Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
22. aug 2009

On sa nechce hrať ani teraz s hračkami. Najradsej má klučky na dverách a oknách. A zástrčky miluje. Bude to náročné obdobie na fyzičku.😀

jankabambulka
22. aug 2009

hej doma doma pečiem. koláče pečie maminka a ja som is zobrala na sarosť oblátky a slané . a ani neviem či to niekto bude jesť, chápeš na kare je nálada pod psa a nechutí. robím ale len polovičnú dávku. lebo pri deckách je to náročné /chlap je teraz mimo/, večer o 16.30 je zádušná omša a zajtra /v deň pohrebu/ sa mi nebude chcieť

ivka000
22. aug 2009

KONEČNE ZASPAL.

ivka000
22. aug 2009

idem si urobiť kávu a na chvýlu si vyložím nohy. vlastne ešte som ani nejedla idem sa naobedovať 😖 uf dúfam že bude spať aspoň dve hoďky ale bodli by aj try. kolko krát vám spia deti za deň?ten môj dva krát ale dnes ho už nedám to by šiel spať asi o polnoci.😀 jankabymbulka niekto ti zomrel?

ivka000
22. aug 2009

sorry za skomlenie mena preklep ☹

ivka000
22. aug 2009

sebastianela kukala som do iných tém(púchov ...) sme skoro rovnako staré alebo mladé 🙂 ja mám 22

jankabambulka
22. aug 2009

ja o 10 aj čosi viac 😀

ivka000
22. aug 2009

neviem neni som tu najmladšia? 😎 ešte vás tu dobre nepoznám ale to sa dúfam zmení 😉 ste tu super partia

ivka000
22. aug 2009

tak ja to tu balim už je čertík hore ☹ zasa som nič nestihla urobť

hasleerka
22. aug 2009

ahojte, ja som sa dnes trošku nadrela, sme skrášlovali detskú ... ešte niake doplnky dorobím a potom nafotím

sebastianela
22. aug 2009

Mám 23. My sme este take uchá Iva.😝
Vážne sú tu super partia.
Som robila tie vankúše. Starý má rád take mega, tak som mu spravila jeden original=boxovacie vrece. Taky je napratany tym perim, ze ked to streli, tak zasnezi aj v PB.
Mi pisal, že mi kúpil darček. Ponozky.

sebastianela
22. aug 2009

Tak nie, že mi budete závidieť.😀
On je taký romantický.😝
Aby som bola, ze uplne rada, tak 3 pary v 1 baleni.
😠
on je taky vsimavy.
Este,ze ich nemam plny šuflík.8-(

jankabambulka
22. aug 2009

ahojky
buď rada-môj je taký romantik ,ža by sa schovala aj za špendlíkovú hlavičku a aj tak by mala vôľu 😝

hasleerka
22. aug 2009

bambulka, tam by sa ja mm schoval a stále by bolo miesto

ivka000
22. aug 2009

sebastianela to je fakt ROMANTIK že ponožky? 😨 no to sme ale uchá ja som sa práve vrátila s kamoškinej rozlúčky so slobodou. mala som vychádzku od manžela do 22.00. 😀 a to som tam mala drobca do pol ôsmej ☹

ivka000
22. aug 2009

haslerka už som zvedavá na foto lebo ja by som chcela robiť drobcovi izbu možno cez zimu budem mať inšpiráciu.

andulkau
22. aug 2009

No, tak to pomlcim o mojom romantikovi.Hasleerka aj moj sa zmesti ku tvojmu mm. 😀 .
No som zvedava na to tvoju detsku.Co si menila?Ja som tiez menila nabytok ,ale este treba vymalovat.A dorobit detaily.
Ivka mala si ostat do rana.Nech si zvyka manzel. 😉 .

hasleerka
22. aug 2009

andulka ešte nespíš?.. tuším tých naších chlapov pošleme niekde na inšpiráciu romantiky 😀 😀 😀 ... baby detskú mám odfotenú, len som teraz kus steny omalovala na oranžovo, dorobila deliacu tapetu macka pú ...a hlavne vyhodila koberec ... joj čo prachu tam bolo, som parkety hádam na 4x umývala ...

neviete či sa dá kúpiť plagát slovenska?

andulkau
22. aug 2009

Uz pojdem spat.Ked som uspavala malu ,som tam zdriemla pol hodinku.
Ides sa ucit zemepis? 😀
Idem pozriet fotky.

andulkau
22. aug 2009

A uz si tam dala fotky?

hasleerka
22. aug 2009

ešte ale neni nová foto, tieto si už tuším videla ... to chcem malej na stenu ... časť izby budú mať detskú a časť už takú školskú, to k počítaču

andulkau
22. aug 2009

Ano uz som pochopila. 🙂
Aj ja chcem predelit deliacou tapetou.Ale este neviem aku farbu.Videla som foto so svadby.Ake ucha 😀

andulkau
22. aug 2009

Dobre Hasleerka, ide spat.Potom nahod fotky.Zjatra pozriem.Dobru noc. 😉

hasleerka
22. aug 2009

jéj že uchá, dík za polichotenie ... žeby sme niekde skočili na bavoráka 😀 😀 😀

sebastianela
23. aug 2009

My máme tiež takú sýto oranžovú a predelenú deliacou tapetou( mackovia sa vezu vo vlaciku). Je to zlate.😀

kaciatko68
23. aug 2009

hasleerka : tam by som poslala aj toho môjho. Mám pocit, že sú všetci rovnaký. No ale stále Vám tu môžem robiť garde pri mojich 40 🙂 .

hasleerka
23. aug 2009

kaciatko my to tu vedieme po 35tke ... ale kedže máme také malé deti cítime sa furt mladé, teda ja určite ... a Linduška je už zdravá?.. ja som akurát volala s miselin, zajtra idú na sono obličiek .. dens už teplotu nemá ...

ivka000
23. aug 2009

andulka do rána som nemohla lebo drobec sa občas v noci budí na mliečko ale aj pre mňa by to bol zabijak však by som to dospávala ešte tak týždeň 😝
haslerka: plagát slovenska sa dá kúpiť pri pametníku v tom kníhkupectve aspoň kedysi som ho tam videla, alebo objednajú ti ho aj v tiku.

hasleerka
23. aug 2009

ivka dík pôjdem kuknúť do tiku, to mám bližšie

andulkau
23. aug 2009

Hasleerka, no kde mas tie fotky.Som zvedava, ako si tam dala tu deliacu tapetu. 🙂
JA som myslela ,ze vyzerate na tej fotke vtedy ,ako uska 🙂