Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

rebeka1977
17. mar 2010

Ahojte...ospravedlnujem sa ak budem mimo temy...ale nepoznate niekoho, kto by mi prisiel umyt okna na dom - bungalov - ja by som si aj rada, ale zo zdravot.dovodov nemozem,pripadne kto by mi sem tam prisiel urobit aj vacsie upratovanie?? Ak ano nechajte mi prosim odkaz v IP. Dik moc

petra5258
17. mar 2010

tesime sa na zajtra fialka len mi napis teda kde byvas a v sobotu by si sla ivka teda von okolo tej piatej? lebo sme sa s miselin rozpravali ze by sme sli posediet... a v piatok sa k vam jarka na to kocikovanie tiez pridame🙂

ivka000
17. mar 2010

aj my by sme sa v piatok pridali ale doobeda máme hudobku a neviem kedy mi malý bude spať ale okolo druhéj väčšinou ešte spí alebo obeduje nechce sa vám tak okolo jedenástej akurát z hudoby by som zostala v meste a keby malý chcel spať tak by spal v kočíku to mu problém nerobí.

a v tú sobotu to platí tak okolo piatej by sme sa stretli a kam by sme šli? kto sa ešte pridá??? 😎

dadulaa
17. mar 2010

baby, škoda, že idete už o piatej ☹ to ja ešte nemôžem, lebo budeme preč. Keby ste šli až okolo osmej, pridala by som sa, no čo už...

ivka000
17. mar 2010

to nemôžem zasa ja vlastne tak do pol deviatej 😀 to máš zasa školu že?

dadulaa
17. mar 2010

ivka, práveže nemám školu, len ideme do Moštenca na malú oslavu, tak preto.

ivka000
17. mar 2010

juj tak ty takto tak sa pridáš nabudúce 😉

petal
17. mar 2010

ahojte baby. prepacte, ze sa vam sem miesam ale potrebovala by som poradit. Nie som z PB, ale cestujem zajtra cez PB aj s malym dietatom a potrebovala by som vediet aka je tam dopravna situacia zhruba o tej 8 rano. Ci su tam velke zapchy. Idem od TN do ZA. Ide o to, ze maly zle znasa, ked auto stoji. Uvazujem aj o inej trase, preto sa pytam. Dakujem. V PB odbocujem na Rajec.

petra5258
17. mar 2010

ivka mozme ist do tej restiky v hypernove co je, o piatej pred nou ok? a inak hudobna by v piatok nemala byt, katka mi volala ze sa preklada naa pondelok.... peta myslim ze rano budes v zapche,ak sa ti da chod inakial..

zuzka99
17. mar 2010

aj ja myslím, že o tej 8 bude zápcha, možno by bolo dobré ísť cez Púchov a tam okolo priehrady do Považskej a neodbočiť na most do mesta, ale po starej ceste na Bytču a Žilinu. Príp. sa napojíš na diaľnicu v Bytči. Teda ak nepotrebuješ ísť do Rajca ako píšeš, ale ideš do Žiliny.

ludka_r
17. mar 2010

No, kočky, tú reklamu mám do školy. Máme si vymyslieť akúkoľvek tému a s kýmkoľvek, ale mne sa najviac zapáčila predstava, že tam bude Vilko. On predsa len najlepšie vyzerá.. 😀
Ale s tým, že by sme niečo točili u Fialky, to nie je zlý nápad 😉 To by bola sranda s toľkými deťmi.
Musím ešte niečo premyslieť.
A Fialka, kdeže to vlastne bývaš?? Nech viem, kam ísť.

Petal, tiež si myslím, že je to lepšie po starej ceste cez Bytču. My sme tadiaľ zvykli chodievať, kým sme ešte bývali v PU.

ivka000
17. mar 2010

petal:
a prečo cez bytču? ved teraz je nový obchvat z trenčína pred považskou je odbočka priamo na rajec a nejde sa takmer vôbec cez mesto vydeš na kruháči pred tescom. 😉 ak ideš do rajca tak toto je najrýchlejšia cesta ale ak do ZA tak tadiaľ čo radia baby 😉

petal
17. mar 2010

idem do Rajca a v PB som bola naposledy asi pred 4 rokmi, takze vobec neviem, kde sa to tam zlieva do zapchy, ivka ty hovoris ze pred PB je odbocka do Rajca a nemusim isz vobec cez mesto? lebo som pozerala mapu a nic take som nenasla. Je to tam dobre vyznacene? Mam ist normalne po dialnici z Tn a pred PB zist a pokracovat na Rajec? Inde mi baby radili, ze mam odbocit pred PB pri nejakom salasi.

petal
17. mar 2010

diky baby, uz mi to vysvetlili ine dievcata z PB tak snad dojdeme nejako.

zuzka99
17. mar 2010

jáj, tak prepáč, ja som myslela, že ideš do Žiliny, ale chceš ísť cez Rajec, aby si sa nejako vyhla križovatke.

petra5258
17. mar 2010

zuzi a ty ides zajtra k marcelke? ze by sme sli spolu...

