši tam chodia vlastne len tam a tý nemajú digoš foťák oni majú kvalitný klasika na filmy a to sa im páči-nechápem prečo

hasleerka
8. jún 2009

ahojte ... chcem sa spýtať, vy si dávate robiť fotky, alebo máte všetky len v PC?..

miselin
8. jún 2009

Hašlerka ja si fotky napalujem a aj si ich dávam vyvolávať, vždy len dva krát do roka a zakaždým aspoň 250 fotiek. Cez internet sa to viac oplatí ako keď si dáš trebárs v konike.

A musím sa pochváliť, že už 4 dni mám ukážkové dieťa. v noci sa budí maximálne 3x a cez deň plačká maximálne hodinu a pol dokopy a ešte aj pekne papá 😵 😵 😵 Ale 3x jej dávam cez deň fenistil kvapky tak to môže byť aj z toho taká pomýlená 😀 😀

Zuzi no čo je rýchlo daj nejaké foto zo svadby

petka55555
8. jún 2009

baby ked ste sa bavili o nedoplatkoch tak chapete nas? mame presne na korunu 16000 a to sme tu cely rok neboli, lebo sme boli v anglicku, takze vsetko vypnute, voda odstavena, plyn tiez, kurenie na minimum a pride nam taky obrovsky nedoplatok za kurenie a teplu vodu, ved to neni mozne. ako moze byt za teplu vodu, ked ta bola rok odstavena??????a este ta presna suma 16000....

lenka1108
8. jún 2009

petka aj my sme cely rok v zahranici akurat co sme boli doma cez leto na 3 tyzdne a v zime na 3 tyzdne.sme pod osbd a dosiel nam preplatok 12 500sk. a za byt teraz platime 111e.tak nechapem ako vam mohol dojst tolko...
my mame byt napisany iba na jednu osobu a to len 7 a 12 mesiac v roku.minuly rok sme mali napisane 2 osoby po cely rok a platili sme 5200 mesacne a dosiel nam preplatok 21000sk.
sorry ze som sem takto vpadla ale zarazilo ma to.
😒

petka55555
8. jún 2009

ja to nechapem, oni maju dlhy a pekne si to rozrataju a niektorym daju len tak nedoplatky aby sme im to zaplatili....nechapem....ved to je proti logike...

zuzka99
8. jún 2009

baby si to choďte tam nechať pred vami vysvetliť a rozrátať. Neodpisujete si pre seba koľko ste čoho minuli keď vám to odpisujú oni? My si to píšeme pre seba a sedí nám to. Ale my sme pod Povbytom.

Miselin, fotky ešte nemám, ani neviem či sme fotili aj našim foťákom, slávo len kameroval a ani neviem doma nájsť foťák, žeby som doň pozrela. Večer sa ho spýtam a keď všetci vytriezvú a dospia tak ich ponaháňam o fotky 🙂

Jajka, ty si sa tu pýtala na tú pupočníkovú krv, už sme sa o tom v nejakej téme bavili, že? Ja len aby som ti odpovedala a napísala svoj názor. Ale pri druhom dieťati ak sa dovtedy veda nepohne inam, si dám určite ju zobrať. Aby bola aspoň jedna pre obe deti v zálohe. fuj, dúfam, že pri odbere ju uvidím prvý a posledný krát

hasleerka, my dávame foto do počítača a napaľujeme a potom keď je akcia v happy foto alebo fotolabe, tak nejaké vyberieme a dáme vyvolať, aspoň pre babky a dedkov, lebo ich to nebaví v počítači pozerať a chcú to mať v albume po ruke a kochať sa 😉

miselin
8. jún 2009

Zuzi a ako bolo? Inak tento týždeň už konečne hlásia pekne tak môžeme dať stretko na tom ihrisku, šak to je vlastne to ihrisko, čo ste pri ňom parkovali. A aspoň to bude mať Bambulka s dvojkami blízko 😀 teda ak pôjde

zuzka99
8. jún 2009

no, ja s tým počítam, že tento týždeň tam pojdeme. Len dnes musím ísť do kolonie kaderníčke vrátiť sponky a odniesť zákusky poobede. Inak mne bolo super, som sa po dlhej dobe konečne zabavila, malý trsal do 23,00, potom sme ho dali na izbu spať, mm išiel s ním a ja som do 2,00 ešte sa bavila. Uniesli sme nevestu, potom bolo začepčenie a súťaže a pod. Bolo strašne veľa mladých tak potom už aj boli pripití tak sme pomohli trochu rozobrať hotel, veď už by sa tam patrila rekonštrukcia, tak začali. Za obeť padla lampa v sále, zopár tanierov a pohárov... 😀 Slávko skončil s modrinou pri oku, keď zaparkoval v behu DJ-ovi na aparatúre ☹ Ale bol úžasný, behal po parkete aj so svojím metrovým macom, som sa bála, že ho bude hlava bolieť jak to tam hučalo, ale vždy keď sme ho odniesli preč z parketu tak silou mocou chcel na parket. Aj keď bola prestávka, on jediný ostal na parkete a tancoval. Sa vždy zatočil a hodil na zem, alebo stál v strede a pokrčoval sa v kolenách a rukami sa snažil vzlietnuť, alebo behal od steny ku stene, hodil sa o stenu a bežal spať asi 1000x za sebou a rehotal sa pri tom.
no ja som išla o 2,00 spať, lebo už som vedela, že malý bude chcieť jesť a ostatní ešte do 4,30 boli

zuzka99
8. jún 2009

a som vás pozerala miselin, keď sme vyšli z kostola, ale už ste tam neboli, že?

jankabambulka
8. jún 2009

jasnéééééééééééééééééééé že príííííííííííííííííííííídeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmm 😵 😵 😵 ja sa tešííímmmm len aby to nebolo v stredu 😀

hasleerka
8. jún 2009

zuzi, malý bol určite stráááášne úžasný, ked si ho opísala ... fotolab je v priore?.. a to happy foto je čo? .. miselin cez čo na nete si objednávate?

zuzka99
8. jún 2009

hasleerka, fotolab je v priore a happyfoto je v Púchove, ale my to tam posielame tiež cez internet www.happyfoto.sk.

miselin
8. jún 2009

Hašlerka toto je happy foto 😉 http://www.happyfoto.sk/, ja si tiež objednávam odtiaľ a poštárka ti to donesie až domov. A vždy cez leto a cez zimu majú perfektné akcie a ešte aj majú krajšie fotky ako v konike

miselin
8. jún 2009

Ježíííš šak ja neviem čo čítam, som si normálne nevšimla, že si to tam Zuzi už napísala 😅 Mi sami zdá toľko spánku škodí 😀 😀