Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

fialllka
22. nov 2009

ahojte babule, aj my sme na FB :O)))
meno Marcela Mitašíková :O)
a babenky, ja tam ficim na farmville a cafeworld .. cize farmarcim a varim 😉 tretiu akvarkovu hru uz by som pri Terezke nestihala 😀 😀 😀

ivka000
22. nov 2009

misel už som si ťa tam pridala a haslerka idem na to 😀

miselin
22. nov 2009

Hašlerka tie prachy sú tam asi raz za deň, ale vždy keď ti tá ryba vyrastie tak ju predáš aspoň o 2 koruny drahšie takže aj tým zarábaš a do vyšších levelov sa dostávaš aj tým, že ich kŕmiš a upratuješ im, ja som bola včera v 1 a dnes som už v deviatom 😀

hasleerka
22. nov 2009

fialka aj teba som si už našla 😉

ivka000
22. nov 2009

zuzka mám aj teba 🙂

hasleerka
22. nov 2009

no teda tak som si dnes už prašule vyčerpala, tak čakám zase do zajtra ... celkom sa mi to zapáčilo 😵

hasleerka
22. nov 2009

kočky lúčim sa idem haji ... dobrú noc všetkým

ludka_r
23. nov 2009

Ahojte..
Tak ani mi do Včielky nepôjdeme. Malý mi stále kašle, som z neho nešťastná. Ale dúfam, že ho to do stredy prejde, lebo inak budem s ním musieť ísť zas k lekárke a to teda vôbec nechcem.. ☹
Tak Vy ste skoro všetky na FB?? Aj ja tam chodím a to dosť často, hrám tam až 5 hier. Stále ma niekto pozýva na ďalšie, ale tým úspešne odolávam, zatiaľ 😉
Tak si ma môžte pridať, aby som mala viac susedov na hrách 😉
Ľudmila Reksová

Ja tiež poctivo sledujem Superstar, sú celkom OK, ale mne tam veľmi chýba Leona Šenková. Ja som taký rokový typ a ona bola v tomto fakt dosť dobrá... 😖

miselin
23. nov 2009

No toto je len za počasie 🙄 Ešteže sú tie hry na FB 😅 😝

Ľudka držím palôce nech to Vilkovy čo najrýchlejšie prejde 😉 A idem si ťa hneď aj pridať 😉

dadulaa
23. nov 2009

caute, 2 skúšky mám úspešne za sebou, no horšie, že malý mal cez víkend chrípku 😠 v piatok dostal teploty, bolelo ho celé telo, zimnica, tak som sa ledva dokázala sústrediť v škole, ale už mu to našťastie prechádza 😉 neboli sme ani u dokiny,aj tak by nám nič na to nedala. Ide ma šľak trafiť, lebo nedávno dobral ATB a zase je chorý ☹ 😒 ach tá škôlka...
Inak tie hry na FB ma nelákajú a ani nemám teraz na ne vôbec čas.. 😉

petra5258
23. nov 2009

ja som na facebooku petra roncova ale su tam 2 tak vyberte tu s takou foto co mi nevidiet tvar 🙂 taj ja bez vas do vcielky nejdem miselin ale moj chlap ide v stredu prec a ja idem spat na rozkvet ku mamci tak ked sa budete prechadzat mozme ist s vami 🙂

miselin
23. nov 2009

Dadulka ☹ Nech sa Kubko rýchlo uzdravý 😉 Ja sa aj pre toto bojím ísť ešte do tej Včielky aj keď by som tam už najradšej hneď išla ☹ Bojím sa hlavne kvôli tomu, že brala tie ATB 2 mesiace vkuse tak je isto ešte taká oslabená 😒

miselin
23. nov 2009

Novidíš Peti tak ak bude pekne sa môžeme dohodnúť 😉 Idem si ťa pridať na FB 😉

miselin
23. nov 2009

Baby neblbne vám dnes nejako to akvárko? Som dnes už asi 6 krát kupovala žranicu a peniaze stiahlo a žrádlo nikde 😠 Ja musím teraz predať všetky ryby aby som si mohla kúpiť väčšie akvárko to je až za 300 korún 😒

dadulaa
23. nov 2009

Misel, ja by som to tiež s tou včielkou neriskovala 😉

miselin
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kaciatko68
23. nov 2009

Tak teda ani my nepôjdeme do včielky. Miselin, ty to tam riadne drtíš 😀 - ale mne to zatiaľ funguje dobre. Ozaj Zuzi, pošli mi prosím z darčekov takú zelenú rastlinku, čo máš ty. Tá sa mi páči 🙂.
Držim palce, nech sa choré detičky rýchlo vyzdravejú. Uf, zasa je hnusné počasie ...

zuzka99
23. nov 2009

Teda baby vy ináč valíte, ja by som na to čas nemala. Kati a tú rastlinku chceš asi od miselin že? Ja žiadnu nemám 🙂 ale rozmýšlala som, akú ti mám poslať, pozerám, že ktorý kvet sa ti u nás páčil 😀

Počujte, nechcete ktosi chodiť na tú výtvarnú s nami? Je to od 2 rokov, ale dá sa vraj aj trochu skor.

Tak sa na FB pekne popridávajte a ja vás potom od niekoho stiahnem

hasleerka
23. nov 2009

tak si vás idem aj ja popridávať na FB

miselin
23. nov 2009

Kačiatko som ti poslala akúsi trávu tak dúfam, že to je tá čo si chcela ak nie tak ju predaj 😉

petra5258
23. nov 2009

miselin uz som ti poslala request a ostatne ma tam najdete pod petra roncova bez dlzna, ta druha ma dlzen, inak ideme v piatok na nejake cvicenie s detickami tu na strede ako su byvali policajti tak sa na to tesim, poculi ste o tom nieco? miselin vo stvrtok budem urcite ak nebude prsat spacirovat po rozkvete o kolkej chodievate vy a kde tam presne byvas?

miselin
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivka000
23. nov 2009

peta neni to náhodou hudobná? lebo tam to v piatok býva o 10.00 aj my sme tam chodili ale už chodíme pondelok lebo sme už väčší.
tak do včielky nejdete nikto?
zuzka ozaj ty si spomínala nejaký koncert s hudobky tak dnes nám to spomínala len som si nezapamätala kedy, ani čo sa tam bude diať ale je to na zuške tak to bude to isté. a kedy povedala vám? 🙂

kaciatko68
23. nov 2009

Miselin dík. To je presne to, čo som chcela ...

ivka000
23. nov 2009

tak už som si vás popridávala na FB 😉 už mi neutečiete 😀

miselin
23. nov 2009

Ivka no ešte aj ty sprav akvarečko nech sme všetci pekne aj susedia 😉

ivka000
23. nov 2009

akurát nad tým premýšľam 😉

ivka000
23. nov 2009

a to akvarko sa my ukladá samé?

ivka000
23. nov 2009

inak u nás novinka spalo sa celú noc 😵

miselin
23. nov 2009

Jéééj Ivka Jakubko je teda poklad 😵 😵 😵

Keby nás za to ten FB aj platil 😀 😀 😝