Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivka000
28. nov 2009

andulka však som chcela len som si nebola istá či si to ty 😉

hasleerka
28. nov 2009

ivka dnes bolo na marike tie tortičky, som mame aj tú tvoju stihla ukázať ... teda ale konkurencia riadna, všetky boli krásne ... neviem podľa čoho hodnotili

ivetka007
28. nov 2009

Zuzka, aj my sme boli celá family v Hypke. Aj mám pocit, že sme sa stretli. Len som si nebola istá, či si to ty.
Peťa a Ivka, čo robíte na tej hudobke? Ja som sa bola pozrieť na úvodnú hodinu a mňa to akosi neoslovilo. Malý tam behal ako zmyslov zbavený, furt som lietala za ním, aby som im nemusela kupovať nové žalúzie, vežu, mobily.... 😀 Tá prvá skupinka je do roka a pol? My keď sme tam boli, v Miškovom veku tam boli ešte ďalšie 2 detičky a ostatné boli malinké.

ivetka007
28. nov 2009

Hašlerka, pri salámach a syroch sme zrovna neboli. Keby som bola vedela, že si tam, tak tam bežíme 😉

ivka000
28. nov 2009

ivetka tak to sme sa tam museli stretnúť lebo ja som vymeškala len jednu hodinu a to pred dvoma týždňami 😕 a to behanie sa koná aj teraz 😀 ale menej ako zo začiatku

ivetka007
28. nov 2009

Ja som tam bola len raz, na tú bezplatnú hodinu. Len potom som sa nevedela rozhodnúť, či budeme alebo nebudeme chodiť. Potom nám vždy v piatok niečo do toho vbehlo a teda, nechodíme. Ivka, aké veľké detičky sú v tej vašej skupine? Sú tam bábatká alebo sú tam drobci približne v Kubkovom veku? Ešte by možno nebol problém sa tam prihlásiť, keby som sa rozhodla.

ivka000
28. nov 2009

my sme tam teraz najmladší je to skupinka od roka do 18 mesiacou a prihlásiť sa dá hocikedy počas roku ale už to mávame v pondelok

ivetka007
28. nov 2009

Tak potom pomenili tie skupinky, čo sa týka veku. A malý tam čo robí - "spolupracuje" či tiež behá? Ak sa ti chce, skús mi len tak rýchlo popísať, čo tam robíte.

ivka000
28. nov 2009

ivetka spoluprácou sa to zrovna nazvať nedá ale občas sa zapája a ťukáme tam s drevanými paličkámi do rytmu alebo s takými vajíčkami štrkáme alebo húpeme sa na fitlopte alebo schovávame sa pod padák alebo šuchoceme so šuchotadlami 😀 ja neviem ako to pomenovať ale ide tam o ten rytmus aby sa chytali a občas sa im to aj darí 😉 ale len občas to je len také odreagovanie od stereotipu aspoň u nás

ivka000
28. nov 2009

a skupiny rozdelili aby nás nebolo naraz veľa a vačšie deti aby nerobili zle mladším a predsa len také 4 mesačné a 18 mesačné je dosť veľký rozdiel a nemajú si toho veľa čo povedať 😀

ivetka007
28. nov 2009

Ešte porozmýšľam, možno tam skúsiť zavolať. O koľkej v pondelok to býva?

hasleerka
28. nov 2009

ivetka tebe tuším ešte nemáme na FB, nepridáš sa???

ivetka007
28. nov 2009

Hašlerka, som si sľúbila, že každý večer, keď malý zaspí, niečo musím urobiť doma, lebo to tu vyzerá, ako keby tu padla bomba 😀 Ja som teraz týždeň kŕmila naše cicky, inak sa o ne stará mama, ale bola v nemocke. Ja to pri malom akosi nestíham ☹ Keď budem mať chvíľu a budem mať chuť, kuknem na FB. Keď to tu čítam o tých rybách, je to chytľavé. 😀 Ale možno neskôr.

