Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivetka007
24. nov 2009

Zuzka, veľmi pekný nábytok. Jednoduchý, krásny a ešte aj materiál je super. Malý vám už spinkáva sám? Náš krpec bude so mnou spávať hádam aj do puberty, postieľka mu nič nehovorí. Revával v nej ako pavián 😀

ivka000
24. nov 2009

😀 😀 😀 ivetka upratanú 😀 😀 😀 to je fotka ked sme omalovali upratali a nasťahovali teraz to už neni pravda pri Jakubkovi 😀
mali ste to vidieť dnes sme mali návštevu tak som upratoval zavolali mi asi hodinu a pol predtým ako prídu . Všetko bolo tip top a kým prišli tak Jakubko tam urobil taký neporiadok že nemali ani kadiaľ prejsť ku gauču aby si sadli poviaťhoval mi okrem všetkých hračiek aj misky a hrnce s linky 😒 ale majú tiež trojmesačného chlapca tak dúfam že sme ich nevystrašili aspoň budú vedieť čo majú čakať ked im podrastie 😀

ivetka007
24. nov 2009

Aj náš malý si nosí z kuchyne do obývačky hrnce, pokrievky, varechy ....... Keď niečo potrebujem, idem hľadať 😀 Dnes som kŕmila naše cicušky a malý sa stihol vymáchať vo vode v kúpeľni. Skoro ma porazilo 😠 A ten jeho úsmev 😀

ivetka007
24. nov 2009

Ozaj Ivka, kedy pôjdeš na tú plaváreň. My sa ešte doliečujeme. Dúfam, že po vysadení ATB to bude v poriadku. Niekedy v decembri sa tam hádam dostaneme 😉

ivka000
24. nov 2009

ivetka práve som kukala fotečky malého je zlatučký 🙂 taký šibal

ivka000
24. nov 2009

aj mi sa ešte liečime a možno tak o dva týždne by som chcela ísť ak do toho nič nepríde

ivka000
24. nov 2009

tortička dopečená, ryby nakŕmené idem búvať dobrú noc 🙂

ivetka007
24. nov 2009

Potom sa môžeme dohodnúť. Dobrú noc 😔

ludka_r
24. nov 2009

Zuzka, ozaj pekný nábytok.. My budeme kupovať niekedy na jar Vilkovi posteľ. Tiež sa mi páči tá so šmýkaľkou, ale určite to je riskantné..: Veď Vilko bude padať aj z normálnej... Joj, ja by som mu toľko toho nakupovala... Len škoda, že si úpenlivo šetrím na školu... ☹ Inak, my sme si kúpili v starom byte skriňu do predsiene a keďže v tomto byte máme vstavané skrine, tak celá skriňa je v našej spálni. Vyzerá to tam divne, ale čo už.. Najradšej by som brala ešte jednu izbu. Máme trojizbový byt a ja mám pocit, že to tu máme prepchaté... 😒

Inak, Sebi, pozerala som na FB: ten tvoj Mišo nebýval náhodou kedysi v PU na Námestí slobody???

miselin
25. nov 2009

Dobré ráno 😉
Malá mi normálne, že ešte chrní od pol tretej tam mrnčala každých 10 minút a o pol siedmej zadrichmala a drichme doteraz asi ma len chcela vyštvať z izby 😀
No to počasie ma ináč vytáča 😠 Zase sa asi von dnes nedostaneme 😠 Ale pôjdeme aspoň na poštu poslať list Ježiškovi som zvedavá či nám pošle aspoň to pexeso 😵

miselin
25. nov 2009

Ja by som tiež najradšej nanovo prerobila kúpelku, lebo to sme prerábali asi pred 6 rokmi no a z toho obkladu mi je na kosu. No a samozrejme, že vtedy ešte nepredávali tie sprchové kúty s vaňou ako má Fialka tak sme bez kúta, lebo oboje by sa nám tam nevošli 😠 A tiež už by som najradšej kúpila novú sedačku lebo túto hnusnú nám dali svokrovci keď si kupovali novú no a táto je ešte aj obrovská jak hovado, šak fotelu mám na pol obývačky, lenže zase keď vidím čo na tej sedačke dorába Dominika tak budem musieť ešte aspoň 2 roky počkať ☹ A ešte by som chcela novú obývaciu stenu, lenže to tiež nehrozí keďže má táto3 roky 😠 No a samozrejme by som chcela Domine do apríla dorobiť detskú 😵 A ešte povymieňať radiatory a 2x nové dvere a máme hotovo 😵 A potom už len dovolenky a ešte za pár ročkov chata na záhrade a máme to v suchu 😀

zuzka99
25. nov 2009

no sa máte, my sme hore od 6,55 a večer pojde až spať o 19,00. A k tej obývke - my teraz máme červený gauč, šedé steny a tmavý nábytok - kuk fotky. Mne sa to tak páči, len mm stále otravuje, aby som vymyslela niečo iné, že to premaľovať. Lenže oranžovú máme chodbu a kuchyňu, tak to už nechcem a detskú chcem modro-žltú, a spálňa je žltá, uvidíme aká skončí.

