Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
30. aug 2009

On pozná 3 v Púchove, tak ich musí mať odtiaľ aj keby stáli 2 krat viac ako v cz.

sebastianela
30. aug 2009

Tak a už ma je... !
Henten idiot včera prechlastal 65€.
A mne doniesol jedny zasrane ponožky.

hasleerka
30. aug 2009

sebi tak to by ja mňa nasralo ... ten môj aj ked si vypije, ale len stanovenú hranicu, ktorú mu dám, bo on doma robí stojku, takže nemá ani halier naviac 😀 😀

ale zas ma vytáča, že nemá kedy si ísť kúpiť nové botasky, furt chodí v starých alebo sa mu nič nepáči, to je horšie ako s malým deckom

andulkau
30. aug 2009

Sebi ,tak to ti nezavidim.Moj si kupi az ,ked ho k tomu donutim.Lebo tiez sa mu nechce chodit po obchodoch.ALe ked natrafi a paci sa mu to ,tak kupuje ,ale iba so mnou.
Ale keby prepil 65€ ,tak ho asi pretrhnem.Ale nastastie moj je na peniaze svedomity. 🙂

Hasly uz je na dverach vyvesene sme 1.B.Napisem ti do IP meno ucitelky ci poznas.

adrykaa
30. aug 2009

Ahojte mozem sa pridat?Ako tak vidim je Vas tu dost 🙂 tak dufam,ze sa zmestim ☹

ivka000
30. aug 2009

ahojte moj drahý išil na offroad show do sverpca tak som sama doma. drobec nechceísť spať tak čakám kedy odpadne od únavy nech mám chvýľu pokoj. 😉
včera som bola na oslave a potom večer kuknúť na kamoškinu svadbu no krása.trochu som sa odreagovala babka bavila 🙂 normálne sa malý v noci zobudil a on normálne zaspal aj na fľaške čaju do teraz to nemôžem pochopiť 😕 tie babky robia zázraky 😀
adrykaa vtaj medzi nami a pridaj sa určite sa zmestíš 😀

ivka000
30. aug 2009

adrykaa napíš niečo o sebe

adrykaa
30. aug 2009

Mam malu nezbedu Adryku ma 5,manzela co stale pracuje 🙂 a v novembri cakame druhe babo.Som z jelsoveho a uz sa chystam na matersku takze uz nepracujem,len sa poflakujeme s mojou kockou doma a tak 😉

ivka000
30. aug 2009

tak to si doma užívate, malá je zlatučká 🙂

dadulaa
30. aug 2009

ahoj adrykaa, vitaj medzi nami 🙂 ale sa nám to tu rozrastá 😉

adrykaa
30. aug 2009

No uzivame ako kedy mala sa uz tesi zas do skolky tak neviem co budem potom ked uz nebudem pracovat a Adryka bude v skolke ☹

zuzka99
30. aug 2009

ahojte, ahojte, tak už som doma. Vysaunovaná, vykúpaná, napapaná, napitá, Slávko už spinká od 18,45 - dostal Nutrilon Good Night tak som zvedavá kedy sa zobudí od hladu. Vítam adryku a idem upratovať a žehliť a pozerať správy, pa.
Seb. tak to ten tvoj je iné číslo - myslím chlap. Ale keď si zarobí a má na to... 🙂

dadulaa
30. aug 2009

Zuzka please, nechce sa mi hľadať to, kde si písala o tom penzióne, kde si mala oslavu, napíš mi koľko ťa to tam vyšlo, koľko vás bolo. Myslíš , že je už neskoro, keď by som tam chcela zajednať na 20.septembra?
Alebo ešte lepšie, neviete niekto o nejakej chate na prenájom na 1 noc?