zuzka99
17. mar 2010

peti, asi áno, uvidím ráno podľa malého. A ako ideš? Lebo ja chcem autom, peši je to ďaleko a kočík už nepoužívam. A kreksina ide ako?

kosta123
17. mar 2010

ivka000 - ďakujem za info,ja tiež kukám MMB,ale keď takmer ku každej vecičke musím dať aj poštovné 😠 tak som chcela vedieť či tu býva nejaký bazar v PB a ked si to tak zoberiem v hypke v tom KIK su pekné nové ceny a niekedy aj lacnejšie ako na MMB.

miselin - a máš to niekde na MK alebo na MMB??? ja ešte len tak snorím čo kde 😀 dostanem aj nejaké vecičky po malej seseternici a od kamošky tak nechcem toho moc kupovať aby som toho nemala zase veľa,najskor uvidím čo dostaneme a potom niečo dokúpime.

rebeka1977 - joj škoda že som na tehotná a na rizikovom 😠 hned by som išla ja rada okná umývam aj upratujem,no škoda.

Nechodíte baby do polska na nákupy pre deti??my tam chodievame do Nowého Targu ale hlavne na kuracie prsia 83SK/kilo no nekúp to,a na zemiaky,sladkosti,cestoviny,,,,somariny 😀 ale počula som že sú tam lacné veci pre deti,máte niektorá skúsenosť,nikdy som si nevšímala takéto veci.

miselin
17. mar 2010

Čaute ja v ten piatok poobede nakoniec asi nepôjdem ale doobeda by som išla do toho mesta alebo ak chcete môžete dôjsť v piatok doobeda ku nám sa pohrať a na kávu, neni včielka tak sa budeme nudiť 😉

Kosťa ja som tie vecičky ešte nedávala na MMB akosi sa k tomu neviem dokopať, ale ak ti mám poradiť tak si nekupuj veľa vecí, lebo ja so si pokúpila toľko, že nemala polovicu ani oblečené alebo len pár krát, no a teraz mám všetok úložný priestor zaprataný 😠 Ale ak bude tá burza tak to tam dopracem a môžeš si pozrieť alebo ak sa budeš niekedy nudiť tak dojdi popozerať bývam na Rozkvete 😉

Baby kedy vlastne rastú tie posledné stoličky? Lebo Domina je zlá ako čert a stále si pchá prsty do pusy čo teda nerobievala pri žiadnych zuboch tak neviem no 😒

kosta123
17. mar 2010

miselin - ak by bola tá burza vo Včielke išla by som tam kuknúť a už si na takej bola?? ako to prebieha?to sa tam každá rozloží a predáva 😀 sranda

miselin
17. mar 2010

Kosťa hej tak nejak to tam funguje ale naposledy čo som tam bola tak tam bolo toho len pár, ale teraz ak tam pôjdem ja tak zapracem celú včielku 😅

ivka000
17. mar 2010

ok peťa v tú sobotu to platí a kto sa teda pridá?

ivka000
17. mar 2010

kosťa ja nakupujem skoro všetko v tescu vo výpredajoch to tam kúpiš doslova za pár šupov lacnejšie ako na MMB alebo hocikde inde a nové 😉

kosta123
17. mar 2010

miselin - tak daj prosím vedieť aj do fóra snažilky z PB keď to tam bude
😉

kaciatko68
17. mar 2010

Ahoj kosta. Ja som na malú, pokiaľ bola ešte maličká, nekupovala nič nosené. Všetko sme mali nové a teda tiež veľa vecí bolo kúpených v TESCU - bodíčka, overalíky, potom aj tepláčky a iné. A naozaj som bola s nimi spokojná. A keď je akcia, alebo výpredaj letných alebo zimných vecí, tak sa dá nakúpiť naozaj lacno a vecičky sú nové. Až teraz občas kupujem nosené veci - ale len značku NEXT cez MMB, alebo anglický ebay.
Ja v sobotu asi nebudem môcť, ale ešte to neviem presne. No a v piatok idem ku doki a potom Linda spí od 13.30 do cca 15.30 - 16.00 a kým sa potom napapá, tak je pomaly 17.00.

fialllka
19. mar 2010

hura hura, konecne nam ide konik 😉

hasleerka
19. mar 2010

miselin daj potom vedeiť aj mne ked to bude ... ja tu mám tiež zopár vecí na predaj ... by som to tam tiež išla hodiť, možno sa niekto chytí ...

inak čo vravíte na novú verziu???

a máme doma už akvárko, furt to očumujeme, pozerám ako sa nahánaju, už samec samičku opaloval, som volala kámošovi, takže možno do mesiaca aj mládatká budú 😀

xsunx
19. mar 2010

ahojte, no konecne to spravili, uz som bola nervozna bez konika 🙂
uz chystas oslavu pre Terezku macka? mame to tak narovnako 🙂

petra5258
19. mar 2010

ahojte, som chcela ze teda kto moze tak zajtra o piatej pred tou restikou sa stretneme, tesim sa 🙂 a este odkaz Ninke- prosime ta ked sa k nam nechces pridat tak nas tu neocumuj, je to detinske a ubohe 🙂 cmuuuk

jankabambulka
19. mar 2010

peťa - 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