Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ludka_r
20. jan 2010

AJ ja sa pripájam ku gratuláciám Linduške a Sebíkovi... 😅 😅

ivetka007
20. jan 2010

Aj my sa pripájame ku gratuláciám. Linduške a Sebíkovi prajeme všetko naj, hlavne nech sú zdraví, pekne spinkajú, papajú a nech rozdávajú okolo seba veľa radosti 😵

ivetka007
20. jan 2010

My sme dnes nešli do Včely, je u nás sestra s malým. A asi dobre, že sme nešli, lebo obidvaja sú dnes ako čerti 😠 , stále sa o niečo naťahujú a revú a tak stále dookola...

kosta123
20. jan 2010

Ďakujem za podporu je to O.K. pomýlili sa vo výpočtoch.

petra5258
20. jan 2010

kosta to náas všetky teší budeš mať kráááásne bábo neboj 😉

zuzka99
20. jan 2010

Kosta, tešíme sa s tebou 😵 To sú ale debili, normálne ich drať, takto toľko maminiek zbytočne vystrašia 😠 A čo poplietli, týždeň tehotenstva?

zuzka99
20. jan 2010

Maťka, to má malá podľa mňa koliku. Alebo ten klasický večerný pravidelný nekľud bábetiek. Skúšala si už klasiku: rôzne kvapky na koliku (Infacol, Babycalm,....), BioGaiu, teplé obklady, masáže, príp. kúpeľ v tomto čase? Čajík na upokojenie, proti bolestiam bruška a pod.

zuzka99
20. jan 2010

Napíš čo si skúsila a uvidíme 😉

sebastianela
20. jan 2010

Kreksina. Robí ti to po kúpaní večer??? Mne to robil malý. Mal zápal močovej trubice a ten kúpel ho totálne vyhecoval.

sebastianela
20. jan 2010

No a dnes môj bráho prekvapil. Prišiel z Púchova a doniesol Sebikovi z dráčika takú tatrovku s korbou,čo aj húka aj bliká maják,tak malý vískal od radosti. Taký bol šťastný ako blcha!😀

sebastianela
20. jan 2010

Inak brácho si kúpil krásny oblek v Tescu. Fakt pekný. Bola akcia -50%. Tak ho vyšiel na 35€. A to rátal aj 200€ že vysolí za nový,tak je taký happy. Povedal,že to bola najlepšia kúpa v jeho živote.😅

sebastianela
20. jan 2010

A viem,prečo Sebík včera spal tak dlho. 2,5 hodiny v kuse! Jeho rekord. Na obed mal makové cestoviny,tak bol nadrogovaný. On ich má strašne rád. To aj celú misku zdlávi.

sebastianela
20. jan 2010

Sme boli vonku na sánkoch,tak aj teraz drichme. Sa aj s našim psom vybláznil a teraz chrčia obidvaja.😅

ivka000
20. jan 2010

aj my želáme Linduške všetko naj 😉
dnes som kúpila malému sánky v bazáre za 25eur a sú ako nové 😵 len škoda ža sa na nich nechce voziť ☹ no nič budú k budúcemu roku snád sa mu to niekedy zapáči 😖

kreksina
20. jan 2010

dik Zuzi to bude asi nekľud lebo koliku sme mávali a to bolo také kŕčové a zaberal sab, trubička a termofor a masáž a pevné nervy. Toto je doslova nervozita a hádzanie rukami a ticho je len na pleci a nechce vtedy ani papať, už som začala aj dokrmovať,čo som myslela, že nemám mlieko.asi ozaj klopnem Peti- strčím malú k susede a pojdem na čurbes. 😀 /mám malú v náručí tak sa mi zle píšu veľké písmená-sorry/

zuzka99
20. jan 2010

asi ten nekľud, aj Slávko to robil vždy večer, ale on neplakal, len furt mával rukami a nohami, sme sa vždy smiali, že mu namontujeme vrtule a budeme si vyrábať elektrinu. A robil to len večer, keď sme si ľahli spať, on zaspával strašne neskoro, takže niekedy ešte o 23,00 mával, akoby išiel odletieť až kým z toho nezaspal. tiež som všeličo skúšala čo to može byť, aj na koliku som ho "liečila" ale to nemal, proste z toho vyrástol. Keď začal loziť sa unavil ináč a už sa nemetal

miselin
20. jan 2010

Prajeme Linduške aj Sebíkovy všetko len to naj k sviatku 😉

fialllka
20. jan 2010

ahojte mamulky

az teraz soms a sem dostala ... itez najskor zelame Sebimu a Linduske vsekto najlepsie a najkrajsie ku im sviatkom 😉 😉 😉

kaciatko: ja potom budem chciet tiez vysvetlit cestu 😀
kosta: som rada, ze vysleky su ok, ale to som ti uz pisala cez IP

jankabambulka: drzim palec, by herpes rychlo zmizol ... mne pomahala aj pasta a zovirax zarucene vzdy zabral .... ale aj tea tree olej z oriflame a aj hojivy zazrak z oriflame .... drzkam palec, nech to cim skor zmizne a hlavne nasad B komplex ...

