Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
19. mar 2010

Peti tak ja zajtra pôjdem, sme mysleli, že pôjdeme do Lešnej zajtra ale necháme to na inokedy, takže tam prídem a už sa teším 😵 A ako ste dnes pokočíkovali?

xsunx
19. mar 2010

kocky neviete mi poradit nejaky text na pozvanku na narodeniny Olivie

petra5258
19. mar 2010

miselin my sme nakoniec nekocikovali lebo konik nefungoval a ja nemam kontakt na jarku,musime inokedy 😀

xsunx
19. mar 2010

presne ako pise Petka, nedalo sa dohodnut, nepocitali sme ze nam vypadne konik, tak sme nekocikovali ☹
esteze mame toho konika 😀

nany100
19. mar 2010

ahojte, ešte tu klipkám...pomaly miznem...Jarka, ja som dnes bola vonku s tou kamoškou, takže niekedy bud.týždeň sa isto už dohodneme a pôjdeme 😉

xsunx
19. mar 2010

teda nany ty este nebuvas?

fialllka
19. mar 2010

no ahojte kocky

jarka, nie nie, este oslavu nechystam ... ja to isto zbucham na poslednu chvilu, zatial mam len predstavu o torte 😉

peta: to bolo dobre 😀 😀 😀 😀 😀

my sme dnes oficialne dostali najkrajsiu knizku na svete 😉 😉 😉 😉 a prve foto nasho drobceka 😵 😵 😵 😵 😵

xsunx
19. mar 2010

macka tusim si tu kedysi spominala ze si kupila nejaku dobru osusku Terezke, len uz si nepamatam ze kde 😅
a este ti byva zle?

fialllka
19. mar 2010

Jarka

uplne mega, to bude mat hadam do 10 rokov a kupovala som to cez jednu kocku na MMB z Rakuska ....
Jarka, jasne, stale .... dnes som kvoli tomu meskala na poradnu .. a sestricka ked ma zbadala, ze ja som si myslela, ze ste v nemocnici, ked tak meskate ... a ja jej vravim, ze keby som bola v nemocke, tak by som sa isto ozvala a zavolala vam 🙂

xsunx
19. mar 2010

bola by si taka zlata a dala mi nejaky kontakt na tu kocku z toho MMB?
byvalo ti zle aj pri Terezke? lebo ja som si teda pri Olivii uzila, bolo mi zle cele tehotenstvo, zvracala som prve styry mesiace ale potom mi bolo stale zle aj ked uz bez zvracania 😒

fialllka
19. mar 2010

Jarka, najdem ju a hodim ti, ale asi az po vikende, bude stacit???
no aj pri Terezke mi bolo zle, teda ma bolel zaludok ale nevadili mi tak pachy, ako teraz a mam pocit, ze teraz aj viac zvraciam a som za prvy trimester schudla ... pri Terezke to take nebolo, ale sa hovori, ze kazde tehu je ine 😉

fialllka
19. mar 2010

Jarka, mas to v IP 😉

xsunx
19. mar 2010

jasne ze staci az po vikende, chcela by som ju pre Oli k narodkam 🙂 inak aj ja som prvy trimester schudla, dokonca som mala ist lezat do nemocky na infuzie ☹ ale nastastie z toho zislo
uplne s tebou citim, je to take neprijemne ... a este sa musis starat o Terezku, no nemame to my zeny lahke veru 🙂

fialllka
19. mar 2010

Jarka, no ja nastastie na infuzky nemusim, nieco predsa len v sebe udrzim, aj ked su to najcastejsie len banany 😀 😝 ale lekarka mi povedala, ze ked budem prvy trimester len na suchych rozkoch, ak mi je z nich dobre, tak mam byt, ze to neva, ze si to neskor vynahradim 😵 😵 😵
takze u nas teraz ficia banany .... pri posteli mam vzdy banan a aj v noci, ked mi ostane zle, tak ho v tme spraskam ...
ja dakujem mojej maminke, ze obcas pride a fakt ked je zle, tak mi ju vezme aspon von vyvetrat .... ked som na nu sama a dnes ma nechali s tatinkom poobede dokonca spinkat, lebo som uz nevladala .... a to som mu povedala, ze nech ma do pol hodky zobudia, ze si len zdriemnem a oni ma nechali kym som sa sama nezobudila 😉 😉 😉 a potom mi hned Terezka doniesla jablcko, ze isto som hladna 😉

xsunx
19. mar 2010

jeeej to je zlate ako sa o teba staraju, ved si zasluzis 🙂 tak ze chvalim tatina 😉

fialllka
19. mar 2010

😉 uz som mu odkazala 😉 sa usmial 😉
ozaj som tvojho manzela zasa videla v tescu a tento tyzden, tusim v stredu to bolo? a konecne sme sa pozdravili, teda ma spoznal, aj ked mi bolo trapne, bo sme sa zdravili dobry den 😀 😀 😀 😀 😀

xsunx
19. mar 2010

aj on spominal ze ta videl, a presne mi vravi ze ona ma pozdravila ze dobry den, tiez mu to bolo divne 😀

xsunx
19. mar 2010

no moj manzel je s tymi dvoma metrami neprehliadnutelny 😀

fialllka
19. mar 2010

dobre, tak mu povedz, ze nabuduce ho zdravim ahoj 😀 😀 😀 😀 😀

xsunx
19. mar 2010

odkazem 🙂 idem ja buvat lebo nikdy neviem aku noc mi ta moja nezbednica pripravi 🙂
dobru noc a dobru chut ked budes v noci papat tie banany 😀

fialllka
19. mar 2010

jarka, ja mam Terezkinu pozvanku na prvy rocik v albume, tak mozes kuki 😉

fialllka
19. mar 2010

dakujem dakujem, aj ja uz idem chrrrrrrrrrrr ... 😉

ivka000
20. mar 2010

no pozerám aká zmena 😕
už sa teším na večer 😉

xsunx
20. mar 2010

dobre ranko, co idete dnes varit na obed? lebo ja raz neviem co ... idem kuknut MMB 🙂

zuzka99
20. mar 2010

nepojdete niekto do bazéna?

zuzka99
20. mar 2010

ak by ste šli, zavolajte mi, ideme do Trenčianskych Teplíc pozrieť, berieme aj plavky ak by sa dalo kúpať.
jarka, moje dieťa si rozkázalo špenátovú polievku a zelené halušky - to sú halušky, len do nich dám zvyšný špenát a sú zelené, so syrovo - porovou omáčkou.
a čo tak asi varí naša Ninka? pochváľ sa 😵 či asi nemá čas, popri toľkých povinnostiach 😉

ivka000
20. mar 2010

aká Ninka? som asi trochu mimo? 😕 😀
inak u nás dnes bude pizza 😝
zuzi a čo v trenčianských?

xsunx
20. mar 2010

inak s tou Ninkou som mimo aj ja 😕
tak u nas nakoniec Segedin a este peciem take zemlicky sunkovo syrove z listkoveho cesta, nasla som na MMB a idem skusit spravit ako dezert Panacotu s malinami 🙂

xsunx
20. mar 2010

kocky kam si to idete sadkat, mozno by som dobehla aj ja 🙂 a ktore idete?

nany100
20. mar 2010

Jarka, ozaj...maminy som sa pýtala na tú osušku...kúpila ju dole v Tabate, kde sú domáce potreby..keď zídeš dole po schodoch, tak hneď oproti schodom (bola tam požičovňa náradia kedysi)...niečo tá pani má tam a niečo vie aj objednať...prepáč, zabudla som na to 😉