Ja už by som biele nechcela nič, teraz máme bielu podlahu v chodbe a do kuchyne, ale to je strašné, lezie mi na nervy, lebo každá smietka tam vidno. A ešte máme biele dvere, ale tie pojdú v januári do kelu a chcem drevené, no a v chodbe je bielo oranžová vstavaná skriňa.

hasleerka
25. nov 2009

čaute kočky idem vás rýchlo počítať, bo zachvíľu prášim do práce

petra, dakujem za knižky, teda ale si ma vystrašila ... som prišla z obeda, že mám utekať ku vedúcej, ja že som čosi zle urobila celá vystrašená bežím a ona že "sestra vám tu nechala knihy" ... bolo počuť riadny kameň ako padol 😀 😀 😀 ... inak je tvoja segra strašne suuuuuuuper ženská, aspoň tak ju zatiaľ vidím

jankabambulka
25. nov 2009

katarínky
prajem Vám všetko najlepšie k meninám, hodne zdravia, šťastia, lásky, tepla rodinného krbu, super manžela a deťuchy a nech máte každý následujúci deň ešte lepší ako ten predchádzajúci . skrátka všetko naj naj naj

hasleerka
25. nov 2009

prosím vás pošlite mi niekto podakovanie, lebo nemôžem kupovať rybky ... a to ako mám ja poslať darček, ešte tomu moc nechápem

sebastianela
25. nov 2009

Ludka. Chúďa! Ty si bola jeho suseda? No tak asi vieš,ako to tam vyzeralo? Aká je jeho mater. On od nej pred tromi rokmi odišiel a už za ňou ani nebol.

hasleerka
25. nov 2009

zzi my ked sme robili babám postele, tiež sme ten gazel obzerali, sa mi to páčilo, len ja som musela robiť na mieru

všetkým Katkám takisto želáme všetko len to naj naj naj 😵 😵 😵

zuzi a ked pozývaš všetkých, myslíš tým aj nás, aj ked sme už väčší??? Miška bude robiť dozor 😀 😀 😀

hasleerka
25. nov 2009

zuzi a neplánuješ poschodovú posteľ ,,, ak raz budeš ešte druhé baby???

ivka tiež musím pochvaliť tvoju obyvku, toto je moja chuťovka 😵

zuzka99
25. nov 2009

hasleerka, tou poschodovou posteľou myslíš mňa, alebo miselin? Lebo my sme kúpili poschodku 😉 a jasne, že myslím aj vás, veď dozor potrebujeme 🙂 nech v kľude posedíme

dadulaa
25. nov 2009

Aj ja želám všetko len to naj, naj, naj všetkým Katuškám, čo najviac splnených snov a túžob.. 😉

fialllka
25. nov 2009

ahojte dievcata

vsetkym Katkam dnes zelame len to najkrajsie a najlepsie 😉 😉 😉

sebastianela
25. nov 2009

Katky! Všetko naj naj naj! Máte krásne mená!!!😲

petra5258
25. nov 2009

haseerka mam aj tie tri najnovsie od vasilkovej ale tie mam pre mamu na vianoce tak jej ich najprv darujem a potom tebe poziciam 🙂

petra5258
25. nov 2009

inak baby ja som mala panicky strach zo soferovania a uz mam vodicak 2 roky ale minuly tyzden som sa nastvala a sadla si za ten volant a dnes som si uz obehala vsetko sama tesco nemocnicu koloniu a riadne som si usetrila cas pochvalte ma 😀

kaciatko68
25. nov 2009

Ďakujem za priania a aj ja prajem ostatným Katkám všetko naj a hlavne veľa zdravíčka 🙂

ivka000
25. nov 2009

Všetkým Katkám len to naj naj naj 😵
peťa jasné že ťa pochválim to je super že si našla odvahu a veľa šťastných kilometrov 😉

ivka000
25. nov 2009

sebi tvoj drahý musí inak sekať dobrotu ked si si dala foto do pasu s ním 😀

kaciatko68
25. nov 2009

Uf, dnes je akýsi strašný deň. Malá sa zobudila o 6.00 pri jedení a už nezaspala. A ja som išla spať o 00:30 hod, potom som bola aspoň 5 x hore, čo som ju prikrývala a o 6.00 budíček. Som z toho úplne happy ☹ .

sebastianela
25. nov 2009

Iwuš! Že sekať dobrotu. 😅
dnes mám na neho také nervy,že mu zbalím aj kufre a bude pokoj! To som si dala fotku z pred 4 rokov. Aby ste videli satana live.

sebastianela
25. nov 2009

Peťa! Ty si ale šikovníčka!😵