Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

petra5258
31. jan 2010

baby zajtra kavickujeme u mna okolo jedenastej vas ocakavam tak pridite vsetky tesime sa s linduskou

petra5258
31. jan 2010

ivka hudobnu mame teda v piatok tak dojdi k nam spravime si hudobku u nas chichi

fialllka
31. jan 2010

peti: a kde byvate???? 😉

petra5258
31. jan 2010

kati a hod na facebook nejake foto z oslavy

xsunx
31. jan 2010

ahojte maminy, tak my sme stale chorucky, Olivii to akosi nie a nie prejst, aj ked sa mi zda ze sa jej to lepsi, kasel uz ustupil ale zase sa jej pustil viac soplik ☹ a aj na mna nieco lezie, a manzel to nebude 😀
tak rada by som niekam vypadla, uz sme vonku neboli ani nepamatam 😒
tak si to zajtra u peti uzite, ani neviete ako vam zavidim ☹

zuzka99
31. jan 2010

peti ja ti ráno zavolám ešte. A kto príde?

hasleerka, zabudla som sa ťa opýtať, keď ste včera išli taxíkom, v pohode vás zobral s malými deťmi? Alebo ako to je, keď je povinná autosedačka, to pochybujem, že taxikári majú v kufri nejakú z každej váhovej kategórie keby cestovalo dieťa. Alebo vás bral na čierno?

ivka000
31. jan 2010

ahojte babule tak ja sa dávam dokopy po včerajšku 😀 bolo tak supeeeeeeeeeer že mi môžete závidieť 😀 😀 😀 takto som sa nezabavila už strašne dávno hrala tam cimbalovka z púchova a sú to ozajstný majstri, no a dychovka bola dobrá ale to moc nemusím a ešte DJ a ten super 😵
ešte nemôžem dostúpať na nohy čo ma tak bolia našťastie mi malého mama o deviatej zobrala k nej a spali sme do dvanástej potom sme sa naobedovali dali kávu a lahli sme si s malým na daľšie dve hodiny 😀

u Katky bolo super a myslím že to Jakubovi jen prospieva lebo sa začína pekne hrať sám s hračkami to odkukáva od starších vzorov 😀

peti aj ja sa asi ráno ozvem.

kaciatko68
31. jan 2010

už pridávam foto, len sme mali návštevu.
A všetkým ďakujeméééé za krásne darčeky 🙂 🙂 🙂. Miselin: dnes bola malá na prechádzke s kravičkou.
Peti pošli mi telefón aj kde bývate do IP. Ďakujem...

petra5258
31. jan 2010

fialka na strede byvame hned pri poste posielam vam ip

kaciatko68
31. jan 2010

Tak kuk nové foto :
http://picasaweb.google.com/kaciatko69/12010#
Kto bude chcieť, môžem foto poslať... Kto fotil, popridávajte tiež fofo... 🙂

xsunx
31. jan 2010

jeeej, pekne fotecky ... skoda ze sme neboli, ja vas asi osobne nespoznam, vzdy ked je nejake stretko tak mi do toho nieco pride ☹

jankabambulka
31. jan 2010

júúju krásne fotečky 😵 😵

miselin
31. jan 2010

Kati som rada, že sa jej tá kravička páči 😵 A to ste mali počuť ako Domča o pol štvrtej ráno pol hodinu vysvetlovala MM kde to bola a ako sa mala 😀 😀 😀 No nič sme jej nerozumeli ale bolo hlavné, že bola pápa a bolo dobre 😀 😀
Fotečky si aj ja prosím

A ja by som tiež zajtra strááášne rada išla, ale mne sa doobeda nedá, lebo malá už má ako taký režim no a vstáva okolo pol siedmej a o pol dvanástej už chrní. Nám by to vyhovovalo od deviatej do jedenástej no ale o deviatej vy všetci ešte len vstávate 😀 , ale keby bolo niečo také poobede tak ideme isto 😉 😉