zuzka99
30. aug 2009

dadi, určite neni ešte neskoro. Skús do vyhladávača - Penzión Bystrica hodiť. Bolo nás asi 14, len neviem už koľko to stálo a nechcem trepnúť, fakt. A chcete chatu bez stravy? Ivka má asi najnovšie info, ona ti poradí niečo v MAríkovskej, Papradňanskej doline...
Jani30, ty poznáš ešte jednu babu s takým menom ako ja? Lebo máš ju na FB medzi priateľmi. Seb. dostala som aj od teba žiadosť, skoro som to vymazala, že nepoznám, ale podľa fotiek mi to došlo 🙂

zuzka99
30. aug 2009

dadi: http://www.penzionbystrica.sk/

a chatu chceš pre koľko osob? A ako ďaleko? Porozmýšlam, mňa ideálna napadá to kde sme boli my minulý víkend, ale to je v tej Demänovskej, 1 a pol hodky autom

jana30
30. aug 2009

no poznám Zuzanu oravíkovú z rozkvetu, ale ona žije v anglicku, ale to je skôr segrina kamoška ,

dadulaa
30. aug 2009

Zuzka, aj ja poznám ešte 1 s tvojím menom a bude to tá istá, čo napísala Janka30, sme sa kedysi kamošili, no teraz žije v Anglicku. Nás bude menej, tak do 10 ľudí a chcela by som niekde tu blízko. Dík za link, idem to omrknúť.

sebastianela
30. aug 2009

Mne to prišlo strašne lúto. Tak mne ponožky, malému nič a ide sa nadrbať a tolko minie. Vidno, že je nezodpovedný. Mňa nepozve ani na pizu. Je mi z toho zle!
...ale... Dam si nabiť tel. A dopoviem pribeh

sebastianela
30. aug 2009

Tak a pokračovanie.😝
kedže sme ITALIANO FAMILIO PER DONO, tak aj ja som mrcha.😀
som mu ukradla z peňaženky dve päťdesiateurovky.😀

sebastianela
30. aug 2009

Nie som sprosta puberťáčka, ale ma to fakt,že vytočilo.😠
herečka som dobrá, aj cez detektor by som prešla.8-)
hladal ich a nešlo mu to do hlavy.😀

sebastianela
30. aug 2009

Aj teraz je v tom, že ich stratil.😀
krvopotne mi tu prisahal, že ich tam ráno mal.
Ha ha ha

jana30
30. aug 2009

sebi a ako vieš koľko minul, to ti povedal?
a nebojíš sa že si to tu niekto prečíta kto ťa pozná a povie mu to?
lebo ked som si písala v iných témach ešte ako tehotná, tak som zažila aj to že niekto niekoho cez MK šmíroval a donášal a rozbíjal potom vzťahy a tie baby čo sa chceli vykecať tak potom mali doma peklo, 😒

sebastianela
30. aug 2009

Viem to preto,že keď odchádzal, tam mal 180. Keď prišiel, tam mal tie 2 pajdy a päťku.
No a po mojom zásahu už iba tú päťku a drobáky.

hasleerka
30. aug 2009

no vidím že tu máme novú tvár ... adryka vitaj, miesta na pokec je tu dosť

andulka bola som vás dnes kuk s kým ste v škole aj som ti do IP

sebastianela
30. aug 2009

Sa spolieham,že nie. Ale človek nikdy nevie. Ak mu to niekto povie, tak aspon budem vedieť, že je tu šmírak.😠

sebastianela
30. aug 2009

Ja neudržím dlho tajomstvo, takže mu to určite vyklopím, ale ešte ho potrápim.😀
chudák, aj teraz leží vedľa mňa a snaží sa zaspať.😅

hasleerka
30. aug 2009

sebi nebud hlupa neprezrad ... ja keby som to už urobila, tak sa isto nepriznám... joj čoby som si všetko za stovečku nakúpila ... a zadaj kadial najbližšie pôjde, ja pôjdem zbierať ked bude vytrácať

zuzka99
30. aug 2009

seb. , len ho nechaj nech sa vytrápi. Ja sa tiež bonznem, ja som raz mojemu zobrala kartu s PIN kódom, v peňaženke nemal nič, on platí kartou, a odišiel na služobku.... Ty kokso, skoro ma zabil, ešte že to zistil, lebo bol tankovať a keby natankoval a potom zistil, že nemá čím zaplatiť 😀 a bol by na druhom konci Slovenska 😀 no nervy mal riadne

sebastianela
30. aug 2009

Teda hašlerka, ty si iná spolupáchateľka.😀
som aj rozmýšlala, že si dám gelové nechtíky, ale.....😎

zuzka99
30. aug 2009

ale to som mu len vrátila to, lebo on mi zobral moju kartu pred Vianocami, aby som nemíňala a doteraz mi ju nevrátil