babenky, mne sa dnes mala pocurala v obyvke .... a to do minuty ako sa postavila z nocnika, dobehla do obyvky a nestihli sme ju obliect do plienky, tak urobila mlacku ... a vobec jej nevadilo, ze sme ju komplet prezliekali a ze bola mokra ... mala nas s mojou maminkou total na haku 😀

ivka000
20. jan 2010

😀 neboj ona a naučí

fialllka
20. jan 2010

ivka, este sa nam smiala do ksichtiku ... a dnes dvarkat urobila aj to, ze ukazala mi, že ide tlačiť a utekala kade ľahšie a potlačila do plienky ... ked jej poviem slovo nocnik, tak kruti hlavou a trucuje a reve ... a este do toho treti den mame opletacky s umyvanim zubkov vecer pred spanim ... total bojkotuje ... ja neviem, co to ma za obdobie 😠 😖 🙂

ivka000
20. jan 2010

aj u nás to zdá sa že na chvíľu prešlo, tiež všetko robil opačne ako som chcela ja ale tento týždeň je to už lepšie trochu ho to prešlo len neviem dokedy zasa 😖

jankabambulka
21. jan 2010

fiall-to ste dobré , naši zúbky ee, samou kefkou šmidlikať to hej. aj teraz ideme kúpiť novú kefty, lebo tie staré majú už na cimpr camp (oni ich používali na masáž, keď sa tlačili zúbky) ale s pastou to nehrozí. kúpila som aj pastu čo môžu zjesť ale to nehcem aby s atak učili. prezraď ako ju donútiš to vypľuť... dikes

sebastianela
21. jan 2010

Môj Sebi sa naučil pekne umývať zúbky vždy vo vani večer,ale pastu nevypľúva,ale papká.
Ale z nočníka mi zdrhá.

ivka000
21. jan 2010

janka ani môj pastu nevypľúva (a to som aj rada lebo s tým behá po celom dome 😀) a zúbky si umýva rád vždy ked vidí kefku tak ju pýta a pastou mu to len postraším aby sa nepovedalo.

sebastianela
21. jan 2010

No a mne ten zub nakoniec vytrhli. Som mala už zapálený koreň,tak sa nedalo nič robiť. 😢

kreksina
21. jan 2010

Joj babulky-keď čítam, že vaše ratolesti sedia na nočníkoch až mi je do plaču. Tá moja nie a nie len si príde vyzlieka plienku a "mamicka kikam pebaliť"-ale kakať už chodíme na WC tak si myslím, že to pojde časom /do 18má čas haha/. Počula som, že v Irsku a Anglicku to vôbec neriešia ,nechajú do 5rokov a prebalujú aj v škôlke- to je asi u nás zakorenené "totalitné musíš" len čo keď v škôlke sú ešte niektoré "súdružky" a plienka "nehrozí"
😵 to sa dívajú či nie je dieťa zaostalé-veď už má 2roky 😝

hasleerka
21. jan 2010

a my čo robím na druhej strane??? 😉

kreksi vôbec sa tým netráp že sa malá nepýta ... moja má tiež ešte na noc plienku a iné deti už nemajú ... už to neriešim, možno ked bude 5 potom budem hladať príčinu

hasleerka
21. jan 2010

peti ako malá, už jej je lepšie????

petra5258
21. jan 2010

trosicku lepsie, uz kasle tak chrchlavo tak to hadam prejde, dnes sme neboli pre tie antibiotika dufam ze ani nebudeme musiet ist. uz aby bolo leto lebo tieto choroby v zime to je hrozne, stale trcime doma 😖

ivka000
21. jan 2010

peti držím palčeky nech ste rýchlo zdravý 😉
dnes sa Kubko vydržal asi 10 min. voziť na sánkach ale len pod podmienkou že jazdili s ocinom rely po dvore 😀 normálne som sa bála že sánky dolámu tak rezali zákruty 😀