Ale kľudne niekedy poobede dobehnite aj ku nám 😉

sebastianela
31. jan 2010

Pekné fotky😎
ste tam boli riadna banda!!!
Môj Sebi by 3 dni nespal,keby vidí toľko detí pokope.😅

sebastianela
31. jan 2010

Malý má dnes akýsi ulútostený padací deň. Asi mal aj 15 nehôd rôzneho druhu. Chudiatko. 😢

sebastianela
31. jan 2010

Starý má možnosť ísť robiť naskakovača na smetiarske auto a nervačí sa,keď mu to spomeniem. On má školu ako colník a hanbí sa. Ale ja by som išla hneď,už iba pre tú srandu. Aj platovo to je dobré. On chytá nervy,keď sa ho pýtam,či chce byť ľavý,alebo pravý...

sebastianela
31. jan 2010

Tak to musí mať človek guráš,aby tam išiel. Vám poviem!!!

sebastianela
31. jan 2010

Píšte komenty

zuzka99
31. jan 2010

no ja ti poviem sebi, si ma rozosmiala 😀 nie zato, že pojde robiť naskakovača, ale ako sa mu vysmievaš. a nemajú voľné miesto aj pre mojho chlapa?nech už toľko neoxiduje doma a treba mu na vzduch. Potom by sa dohodli kto by bol na ktorej strane 😉

ivka000
31. jan 2010

jeeej sebi ty si potvorka 😀
katka fotečky si prosím aj ja sú krásne len ja som tam ako strašidlo 😀
zuzi a tvoj nerobí?

miselin
31. jan 2010

Seby kľudne dojdi niekedy sem do PB do Včielky ja bývam hneď vedľa nej tak pôjdeš aspoň na kávu 😉

kaciatko68
31. jan 2010

Inak aj ja som sa nasmiala. Chudák MM, či ľavý, alebo pravý naskakovač 😀 😀 😀. No ale ak je to dobre platené, tak po materskej pôjdem aj ja, ale strany by som si chcela meniť 😀.
Peti, ja ešte uvidím ráno, či naši nebudú náhodou chcieť niekam ísť, ak nie, tak by sme prišli. Ale ešte okolo 10.00 zavolám, alebo pošlem sms.
Ivka : nie si žiadne strašidlo ...

ivka000
31. jan 2010

😀

sebastianela
1. feb 2010

Nejde ten môj chlapisko. Ale ani sa mu nečudujem. Vonku je strašná kosa. Aj sýkorku sme mali ráno mŕtvu pred dverami. Tak som im bola vonku nasypať do krmitka maku,struhanky aj vločiek. Chudiatenka uzimené.

ivka000
1. feb 2010

sebi slnečnicu ti budú zobať aj z ruky môj Kubko ich pravidelne ráno z dedkom krmia 😉

sebastianela
1. feb 2010

Musím ísť kúpiť. Som im v piatok vysypala celý sáčok a už neni. Ale tie naše sú plaché. Oni vždy čakajú,keď odídem.

ivka000
1. feb 2010

ved ani my ich nekŕmime z ruky ale vraj sa dajú naučiť to hovorili v správach ale mame krmitko pred oknom a ked bolo otvorené tak som jednu pohladkala 😀

sebastianela
1. feb 2010

Inak chcela som sa vás opýtať.
Môj Sebi je totálne voči mne agresívny. Ma aj preplieska aj doškrábe a keď mu nadám,tak sa smeje ako pako a ani keď mu strelím po rukách neprestane. Ešte vyše ho to vyhecuje,aby robil zle. Proste nemám voči nemu žiadnu autoritu. Je fakt zlý a protivný.😠

sebastianela
1. feb 2010

Dosť čo som unavená z nocí s ním,ešte je aj cez deň hnusný pištiak zákerácky. Musím vymyslieť nejaký striktný plán a držať sa ho a nepovoliť.
Pri mojom starom je ako med! Prisahám bohu,keby nemam mlieko a furt nevyžaduje ten cecek,tak som v robote ja a je pokoj. By som si aspoň oddychla. Strašne mi chýbajú ludia a spoločnosť.😢

sebastianela
1. feb 2010

Možno by sa to aj od leta dalo. Dufam,že sa uvedomí a prestane sa ma tak dožadovať.
Už mi to leze na nervy. Pri nikom nechce byť. Stale sa na mňa vešá a keď som s ním,tak iba vymýšla,čo zle by urobil. Viem,že iné baby sú radi zo svojich detí a sú šťastné pri nich doma,no pre mňa to je trest. Ani jeden deň som nemala,že pohodičku.