hasleerka
28. nov 2009

no fajn, tak sa prihlás ... budeme ťa čakať

kaciatko68
28. nov 2009

Hasleerka, ani mne to na začiatku nešlo, ale teraz je to už OK. A hlavne sa na jednom trénovaní dá získať aj 5-6 peniažkov, ale nie na každom. Takže, keď ešte niečo chcem a nemám peniažky, tak trénujem .... MM je už z toho na prášky 😀.

kaciatko68
28. nov 2009

A kde je dnes miselin??? Ani ryby nepredáva a nenakupuje, ryby hladné, mačky hladné - no hrôza ....

ivetka007
28. nov 2009

Aj manželovi sa treba venovať 😀 Ten môj ešte neprišiel z práce, tak aspoň nepočúvam poznámky, že som zase nalepená na PC.

petra5258
29. nov 2009

Ivetka moja linda sa tam prvu polovicu rehotala az sa triasla a potom sa rozplakala mne sa tam pacilo minimalne to ze bola v kolektive medzi detickami 🙂

zuzka99
29. nov 2009

no miselin mala včera tú stretávku myslím, preto asi ryby hladné 🙂

miselin
29. nov 2009

Čaute ja som bola včera na tej stretávke 😀 😀 Preto všetká zver zanedbaná 😀 😀 A bolo super som sa cítila ako taká osemnástka ktorá práve končí školu 😀 😀 😀 Samozrejme moje dieťa ešte ani raz od včera nezapišťalo u dedka tak to bude mať asi alergiu na mňa keď je doma 😒

zuzka99
29. nov 2009

tak to je super, že si si to užila. A kde ste to mali a dokedy si bola?

zuzka99
29. nov 2009

My ideme poobede piecť s malým medovníčky, sa moooooooooc teším, mňam, mňam 😝

zuzka99
29. nov 2009

Baby vy chápete na FB aký je rozdiel keď si zapnem aktuality a novinky? Čo sa zobrazí a čo nie? A kde sú všetky tie skupiny napísané? Lebo ja vidím len tie, do ktorých sa niekto z mojich priateľov pridal

petra5258
29. nov 2009

Baby chystate sa niekto v utorok do vcielky? ja tam chcem uz konecne zajst ale bez vas tam nepojdem 😵 a ivka co je to za vystupenie co budeme zajtra na hudobnej nacvicovat? nie je na to moja lindual este mala?

petra5258
29. nov 2009

preco mi niektore truhlicky ide vyberat a ine nie?

ivka000
29. nov 2009

ivetka býva to o 10.00
peta ja fakt neviem čo je to za vystúpenie ale aj Jakub je na to ešte malí ved on si tam bude robiť s toho prdel a pôjde kde on bude chcieť a ja som dokonca ani nevedela ži ideme nacvičovať som si myslela že to budú vystupovať len väčšie deti 😕 😀
zuzka ja ti s tým FB nepomôžem lebo som s toho sama jeleň
misel to je super že si si užila 😵
a do včielky sa cez týždeň isto chystáme ale skôr asi v stredu lebo idem k zubárke tak ked už budem v meste tak by som to využila ale neviem môžeme sa dohodnúť a prispôsobím sa saméj sa mi tam tiež moc nechce 😉

petra5258
29. nov 2009

ok tak sa dohodnime na stredu ved zajtra este pokecame na hudobnej🙂

petra5258
29. nov 2009

odkedy moze linda banany? mam taku tabulku so vsetkym jedlom len banany tam chybaju a nechce sa mi to hladat help

zuzka99
29. nov 2009

peti popučený banán som začala dávať od ukonč. 7 mesiaca, ale pozor na zápchu a vraj sa nemá zapíjať mliekom, ničí to akési vitamíny (podobne aj mrkva surová). Ale ty si asi o mesiac popredu, takže od ukonč. 6 mesiaca

hasleerka
29. nov 2009

misel a kde ste boli posedieť a dokedy ... daj potom fotky

petra, ja som skúšala banán tuším od 5,5 mesiaca ... peti mne idú stále vyberať truhlčky